Motoryzacja /

Samochodowy sprzęt CB promocja 2017

-34%


Okazja cenowa
Blow 720M, wysokość [70 cm] za jedyne

99.9 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Samochodowy sprzęt CB które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii samochodowy sprzęt cb dostępne jest ponad 91 produktów takich marek jak: AIR NATUREL, Alan, Albrecht, Blow, CANDY, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
promocja do 6%
Radio Sunker Elite One
Rodzaj modulacji: AM Ilość kanałów: 40 Funkcje: squelch

Dużo czasu spędzasz za kierownicą? Zakup dobrego CB-Radia może Ci to ułatwić. Zgadzasz się? W takim razie sprawdź możliwości radiotelefonu CB Sunker Elite One, może to właśnie będzie urządzenie dla Ciebie.

od 169.99 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 35%
President Missouri z podstawą magnesową
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 72 cm Montaż: podstawa magnesowa

Dużo czasu spędzasz za kierownicą i drażni Cię słaba jakość sygnału CB? Zakup dobrej anteny do CB-Radia może Ci to ułatwić. Zgadzasz się? W takim razie sprawdź możliwości anteny CB President Missouri, może to właśnie będzie urządzenie dla Ciebie.

od 155 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 2%
Radio Alan 109
Rodzaj modulacji: AM Ilość kanałów: 40 Funkcje: RF-Gain, squelch

Dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych? Zastanów się nad zakupem radia CB. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź co oferuje radioodbiornik CB Alan 109.

od 219 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
Kuchnia elektryczna ze zmywarką CANDY Trio 9503/1W + DARMOWY TRANSPORT!, towar z kategorii: Pozostały sprzęt CB

Kuchnia elektryczna o szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A, została wyposażona w 4 pola ceramiczne. W skład zestawu wchodzi zmywarka która posiada klasę energetyczną A, może pomieścić 6...

4444 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Miniblok kuchenny GORENJE MK 100S-R + DARMOWY TRANSPORT! z kategorii Pozostały sprzęt CB

Mini blok kuchenny o szerokości 60 cm, składający się z płyty grzejnej, chłodziarko-zamrażarki, zlewu i szafki.

1998.96 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Froterka KARCHER FP 303 1.056-820.0 + DARMOWY TRANSPORT! - sprawdź w wybranym sklepie

Nowoczesna froterka FP 303 jest przeznaczona do pielęgnacji podłóg o pokryciach kamiennych, drewnianych, laminowanych, korkowych, PCV i linoleum.

675 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Filtr do lodówki SAMSUNG HAF-CIN + DARMOWY TRANSPORT!

Filtr do modelu RF24FSEDBSR i Food RH57. Umieszczone w środku lub na zewnątrz lodówki filtry gwarantują redukcję zanieczyszczeń. Ciesz się świeżo przefiltrowaną wodą. Płaska konstrukcja pozwala na...

179 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Produkt ML-145 marki Sirio
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 142 cm Montaż: podstawa magnesowa

Dużo czasu spędzasz w trasie i drażni Cię słaba jakość sygnału CB? Zakup dobrej anteny do CB-Radia może Ci to ułatwić. Zgadzasz się? W takim razie sprawdź możliwości anteny CB Sirio ML-145, może to właśnie będzie urządzenie dla Ciebie.

139 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Dyfuzor AIR NATUREL Diffusair Czarny + DARMOWY TRANSPORT!, kup u jednego z partnerów

Dyfuzor AIR NATUREL Diffusair Czarny W procesie rozpylania olejków eterycznych Diffusair wykorzystuje technologię ultradźwięków, która rozdziela cząsteczki wodne i olejków eterycznych na takie,...

234 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 34%
Blow 720M, wysokość [70 cm]
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 70 cm Montaż: podstawa magnesowa

Dużo czasu spędzasz w trasie i drażni Cię słaba jakość sygnału CB? Zakup dobrej anteny do CB-Radia może Ci to ułatwić. Zgadzasz się? W takim razie sprawdź możliwości anteny CB Blow 720M, może to właśnie będzie urządzenie dla Ciebie.

od 99.9 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Antena Peiying CB002

Lubisz znać aktualną sytuację na drogach, ale z powodu słabego sygnału nie rozumiesz wszystkich komunikatów? Nowa antena do CB-Radia, to element, który może znacząco ułatwić Ci korzystanie z tego sprzętu. Jeśli tak właśnie jest, sprawdź możliwości anteny CB Peiying CB002.

od 109.99 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Sunker Elite 125 - produkt z kat. anteny cb

Dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych, ale CB niedomaga? Zastanów się nad zakupem CB-Radia. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź co oferuje antena CB Sunker Elite 125 .

od 79.99 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 29%
Saturn 14 marki Telefunken

Masz problemy z zasięgiem swojego CB-Radia? Może powinieneś pomyśleć o zakupie nowej anteny do CB-Radia. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź możliwości anteny CB Telefunken Saturn 14 i zdecyduj, czy spełnia Twoje potrzeby.

od 84 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
Dyfuzor AIR NATUREL Diffusair Czerwony + DARMOWY TRANSPORT! + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! (3700459000237)

Dyfuzor AIR NATUREL Diffusair Czerwony W procesie rozpylania olejków eterycznych Diffusair wykorzystuje technologię ultradźwięków, która rozdziela cząsteczki wodne i olejków eterycznych na takie,...

234 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Pochłaniacz zapachów WEBBER do lodówek + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! (5907265010766)

Ilość: 1 szt. Charakterystyka produktu: - gwarantowana skuteczność - eliminuje niepożądane zapachy - niezbędny w każdej lodówce - gwarantuje świeżość produktów - posiada atest PZH

9.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Elite 123 marki Sunker - antena cb

Dużo czasu spędzasz za kierownicą i drażni Cię słaba jakość sygnału CB? Zakup dobrej anteny do CB-Radia może Ci to ułatwić. Zgadzasz się? W takim razie sprawdź możliwości anteny CB Sunker Elite 123, może to właśnie będzie urządzenie dla Ciebie.

od 429 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Sunker Elite 115 z podstawą magnesową
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 148 cm Montaż: podstawa magnesowa

Lubisz znać aktualną sytuację na drogach, ale z powodu słabego sygnału nie rozumiesz wszystkich komunikatów? Nowa antena do CB-Radia, to element, który może znacząco ułatwić Ci korzystanie z tego sprzętu. Jeśli tak właśnie jest, sprawdź możliwości anteny CB Sunker Elite 115.

79.01 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Markowy reflektometr, miernik SWR-1 CRT, towar z kategorii: Pozostały sprzęt CB

Markowy reflektometr miernik SWR-1 CRT France Sam ustaw SWR swojego zestawu CB! Miernik CRT SWR-1 jest kompaktowym urządzeniem służącym do strojenia zestawu CB anteny oraz radia o impedancji 50ohm....

35.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
AT-1231 marki Lemm
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 133 cm Montaż: podstawa magnesowa

Masz problemy z zasięgiem swojego CB-Radia? Może powinieneś pomyśleć o zakupie nowej anteny do CB-Radia. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź możliwości anteny CB Lemm AT-1231 i zdecyduj, czy spełnia Twoje potrzeby.

111 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Satec Kabel koncentryczny rg58 premium cb radio

Kabel koncentryczny Satec RG58 Premium Kabel dedykowany do instalacji CB - Ekran zbudowany z gęstego oplotu aluminiowego pokrytego miedzią - Żyła wewnętrzna linka miedziana - Wymiary standardowego...

1.7 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta