Muzyka Chord promocja 2017

Skupiamy ceny produktów z kategorii Muzyka Chord które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii muzyka chord dostępne jest ponad 296 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Chord LLM-35 Lightweight cardioid lavalier mic, mikrofon krawatowy

Mikrofon krawatowy marki Chord. Mikrofon krawatowy wyposażony w złącze mono Jack 3,5mm (gwintowane). Mikrofon współpracuje z nadajnikami bodypack marek Chord, Citronic oraz QTX. Kompatybilny z...

11 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Chord CTM28-TSB Traditional Mandolin Tobacco Sunburst, mandolina

Mandolina marki Chord, model CTM28-TSB. Mandolina wykonana z wysokiej jakości komponentów. Korpus oraz szyja wykonane zostały z lipy, mostek oraz podstrunnica są palisandrowe.

385 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Chord Microphone Stand Carry Bag, torba transportowa

Torba na statyw mikrofonowy marki Chord. Torba transportowa wykonana z wodoodpornego materiału, przeznaczona na statyw mikrofonowy.

29 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
bms01 boom microphone stand, statyw mikrofonowy marki Chord

Statyw mikrofonowy marki Chord. Statyw mikrofonowy z możliwością regulacją wysokości w zakresie 1000-1680mm. Długość ramienia 800mm. Podstawa na trójnogu.

89 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Chord Primero Western Cutaway + EQ, gitara elektroakustyczna

Gitara elektroakustyczna marki Chord. Gitara elektroakustyczna z serii Primero z wysokiej jakości komponentów. Gitara posiada 4-pasmowy korektor przedwzmacniacza z wbudowanym tunerem.

936 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Chord Deluxe keyboard bench, siedzisko do instumentów klawiszowych

Siedzisko do instrumentów klawiszowych marki Chord. Ławka do klawiszy z regulacją wysokości pomiędzy 490 - 630mm.

179 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Chord CTM28-AM Traditional Mandolin Amber, mandolina

Mandolina marki Chord, model CTM28-AM. Mandolina wykonana z wysokiej jakości komponentów. Korpus oraz szyja wykonane zostały z lipy, mostek oraz podstrunnica są palisandrowe.

391 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Chord CTM28-RB Traditional Mandolin Redburst, mandolina

Mandolina marki Chord, model CTM28-RB. Mandolina wykonana z wysokiej jakości komponentów. Korpus oraz szyja wykonane zostały z lipy, mostek oraz podstrunnica są palisandrowe.

399 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Chord CEM28-RB Electric Mandolin Redburst, mandolina

Mandolina marki Chord, model CEM28-RB. Mandolina elektryczna z regulacją głośności i tonów. Korpus oraz szyja wykonane zostały z lipy, mostek oraz podstrunnica są palisandrowe.

409 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Chord CEM28-TSB Electric Mandolin Tobacco Sunburst, mandolina

Mandolina marki Chord, model CEM28-TSB. Mandolina elektryczna z regulacją głośności i tonów. Korpus oraz szyja wykonane zostały z lipy, mostek oraz podstrunnica są palisandrowe.

419 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Wzmacniacz gitarowy Chord CG-15 20cm Overdrive Reverb

Chord CG-15 to kompaktowy wzmacniacz do gitary elektrycznej zarówno dla gitarzystów początkujących jak i zaawansowanych lubiących rockowy styl gry.Jego rockowe wyposażenie to regulowany przester,...

346.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 9%
Chord Blues Ten Harmonica A#, harmonijka ustna

Harmonijka ustna marki Chord. Harmonijka ustna w tonacji A# (Bb). Dostarczana w komplecie z etui oraz ściereczką do czyszczenia.

od 20 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
Chord Blues Ten Harmonica B, harmonijka ustna

Harmonijka ustna marki Chord. Harmonijka ustna w tonacji B. Dostarczana w komplecie z etui oraz ściereczką do czyszczenia.

21 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
mini keyring harmonica, mini harmonijka marki Chord

Mini harmonijka ustna marki Chord. Tonacja C-dur.

8 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Chord Chroma twelve in C, harmonijka ustna

Harmonijka ustna marki Chord. Profesjonalna harmonijka chromatyczna w tonacji C-dur. Instrument posiada 12 kanałów. Dostarczany w futerale ze ściereczką do czyszczenia.

219 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Chord Blues Ten Harmonica D#, harmonijka ustna

Harmonijka ustna marki Chord. Harmonijka ustna w tonacji D# (Eb). Dostarczana w komplecie z etui oraz ściereczką do czyszczenia.

od 22 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
Chord 6-string guitar banjo, banjo 6-strunowe

Banjo 6-strunowe marki Chord. Korpus instrumentu oraz szyja zostały wykonane z mahoniu, podstrunnica i mostek - palisander.

925 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Chord Electric Keyboard Bag, futerał na keyboard

Futerał na keyboard marki Chord, model PB-KEYS. Seria wodoszczelnych pokrowców wykonanych z nylonu. Pokrowce zostały wzmocnione dodatkowym obiciem dla zwiększenia bezpieczeństwa instrumentu w...

193 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Chord heavy duty western guitar soft padded gig bag, pokrowiec na gitarę typu western

Pokrowiec gitarowy marki Chord przeznaczony dla gitar typu Western. Ochronny pokrowiec gitarowy wykonany z nylonu, wyposażony w wyściółkę 20mm oraz dodatkowe kieszenie na akcesoria.

142 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Chord Deluxe Western Guitar Soft Padded Gig Bag, pokrowiec na gitarę typu Western

Pokrowiec gitarowy marki Chord przeznaczony dla gitar typu Western. Ochronny pokrowiec gitarowy wykonany z nylonu, wyposażony w piankę 10mm oraz dodatkowe kieszenie na akcesoria.

130 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta