Prezenty Alterna promocja 2018

Skupiamy ceny produktów z kategorii Prezenty Alterna które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii prezenty alterna dostępne jest ponad 4 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

Zabierz kosmetyki firmy Alterna w podróż! zestaw Alterna Bamboo Smooth Holiday Trio dedykowany jest włosom puszącym się i matowym. W pakiecie wyszukasz szampon, odżywkę, a także olejek do pielęgnacji.

od 112 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Gotowy pakiet podróżny z kosmetyczką! Alterna Bamboo Shine Travel Kit to kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji włosów matowych i bez połysku. Posiadają działanie nabłyszczające i wzmacniające.

od 91.8 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Gotowy pakiet podróżny z kosmetyczką! Alterna Bamboo Shine Travel Kit to kosmetyki dedykowane do pielęgnacji włosów matowych i bez połysku. Mają działanie nabłyszczające, a także wzmacniające.

od 91.2 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Zabierz kosmetyki producenta Alterna w podróż! pakiet Alterna Bamboo Smooth Holiday Trio przeznaczony jest włosom puszącym się i matowym. W pakiecie odnajdziesz szampon, odżywkę, a także olejek do...

od 172.8 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta