Narzędzia AL-KO promocja 2017

Skupiamy ceny produktów z kategorii Narzędzia AL-KO które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii narzędzia al-ko dostępne jest ponad 117 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
AL-KO Classic 3.25 E do koszenia trawy

Czerpiesz frajdę z pielęgnacji swojego ogrodu? Zastanów się, ile czasu i energii pozwoli Ci zaoszczędzić wyspecjalizowane, szybkie urządzenie ogrodnicze. Może właśnie dla Ciebie idealna będzie prosta i tania kosiarka elektryczna AL-KO Classic 3.25 E.

od 349 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Comfort 34 E marki AL-KO z kategorii: kosiarki elektryczne

Twój ogród to powód do dumy? Pomyśl, ile czasu i siły może Ci oszczędzić zastosowanie wydajnej, mocnej - i co najważniejsze - szybkiej maszyny ogrodniczej. Takim urządzeniem jest prosta i przystępna kosiarka elektryczna AL-KO Comfort 34 E.

499 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Classic 4.66 SP-A kosiarka producenta AL-KO

Jakość Twojego ogrodu Cię uspokaja? Pomyśl, co mógłbyś zrobić z wolnym czasem, który zyskasz dzięki zastosowaniu wydajnego i mocnego narzędzia ogrodniczego? Takim narzędziem może być kosiarka spalinowa AL-KO Classic 4.66 SP-A.

od 1199 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
BC 4125 II-S kosa producenta AL-KO

Cieszy Cię równo przystrzyżony trawnik, ale drażnią Cię miejsca w które nie jesteś się w stanie dostać kosiarką? Zastanów się, co mógłbyś zrobić z wolnym czasem, który zyskasz dzięki zastosowaniu wydajnej i mocnej maszyny ogrodniczej? Takim narzędziem jest kosa spalinowa AL-KO BC 4125 II-S.

761 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 9%
AL-KO Classic 5.16 VS-A Plus - produkt z kat. kosiarki elektryczne

Twój ogród to powód do dumy? Może warto pomyśleć nad zakupem czegoś, co pozwoli Ci zadbać szybciej i łatwiej Twoją zieleń? Takim urządzeniem jest prosta i przystępna kosiarka elektryczna AL-KO Classic 5.16 VS-A Plus.

od 1499 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 10%
AL-KO EKS 2400/40 (narzędzie elektryczne)
Rodzaj produktu: pilarka łańcuchowa

Pracujesz z drewnem? Pilarka i piła, to dwa narzędzia, które dają Ci to czego potrzebujesz - a więc dużą moc roboczą, połączoną z prostotą obsługi i efektywnością. AL-KO EKS 2400/40, jest właśnie takim narzędziem.

od 479 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Al-Ko Glebogryzarka Spalinowa MH 350-4, Silnik: B&S Series 450 112644

Glebogryzarka spalinowa z napędem AL-KO MH 350-4 to urządzenie do szybkiego i dokładnego rozluźniania gleby na średnich i niewielkich trawnikach do 500 m2. Dzięki niej szybko przygotujemy glebę pod...

1459 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
AL-KO GTE 450 COMFORT, moc [0.4kW]
Moc: 0.4 kW Szerokość koszenia: 30 cm

Uwielbiasz dbać o swój trawnik? Może warto pomyśleć o czymś, co pozwoli Ci zadbać dokładnie o każdy skrawek trawnika? Takim urządzeniem jest podkaszarka elektryczna AL-KO GTE 450 COMFORT.

276 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
AL-KO BC 4535 II-S z kategorii [kosy spalinowe]

Chcesz dbać o każdy, nawet najtrudniej dostępny fragment swojego trawnika? Mocne i dokładne urządzenie ogrodnicze pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, nerwów i energii, które możesz spożytkować na radość ze swojego wypielęgnowanego ogrodu. Może właśnie dla Ciebie doskonała będzie kosa spalinowa AL-KO BC 4535 II-S.

783 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Classic 5.15 SP-B Plus marki AL-KO - kosiarka spalinowa

Jakość Twojego trawnika Cię uspokaja? Pomyśl, ile czasu i siły pozwoli Ci zaoszczędzić konkretne, mocne i mobilne narzędzie ogrodnicze. Takim urządzeniem jest kosiarka spalinowa Classic 5.15 SP-B Plus od firmy AL-KO. Gwarantuje Ci ona odpowiednią moc, a także wygodę użytkowania.

1549 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
AL-KO Classic 3.85 E, kosiarka elektryczna

Doskonały stan Twojego trawnika napawa Cię dumą? Może warto pomyśleć o czymś, co pozwoli Ci zadbać szybciej i łatwiej Twoją zieleń? Takim urządzeniem jest elektryczna kosiarka Classic 3.85 E od firmy AL-KO. Zapewni Ci ona odpowiednią jakość pracy, a także wygodę użytkowania na długi czas.

od 429 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
AL-KO Classic 5.16 SP-A Plus, kosiarka do trawy

Lubisz spędzać czas w swoim ogrodzie? Zastanów się, ile siły i czasu pozwoli Ci zaoszczędzić wyspecjalizowane, szybkie urządzenie ogrodnicze. Takim narzędziem jest kosiarka elektryczna AL-KO Classic 5.16 SP-A Plus, której moc i możliwości pozwolą Ci na pełną i wygodną pielęgnację swojego ogrodu.

1395 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Classic 4.26 P-A marki AL-KO - kosiarka elektryczna

Twój trawnik to powód do dumy? Może warto pomyśleć nad zakupem czegoś, co pozwoli Ci zadbać szybciej i łatwiej Twoją zieleń? Takim urządzeniem jest kosiarka elektryczna Classic 4.26 P-A od firmy AL-KO. Zapewni Ci ona odpowiednią jakość pracy, a także wygodę użytkowania na długi czas.

1055 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Classic 4.65 P-B kosiarka producenta AL-KO

Lubisz pracę w swoim ogrodzie ale nie chcesz się zbytnio przemęczać? Pomyśl, ile czasu i siły może Ci oszczędzić używanie wydajnego, mocnego i szybkiego nardzędzia ogrodniczego. Takim sprzętem będzie kosiarka spalinowa AL-KO Classic 4.65 P-B, której moc i możliwości pozwolą Ci na pełną pielęgnację swojej ziemi.

od 1099 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Moweo 38.5 Li marki AL-KO z kategorii: kosiarki elektryczne

Cieszy Cię równo przystrzyżony trawnik? Może warto pomyśleć o czymś, co pozwoli Ci zadbać szybciej i łatwiej Twoją zieleń? Takim urządzeniem jest prosta i przystępna kosiarka elektryczna AL-KO Moweo 38.5 Li.

1399 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 13%
Comfort 40 E kosiarka producenta AL-KO

Czerpiesz frajdę z pielęgnacji swojego trawnika? Pomyśl, ile czasu i siły może Ci oszczędzić zastosowanie wydajnej, mocnej - i co najważniejsze - szybkiej maszyny ogrodniczej. Może właśnie dla Ciebie idealna będzie prosta i tania kosiarka elektryczna AL-KO Comfort 40 E.

od 599 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
WERTYKULATOR ELEKTRYCZNY AL-KO SILVER COMFORT 38 VLE COMBI 1300W Z KOSZEM, kup u jednego z partnerów

WERTYKULATOR AERATOR ELEKTRYCZNY DO TRAWY AL-KO Comfort 38 VLE CombiCare 2w1 Wertykulator AL-KO Comfort 38 VLE CombiCare to narzędzie 2 w 1, które łączy w sobie funkcję wertykulacji z 3-stopniowymi...

od 549 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 5%
AL-KO EKS 2000/35 - pilarka łańcuchowa
Rodzaj produktu: pilarka łańcuchowa

Drewno jest podstawowym materiałem, z którym pracujesz? Możesz ułatwić sobie pracę dzięki doskonałym piłom i pilarkom, które łączą w sobie dużą moc roboczą z prostotą obsługi i efektywnością. AL-KO EKS 2000/35, to właśnie taka maszyna.

od 379 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
AL-KO GTE 350 CLASSIC, szerokość koszenia: [25 cm]
Moc: 0.3 kW Szerokość koszenia: 25 cm

Cieszy Cię równo przystrzyżony i dopieszczony trawnik? Pomyśl, ile czasu i siły może Ci oszczędzić zastosowanie precyzyjnego i dokładnego narzędzia ogrodniczego. Takim urządzeniem jest podkaszarka elektryczna GTE 350 CLASSIC od firmy AL-KO. Zapewni Ci ona odpowiednią moc pracy, a także wygodę użytkowania i dokładność cięcia.

199 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 20%
AL-KO GTE 550 PREMIUM, moc [0.5kW]
Moc: 0.5 kW Szerokość koszenia: 30 cm

Czerpiesz przyjemność z pielęgnacji swojego ogrodu? Pomyśl, ile czasu i siły może Ci oszczędzić zastosowanie precyzyjnego i dokładnego narzędzia ogrodniczego. Takim sprzętem będzie podkaszarka elektryczna AL-KO GTE 550 PREMIUM, której moc i możliwości pozwolą Ci na pełną pielęgnację swojej ziemi.

od 259 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty