Sprzęt AGD /

Prasowanie i pielęgnacja ubrań promocja 2017

-31%


Okazja cenowa
GC 2040 marki Philips z kategorii: żelazka za jedyne

95.36 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Prasowanie i pielęgnacja ubrań które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii prasowanie i pielęgnacja ubrań dostępne jest ponad 1971 produktów takich marek jak: 4HOME, Adler, AEG, Alessi, Amica, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
promocja do 32%
Urządzenie Philips GC 4527 z kategorii [żelazka]
Moc: 2600 W Rodzaj: parowe

Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze ciekawy obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Philips GC 4527 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, a sam proces będzie szybki i przyjemny.

od 229 
zobacz
 9 sklepów |  9 ofert
promocja do 13%
Husqvarna E20 bez wyświetlacza
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Ilość ściegów: 32

Jeżeli szycie od zawsze sprawiało Ci przyjemność i masz już dość ciągłego udawania się do krawcowej, nawet z najdrobniejszą przeróbką w ubraniu, maszyna do szycia to odpowiednie urządzenie dla Ciebie. Zanim wybierzesz konkretny model, zastanów się jak często i do jakich celów chcesz używać tego urządzenia. Spójrz na właściwości maszyny do szycia Husqvarna E20 i dokonaj mądrego wyboru.

od 698 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
GC 4410 marki Philips - żelazko
Moc: 2400 W Rodzaj: parowe Regulacja temperatury: tak Długość przewodu: 3 m

Prasowanie to dla Ciebie mozolna praca? Uprzyjemnij sobie ten obowiązek z odpowiednio dobranym żelazkiem. Przyjrzyj się urządzeniu Philips GC 4410, a może to właśnie dzięki niemu przekonasz się do prasowania i z zapałem będziesz podchodzić do tego procesu.

229 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 14%
FV 4944 marki Tefal o mocy 2500W
Moc: 2500 W Rodzaj: parowe

Prasowanie nie zawsze należy do najprzyjemniejszych zadań. Jednak, aby odpowiednio dbać o ubrania oraz schludnie wyglądać, trzeba je wykonywać. Pomoże Ci w tym właściwie dobrane żelazko. Tefal FV 4944 może być idealnym wyborem. Zapoznaj się z nim i zdecyduj czy to z pomocą tego urządzenia, jeszcze lepiej zadbasz o wygląd swoich ubrań.

od 215.01 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 10%
GC 4924 marki Philips - żelazko
Rodzaj: parowe

Prasowanie to dla Ciebie żmudna praca? Uprzyjemnij sobie ten obowiązek z odpowiednio dobranym żelazkiem. Przyjrzyj się urządzeniu Philips GC 4924, a może to właśnie dzięki niemu przekonasz się do prasowania i z entuzjazmem będziesz podchodzić do tego procesu.

od 368.99 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 15%
Carmen maszyna producenta Łucznik

Szycie od dawna sprawiało Ci radość? Jeżeli szukasz urządzenia, dzięki któremu łatwo i szybko będziesz w stanie przerabiać lub szyć ubrania to jesteś w właściwym miejscu. Przemyśl swoje oczekiwania względem tego urządzenia. Częstotliwość z jaką będziesz go używać oraz swoje umiejętności i doświadczenie z nim. Może produkt Carmen producenta Łucznik wraz ze swoimi właściwościami będzie właściwym sprzętem dla Ciebie.

od 2299 
zobacz
 9 sklepów |  9 ofert
promocja do 15%
EWA 2014 marki Łucznik z kategorii: maszyny do szycia
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Ilość ściegów: 22

Chcesz własnoręcznie podszywać lub przerabiać ubrania? A może szycie to Twoja pasja i szukasz odpowiedniego sprzętu, żeby robić to zawodowo? Niezależnie od powodu, wybierz maszynę do szycia, z którą czynność ta stanie się przyjemnością. Zastanów się czego oczekujesz od tego urządzenia. Jak często masz zamiar go używać oraz czy jesteś już wprawionym użytkownikiem, czy zupełnym amatorem. Spójrz na produkt Łucznik EWA 2014 i przeanalizuj jego właściwości.

od 379 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 29%
FV 3930 marki Tefal z kategorii: żelazka
Moc: 2300 W Rodzaj: parowe

Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze ciekawy obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Tefal FV 3930 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie trudnością, a sam proces będzie szybki i przyjemny.

od 135.29 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 27%
Łucznik ZOFIA 2015 - produkt z kat. maszyny do szycia
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Nawlekanie igły: nie Moc: 70 W Ilość ściegów: 23

Chcesz własnoręcznie podszywać lub przerabiać ubrania? A może szycie to Twoja pasja i szukasz odpowiedniego sprzętu, żeby robić to zawodowo? Niezależnie od powodu, wybierz maszynę do szycia, z którą czynność ta stanie się przyjemnością. Zastanów się czego oczekujesz od tego urządzenia. Jak często planujesz go używać oraz czy jesteś już doświadczonym użytkownikiem, czy zupełnym amatorem. Spójrz na produkt Łucznik ZOFIA 2015 i przeanalizuj jego właściwości.

od 438 
zobacz
 6 sklepów |  7 ofert
promocja do 20%
Toyota OEKAKI 50 do szycia

Męczy Cię regularne oddawanie ubrań do przeróbki u krawcowej? Chcesz własnoręcznie, w dowolnej chwili mieć możliwość dokonywania zmian w swojej garderobie? W takim razie maszyna do szycia do urządzenie odpowiednie dla Ciebie. Wybierając takie urządzenie, zastanów się czego od niego oczekujesz, jakie masz dotychczasowe doświadczenie z nim i jak często planujesz go używać. Przyjrzyj się właściwościom Toyota OEKAKI 50 i zdecyduj, czy to właśnie na niego się skusisz.

od 1737 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
promocja do 6%
ANNA 510 marki Łucznik o mocy 70W
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Moc: 70 W Ilość ściegów: 12

Chcesz własnoręcznie podszywać lub przerabiać ubrania? A może szycie to Twoja pasja i szukasz odpowiedniego sprzętu, żeby robić to zawodowo? Niezależnie od powodu, wybierz maszynę do szycia, z którą czynność ta będzie przyjemnością. Rozważ czego oczekujesz od tego urządzenia. Jak często planujesz go używać oraz czy jesteś już doświadczonym użytkownikiem, czy amatorem. Spójrz na produkt Łucznik ANNA 510 i przeanalizuj jego właściwości.

od 329.06 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 22%
Toyota J15 z kategorii [maszyny do szycia]

Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad własnoręcznym przerabianiem ubrań, bez pomocy krawcowej? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu. Maszyna do szycia do urządzenie idealne dla Ciebie. Mając na uwadze częstotliwość używania oraz swoje doświadczenia i umiejętności związane z szyciem, zastanów się czego oczekujesz od maszyny do szycia. Przeanalizuj właściwości urządzenia Toyota J15 i zdecyduj czy to ono będzie dla Ciebie najlepsze.

od 586 
zobacz
 3 sklepy |  5 ofert
promocja do 40%
Produkt Bosch TDI903231
Moc: 2600 W Rodzaj: parowe Regulacja temperatury: tak Długość przewodu: 2.5 m

Nie wszyscy lubimy prasowanie. Zajęcie to stanie się przyjemniejsze, jeśli dopasujesz sprzęt odpowiednio do swoich upodobań. Wybierz urządzenie Bosch TDI903231. Pomoże Ci ono w walce z pogniecionymi ubraniami, a dzięki swojej funkcjonalności sam proces stanie się milszy.

od 327.98 
zobacz
 10 sklepów |  12 ofert
promocja do 18%
Ariete 6224 z kategorii [żelazka]
Moc: 800 W Rodzaj: parowe Regulacja temperatury: tak

Męczy Cię prasowanie? Zauważasz, że podczas zakupów częściej kupujesz niegniotące się ubrania, żeby tylko unikać wykonywania tej czynności? Z odpowiednim żelazkiem zmienisz podejście. Zadbaj o ładny wygląd swoich ubrań z żelazkiem Ariete 6224. Przyjrzyj się jego cechom i zdecyduj, czy to ten model stanie się Twoim sprzymierzeńcem w prasowaniu.

od 68.81 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 29%
Bosch TDA2365 z kategorii [żelazka]
Moc: 2200 W Rodzaj: parowe Regulacja temperatury: tak Długość przewodu: 1.8 m

Nie lubisz prasować? A może właśnie to zajęcie sprawia Ci frajdę bądź Cię relaksuje? W obu tych przypadkach potrzebujesz do tego właściwego narzędzia. Z urządzeniem Bosch TDA2365 przestaniesz unikać tego obowiązku. Dzięki jego funkcjom uporasz się z niejedną, uciążliwą do prasowania rzeczą. Sprawdź co oferuje Ci ten model.

od 92 
zobacz
 12 sklepów |  12 ofert
promocja do 26%
Philips GC 4928, żelazko parowe
Moc: 3000 W Rodzaj: parowe

Nie wszyscy lubimy prasowanie. Zajęcie to stanie się przyjemniejsze, jeśli dopasujesz sprzęt odpowiednio do swoich upodobań. Wybierz urządzenie Philips GC 4928. Pomoże Ci ono w walce z pogniecionymi ubraniami, a dzięki swojej funkcjonalności sam proces stanie się milszy.

od 393.56 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 8%
Lidia 2016 marki Łucznik o ilości ściegów 24
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Moc: 70 W Ilość ściegów: 24

Męczy Cię regularne oddawanie ubrań do przeróbki u krawcowej? Chcesz własnoręcznie, w dowolnej chwili mieć możliwość dokonywania zmian w swojej garderobie? W takim razie maszyna do szycia do urządzenie odpowiednie dla Ciebie. Wybierając takie urządzenie, zastanów się czego od niego oczekujesz, jakie masz dotychczasowe doświadczenie z nim i jak często planujesz go używać. Przyjrzyj się charakterystyce Łucznik Lidia 2016 i zdecyduj, czy to właśnie na niego się skusisz.

od 386.96 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 5%
Alicja 420 marki Łucznik o ilości ściegów 24
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Moc: 70 W Ilość ściegów: 24

Chcesz własnoręcznie podszywać lub przerabiać ubrania? A może szycie to Twoja pasja i szukasz odpowiedniego sprzętu, żeby robić to zawodowo? Niezależnie od powodu, wybierz maszynę do szycia, z którą czynność ta będzie przyjemnością. Rozważ czego oczekujesz od tego urządzenia. Jak często masz zamiar go używać oraz czy jesteś już doświadczonym użytkownikiem, czy zupełnym amatorem. Spójrz na produkt Łucznik Alicja 420 i przeanalizuj jego właściwości.

od 358.76 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 1%
MILENA 419 marki Łucznik o mocy 70W
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Nawlekanie igły: nie Moc: 70 W Ilość ściegów: 22

Jeżeli szycie od zawsze sprawiało Ci radość i masz już dość ciągłego udawania się do krawcowej, nawet z najmniejszą przeróbką w garderobie, maszyna do szycia to właściwe urządzenie dla Ciebie. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się jak często i do jakich celów chcesz używać tego urządzenia. Spójrz na właściwości maszyny do szycia Łucznik MILENA 419 i dokonaj mądrego wyboru.

od 356.37 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 11%
Bosch TDA3026110 z kategorii [żelazka]
Moc: 2600 W Rodzaj: parowe Regulacja temperatury: tak Długość przewodu: 2.5 m

Męczy Cię prasowanie? Zauważasz, że podczas zakupów częściej kupujesz niegniotące się ubrania, żeby tylko unikać wykonywania tej czynności? Z odpowiednim żelazkiem zmienisz podejście. Zadbaj o schludny wygląd swoich ubrań z żelazkiem Bosch TDA3026110. Przyjrzyj się jego cechom i zdecyduj, czy to ten model stanie się Twoim sprzymierzeńcem w prasowaniu.

od 177 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert