Sprzęt AGD /

Prasowanie i pielęgnacja ubrań promocja 2017

-27%


Okazja cenowa
Tefal FV 2545 za jedyne

99 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Prasowanie i pielęgnacja ubrań które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii prasowanie i pielęgnacja ubrań dostępne jest ponad 2058 produktów takich marek jak: Adler, AEG, Alessi, Amica, Ariete, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
promocja do 27%
Philips GC 4527
Moc: 2600 W Rodzaj: parowe Długość przewodu: 2 m

Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze ciekawy obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Philips GC 4527 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, a sam proces będzie szybki i przyjemny.

od 249 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 27%
Łucznik Carmen
Nawlekanie igły: tak Ilość ściegów: 100

Szycie od dawna sprawiało Ci radość? Jeżeli szukasz urządzenia, dzięki któremu łatwo i szybko będziesz w stanie przerabiać lub szyć ubrania to jesteś w właściwym miejscu. Przemyśl swoje oczekiwania względem tego urządzenia. Częstotliwość z jaką będziesz go używać oraz swoje umiejętności i doświadczenie z nim. Może produkt Carmen producenta Łucznik wraz ze swoimi właściwościami będzie właściwym sprzętem dla Ciebie.

od 2183.99 
zobacz
 10 sklepów |  10 ofert
promocja do 17%
Łucznik Martyna 2080
Szycie wstecz: tak Ilość ściegów: 90

Szycie od dawna sprawiało Ci radość? Jeśli szukasz urządzenia, dzięki któremu prosto i szybko będziesz w stanie przerabiać lub szyć ubrania to jesteś w właściwym miejscu. Przeanalizuj swoje oczekiwania względem tego urządzenia. Częstotliwość z jaką będziesz go używać oraz swoje umiejętności i doświadczenie z nim. Może produkt Martyna 2080 producenta Łucznik wraz ze swoimi właściwościami będzie odpowiednim sprzętem dla Ciebie.

od 1203.99 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 12%
Philips GC 4887
Moc: 3000 W Rodzaj: parowe Długość przewodu: 2.5 m

Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze wdzięczny obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Philips GC 4887 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, a sam proces będzie szybki i przyjemny.

od 377 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 4%
Łucznik ZOFIA 2015
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Nawlekanie igły: nie Moc: 70 W Ilość ściegów: 23

Chcesz własnoręcznie podszywać lub przerabiać ubrania? A może szycie to Twoja pasja i szukasz odpowiedniego sprzętu, żeby robić to zawodowo? Niezależnie od powodu, wybierz maszynę do szycia, z którą czynność ta stanie się przyjemnością. Zastanów się czego oczekujesz od tego urządzenia. Jak często planujesz go używać oraz czy jesteś już doświadczonym użytkownikiem, czy zupełnym amatorem. Spójrz na produkt Łucznik ZOFIA 2015 i przeanalizuj jego właściwości.

od 449 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 12%
Łucznik Patrycja 2090

Szycie od dawna sprawiało Ci radość? Jeśli szukasz urządzenia, dzięki któremu prosto i sprawnie będziesz w stanie przerabiać lub szyć ubrania to jesteś w idealnym. Przeanalizuj swoje oczekiwania względem tego urządzenia. Częstotliwość z jaką będziesz go używać oraz swoje umiejętności i doświadczenie z nim. Może produkt Patrycja 2090 producenta Łucznik wraz ze swoimi właściwościami będzie właściwym sprzętem dla Ciebie.

od 1418.99 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 25%
Toyota J34
Moc: 65 W Ilość ściegów: 34

Jeżeli szycie od zawsze sprawiało Ci przyjemność i masz już dość ciągłego biegania do krawcowej, nawet z najdrobniejszą przeróbką w ubraniu, maszyna do szycia to odpowiednie urządzenie dla Ciebie. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się jak często i do jakich celów chcesz używać tego urządzenia. Spójrz na właściwości maszyny do szycia Toyota J34 i dokonaj mądrego wyboru.

od 849 
zobacz
 4 sklepy |  5 ofert
promocja do 11%
Philips GC 4410
Moc: 2400 W Rodzaj: parowe Regulacja temperatury: tak Długość przewodu: 3 m

Prasowanie to dla Ciebie mozolna praca? Uprzyjemnij sobie ten obowiązek z odpowiednio dobranym żelazkiem. Przyjrzyj się urządzeniu Philips GC 4410, a może to właśnie dzięki niemu przekonasz się do prasowania i z zapałem będziesz podchodzić do tego procesu.

od 216.48 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
428.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 5%
Singer 3221
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Ilość ściegów: 21

Chcesz własnoręcznie podszywać lub przerabiać ubrania? A może szycie to Twoja pasja i szukasz odpowiedniego sprzętu, żeby robić to zawodowo? Niezależnie od powodu, wybierz maszynę do szycia, z którą czynność ta będzie przyjemnością. Rozważ czego oczekujesz od tego urządzenia. Jak często masz zamiar go używać oraz czy jesteś już wprawionym użytkownikiem, czy zupełnym amatorem. Spójrz na produkt Singer 3221 i przeanalizuj jego właściwości.

od 595.01 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 18%
Tefal FV 4944
Moc: 2500 W Rodzaj: parowe

Prasowanie nie zawsze należy do najprzyjemniejszych zadań. Jednak, aby odpowiednio dbać o ubrania oraz schludnie wyglądać, trzeba je wykonywać. Pomoże Ci w tym właściwie dobrane żelazko. Tefal FV 4944 może być idealnym wyborem. Zapoznaj się z nim i zdecyduj czy to z pomocą tego urządzenia, jeszcze lepiej zadbasz o wygląd swoich ubrań.

od 205.41 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 12%
Łucznik MILENA 419
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Nawlekanie igły: nie Moc: 70 W Ilość ściegów: 22

Jeżeli szycie od zawsze sprawiało Ci radość i masz już dość ciągłego udawania się do krawcowej, nawet z najmniejszą przeróbką w garderobie, maszyna do szycia to właściwe urządzenie dla Ciebie. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się jak często i do jakich celów chcesz używać tego urządzenia. Spójrz na właściwości maszyny do szycia Łucznik MILENA 419 i dokonaj mądrego wyboru.

od 349.48 
zobacz
 6 sklepów |  7 ofert
promocja do 3%
Łucznik LAURA 555
Szycie wstecz: tak Nawlekanie igły: tak Ilość ściegów: 35

Chcesz własnoręcznie podszywać lub przerabiać ubrania? A może szycie to Twoja pasja i szukasz odpowiedniego sprzętu, żeby robić to zawodowo? Niezależnie od powodu, wybierz maszynę do szycia, z którą czynność ta będzie przyjemnością. Rozważ czego oczekujesz od tego urządzenia. Jak często masz zamiar go używać oraz czy jesteś już doświadczonym użytkownikiem, czy amatorem. Spójrz na produkt Łucznik LAURA 555 i przeanalizuj jego właściwości.

od 454.24 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 21%
Toyota OEKAKI 50

Męczy Cię regularne oddawanie ubrań do przeróbki u krawcowej? Chcesz własnoręcznie, w dowolnej chwili mieć możliwość dokonywania zmian w swojej garderobie? W takim razie maszyna do szycia do urządzenie odpowiednie dla Ciebie. Wybierając takie urządzenie, zastanów się czego od niego oczekujesz, jakie masz dotychczasowe doświadczenie z nim i jak często planujesz go używać. Przyjrzyj się właściwościom Toyota OEKAKI 50 i zdecyduj, czy to właśnie na niego się skusisz.

od 1684.77 
zobacz
 5 sklepów |  7 ofert
Husqvarna E20
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Ilość ściegów: 32

Jeżeli szycie od zawsze sprawiało Ci przyjemność i masz już dość ciągłego udawania się do krawcowej, nawet z najdrobniejszą przeróbką w ubraniu, maszyna do szycia to odpowiednie urządzenie dla Ciebie. Zanim wybierzesz konkretny model, zastanów się jak często i do jakich celów chcesz używać tego urządzenia. Spójrz na właściwości maszyny do szycia Husqvarna E20 i dokonaj mądrego wyboru.

od 798 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 5%
Łucznik ANNA 510
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Nawlekanie igły: tak Moc: 70 W Ilość ściegów: 12

Chcesz własnoręcznie podszywać lub przerabiać ubrania? A może szycie to Twoja pasja i szukasz odpowiedniego sprzętu, żeby robić to zawodowo? Niezależnie od powodu, wybierz maszynę do szycia, z którą czynność ta będzie przyjemnością. Rozważ czego oczekujesz od tego urządzenia. Jak często planujesz go używać oraz czy jesteś już doświadczonym użytkownikiem, czy amatorem. Spójrz na produkt Łucznik ANNA 510 i przeanalizuj jego właściwości.

od 330 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 17%
Braun TS745
Moc: 2400 W Rodzaj: parowe Regulacja temperatury: tak Długość przewodu: 2.5 m

Nie wszyscy lubimy prasowanie. Zajęcie to stanie się przyjemniejsze, jeśli dopasujesz narzędzie odpowiednio do swoich upodobań. Wybierz urządzenie Braun TS745. Pomoże Ci ono w walce z pogniecionymi ubraniami, a dzięki swojej funkcjonalności sam proces stanie się przyjemniejszy.

od 199 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 24%
Łucznik Weronika 2008
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Nawlekanie igły: tak Ilość ściegów: 22

Jeżeli szycie od zawsze sprawiało Ci przyjemność i masz już dość ciągłego udawania się do krawcowej, nawet z najdrobniejszą przeróbką w ubraniu, maszyna do szycia to właściwe urządzenie dla Ciebie. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się jak często i do jakich celów chcesz używać tego urządzenia. Spójrz na właściwości maszyny do szycia Łucznik Weronika 2008 i dokonaj mądrego wyboru.

od 332.54 
zobacz
 8 sklepów |  9 ofert
promocja do 13%
Toyota J15

Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad własnoręcznym przerabianiem ubrań, bez pomocy krawcowej? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu. Maszyna do szycia do urządzenie idealne dla Ciebie. Mając na uwadze częstotliwość używania oraz swoje doświadczenia i umiejętności związane z szyciem, zastanów się czego oczekujesz od maszyny do szycia. Przeanalizuj właściwości urządzenia Toyota J15 i zdecyduj czy to ono będzie dla Ciebie najlepsze.

od 565 
zobacz
 3 sklepy |  5 ofert