Narzędzia Karcher promocja 2017

-24%


Okazja cenowa
Karcher Dysza rotacyjna rozmiar 35" do hd/hds, k/parts * gwarancja d2d !negocjacja cen online !leasing *, kategoria: pozostałe narzędzia ogrodowe za jedyne

196.8 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Narzędzia Karcher które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii narzędzia karcher dostępne jest ponad 2143 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 55%
Karcher K3, wydajność: 120 l/h
Moc: 1.6 kW Ciśnienie maksymalne: 120 bar Wydajność tłoczenia: 380 l/h

W domu , na działce, w domku letniskowym czy chociażby w garażu czasami trzeba coś wyczyścić. Może to być na przykład elewacja domu, nadwozie samochódu czy chociażby meble ogrodowe, czy grill przed sezonem. Zamiast męczyć się własnymi rękami, lepiej użyć myjki ciśnieniowej, na przykład Karcher K3.

od 500.4 
zobacz
 8 sklepów |  23 oferty
promocja do 34%
Karcher K5 - produkt z kat. myjki ciśnieniowe
Moc: 2.1 kW Ciśnienie maksymalne: 145 bar Wydajność tłoczenia: 500 l/h

W domu jednorodzinnym, na działce, w domku letniskowym czy chociażby w garażu od czasu do czasu trzeba coś wyczyścić. Może to być przykładowo elewacja domu, nadwozie auta czy chociażby meble ogrodowe, czy grill przed sezonem. Zamiast czynić to własnymi rękami, lepiej użyć myjki ciśnieniowej, na przykład Karcher K5.

od 985.38 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 70%
K2 Basic marki Karcher - myjka ciśnieniowa
Moc: 1.4 kW Ciśnienie maksymalne: 110 bar Wydajność tłoczenia: 360 l/h

Nieważne czy jesteś w domu, na działce czy przesiadujesz długimi godzinami w garażu bądź przy samochodzie. Co jakiś czas przychodzi moment, że musisz coś wyczyścić. Mogą to być meble ogrodowe, auto czy chociażby grill lub elewacja domu czy chodnik przed nim. Nie przemęczaj się. Nie rób tego ręcznie. Wybierz doskonałe urządzenie, stworzone właśnie do tego celu, zobacz myjkę ciśnieniową Karcher K2 Basic.

od 259.01 
zobacz
 11 sklepów |  26 ofert
promocja do 25%
Karcher WV 5 Plus (sprzęt do mycia)

Nieważne czy jesteś w domu, na działce czy przesiadujesz długimi godzinami w garażu bądź przy samochodzie. Co jakiś czas przychodzi moment, że musisz coś umyć. Mogą to być meble ogrodowe, auto czy chociażby grill lub elewacja domu czy chodnik przed nim. Nie przemęczaj się. Nie rób tego ręcznie. Wybierz doskonałe urządzenie, stworzone właśnie do tego celu, zobacz myjkę ciśnieniową Karcher WV 5 Plus.

od 265 
zobacz
 5 sklepów |  8 ofert
promocja do 45%
Karcher WV 2 Plus, myjka ciśnieniowa

Domek letniskowy, garaż, ogród to miejsca, w których zawsze jest coś do zrobienia. Bardzo często wymagają dokładnego oczyszczania z różnorodnych zanieczyszczeń. Nieistotne, czy jest to chodnik w ogrodzie, elewacja domku czy garażu, czy po prostu karoseria naszego auta. Zawsze znajdzie się coś do umycia. Mycie może być przyjemne i szybkie, jeśli zdecydujemy się na myjkę ciśnieniową Karcher WV 2 Plus.

od 214.99 
zobacz
 7 sklepów |  14 ofert
promocja do 24%
HD 5/15 CX Plus marki Karcher z kategorii: myjki ciśnieniowe
Moc: 2.8 kW Ciśnienie maksymalne: 150 bar Wydajność tłoczenia: 500 l/h

Nieważne czy jesteś w domu, na działce czy przesiadujesz długimi godzinami w garażu bądź przy samochodzie. Co jakiś czas przychodzi moment, że musisz coś wyczyścić. Mogą to być meble ogrodowe, samochód czy chociażby grill lub elewacja domu czy chodnik przed nim. Nie przemęczaj się. Nie rób tego ręcznie. Wybierz doskonałe urządzenie, stworzone właśnie do tego celu, zobacz myjkę ciśnieniową Karcher HD 5/15 CX Plus.

od 3815.46 
zobacz
 4 sklepy |  15 ofert
promocja do 11%
Karcher HD 6/15 C PLUS, wydajność: 150 l/h
Moc: 3.1 kW Ciśnienie maksymalne: 150 bar Wydajność tłoczenia: 560 l/h

W domu jednorodzinnym, na działce, w domku letniskowym czy nawet w garażu zawsze trzeba coś wyczyścić. Może to być na przykład elewacja domu, nadwozie samochódu czy chociażby meble ogrodowe, czy grill przed sezonem. Zamiast męczyć się ręcznie, lepiej skorzystać z myjki ciśnieniowej, na przykład Karcher HD 6/15 C PLUS.

od 4046.7 
zobacz
 5 sklepów |  16 ofert
promocja do 33%
K5 Full Control marki Karcher z kategorii: myjki ciśnieniowe
Moc: 2.1 kW Ciśnienie maksymalne: 145 bar Wydajność tłoczenia: 500 l/h

Nieważne czy jesteś w domu, na działce czy przesiadujesz długimi godzinami w garażu bądź przy samochodzie. Co jakiś czas przychodzi moment, że musisz coś umyć. Mogą to być meble ogrodowe, auto czy chociażby grill lub elewacja domu czy chodnik przed nim. Nie przemęczaj się. Nie rób tego ręcznie. Wybierz doskonałe urządzenie, stworzone właśnie do tego celu, zobacz myjkę ciśnieniową Karcher K5 Full Control.

od 1244.54 
zobacz
 7 sklepów |  24 oferty
promocja do 61%
Karcher K2 Compact Home (sprzęt do mycia)
Moc: 1.4 kW Ciśnienie maksymalne: 110 bar Wydajność tłoczenia: 360 l/h

Nieważne czy jesteś w domu, na działce czy przesiadujesz długimi godzinami w garażu bądź przy samochodzie. Co jakiś czas przychodzi moment, że musisz coś umyć. Mogą to być meble ogrodowe, samochód czy chociażby grill lub elewacja domu czy chodnik przed nim. Nie przemęczaj się. Nie rób tego ręcznie. Wybierz doskonałe urządzenie, stworzone właśnie do tego celu, zobacz myjkę ciśnieniową Karcher K2 Compact Home.

od 385 
zobacz
 7 sklepów |  19 ofert
promocja do 23%
Karcher K7 (wysokociśnieniowa myjka)
Moc: 3 kW Ciśnienie maksymalne: 160 bar Wydajność tłoczenia: 600 l/h

Domek letniskowy, garaż, ogród to miejsca, w których zawsze jest coś do zrobienia. Bardzo często wymagają dokładnego oczyszczania z różnorodnych zanieczyszczeń. Nieistotne, czy jest to chodnik w ogrodzie, elewacja domku czy garażu, czy po prostu karoseria naszego auta. Zawsze znajdzie się coś do umycia. Mycie może być przyjemne i szybkie, jeśli zdecydujemy się na myjkę ciśnieniową Karcher K7.

od 1577 
zobacz
 6 sklepów |  9 ofert
promocja do 9%
Karcher HD 5/12 CX Plus o mocy 2.5W
Moc: 2.5 kW Ciśnienie maksymalne: 120 bar Wydajność tłoczenia: 500 l/h

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś oczyścić. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki i tym podobne. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Karcher HD 5/12 CX Plus.

od 3468.6 
zobacz
 4 sklepy |  11 ofert
promocja do 31%
K7 Full Control Home marki Karcher - myjka ciśnieniowa
Moc: 3 kW Ciśnienie maksymalne: 160 bar Wydajność tłoczenia: 600 l/h

W domu jednorodzinnym, na działce, w domku letniskowym czy chociażby w garażu czasami trzeba coś wyczyścić. Może to być na przykład elewacja domu, nadwozie samochódu czy chociażby meble ogrodowe, czy grill przed sezonem. Zamiast robić to własnymi rękami, można użyć myjki ciśnieniowej, na przykład Karcher K7 Full Control Home.

od 1824 
zobacz
 10 sklepów |  22 oferty
promocja do 33%
K5 Full Control Home marki Karcher z kategorii: myjki ciśnieniowe
Moc: 2.1 kW Ciśnienie maksymalne: 145 bar Wydajność tłoczenia: 500 l/h

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś umyć. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki i tym podobne. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Karcher K5 Full Control Home.

od 1261 
zobacz
 10 sklepów |  22 oferty
promocja do 15%
HD 5/17 CX Plus marki Karcher z kategorii: myjki ciśnieniowe
Moc: 3 kW Ciśnienie maksymalne: 170 bar Wydajność tłoczenia: 480 l/h

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś oczyścić. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki i tym podobne. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Karcher HD 5/17 CX Plus.

od 4277.94 
zobacz
 4 sklepy |  9 ofert
HD 7/10 CXF marki Karcher - myjka ciśnieniowa
Moc: 4.5 kW Ciśnienie maksymalne: 100 bar Wydajność tłoczenia: 700 l/h

W domu jednorodzinnym, na działce, w domku letniskowym czy nawet w garażu czasami trzeba coś umyć. Czy to na przykład elewacja domu, nadwozie samochódu czy chociażby meble ogrodowe, czy grill przed sezonem. Zamiast czynić to własnymi rękami, lepiej użyć myjki ciśnieniowej, na przykład Karcher HD 7/10 CXF.

od 6359.1 
zobacz
 4 sklepy |  6 ofert
promocja do 41%
Karcher K5 Compact [max ciśnienie 145 bar]
Moc: 2.1 kW Ciśnienie maksymalne: 145 bar Wydajność tłoczenia: 500 l/h

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś oczyścić. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki i tym podobne. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Karcher K5 Compact.

od 939.99 
zobacz
 11 sklepów |  25 ofert
promocja do 7%
Karcher HD 5/11 P [max ciśnienie 110 bar]
Moc: 2.2 kW Ciśnienie maksymalne: 110 bar Wydajność tłoczenia: 490 l/h

Nieważne czy jesteś w domu, na działce czy przesiadujesz długimi godzinami w garażu bądź przy samochodzie. Co jakiś czas przychodzi moment, że musisz coś wyczyścić. Mogą to być meble ogrodowe, auto czy chociażby grill lub elewacja domu czy chodnik przed nim. Nie przemęczaj się. Nie rób tego ręcznie. Wybierz doskonałe urządzenie, stworzone właśnie do tego celu, zobacz myjkę ciśnieniową Karcher HD 5/11 P.

od 2370.21 
zobacz
 4 sklepy |  9 ofert
promocja do 16%
Karcher HD 6/13 CX Plus - produkt z kat. myjki ciśnieniowe
Moc: 3 kW Ciśnienie maksymalne: 130 bar Wydajność tłoczenia: 600 l/h

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś wyczyścić. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki i tym podobne. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Karcher HD 6/13 CX Plus.

od 3931.08 
zobacz
 4 sklepy |  13 ofert
promocja do 6%
Karcher K7 Premium (wysokociśnieniowa myjka)
Moc: 3 kW Ciśnienie maksymalne: 160 bar Wydajność tłoczenia: 600 l/h

W domu jednorodzinnym, na działce, w domku letniskowym czy chociażby w garażu zawsze trzeba coś umyć. Może to być na przykład elewacja domu, nadwozie samochódu czy chociażby meble ogrodowe, czy grill przed sezonem. Zamiast czynić to ręcznie, lepiej użyć myjki ciśnieniowej, na przykład Karcher K7 Premium.

od 1882 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 28%
Karcher K7 Compact do mycia pod ciśnieniem
Moc: 3 kW Ciśnienie maksymalne: 160 bar Wydajność tłoczenia: 600 l/h

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś oczyścić. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki i tym podobne. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Karcher K7 Compact.

od 1576.99 
zobacz
 5 sklepów |  20 ofert