Motoryzacja /

Samochodowy sprzęt CB promocja 2017

-20%


Okazja cenowa
Albrecht AE 6110 za jedyne

239 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Samochodowy sprzęt CB które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii samochodowy sprzęt cb dostępne jest ponad 148 produktów takich marek jak: AIR NATUREL, ALAN, Albrecht, Aptel, Blow, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
promocja do 2%
Hustler IC 100
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 99 cm Montaż: podstawa magnesowa

Dużo czasu spędzasz za kierownicą i drażni Cię słaba jakość sygnału CB? Zakup dobrej anteny do CB-Radia może Ci to ułatwić. Zgadzasz się? W takim razie sprawdź możliwości anteny CB Hustler IC 100, może to właśnie będzie urządzenie dla Ciebie.

od 59 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Sunker Elite One
Rodzaj modulacji: AM Ilość kanałów: 40 Funkcje: squelch

Dużo czasu spędzasz za kierownicą? Zakup dobrego CB-Radia może Ci to ułatwić. Zgadzasz się? W takim razie sprawdź możliwości radiotelefonu CB Sunker Elite One, może to właśnie będzie urządzenie dla Ciebie.

od 179.99 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 35%
President Missouri
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 72 cm Montaż: podstawa magnesowa

Dużo czasu spędzasz za kierownicą i drażni Cię słaba jakość sygnału CB? Zakup dobrej anteny do CB-Radia może Ci to ułatwić. Zgadzasz się? W takim razie sprawdź możliwości anteny CB President Missouri, może to właśnie będzie urządzenie dla Ciebie.

od 156.98 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 18%
Alan 48 Plus Multi
Rodzaj modulacji: AM, FM Ilość kanałów: 40 Funkcje: RF-Gain, szybka 9, squelch

Dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych? Zastanów się nad zakupem radia CB. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź co oferuje radioodbiornik CB Alan 48 Plus Multi.

od 329 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Sirio ML-145
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 142 cm Montaż: podstawa magnesowa

Dużo czasu spędzasz w trasie i drażni Cię słaba jakość sygnału CB? Zakup dobrej anteny do CB-Radia może Ci to ułatwić. Zgadzasz się? W takim razie sprawdź możliwości anteny CB Sirio ML-145, może to właśnie będzie urządzenie dla Ciebie.

125 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Sirio Triflex
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 50 cm

Masz problemy z zasięgiem swojego CB-Radia? Może powinieneś pomyśleć o zakupie nowej anteny do CB-Radia. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź możliwości anteny CB Sirio Triflex i zdecyduj, czy spełnia Twoje potrzeby.

218 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 23%
President Michigan
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 88 cm Montaż: podstawa magnesowa

Lubisz znać aktualną sytuację na drogach, ale z powodu słabego sygnału nie rozumiesz wszystkich komunikatów? Nowa antena do CB-Radia, to element, który może znacząco ułatwić Ci korzystanie z tego sprzętu. Jeśli tak właśnie jest, sprawdź możliwości anteny CB President Michigan.

od 252 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 32%
Sirio Turbo 800
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 84 cm Montaż: otwór montażowy

Używasz CB-Radia? W takim razie zapewne myślałeś o zakupie nowej anteny do CB-Radia. Jeśli tak, przeczytaj nasz tekst i przyjrzyj się antenie CB Sirio Turbo 800.

od 135 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 10%
Alan 100 Plus
Rodzaj modulacji: AM, FM Ilość kanałów: 40 Funkcje: szybka 9, szybka 19, squelch

Masz problemy z mandatami, chcesz przestać je dostawać? Może powinieneś pomyśleć o zakupie CB-Radia, które Ci to ułatwi? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź możliwości odbiornika CB Alan 100 Plus i zdecyduj, czy spełnia Twoje potrzeby.

od 225 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 17%
President Indiana
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 125 cm Montaż: otwór montażowy

Masz problemy z zasięgiem swojego CB-Radia? Może powinieneś pomyśleć o zakupie nowej anteny do CB-Radia. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź możliwości anteny CB President Indiana i zdecyduj, czy spełnia Twoje potrzeby.

od 129 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Sirio Mini Snake 27
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 69 cm Montaż: otwór montażowy

Używasz CB-Radia? W takim razie zapewne myślałeś o zakupie nowej anteny do CB-Radia. Jeśli tak, przeczytaj nasz tekst i przyjrzyj się antenie CB Sirio Mini Snake 27.

115 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 24%
President Virginia
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 49 cm Montaż: podstawa magnesowa

Dużo czasu spędzasz w trasie i drażni Cię słaba jakość sygnału CB? Zakup dobrej anteny do CB-Radia może Ci to ułatwić. Zgadzasz się? W takim razie sprawdź możliwości anteny CB President Virginia, może to właśnie będzie urządzenie dla Ciebie.

od 121 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 30%
President Ohio
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 85 cm Montaż: podstawa magnesowa

Używasz CB-Radia? W takim razie zapewne myślałeś o zakupie nowej anteny do CB-Radia. Jeśli tak, przeczytaj nasz tekst i przyjrzyj się antenie CB President Ohio.

od 209 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 14%
President Henry ASC
Rodzaj modulacji: AM, FM Ilość kanałów: 40 Funkcje: szybka 19, squelch

Masz problemy z mandatami, chcesz przestać je dostawać? Może powinieneś pomyśleć o zakupie CB-Radia, które Ci to ułatwi? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź możliwości odbiornika CB President Henry ASC i zdecyduj, czy spełnia Twoje potrzeby.

od 430.88 
zobacz
 4 sklepy |  5 ofert
promocja do 3%
President Oregon
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 155 cm Montaż: otwór montażowy

Masz problemy z zasięgiem swojego CB-Radia? Może powinieneś pomyśleć o zakupie nowej anteny do CB-Radia. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź możliwości anteny CB President Oregon i zdecyduj, czy spełnia Twoje potrzeby.

od 241 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 21%
President Iowa
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 102 cm Montaż: otwór montażowy

Masz problemy z zasięgiem swojego CB-Radia? Może powinieneś pomyśleć o zakupie nowej anteny do CB-Radia. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź możliwości anteny CB President Iowa i zdecyduj, czy spełnia Twoje potrzeby.

od 173 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 22%
Sirio Omega 27
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 94 cm Montaż: podstawa magnesowa

Dużo czasu spędzasz w trasie i drażni Cię słaba jakość sygnału CB? Zakup dobrej anteny do CB-Radia może Ci to ułatwić. Zgadzasz się? W takim razie sprawdź możliwości anteny CB Sirio Omega 27, może to właśnie będzie urządzenie dla Ciebie.

od 109 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 36%
President Georgia
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 31 cm Montaż: podstawa magnesowa

Masz problemy z zasięgiem swojego CB-Radia? Może powinieneś pomyśleć o zakupie nowej anteny do CB-Radia. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź możliwości anteny CB President Georgia i zdecyduj, czy spełnia Twoje potrzeby.

od 159 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 13%
Alan 109
Rodzaj modulacji: AM Ilość kanałów: 40 Funkcje: RF-Gain, szybka 9, squelch

Dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych? Zastanów się nad zakupem radia CB. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź co oferuje radioodbiornik CB Alan 109.

od 219 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
Lafayette Atena
Rodzaj modulacji: AM, FM Ilość kanałów: 40 Funkcje: RF-Gain, szybka 9, squelch

Dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych? Zastanów się nad nabyciem CB-Radia. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź co oferuje radioodbiornik CB Lafayette Atena.

235 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta