Sport i hobby /

Skating promocja 2017

-21%


Okazja cenowa
Worker Diane za jedyne

149 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Skating które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii skating dostępne jest ponad 2428 produktów takich marek jak: Action, Adidas, ALLRIGHT, AMSCAN, ASOS, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
Powerslide XC Skeleton

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś we właściwym miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Powerslide XC Skeleton i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

1249 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 25%
Skike v7 Plus

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś we właściwym miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Skike v7 Plus będą idealne.

od 1149 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 19%
Skike v8 Lift Cross 2R

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Skike v8 Lift Cross 2R i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 1899 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 3%
Rollerblade Macroblade 80

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Rollerblade Macroblade 80 i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 389 
zobacz
 1 sklep |  17 ofert
promocja do 26%
Spokey Torque

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o szczupłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Spokey Torque będą idealne.

od 147 
zobacz
 6 sklepów |  28 ofert
Meteor Flow

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki Meteor Flow to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

149 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Spokey Ribon

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki Spokey Ribon to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

199 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 3%
K2 F.i.t. 80

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zadbasz o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis K2 F.I.T. 80 i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 388 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Spokey Focus

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz smukłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Spokey Focus będą idealne.

117 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Hulajnoga Z Pompowanymi Kołami SPARTAN 2324 20/16

Wysokiej jakości hulajnoga marki Spartan Sports z pompowanymi kołami 20 cali oraz 16 cali będzie świetnym pomyłem na prezent. Produkty austriackiej firmy Spartan są wykonane z mocnych i trwałych...

299 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 5%
Spokey Avate

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o szczupłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Spokey Avate będą idealne.

od 204 
zobacz
 5 sklepów |  23 oferty
promocja do 2%
Spokey Roadi

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zadbasz o swoją kondycję oraz smukłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Spokey Roadi i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 205 
zobacz
 5 sklepów |  23 oferty
Meteor Spring

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Meteor Spring będą idealne.

149 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 13%
K2 V02 90 Boa W

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Jeśli nie masz pewności jaki model wybrać, poniższy opis Ci to ułatwi. Przeczytaj charakterystykę rolek K2 V02 90 Boa W, może to właśnie one będą odpowiednie dla Ciebie.

od 999 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
K2 Charm X Pro

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać miło czas na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki K2 Charm X Pro będą idealne.

369 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 45%
Meteor Mint

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki Meteor Mint to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

od 99 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
promocja do 9%
K2 V02 90 Boa M

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis K2 V02 90 Boa M i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 999 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
promocja do 10%
Spokey Spoox

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o szczupłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Spokey Spoox i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 242 
zobacz
 6 sklepów |  15 ofert
promocja do 3%
Spokey Xtrec

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś we właściwym miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Spokey Xtrec będą idealne.

od 339 
zobacz
 5 sklepów |  42 oferty
promocja do 23%
Meteor Voice

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Jeśli nie masz pewności jaki model wybrać, poniższy opis Ci to ułatwi. Przeczytaj charakterystykę rolek Meteor Voice, może to właśnie one będą właściwe dla Ciebie.

od 138 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty