Narzędzia Nilfisk promocja 2017

Skupiamy ceny produktów z kategorii Narzędzia Nilfisk które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii narzędzia nilfisk dostępne jest ponad 16 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
305.93 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
429 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Nilfisk C 130.1-6 X-TRA
Maksymalna temperatura wody: 40 °C

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś oczyścić. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki i tym podobne. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Nilfisk C 130.1-6 X-TRA.

849 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Nilfisk C 120.7-6 PCA X-TRA - Gwarancja terminu lub 50 zł! BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś oczyścić. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki i tym podobne. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Nilfisk C 120.7-6 PCA X-TRA.

529 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Nilfisk C 110.7-5 PC X-TRA - Gwarancja terminu lub 50 zł! BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!

Domek letniskowy, garaż, ogród to miejsca, w których zawsze jest coś do zrobienia. Bardzo często wymagają dokładnego oczyszczania z różnorodnych zanieczyszczeń. Nieistotne, czy jest to chodnik w ogrodzie, elewacja domku czy garażu, czy po prostu karoseria naszego auta. Zawsze znajdzie się coś do umycia. Mycie może być przyjemne i szybkie, jeśli zdecydujemy się na myjkę ciśnieniową Nilfisk C 110.7-5 PC X-TRA.

499 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Nilfisk C 120.7-6 Pcad X-TRA - Gwarancja terminu lub 50 zł! BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!

W domu , na działce, w domku letniskowym czy nawet w garażu czasami trzeba coś wyczyścić. Może to być na przykład elewacja domu, nadwozie auta czy chociażby meble ogrodowe, czy grill przed sezonem. Zamiast męczyć się ręcznie, lepiej skorzystać z myjki ciśnieniowej, na przykład Nilfisk C 120.7-6 PCAD X-TRA.

639 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Nilfisk C 100.7-5 - Gwarancja terminu lub 50 zł! BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!

Nieważne czy jesteś w domu, na działce czy przesiadujesz długimi godzinami w garażu bądź przy samochodzie. Co jakiś czas przychodzi moment, że musisz coś wyczyścić. Mogą to być meble ogrodowe, samochód czy chociażby grill lub elewacja domu czy chodnik przed nim. Nie przemęczaj się. Nie rób tego ręcznie. Wybierz doskonałe urządzenie, stworzone właśnie do tego celu, zobacz myjkę ciśnieniową Nilfisk C 100.7-5.

399 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Nilfisk C 110.7-5 - Gwarancja terminu lub 50 zł! BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!

Domek letniskowy, garaż, ogród to miejsca, w których zawsze jest coś do zrobienia. Bardzo często wymagają dokładnego oczyszczania z różnorodnych zanieczyszczeń. Nieistotne, czy jest to chodnik w ogrodzie, elewacja domku czy garażu, czy po prostu karoseria naszego auta. Zawsze znajdzie się coś do umycia. Mycie może być przyjemne i szybkie, jeśli zdecydujemy się na myjkę ciśnieniową Nilfisk C 110.7-5.

409 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Nilfisk C 110.7-5 X-TRA - Gwarancja terminu lub 50 zł! BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!

Domek letniskowy, garaż, ogród to miejsca, w których zawsze jest coś do zrobienia. Bardzo często wymagają dokładnego oczyszczania z różnorodnych zanieczyszczeń. Nieistotne, czy jest to chodnik w ogrodzie, elewacja domku czy garażu, czy po prostu karoseria naszego auta. Zawsze znajdzie się coś do umycia. Mycie może być przyjemne i szybkie, jeśli zdecydujemy się na myjkę ciśnieniową Nilfisk C 110.7-5 X-TRA.

415 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Nilfisk C 130.2-8 Car - Gwarancja terminu lub 50 zł! BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś oczyścić. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki czy wiele innych. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Nilfisk C 130.2-8 Car.

845 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Nilfisk C 125.7-6 H - Gwarancja terminu lub 50 zł! BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!

Mieszkając w domu jedno czy wielorodzinnym, mając działkę czy nawet zwykły garaż, często musimy coś oczyścić. Obiekty do mycia mogą być różnorodne. Czy to sprzęt ogrodniczy, maszyny, chodnik czy ściana altanki czy wiele innych. Aby oszczędzić sobie czasu i energii, warto użyć bezdotykowego sposobu mycia za pomocą wysokociśnieniowej myjki. Takim urządzeniem jest na przykład Nilfisk C 125.7-6 H.

675 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Nilfisk E 150.1-10 X-TRA

Domek letniskowy, garaż, ogród to miejsca, w których zawsze jest coś do zrobienia. Bardzo często wymagają dokładnego oczyszczania z różnorodnych zanieczyszczeń. Nieistotne, czy jest to chodnik w ogrodzie, elewacja domku czy garażu, czy po prostu karoseria naszego auta. Zawsze znajdzie się coś do umycia. Mycie może być przyjemne i szybkie, jeśli zdecydujemy się na myjkę ciśnieniową Nilfisk E 150.1-10 X-TRA.

1549 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Nilfisk P 160.2-12 P X-TRA

Nieważne czy jesteś w domu, na działce czy przesiadujesz długimi godzinami w garażu bądź przy samochodzie. Co jakiś czas przychodzi moment, że musisz coś umyć. Mogą to być meble ogrodowe, auto czy chociażby grill lub elewacja domu czy chodnik przed nim. Nie przemęczaj się. Nie rób tego ręcznie. Wybierz doskonałe urządzenie, stworzone właśnie do tego celu, zobacz myjkę ciśnieniową Nilfisk P 160.2-12 P X-TRA.

2399 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta