Sprzęt AGD /

Prasowanie i pielęgnacja ubrań promocja 2017

-22%


Okazja cenowa
Morphy Richards 360001 za jedyne

1163 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Prasowanie i pielęgnacja ubrań które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii prasowanie i pielęgnacja ubrań dostępne jest ponad 1337 produktów takich marek jak: 4HOME, Adler, AEG, Alessi, Ariete, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
promocja do 26%
Philips GC 4527
Moc: 2600 W Rodzaj: parowe Długość przewodu: 2 m Pojemność zbiornika na wodę: 0.3 l Kolor: czarny

Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze ciekawy obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Philips GC 4527 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, a sam proces będzie szybki i przyjemny.

od 249 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 16%
Philips GC 4887
Moc: 3000 W Rodzaj: parowe Długość przewodu: 2.5 m Pojemność zbiornika na wodę: 0.35 l Kolor: czarny, złoty

Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze wdzięczny obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Philips GC 4887 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, a sam proces będzie szybki i przyjemny.

od 359 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 40%
Philips GC 4526
Moc: 600 W Rodzaj: parowe Długość przewodu: 2.5 m Pojemność zbiornika na wodę: 0.3 l

Prasowanie to dla Ciebie żmudna praca? Uprzyjemnij sobie ten obowiązek z odpowiednio dobranym żelazkiem. Przyjrzyj się urządzeniu Philips GC 4526, a może to właśnie dzięki niemu przekonasz się do prasowania i z zapałem będziesz podchodzić do tego procesu.

od 237.99 
zobacz
 8 sklepów |  10 ofert
promocja do 60%
Bosch TDA703021
Moc: 3200 W Rodzaj: parowe Regulacja temperatury: tak Długość przewodu: 2.5 m Pojemność zbiornika na wodę: 0.38 l Kolor: szary, niebieski

Prasowanie to dla Ciebie żmudna praca? Uprzyjemnij sobie ten obowiązek z odpowiednio dobranym żelazkiem. Przyjrzyj się urządzeniu Bosch TDA703021, a może to właśnie dzięki niemu przekonasz się do prasowania i z zapałem będziesz podchodzić do tego procesu.

od 149 
zobacz
 8 sklepów |  9 ofert
promocja do 12%
Philips GC 4924
Rodzaj: parowe

Prasowanie to dla Ciebie żmudna praca? Uprzyjemnij sobie ten obowiązek z odpowiednio dobranym żelazkiem. Przyjrzyj się urządzeniu Philips GC 4924, a może to właśnie dzięki niemu przekonasz się do prasowania i z entuzjazmem będziesz podchodzić do tego procesu.

od 419 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 17%
Toyota OEKAKI 50

Męczy Cię regularne oddawanie ubrań do przeróbki u krawcowej? Chcesz własnoręcznie, w dowolnej chwili mieć możliwość dokonywania zmian w swojej garderobie? W takim razie maszyna do szycia do urządzenie odpowiednie dla Ciebie. Wybierając takie urządzenie, zastanów się czego od niego oczekujesz, jakie masz dotychczasowe doświadczenie z nim i jak często planujesz go używać. Przyjrzyj się właściwościom Toyota OEKAKI 50 i zdecyduj, czy to właśnie na niego się skusisz.

od 1772 
zobacz
 4 sklepy |  8 ofert
promocja do 2%
Toyota J34
Moc: 65 W Ilość ściegów: 34 Kolor: czarny

Jeżeli szycie od zawsze sprawiało Ci przyjemność i masz już dość ciągłego biegania do krawcowej, nawet z najdrobniejszą przeróbką w ubraniu, maszyna do szycia to odpowiednie urządzenie dla Ciebie. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się jak często i do jakich celów chcesz używać tego urządzenia. Spójrz na właściwości maszyny do szycia Toyota J34 i dokonaj mądrego wyboru.

od 928.99 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 42%
Bosch TDI903231
Moc: 2600 W Rodzaj: parowe Regulacja temperatury: tak Długość przewodu: 2.5 m Pojemność zbiornika na wodę: 0.4 l Kolor: czarny, czerwony

Nie wszyscy lubimy prasowanie. Zajęcie to stanie się przyjemniejsze, jeśli dopasujesz sprzęt odpowiednio do swoich upodobań. Wybierz urządzenie Bosch TDI903231. Pomoże Ci ono w walce z pogniecionymi ubraniami, a dzięki swojej funkcjonalności sam proces stanie się milszy.

od 320.4 
zobacz
 7 sklepów |  9 ofert
promocja do 11%
Łucznik MILENA 419
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Nawlekanie igły: nie Moc: 70 W Ilość ściegów: 22

Jeżeli szycie od zawsze sprawiało Ci radość i masz już dość ciągłego udawania się do krawcowej, nawet z najmniejszą przeróbką w garderobie, maszyna do szycia to właściwe urządzenie dla Ciebie. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się jak często i do jakich celów chcesz używać tego urządzenia. Spójrz na właściwości maszyny do szycia Łucznik MILENA 419 i dokonaj mądrego wyboru.

od 355.84 
zobacz
 5 sklepów |  6 ofert
promocja do 8%
Arka Radom 888
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Ilość ściegów: 18

Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad własnoręcznym przerabianiem ubrań, bez pomocy krawcowej? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu. Maszyna do szycia do urządzenie idealne dla Ciebie. Mając na uwadze częstotliwość używania oraz swoje doświadczenia i umiejętności związane z szyciem, przemyśl czego oczekujesz od maszyny do szycia. Przeanalizuj właściwości urządzenia Arka Radom 888 i zdecyduj czy to ono będzie dla Ciebie najlepsze.

od 339 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 14%
Łucznik LAURA 555
Szycie wstecz: tak Nawlekanie igły: tak Ilość ściegów: 35

Chcesz własnoręcznie podszywać lub przerabiać ubrania? A może szycie to Twoja pasja i szukasz odpowiedniego sprzętu, żeby robić to zawodowo? Niezależnie od powodu, wybierz maszynę do szycia, z którą czynność ta będzie przyjemnością. Rozważ czego oczekujesz od tego urządzenia. Jak często masz zamiar go używać oraz czy jesteś już doświadczonym użytkownikiem, czy amatorem. Spójrz na produkt Łucznik LAURA 555 i przeanalizuj jego właściwości.

od 404.99 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 7%
Singer 9960

Męczy Cię regularne oddawanie ubrań do przeróbki u krawcowej? Chcesz własnoręcznie, w dowolnej chwili mieć możliwość dokonywania zmian w swojej garderobie? W takim razie maszyna do szycia do urządzenie odpowiednie dla Ciebie. Wybierając takie urządzenie, zastanów się czego od niego oczekujesz, jakie masz dotychczasowe doświadczenie z nim i jak często masz zamiar go używać. Przyjrzyj się właściwościom Singer 9960 i zdecyduj, czy to właśnie na niego się skusisz.

od 2551 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
Łucznik ZOFIA 2015
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Nawlekanie igły: nie Moc: 70 W Ilość ściegów: 23

Chcesz własnoręcznie podszywać lub przerabiać ubrania? A może szycie to Twoja pasja i szukasz odpowiedniego sprzętu, żeby robić to zawodowo? Niezależnie od powodu, wybierz maszynę do szycia, z którą czynność ta stanie się przyjemnością. Zastanów się czego oczekujesz od tego urządzenia. Jak często planujesz go używać oraz czy jesteś już doświadczonym użytkownikiem, czy zupełnym amatorem. Spójrz na produkt Łucznik ZOFIA 2015 i przeanalizuj jego właściwości.

od 467.5 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 20%
Łucznik Weronika 2008
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Nawlekanie igły: tak Ilość ściegów: 22

Jeżeli szycie od zawsze sprawiało Ci przyjemność i masz już dość ciągłego udawania się do krawcowej, nawet z najdrobniejszą przeróbką w ubraniu, maszyna do szycia to właściwe urządzenie dla Ciebie. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się jak często i do jakich celów chcesz używać tego urządzenia. Spójrz na właściwości maszyny do szycia Łucznik Weronika 2008 i dokonaj mądrego wyboru.

od 353 
zobacz
 6 sklepów |  7 ofert
promocja do 8%
Łucznik Amelia II 2005
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Moc: 70 W Ilość ściegów: 33

Chcesz własnoręcznie podszywać lub przerabiać ubrania? A może szycie to Twoja pasja i szukasz odpowiedniego sprzętu, żeby robić to zawodowo? Niezależnie od powodu, wybierz maszynę do szycia, z którą czynność ta stanie się przyjemnością. Rozważ czego oczekujesz od tego urządzenia. Jak często planujesz go używać oraz czy jesteś już wprawionym użytkownikiem, czy amatorem. Spójrz na produkt Łucznik Amelia II 2005 i przeanalizuj jego właściwości.

od 570.03 
zobacz
 7 sklepów |  8 ofert
promocja do 5%
Tefal FV 4970
Moc: 2500 W Rodzaj: parowe Kolor: biały

Nie lubisz prasować? A może właśnie to zajęcie sprawia Ci frajdę bądź Cię relaksuje? W obu tych przypadkach potrzebujesz do tego właściwego narzędzia. Z urządzeniem Tefal FV 4970 przestaniesz unikać tego obowiązku. Dzięki jego właściwościom uporasz się z niejedną, uciążliwą do prasowania rzeczą. Sprawdź co oferuje Ci ten model.

od 199 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 23%
Philips GC 3802
Moc: 2300 W Regulacja temperatury: tak Długość przewodu: 2.9 m Pojemność zbiornika na wodę: 0.3 l Kolor: biały, granatowy

Męczy Cię prasowanie? Zauważasz, że podczas zakupów częściej kupujesz niegniotące się ubrania, żeby tylko unikać wykonywania tej czynności? Z odpowiednim żelazkiem zmienisz podejście. Zadbaj o ładny wygląd swoich ubrań z żelazkiem Philips GC 3802. Przyjrzyj się jego właściwościom i zdecyduj, czy to ten model stanie się Twoim sprzymierzeńcem w prasowaniu.

od 145.49 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
Husqvarna E20
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Ilość ściegów: 32

Jeżeli szycie od zawsze sprawiało Ci przyjemność i masz już dość ciągłego udawania się do krawcowej, nawet z najdrobniejszą przeróbką w ubraniu, maszyna do szycia to odpowiednie urządzenie dla Ciebie. Zanim wybierzesz konkretny model, zastanów się jak często i do jakich celów chcesz używać tego urządzenia. Spójrz na właściwości maszyny do szycia Husqvarna E20 i dokonaj mądrego wyboru.

od 799 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 29%
Bosch TDA2365
Moc: 2200 W Rodzaj: parowe Regulacja temperatury: tak Długość przewodu: 1.8 m Pojemność zbiornika na wodę: 0.22 l Kolor: szary, granatowy, biały

Nie lubisz prasować? A może właśnie to zajęcie sprawia Ci frajdę bądź Cię relaksuje? W obu tych przypadkach potrzebujesz do tego właściwego narzędzia. Z urządzeniem Bosch TDA2365 przestaniesz unikać tego obowiązku. Dzięki jego funkcjom uporasz się z niejedną, uciążliwą do prasowania rzeczą. Sprawdź co oferuje Ci ten model.

od 91.69 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 14%
Tefal FV 4944
Moc: 2500 W Rodzaj: parowe Pojemność zbiornika na wodę: 0.27 l Kolor: niebieski, biały

Prasowanie nie zawsze należy do najprzyjemniejszych zadań. Jednak, aby odpowiednio dbać o ubrania oraz schludnie wyglądać, trzeba je wykonywać. Pomoże Ci w tym właściwie dobrane żelazko. Tefal FV 4944 może być idealnym wyborem. Zapoznaj się z nim i zdecyduj czy to z pomocą tego urządzenia, jeszcze lepiej zadbasz o wygląd swoich ubrań.

od 191.88 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty