Narzędzia Karcher promocja 2017

-21%


Okazja cenowa
Karcher K5 Premium za jedyne

1516.99 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Narzędzia Karcher które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii narzędzia karcher dostępne jest ponad 2351 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 72%
Karcher K2 Basic
Moc: 1.4 kW Ciśnienie maksymalne: 110 bar Wydajność tłoczenia: 360 l/h

Nieważne czy jesteś w domu, na działce czy przesiadujesz długimi godzinami w garażu bądź przy samochodzie. Co jakiś czas przychodzi moment, że musisz coś wyczyścić. Mogą to być meble ogrodowe, auto czy chociażby grill lub elewacja domu czy chodnik przed nim. Nie przemęczaj się. Nie rób tego ręcznie. Wybierz doskonałe urządzenie, stworzone właśnie do tego celu, zobacz myjkę ciśnieniową Karcher K2 Basic.

od 247.63 
zobacz
 11 sklepów |  34 oferty
promocja do 55%
Karcher K3
Moc: 1.6 kW Ciśnienie maksymalne: 120 bar Wydajność tłoczenia: 380 l/h

W domu , na działce, w domku letniskowym czy chociażby w garażu czasami trzeba coś wyczyścić. Może to być na przykład elewacja domu, nadwozie samochódu czy chociażby meble ogrodowe, czy grill przed sezonem. Zamiast męczyć się własnymi rękami, lepiej użyć myjki ciśnieniowej, na przykład Karcher K3.

od 511.99 
zobacz
 10 sklepów |  32 oferty
promocja do 3%
Karcher K7 Premium
Moc: 3 kW Ciśnienie maksymalne: 160 bar Wydajność tłoczenia: 600 l/h

W domu jednorodzinnym, na działce, w domku letniskowym czy chociażby w garażu zawsze trzeba coś umyć. Może to być na przykład elewacja domu, nadwozie samochódu czy chociażby meble ogrodowe, czy grill przed sezonem. Zamiast czynić to ręcznie, lepiej użyć myjki ciśnieniowej, na przykład Karcher K7 Premium.

od 1749 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 35%
Karcher K5 Full Control Home
Moc: 2.1 kW Ciśnienie maksymalne: 145 bar Wydajność tłoczenia: 500 l/h

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś umyć. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki i tym podobne. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Karcher K5 Full Control Home.

od 1290.01 
zobacz
 6 sklepów |  15 ofert
promocja do 86%
Karcher K4 Full Control

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś umyć. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki czy wiele innych. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Karcher K4 Full Control.

od 217.5 
zobacz
 5 sklepów |  30 ofert
promocja do 34%
Karcher K5
Moc: 2.1 kW Ciśnienie maksymalne: 145 bar Wydajność tłoczenia: 500 l/h

W domu jednorodzinnym, na działce, w domku letniskowym czy chociażby w garażu od czasu do czasu trzeba coś wyczyścić. Może to być przykładowo elewacja domu, nadwozie auta czy chociażby meble ogrodowe, czy grill przed sezonem. Zamiast czynić to własnymi rękami, lepiej użyć myjki ciśnieniowej, na przykład Karcher K5.

od 985.38 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 25%
Karcher K5 Home
Moc: 2.1 kW Ciśnienie maksymalne: 145 bar Wydajność tłoczenia: 500 l/h

W domu , na działce, w domku letniskowym czy nawet w garażu od czasu do czasu trzeba coś umyć. Może to być na przykład elewacja domu, nadwozie samochódu czy chociażby meble ogrodowe, czy grill przed sezonem. Zamiast wykonywać to własnymi rękami, lepiej skorzystać z myjki ciśnieniowej, na przykład Karcher K5 Home.

od 1199.04 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 31%
Karcher K5 Premium Full Control Home

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś oczyścić. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki i tym podobne. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Karcher K5 Premium Full Control Home.

od 1468.91 
zobacz
 4 sklepy |  12 ofert
promocja do 61%
Karcher K2 Compact Home
Moc: 1.4 kW Ciśnienie maksymalne: 110 bar Wydajność tłoczenia: 360 l/h

Nieważne czy jesteś w domu, na działce czy przesiadujesz długimi godzinami w garażu bądź przy samochodzie. Co jakiś czas przychodzi moment, że musisz coś umyć. Mogą to być meble ogrodowe, samochód czy chociażby grill lub elewacja domu czy chodnik przed nim. Nie przemęczaj się. Nie rób tego ręcznie. Wybierz doskonałe urządzenie, stworzone właśnie do tego celu, zobacz myjkę ciśnieniową Karcher K2 Compact Home.

od 399.01 
zobacz
 3 sklepy |  22 oferty
promocja do 40%
Karcher K5 Compact
Moc: 2.1 kW Ciśnienie maksymalne: 145 bar Wydajność tłoczenia: 500 l/h

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś oczyścić. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki i tym podobne. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Karcher K5 Compact.

od 976.97 
zobacz
 8 sklepów |  16 ofert
promocja do 12%
Karcher HD 9/20-4M Plus
Moc: 7 kW Ciśnienie maksymalne: 200 bar Wydajność tłoczenia: 900 l/h

Nieważne czy jesteś w domu, na działce czy przesiadujesz długimi godzinami w garażu bądź przy samochodzie. Co jakiś czas przychodzi moment, że musisz coś umyć. Mogą to być meble ogrodowe, samochód czy chociażby grill lub elewacja domu czy chodnik przed nim. Nie przemęczaj się. Nie rób tego ręcznie. Wybierz doskonałe urządzenie, stworzone właśnie do tego celu, zobacz myjkę ciśnieniową Karcher HD 9/20-4M Plus.

od 6705.96 
zobacz
 4 sklepy |  12 ofert
promocja do 25%
Karcher K7 Full Control Home
Moc: 3 kW Ciśnienie maksymalne: 160 bar Wydajność tłoczenia: 600 l/h

W domu jednorodzinnym, na działce, w domku letniskowym czy chociażby w garażu czasami trzeba coś wyczyścić. Może to być na przykład elewacja domu, nadwozie samochódu czy chociażby meble ogrodowe, czy grill przed sezonem. Zamiast robić to własnymi rękami, można użyć myjki ciśnieniowej, na przykład Karcher K7 Full Control Home.

od 1913.18 
zobacz
 4 sklepy |  12 ofert
promocja do 41%
Karcher K4 Premium
Moc: 1.8 kW Ciśnienie maksymalne: 130 bar Wydajność tłoczenia: 420 l/h

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś umyć. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki czy wiele innych. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Karcher K4 Premium.

od 934 
zobacz
 6 sklepów |  30 ofert
promocja do 26%
Karcher K7 Full Control
Moc: 3 kW Ciśnienie maksymalne: 160 bar Wydajność tłoczenia: 600 l/h

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś umyć. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki i tym podobne. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Karcher K7 Full Control.

od 1879 
zobacz
 8 sklepów |  18 ofert
promocja do 30%
Karcher K7 Compact
Moc: 3 kW Ciśnienie maksymalne: 160 bar Wydajność tłoczenia: 600 l/h

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś oczyścić. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki i tym podobne. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Karcher K7 Compact.

od 1544.46 
zobacz
 7 sklepów |  16 ofert
promocja do 65%
Karcher K2
Moc: 1.4 kW Ciśnienie maksymalne: 110 bar Wydajność tłoczenia: 360 l/h

Domek letniskowy, garaż, ogród to miejsca, w których zawsze jest coś do zrobienia. Bardzo często wymagają dokładnego oczyszczania z różnorodnych zanieczyszczeń. Nieistotne, czy jest to chodnik w ogrodzie, elewacja domku czy garażu, czy po prostu karoseria naszego auta. Zawsze znajdzie się coś do umycia. Mycie może być przyjemne i szybkie, jeśli zdecydujemy się na myjkę ciśnieniową Karcher K2.

od 359 
zobacz
 7 sklepów |  30 ofert
promocja do 6%
Karcher HD 9/19 M Plus
Moc: 6.8 kW Ciśnienie maksymalne: 185 bar Wydajność tłoczenia: 890 l/h

Domek letniskowy, garaż, ogród to miejsca, w których zawsze jest coś do zrobienia. Bardzo często wymagają dokładnego oczyszczania z różnorodnych zanieczyszczeń. Nieistotne, czy jest to chodnik w ogrodzie, elewacja domku czy garażu, czy po prostu karoseria naszego auta. Zawsze znajdzie się coś do umycia. Mycie może być przyjemne i szybkie, jeśli zdecydujemy się na myjkę ciśnieniową Karcher HD 9/19 M PLUS.

od 6474.72 
zobacz
 3 sklepy |  7 ofert
Karcher HDS 801 B
Moc: 4 kW Ciśnienie maksymalne: 140 bar Wydajność tłoczenia: 600 l/h

Nieważne czy jesteś w domu, na działce czy przesiadujesz długimi godzinami w garażu bądź przy samochodzie. Co jakiś czas przychodzi moment, że musisz coś wyczyścić. Mogą to być meble ogrodowe, auto czy chociażby grill lub elewacja domu czy chodnik przed nim. Nie przemęczaj się. Nie rób tego ręcznie. Wybierz doskonałe urządzenie, stworzone właśnie do tego celu, zobacz myjkę ciśnieniową Karcher HDS 801 B.

od 18846.06 
zobacz
 4 sklepy |  5 ofert
promocja do 6%
Karcher HD 9/20 4 M
Moc: 7 kW Ciśnienie maksymalne: 200 bar Wydajność tłoczenia: 900 l/h

W domu jednorodzinnym, na działce, w domku letniskowym czy chociażby w garażu zawsze trzeba coś umyć. Czy to na przykład elewacja domu, nadwozie samochódu czy chociażby meble ogrodowe, czy grill przed sezonem. Zamiast czynić to ręcznie, lepiej skorzystać z myjki ciśnieniowej, na przykład Karcher HD 9/20 4 M.

od 6937.2 
zobacz
 3 sklepy |  7 ofert
promocja do 34%
Karcher K5 Full Control
Moc: 2.1 kW Ciśnienie maksymalne: 145 bar Wydajność tłoczenia: 500 l/h

Nieważne czy jesteś w domu, na działce czy przesiadujesz długimi godzinami w garażu bądź przy samochodzie. Co jakiś czas przychodzi moment, że musisz coś umyć. Mogą to być meble ogrodowe, auto czy chociażby grill lub elewacja domu czy chodnik przed nim. Nie przemęczaj się. Nie rób tego ręcznie. Wybierz doskonałe urządzenie, stworzone właśnie do tego celu, zobacz myjkę ciśnieniową Karcher K5 Full Control.

od 1244.53 
zobacz
 7 sklepów |  17 ofert