Komputery Sumitomo promocja 2018

Skupiamy ceny produktów z kategorii Komputery Sumitomo które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii komputery sumitomo dostępne jest ponad 306 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

Nowy moduł Sumitomo WDM SFP TX1310 40KM, LC, kompatybilny z Cisco

od 134.07 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 46%

High-quality ST/UPC-SC/UPC Single-Mode Duplex Fiber-Optic Patch Cable /5m.

od 22.88 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty

CWDM 1530 NM GBIC Gigabit Ethernet and 1G/2G SC

od 349 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Nowy pigtail Sumitomo jednomodowy ze złączem FC - APC (skośny) o długości 2 metrów

od 8.07 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

CWDM 1610 NM GBIC Gigabit Ethernet and 1G/2G SC

od 349 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wielomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy LC-ST o długości 5M

od 32.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

CWDM 1590 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G LC

od 318.57 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

CWDM 1550 NM GBIC Gigabit Ethernet and 1G/2G SC

od 349 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wielomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy SC-SC o długości 10M

od 49 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wielomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy SC-SC o długości 2M

od 20 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Jednomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy SCAPC-ST o długości 5M

od 26.83 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

The new Sumitomo CWDM 1550 NM SFP + 10 Gigabit Ethernet LC module 020KM

od 2089.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Jednomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy LCAPC-LC o długości 3M

od 34.94 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wielomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy LC-FC o długości 3M

od 24.08 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wielomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy FC-ST o długości 1M

od 16.86 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Jednomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy FCAPC-SC o długości 5M

od 26.83 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wielomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy SC-MTRJ o długości 4M

od 29.52 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Jednomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy SC-SC o długości 3M

od 20.91 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wielomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy LC-MTRJ o długości 4M

od 27.45 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Jednomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy ST-SC o długości 3M

od 20.92 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta