Sprzęt AGD /

Prasowanie i pielęgnacja ubrań promocja 2017

-25%


Okazja cenowa
Severin BA3234 za jedyne

59.9 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Prasowanie i pielęgnacja ubrań które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii prasowanie i pielęgnacja ubrań dostępne jest ponad 1985 produktów takich marek jak: 4HOME, Adler, AEG, Alessi, Amica, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
promocja do 24%
Philips GC 4527
Moc: 2600 W Rodzaj: parowe

Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze ciekawy obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Philips GC 4527 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, a sam proces będzie szybki i przyjemny.

od 259 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 12%
Tefal FV 4944
Moc: 2500 W Rodzaj: parowe

Prasowanie nie zawsze należy do najprzyjemniejszych zadań. Jednak, aby odpowiednio dbać o ubrania oraz schludnie wyglądać, trzeba je wykonywać. Pomoże Ci w tym właściwie dobrane żelazko. Tefal FV 4944 może być idealnym wyborem. Zapoznaj się z nim i zdecyduj czy to z pomocą tego urządzenia, jeszcze lepiej zadbasz o wygląd swoich ubrań.

od 219.01 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 1%
Singer 2250

Męczy Cię regularne oddawanie ubrań do przeróbki u krawcowej? Chcesz własnoręcznie, w dowolnej chwili mieć możliwość dokonywania zmian w swojej garderobie? W takim razie maszyna do szycia do urządzenie idealne dla Ciebie. Wybierając takie urządzenie, zastanów się czego od niego oczekujesz, jakie masz dotychczasowe doświadczenie z nim i jak często masz zamiar go używać. Przyjrzyj się charakterystyce Singer 2250 i zdecyduj, czy to właśnie na niego się skusisz.

od 446.22 
zobacz
 5 sklepów |  6 ofert
promocja do 19%
Łucznik Weronika 2008
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Ilość ściegów: 22

Jeżeli szycie od zawsze sprawiało Ci przyjemność i masz już dość ciągłego udawania się do krawcowej, nawet z najdrobniejszą przeróbką w ubraniu, maszyna do szycia to właściwe urządzenie dla Ciebie. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się jak często i do jakich celów chcesz używać tego urządzenia. Spójrz na właściwości maszyny do szycia Łucznik Weronika 2008 i dokonaj mądrego wyboru.

od 354.48 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 21%
Philips GC 4928
Moc: 3000 W Rodzaj: parowe

Nie wszyscy lubimy prasowanie. Zajęcie to stanie się przyjemniejsze, jeśli dopasujesz sprzęt odpowiednio do swoich upodobań. Wybierz urządzenie Philips GC 4928. Pomoże Ci ono w walce z pogniecionymi ubraniami, a dzięki swojej funkcjonalności sam proces stanie się milszy.

od 418.01 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 21%
Łucznik ZOFIA 2015
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Nawlekanie igły: nie Moc: 70 W Ilość ściegów: 23

Chcesz własnoręcznie podszywać lub przerabiać ubrania? A może szycie to Twoja pasja i szukasz odpowiedniego sprzętu, żeby robić to zawodowo? Niezależnie od powodu, wybierz maszynę do szycia, z którą czynność ta stanie się przyjemnością. Zastanów się czego oczekujesz od tego urządzenia. Jak często planujesz go używać oraz czy jesteś już doświadczonym użytkownikiem, czy zupełnym amatorem. Spójrz na produkt Łucznik ZOFIA 2015 i przeanalizuj jego właściwości.

od 369 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 61%
Severin BA3256
Moc: 2400 W Rodzaj: parowe Regulacja temperatury: tak

Prasowanie nie zawsze należy do najprzyjemniejszych zadań. Jednak, aby odpowiednio dbać o ubrania oraz schludnie wyglądać, trzeba je wykonywać. Pomoże Ci w tym właściwie dobrane żelazko. Severin BA3256 może być idealnym wyborem. Zapoznaj się z nim i zdecyduj czy to z pomocą tego urządzenia, jeszcze lepiej zadbasz o wygląd swoich ubrań.

od 39 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 12%
Bosch TDA5024010
Moc: 2400 W Rodzaj: tradycyjne Regulacja temperatury: tak

Nie lubisz prasować? A może właśnie to zajęcie sprawia Ci frajdę bądź Cię relaksuje? W obu tych przypadkach potrzebujesz do tego właściwego narzędzia. Z urządzeniem Bosch TDA5024010 przestaniesz unikać tego obowiązku. Dzięki jego funkcjom uporasz się z niejedną, uciążliwą do prasowania rzeczą. Sprawdź co oferuje Ci ten model.

od 157 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 20%
Bosch TDA503011
Moc: 3000 W Rodzaj: parowe Regulacja temperatury: tak Długość przewodu: 2.5 m

Męczy Cię prasowanie? Zauważasz, że podczas zakupów częściej kupujesz niegniotące się ubrania, żeby tylko unikać wykonywania tej czynności? Z odpowiednim żelazkiem zmienisz podejście. Zadbaj o schludny wygląd swoich ubrań z żelazkiem Bosch TDA503011. Przyjrzyj się jego właściwościom i zdecyduj, czy to ten model stanie się Twoim sprzymierzeńcem w prasowaniu.

od 198 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 23%
Tefal FV 9740

Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze przyjemny obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Tefal FV 9740 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie trudnością, a sam proces będzie szybki i przyjemny.

od 298.87 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 9%
Toyota J34

Jeżeli szycie od zawsze sprawiało Ci przyjemność i masz już dość ciągłego biegania do krawcowej, nawet z najdrobniejszą przeróbką w ubraniu, maszyna do szycia to odpowiednie urządzenie dla Ciebie. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się jak często i do jakich celów chcesz używać tego urządzenia. Spójrz na właściwości maszyny do szycia Toyota J34 i dokonaj mądrego wyboru.

od 863 
zobacz
 4 sklepy |  5 ofert
promocja do 18%
Toyota J15

Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad własnoręcznym przerabianiem ubrań, bez pomocy krawcowej? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu. Maszyna do szycia do urządzenie idealne dla Ciebie. Mając na uwadze częstotliwość używania oraz swoje doświadczenia i umiejętności związane z szyciem, zastanów się czego oczekujesz od maszyny do szycia. Przeanalizuj właściwości urządzenia Toyota J15 i zdecyduj czy to ono będzie dla Ciebie najlepsze.

od 614 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
promocja do 5%
Łucznik ANNA 510
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Moc: 70 W Ilość ściegów: 12

Chcesz własnoręcznie podszywać lub przerabiać ubrania? A może szycie to Twoja pasja i szukasz odpowiedniego sprzętu, żeby robić to zawodowo? Niezależnie od powodu, wybierz maszynę do szycia, z którą czynność ta będzie przyjemnością. Rozważ czego oczekujesz od tego urządzenia. Jak często planujesz go używać oraz czy jesteś już doświadczonym użytkownikiem, czy amatorem. Spójrz na produkt Łucznik ANNA 510 i przeanalizuj jego właściwości.

od 330 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 6%
Tefal FV 1542

Prasowanie nie zawsze należy do najprzyjemniejszych zadań. Jednak, aby odpowiednio dbać o ubrania oraz schludnie wyglądać, trzeba je wykonywać. Pomoże Ci w tym właściwie dobrane żelazko. Tefal FV 1542 może być doskonałym wyborem. Zapoznaj się z nim i zdecyduj czy to z pomocą tego urządzenia, jeszcze lepiej zadbasz o wygląd swoich ubrań.

od 103.12 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 6%
Łucznik Alicja 420
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Moc: 70 W Ilość ściegów: 24

Chcesz własnoręcznie podszywać lub przerabiać ubrania? A może szycie to Twoja pasja i szukasz odpowiedniego sprzętu, żeby robić to zawodowo? Niezależnie od powodu, wybierz maszynę do szycia, z którą czynność ta będzie przyjemnością. Rozważ czego oczekujesz od tego urządzenia. Jak często masz zamiar go używać oraz czy jesteś już doświadczonym użytkownikiem, czy zupełnym amatorem. Spójrz na produkt Łucznik Alicja 420 i przeanalizuj jego właściwości.

od 356.74 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 12%
Philips GC 4887
Rodzaj: parowe

Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze wdzięczny obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Philips GC 4887 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, a sam proces będzie szybki i przyjemny.

od 379 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 16%
Łucznik EWA 2014
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Ilość ściegów: 22

Chcesz własnoręcznie podszywać lub przerabiać ubrania? A może szycie to Twoja pasja i szukasz odpowiedniego sprzętu, żeby robić to zawodowo? Niezależnie od powodu, wybierz maszynę do szycia, z którą czynność ta stanie się przyjemnością. Zastanów się czego oczekujesz od tego urządzenia. Jak często masz zamiar go używać oraz czy jesteś już wprawionym użytkownikiem, czy zupełnym amatorem. Spójrz na produkt Łucznik EWA 2014 i przeanalizuj jego właściwości.

od 379 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
Toyota J15W

Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad własnoręcznym przerabianiem ubrań, bez pomocy krawcowej? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Maszyna do szycia do urządzenie idealne dla Ciebie. Mając na uwadze częstotliwość używania oraz swoje doświadczenia i umiejętności związane z szyciem, zastanów się czego oczekujesz od maszyny do szycia. Spójrz na właściwości urządzenia Toyota J15W i zdecyduj czy to ono będzie dla Ciebie najlepsze.

649 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 13%
Philips GC 3803
Moc: 2400 W Rodzaj: parowe Regulacja temperatury: tak Długość przewodu: 2 m

Nie lubisz prasować? A może właśnie to zajęcie sprawia Ci frajdę bądź Cię relaksuje? W obu tych przypadkach potrzebujesz do tego właściwego narzędzia. Z urządzeniem Philips GC 3803 przestaniesz unikać tego obowiązku. Dzięki jego funkcjom uporasz się z niejedną, trudną do prasowania rzeczą. Sprawdź co oferuje Ci ten model.

od 157 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 3%
Łucznik MILENA 419
Wyświetlacz elektroniczny: nie Szycie wstecz: tak Nawlekanie igły: nie Moc: 70 W Ilość ściegów: 22

Jeżeli szycie od zawsze sprawiało Ci radość i masz już dość ciągłego udawania się do krawcowej, nawet z najmniejszą przeróbką w garderobie, maszyna do szycia to właściwe urządzenie dla Ciebie. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się jak często i do jakich celów chcesz używać tego urządzenia. Spójrz na właściwości maszyny do szycia Łucznik MILENA 419 i dokonaj mądrego wyboru.

od 356.59 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert