Narzędzia Powermat promocja 2017

Skupiamy ceny produktów z kategorii Narzędzia Powermat które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii narzędzia powermat dostępne jest ponad 88 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
Powermat PM-KS-520H
Pojemność skokowa: 43.0 cm³ Zbiornik paliwa: 1.2 l

Uwielbiasz dbać o swój trawnik ale nie możesz dotrzeć do pewnych miejsc? Pomyśl, ile czasu, nerwów i energii pozwoli Ci zaoszczędzić wyspecjalizowane narzędzie ogrodnicze. Takim narzędziem jest kosa spalinowa Powermat PM-KS-520H.

339 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 18%
Powermat PM-PKE-1350
Moc: 1.3 kW Szerokość koszenia: 35 cm

Twój ogród to Twoja duma? Pomyśl, o ile czasu pozwoli Ci zaoszczędzić precyzyjne urządzenie ogrodnicze. Może właśnie dla Ciebie idealna będzie podkaszarka elektryczna Powermat PM-PKE-1350.

od 155 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Powermat PM-KS-420
Moc: 3.0 kW Pojemność skokowa: 47.0 cm³ Zbiornik paliwa: 1 l

Uwielbiasz pracę w swoim ogrodzie ale frustruje Cię dostęp do niektórych zarośniętych zakamarków? Weź pod uwagę, ile czasu, siły i nerwów może Ci oszczędzić zastosowanie wydajnego i dokładnego narzędzia ogrodniczego. Może właśnie dla Ciebie doskonała będzie kosa spalinowa Powermat PM-KS-420.

489 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Powermat PM-KS-460
Moc: 3.0 kW Pojemność skokowa: 63.0 cm³ Zbiornik paliwa: 1 l

Uwielbiasz dbać o swój trawnik ale nie możesz dotrzeć do pewnych miejsc? Pomyśl, ile czasu, nerwów i energii pozwoli Ci zaoszczędzić wyspecjalizowane narzędzie ogrodnicze. Takim sprzętem będzie kosa spalinowa Powermat PM-KS-460, której moc i możliwości pozwolą Ci na pełną pielęgnację swojej ziemi.

619 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Powermat PM-KSS 600N
Moc: 4.0 kW Szerokość koszenia: 46 cm

Twój trawnik to Twoja duma? Pomyśl, co mógłbyś zrobić z wolnym czasem, który zyskasz dzięki zastosowaniu wydajnego i mocnego narzędzia ogrodniczego? Tym narzędziem jest kosiarka spalinowa Powermat PM-KSS 600N.

999 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Powermat PM-KSS 675N
Moc: 5.0 kW Szerokość koszenia: 50 cm

Raduje Cię równo przystrzyżony trawnik? Może warto pomyśleć o czymś, co pozwoli Ci łatwo zadbać o całą swoją ziemię? Takim narzędziem może być kosiarka spalinowa Powermat PM-KSS 675N.

1099 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Powermat PM-KSE-2200
Minimalna wysokość koszenia: 25 mm Maksymalna wysokość koszenia: 55 mm Liczba stopni wysokości koszenia: 3

Często pracujesz w swoim ogrodzie? Może warto pomyśleć nad zakupem czegoś, co pozwoli Ci zadbać szybciej i łatwiej Twoją zieleń? Takim narzędziem jest elektryczna kosiarka Powermat PM-KSE-2200, której moc i możliwości pozwolą Ci na swobodną i wygodną pielęgnację swojego trawnika.

od 299 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Powermat PM-KSS 500N
Moc: 3.0 kW Szerokość koszenia: 40 cm

Twój trawnik to Twoja radość? Zastanów się, co mógłbyś zrobić z wolnym czasem, który zyskasz dzięki zastosowaniu wydajnej i mocnej maszyny ogrodniczej? Takim narzędziem jest kosiarka spalinowa Powermat PM-KSS 500N, której moc i możliwości pozwolą Ci na skuteczną pielęgnację swojej ziemi.

799 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Powermat PM-KSS 500

Twój trawnik to Twoja duma? Zastanów się, co mógłbyś zrobić z wolnym czasem, który zyskasz dzięki używaniu wydajnego i mocnego narzędzia ogrodniczego? Tym narzędziem jest kosiarka spalinowa Powermat PM-KSS 500.

699 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 13%
Powermat PM-3HP41

Ręczne cięcie drewna Cię męczy i frustruje? Chciałbyś narzędzie, które skutecznie Cię odciąży? Możesz ułatwić sobie pracę dzięki doskonałej pilarce łańcuchowej, która łączy dużą moc roboczą z prostotą obsługi i efektywnością. Powermat PM-3HP41, to właśnie taka maszyna.

od 349 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Powermat PM-4HP49

Lubisz pracować z drewnem? Rąbanie sprawia Ci radość? Pilarka łańcuchowa to coś, co skutecznie ułatwi i uprzyjemni Ci obcowanie z drewnem. Taką maszyną jest na przykład pilarka Powermat PM-4HP49.

399 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 12%
Powermat PM-2HP25

Mieszkasz na wsi lub często tniesz drewno do kominka? Możesz ułatwić sobie pracę dzięki doskonałej pilarce łańcuchowej, której moc i możliwości pozwalają na szybką i bezproblemową pracę z drewnem. Takim urządzeniem może być na przykład pilarka Powermat PM-2HP25.

od 326 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Powermat PM-MC-280

Domek letniskowy, garaż, ogród to miejsca, w których zawsze jest coś do zrobienia. Bardzo często wymagają dokładnego oczyszczania z różnorodnych zanieczyszczeń. Nieistotne, czy jest to chodnik w ogrodzie, elewacja domku czy garażu, czy po prostu karoseria naszego auta. Zawsze znajdzie się coś do umycia. Mycie może być przyjemne i szybkie, jeśli zdecydujemy się na myjkę ciśnieniową Powermat PM-MC-280.

468 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Powermat PM-MC-260

Domek letniskowy, garaż, ogród to miejsca, w których zawsze jest coś do zrobienia. Bardzo często wymagają dokładnego oczyszczania z różnorodnych zanieczyszczeń. Nieistotne, czy jest to chodnik w ogrodzie, elewacja domku czy garażu, czy po prostu karoseria naszego auta. Zawsze znajdzie się coś do umycia. Mycie może być przyjemne i szybkie, jeśli zdecydujemy się na myjkę ciśnieniową Powermat PM-MC-260.

374 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Powermat PM-NE-1800
Rodzaj urządzenia: do żywopłotów Moc: 710 W

Masz dość zajmowania się problematycznym żywopłotem i rozrastającymi się krzewami? Może warto pomyśleć o czymś, co pozwoli Ci zadbać dokładnie o każdy krzew czy żywopłot? Takim urządzeniem są nożyce do żywopłotów PM-NE-1800 od firmy Powermat. Zapewnią Ci one odpowiednią moc pracy, a także wygodę użytkowania i dokładność cięcia.

189.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Powermat PM-NE-1500
Rodzaj urządzenia: do żywopłotów Moc: 450 W

Twój ogród, a w nim krzewy i rosnący żywopłot to Twoja duma? a może przeciwnie, drażni Cię ręczne przycinanie żywopłotu? Może warto pomyśleć o czymś, co pozwoli Ci zadbać dokładnie o każdy krzew czy żywopłot? Idealne dla Ciebie będą więc nożyce elektryczne do przycinania żywopłotów Powermat PM-NE-1500.

129 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Powermat PM-ANTK-3.6
Rodzaj urządzenia: do trawy

Czerpiesz przyjemność z pielęgnacji swojego ogrodu, a w szczególności dużo czasu poświęcasz utrzymaniu żywopłotu i krzewów? Pomyśl, o ile czasu pozwoli Ci zaoszczędzić dokładne narzędzie ogrodnicze. Takim sprzętem będą nożyce do żywopłotów Powermat PM-ANTK-3.6, których moc i wygoda użytkowania ułatwi Ci pielęgnację swojego żywopłotu i krzewów.

109 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Powermat PM-ANTK-7.2
Rodzaj urządzenia: do trawy

Masz dość zajmowania się problematycznym żywopłotem i rozrastającymi się krzewami? Zastanów się, co mógłbyś zrobić z wolnym czasem, który zyskasz dzięki zastosowaniu precyzyjnego narzędzia ogrodniczego? Takim sprzętem będą nożyce do żywopłotów Powermat PM-ANTK-7.2, których moc i wygoda użytkowania ułatwi Ci pielęgnację swojego ogrodu.

154 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Powermat PM-NE-1600
Rodzaj urządzenia: do żywopłotów Moc: 550 W

Masz dość zajmowania się problematycznym żywopłotem i rozrastającymi się krzewami? Mocne, elektryczne narzędzie ogrodnicze pozwoli Ci oszczędzić czas i energię, który możesz spożytkować - chociażby na wylegiwanie się na trawniku. Takim narzędziem będą nożyce do żywopłotów Powermat PM-NE-1600, których moc i wygoda użytkowania ułatwi Ci pielęgnację swojego ogrodu.

169 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta