Komputery /

Pozostałe komputery promocja 2019

-40%


Okazja cenowa
Adapter usb kabel do drukarki y-120 marki Unitek za jedyne

22.24 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Pozostałe komputery które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii pozostałe komputery dostępne jest ponad 29069 produktów takich marek jak: - Unknown, 3CX, 3M, Acer, Adaptec, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.

trafne pod drukarki, faxy 4 szuflady

od 325.95 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 55%

Carry Sleeve 17.3 cali firmy HP to mocny futerał to ochrona laptopa przed uderzeniami i zarysowaniami związanymi z codziennym stosowaniem. Podróżowanie z urządzeniem staje się prostsze dzięki...

od 89.9 
zobacz
 3 sklepy |  9 ofert

DELL PRECISION 3620 MT Procesor Intel Xeon E3-1220 v5 z 8MB CachePamięć 32GB DDR4 2400MHzDysk twardy 256GB SSDKarta Graficzna NVIDIA Quadro P1000 z 4GB GDDR5Port szeregowy RS232 -COMHDMI, DISPLAY...

od 5990 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Dotyczy pierwszej rejestracji domeny krajowej, przed zakupem prosimy o sprawdzenie czy domena jest wolna do rejestracji. Okres rejestracji 1 rok.

od 19.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

DELL ALIENWARE Aurora R7 Procesor Sześciordzeniowy Intel Core i7-8700 z 12MBPamięć 64GB DDR4 2666MHzDysk twardy 256GB SSD NVMe + 1TB SATAKarta Graficzna NVIDIA GeForce RTX 2080 z 8GB...

od 11000 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Autoklaw medyczny kl.B 22L SUN22-III C + drukarka z wyświetlaczem LCD Autoklaw klasy B z wyświetlaczem LCD gwarantuje komfort i bezpieczeństwo cyklów sterylizacji w gabinetach. Oraz przyspiesza...

od 7170 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Najważniejsze właściwości - Czas pracy baterii w trybie czuwania: do 120 godzin - postępowy design Specyfikacja - Wysokość: 3.6 cm - Szerokość: 1.6 cm - Głębokość: 2.2 cm - Waga: 29 g - Wersja...

od 76.85 
zobacz
 1 sklep |  3 oferty
promocja do 5%

Antena została wyposażona w pasmo 2.4 GHz oraz zysk 9 dBi. Antena ma impedancję, która wynosi 50 Ohm. Antena jest koloru czarnego. Antena zaopatrzona jest w złącze żeńskie RP-SMA, dzięki temu może...

od 23.76 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
od 9052.81 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
od 3208.87 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Dotyczy przedłużenia domeny krajowej zakupionej w naszym serwisie. Okres odnowienia 1 rok.

od 89 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 24%

Media konwerter MC100CM zezwala na zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u...

od 134.85 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 40%

Media konwerter MC110CS pozwala na zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u...

od 103 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty

DELL ALIENWARE Aurora R7 Procesor Sześciordzeniowy Intel Core i7-8700K z 12MBPamięć 16GB DDR4 2666MHzDysk twardy 256GB SSD NVMe + 2TB SATAKarta Graficzna NVIDIA GeForce RTX 2080 z 8GB...

od 10200 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
od 1899.67 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 47%

Media konwerter MC210CS pozwala na zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab...

od 121.96 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 23%

Adapter, odbiornik Bluetooth audioStrumieniowe odtwarzanie muzyki przy pomocy Bluetooth ze smartfona/tabletu do głośników/systemu muzycznego.pasuje do każdego urządzenia z funkcją Bluetooth lub NFC...

od 79.95 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 65%

Zewnętrzna pokrywa Gembird na dyski 2.5" SATA HDD (miniUSB 2.0)parametry główne:- poręczne i komfortowe rozwiązanie- Wysoki transfer informacji- Aluminiowa- drobny wymiarEAN:...

od 14.26 
zobacz
 10 sklepów |  10 ofert

Długość kabla: 10 minformacje uzupełniające: typ skonsoliduje: LC/UPC - LC/UPC Straty odbiciowe: 35-39db element wzmacniający: Włókna aramidowe nietrudna instalacja i obsługa światłowodu, obszerna...

od 64.54 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Stojak mobilny LCD/LED 37-70cali pivot dostosowywany- zezwala na bezpieczny montaż obszernych wyświetlaczy LED/LCD/PDP lub TV- budowa z szczególnie wytrzymałych materiałów zapewnia maksimum...

od 1185.67 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta