Narzędzia /

Narzędzia pneumatyczne promocja 2017

-28%


Okazja cenowa
Pistolet do piaskowania NEO 12-560 ze zbiornikiem 1 litr za jedyne

79 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Narzędzia pneumatyczne które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii narzędzia pneumatyczne dostępne jest ponad 1315 produktów takich marek jak: # różni dostawcy, ABAC, adler, AEG, Airpress, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
promocja do 9%
Szlifierka Metabo DG 25 Set
Rodzaj: prosta Maksymalna prędkość obrotowa: 25000 obr/min Zużycie powietrza: 300 l/min Ciśnienie robocze: 6.2 bar

Potrzebujesz wysoko wydajnej szlifierki do pracy w trudnych warunkach? Urządzenie pneumatyczne to rozwiązanie idealne do wszelkich zastosowań profesjonalnych. Gwarantują moc i trwałość, a także wytrzymałość przy ciężkiej, wielozmianowej pracy. Zapoznaj się z przykładową szlifierką firmy Metabo i jej modelu DG 25 Set, który może być odpowiedzią na Twoje potrzeby.

od 209 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 8%
DG 700 marki Metabo - szlifierka pneumatyczna
Rodzaj: prosta Maksymalna prędkość obrotowa: 22000 obr/min Zużycie powietrza: 600 l/min Ciśnienie robocze: 6.2 bar

Moc i dokładność pracy to dla Ciebie priorytety? Szlifierki pneumatyczne są idealnym rozwiązaniem do wszystkich zadań związanych z procesem szlifowania i obrabiania różnych materiałów. Zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu w zakładach produkcji. Sprawdź Metabo DG 700 szlifierkę, która może okazać się dla Ciebie tym, czego szukasz.

od 369 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 25%
DW 125 marki Metabo z kategorii: szlifierki pneumatyczne
Rodzaj: kątowa Maksymalna prędkość obrotowa: 10000 obr/min Zużycie powietrza: 500 l/min Ciśnienie robocze: 6.2 bar

Masz swój zakład produkcyjny i potrzebujesz narzędzia, która zniesie intensywną pracę? Szlifierka pneumatyczna, to idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Jest mocna, trwała i pozwala na obrabianie różnych materiałów. Metabo DW 125, to urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź jego możliwości.

od 619 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
promocja do 19%
Szlifierka Vorel 81114
Zużycie powietrza: 113 l/min Ciśnienie robocze: 6.3 bar

Moc i dokładność pracy to dla Ciebie priorytety? Szlifierki pneumatyczne są idealnym rozwiązaniem do wszystkich zadań związanych z procesem szlifowania i obrabiania różnych materiałów. Zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu w zakładach produkcji. Sprawdź Vorel 81114 szlifierkę, która może okazać się dla Ciebie tym, czego szukasz.

od 121 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Mighty Seven QA-432 (narzędzie pneumatyczne)
Rodzaj: trzpieniowa Maksymalna prędkość obrotowa: 70000 obr/min Ciśnienie robocze: 6.3 bar

Potrzebujesz mocnego urządzenia do ciężkich prac w często trudnych warunkach? Urządzenie pneumatyczne to rozwiązanie idealne do wszelkich zastosowań profesjonalnych. Gwarantują moc i trwałość, a także wytrzymałość przy ciężkiej, wielozmianowej pracy. Zapoznaj się z przykładową szlifierką firmy Mighty Seven i jej modelu QA-432, który może być odpowiedzią na Twoje potrzeby.

613.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
DWD524KS marki DeWalt - wiertarka pneumatyczna
Maksymalna prędkość obrotowa: 1200 obr/min

Masz warsztat lub zakład produkcyjny i potrzebujesz mocnego urządzenia, które wiele zniesie? Wierartki pneumatyczne są idealnym rozwiązaniem do wszystkich zadań związanych z procesem wiercenia różnorodnych otworów. Zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu. DeWalt DWD524KS, to urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź jego możliwości.

od 899 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 11%
DB 10 marki Metabo
Zużycie powietrza: 360 l/min

Masz warsztat lub zakład produkcyjny i potrzebujesz mocnego urządzenia, które wiele zniesie? Wierartki pneumatyczne są idealnym rozwiązaniem do wszystkich zadań związanych z procesem wiercenia różnorodnych otworów. Zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu. Metabo DB 10, to urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź jego możliwości.

od 249 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 6%
74L211 szlifierka producenta Frame
Rodzaj: prosta Zużycie powietrza: 115 l/min

Potrzebujesz mocnego urządzenia do ciężkich prac w często trudnych warunkach? Urządzenie pneumatyczne to rozwiązanie idealne do wszelkich zastosowań profesjonalnych. Gwarantują moc i trwałość, a także wytrzymałość przy ciężkiej, wielozmianowej pracy. Zapoznaj się z przykładową szlifierką firmy Frame i jej modelu 74L211, który może być odpowiedzią na Twoje potrzeby.

od 75 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Gwoździarka od producenta Valkenpower

Opis: Urządzenie przeznaczone jest do wbijania szpilek 6 do 16 mm w powierzchnie drewniane twarde lub miękkie. Regulacja głębokości wbijanych gwoździ druciaków przy pomocy pokrętła. Specjalny...

180 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Mammuth Rozpierak hydrauliczny 4 tony

Opis: Rozpierak hydrauliczny 4 tony W zestawie pompa ręczna, wąż, cylindry, końcówki gumowe i inne Zestaw dostarczamy w metalowej, lub plastikowej skrzynce Uwaga: Cena nie obejmuje kosztów wysyłki!

510 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
QB-179 marki Mighty Seven - szlifierka pneumatyczna
Rodzaj: kątowa Maksymalna prędkość obrotowa: 6000 obr/min Zużycie powietrza: 198 l/min Ciśnienie robocze: 6.3 bar

Potrzebujesz narzędzia, którym będziesz pracował w trudnych warunkach i przez długi czas? A może szukasz szlifierki do pracy zmianowej? Urządzenie pneumatyczne to rozwiązanie idealne do wszelkich zastosowań profesjonalnych. Gwarantują moc i trwałość, a także wytrzymałość przy ciężkiej, wielozmianowej pracy. Zapoznaj się z przykładową szlifierką firmy Mighty Seven i jej modelu QB-179, który może być odpowiedzią na Twoje potrzeby.

2643.27 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 11%
DSX 150 marki Metabo z kategorii: szlifierki pneumatyczne
Maksymalna prędkość obrotowa: 12000 obr/min Zużycie powietrza: 550 l/min Ciśnienie robocze: 6.2 bar

Masz warsztat lub zakład produkcyjny i potrzebujesz mocnego urządzenia, które wiele zniesie? Szlifierki pneumatyczne są idealnym rozwiązaniem do wszystkich zadań związanych z procesem szlifowania i obrabiania różnych materiałów. Zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu w zakładach produkcji. Sprawdź Metabo DSX 150 szlifierkę, która może okazać się dla Ciebie tym, czego szukasz.

od 619 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 60%
Pistolet do piaskowania, kup u jednego z partnerów

Opis: Pistolet do piaskowania, przeznaczony do piaskarek małych i średnich typu: SB09A, SB22A i SB35A Uwaga: cena nie obejmuje kosztów wysyłki!

od 80 
zobacz
 1 sklep |  3 oferty
promocja do 23%
81110 szlifierka producenta Vorel
Rodzaj: kątowa Ciśnienie robocze: 6.3 bar

Moc i dokładność pracy to dla Ciebie priorytety? Szlifierka pneumatyczna, to idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Jest mocna, trwała i pozwala na obrabianie różnych materiałów. Vorel 81110, to urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź jego możliwości.

od 103 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Mighty Seven QB-311 do szlifowania
Rodzaj: taśmowa Maksymalna prędkość obrotowa: 16000 obr/min Ciśnienie robocze: 6.3 bar

Masz swój zakład produkcyjny i potrzebujesz szlifierki, która zniesie intensywną pracę? Szlifierki pneumatyczne są idealnym rozwiązaniem do wszystkich zadań związanych z procesem szlifowania i obrabiania różnych materiałów. Zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu w zakładach produkcji. Sprawdź Mighty Seven QB-311 szlifierkę, która może okazać się dla Ciebie tym, czego szukasz.

613.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Mighty Seven QE-441, zużycie powietrza [112l/min]
Ciśnienie robocze: 6.3 bar Zużycie powietrza: 112 l/min Maksymalna prędkość obrotowa: 1100 obr/min

Potrzebujesz narzędzia, którym będziesz pracował w trudnych warunkach i przez długi czas? A może szukasz wiertarki do pracy zmianowej? Takim urządzeniem może być pneumatyczna wiertarka, zapewniająca doskonałą moc, niską wagę i wysoką żywotność, wymaganą w wielu różnych sytuacjach. Sprawdź Mighty Seven QE-441, wiertarkę, która może okazać się dla Ciebie tym czego szukasz.

1044.27 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
QE-542 wiertarka producenta Mighty Seven
Ciśnienie robocze: 6.3 bar Zużycie powietrza: 135 l/min Maksymalna prędkość obrotowa: 1300 obr/min

Potrzebujesz mocnego urządzenia do ciężkich prac w często trudnych warunkach? Wiertarka pneumatyczna, to idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Jest mocna, trwała i pozwala na wiercenie otworów o różnej średnicy i perfekcyjnej jakości. Przykładowo wiertarka Mighty Seven QE-542, zdaje się spełniać Twoje oczekiwania. Przeczytaj więcej o narzędziach pneumatycznych i zdecyduj, czy właśnie ich potrzebujesz.

1720.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
QE-442 marki Mighty Seven - wiertarka pneumatyczna
Ciśnienie robocze: 6.3 bar Zużycie powietrza: 135 l/min Maksymalna prędkość obrotowa: 1300 obr/min

Potrzebujesz narzędzia, którym będziesz pracował w trudnych warunkach i przez długi czas? A może szukasz wiertarki do pracy zmianowej? Takim urządzeniem może być pneumatyczna wiertarka, zapewniająca doskonałą moc, niską wagę i wysoką żywotność, wymaganą w wielu różnych sytuacjach. Sprawdź Mighty Seven QE-442, wiertarkę, która może okazać się dla Ciebie tym czego szukasz.

859.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Mighty Seven QB-48111 (narzędzie pneumatyczne)
Rodzaj: oscylacyjna Maksymalna prędkość obrotowa: 11000 obr/min Zużycie powietrza: 198 l/min

Moc i dokładność pracy to dla Ciebie priorytety? Szlifierki pneumatyczne są idealnym rozwiązaniem do wszystkich zadań związanych z procesem szlifowania i obrabiania różnych materiałów. Zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu w zakładach produkcji. Sprawdź Mighty Seven QB-48111 szlifierkę, która może okazać się dla Ciebie tym, czego szukasz.

1228.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta