Motoryzacja /

Samochodowy sprzęt CB promocja 2017

Skupiamy ceny produktów z kategorii Samochodowy sprzęt CB które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii samochodowy sprzęt cb dostępne jest ponad 125 produktów takich marek jak: AIR NATUREL, ALAN, ALBRECHT, Blow, CANDY, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
promocja do 8%
Alan 109
Rodzaj modulacji: AM Ilość kanałów: 40 Funkcje: RF-Gain, szybka 9, squelch

Dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych? Zastanów się nad zakupem radia CB. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź co oferuje radioodbiornik CB Alan 109.

od 229 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 8%
Alan 199A
Rodzaj modulacji: AM Ilość kanałów: 40 Funkcje: RF-Gain, szybka 9, szybka 19, auto-squelch, squelch

Dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych? Zastanów się nad zakupem CB-Radia. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź co oferuje radioodbiornik CB Alan 199A.

od 229.99 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 3%
Alan 78 Plus Multi
Rodzaj modulacji: AM, FM Ilość kanałów: 40 Funkcje: szybka 9, szybka 19, squelch

Masz problemy z mandatami, chcesz przestać je dostawać? Może powinieneś pomyśleć o zakupie CB-Radia, które Ci to ułatwi? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź możliwości odbiornika CB Alan 78 Plus Multi i zdecyduj, czy spełnia Twoje potrzeby.

od 339 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 8%
Alan 48 Plus Multi
Rodzaj modulacji: AM, FM Ilość kanałów: 40 Funkcje: RF-Gain, szybka 9, squelch

Dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych? Zastanów się nad zakupem radia CB. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź co oferuje radioodbiornik CB Alan 48 Plus Multi.

od 369 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Alan 100 Plus
Rodzaj modulacji: AM, FM Ilość kanałów: 40 Funkcje: szybka 9, szybka 19, squelch

Masz problemy z mandatami, chcesz przestać je dostawać? Może powinieneś pomyśleć o zakupie CB-Radia, które Ci to ułatwi? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź możliwości odbiornika CB Alan 100 Plus i zdecyduj, czy spełnia Twoje potrzeby.

od 249 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Sunker Elite One
Rodzaj modulacji: AM Ilość kanałów: 40 Funkcje: squelch

Dużo czasu spędzasz za kierownicą? Zakup dobrego CB-Radia może Ci to ułatwić. Zgadzasz się? W takim razie sprawdź możliwości radiotelefonu CB Sunker Elite One, może to właśnie będzie urządzenie dla Ciebie.

od 169.99 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Lemm AT-71
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 165 cm Montaż: otwór montażowy

Lubisz znać aktualną sytuację na drogach, ale z powodu słabego sygnału nie rozumiesz wszystkich komunikatów? Nowa antena do CB-Radia, to element, który może znacząco ułatwić Ci korzystanie z tego sprzętu. Jeśli tak właśnie jest, sprawdź możliwości anteny CB Lemm AT-71.

129 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
President Missouri
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 72 cm Montaż: podstawa magnesowa

Dużo czasu spędzasz za kierownicą i drażni Cię słaba jakość sygnału CB? Zakup dobrej anteny do CB-Radia może Ci to ułatwić. Zgadzasz się? W takim razie sprawdź możliwości anteny CB President Missouri, może to właśnie będzie urządzenie dla Ciebie.

od 199 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 23%
President Florida Export
Rodzaj anteny: samochodowa Wysokość: 45 cm Montaż: podstawa magnesowa

Używasz CB-Radia? W takim razie zapewne myślałeś o zakupie nowej anteny do CB-Radia. Jeśli tak, przeczytaj nasz tekst i przyjrzyj się antenie CB President Florida Export.

od 114.76 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Cobra 75 ST EU

Dużo czasu spędzasz w trasie? Zakup dobrego CB-Radia może Ci to ułatwić. Zgadzasz się? W takim razie sprawdź możliwości radiotelefonu CB Cobra 75 ST EU, może to właśnie będzie urządzenie dla Ciebie.

519 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Kuchnia elektryczna ze zmywarką CANDY Trio 9503/1W + DUŻY RABAT! Stwórz zestaw z niższą ceną!, towar z kategorii: Pozostały sprzęt CB

Kuchnia elektryczna o szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A, została wyposażona w 4 pola ceramiczne. W skład zestawu wchodzi zmywarka która posiada klasę energetyczną A, może pomieścić 6...

4444 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Froterka KARCHER FP 303 1.056-820.0 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! - sprawdź w wybranym sklepie

Nowoczesna froterka FP 303 jest przeznaczona do pielęgnacji podłóg o pokryciach kamiennych, drewnianych, laminowanych, korkowych, PCV i linoleum.

659 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Filtr do lodówki SAMSUNG HAF-CIN + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!

Filtr do modelu RF24FSEDBSR i Food RH57. Umieszczone w środku lub na zewnątrz lodówki filtry gwarantują redukcję zanieczyszczeń. Ciesz się świeżo przefiltrowaną wodą. Płaska konstrukcja pozwala na...

179.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Dyfuzor AIR NATUREL Diffusair Czarny, kup u jednego z partnerów

Dyfuzor AIR NATUREL Diffusair Czarny W procesie rozpylania olejków eterycznych Diffusair wykorzystuje technologię ultradźwięków, która rozdziela cząsteczki wodne i olejków eterycznych na takie,...

234 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Kuchnia elektryczna ze zmywarką CANDY TRIO 9503/1X ()

Zestaw zintegrowany o szerokości 60 cm, składający się z płyty grzejnej, piekarnika i zmywarki.

4223 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Peiying CB002

Lubisz znać aktualną sytuację na drogach, ale z powodu słabego sygnału nie rozumiesz wszystkich komunikatów? Nowa antena do CB-Radia, to element, który może znacząco ułatwić Ci korzystanie z tego sprzętu. Jeśli tak właśnie jest, sprawdź możliwości anteny CB Peiying CB002.

od 159.99 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Sunker Elite 125

Dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych, ale CB niedomaga? Zastanów się nad zakupem CB-Radia. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź co oferuje antena CB Sunker Elite 125 .

od 79.99 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 6%
President Henry ASC
Rodzaj modulacji: AM, FM Ilość kanałów: 40 Funkcje: szybka 19, squelch

Masz problemy z mandatami, chcesz przestać je dostawać? Może powinieneś pomyśleć o zakupie CB-Radia, które Ci to ułatwi? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź możliwości odbiornika CB President Henry ASC i zdecyduj, czy spełnia Twoje potrzeby.

od 469 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Markowy reflektometr, miernik SWR-1 CRT, towar z kategorii: Pozostały sprzęt CB

Markowy reflektometr miernik SWR-1 CRT France Sam ustaw SWR swojego zestawu CB! Miernik CRT SWR-1 jest kompaktowym urządzeniem służącym do strojenia zestawu CB anteny oraz radia o impedancji 50ohm....

35.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Dyfuzor AIR NATUREL Diffusair Czerwony + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! (3700459000237)

Dyfuzor AIR NATUREL Diffusair Czerwony W procesie rozpylania olejków eterycznych Diffusair wykorzystuje technologię ultradźwięków, która rozdziela cząsteczki wodne i olejków eterycznych na takie,...

234 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta