Sport i hobby /

Skating promocja 2017

-27%


Okazja cenowa
Meteor Spring za jedyne

149 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Skating które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii skating dostępne jest ponad 3616 produktów takich marek jak: 4S, Airwheel, ALIEN WORKSHOP, Allright, ALMOST, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
Powerslide XC Skeleton

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś we właściwym miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Powerslide XC Skeleton i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

1249 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 22%
Skike v7 Plus

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś we właściwym miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Skike v7 Plus będą idealne.

od 1199 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 19%
Skike v8 Lift Cross 2R

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Skike v8 Lift Cross 2R i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 1899 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
K2 F.i.t. 80

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zadbasz o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis K2 F.I.T. 80 i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 519 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 12%
Nils PW-126B

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać miło czas na świeżym powietrzu. Jeśli nie wiesz jaki model wybrać, poniższy opis Ci to ułatwi. Przeczytaj charakterystykę rolek Nils PW-126B, może to właśnie one będą odpowiednie dla Ciebie.

od 107.99 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
promocja do 22%
Meteor Area

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz smukłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Area i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 129 
zobacz
 4 sklepy |  11 ofert
promocja do 5%
Spokey Avate

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o szczupłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Spokey Avate będą idealne.

od 214 
zobacz
 3 sklepy |  10 ofert
Nils NJ2232A

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś we właściwym miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Nils NJ2232A i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 144 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
Allright My Skate

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać miło czas na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Allright My Skate będą idealne.

od 169 
zobacz
 1 sklep |  4 oferty
K2 Charm X Pro

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać miło czas na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki K2 Charm X Pro będą idealne.

469 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Spokey Buddy

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Jeśli nie wiesz jaki model wybrać, poniższy opis Ci to ułatwi. Przeczytaj charakterystykę rolek Spokey Buddy, może to właśnie one będą odpowiednie dla Ciebie.

od 139 
zobacz
 3 sklepy |  9 ofert
promocja do 38%
Meteor Elo

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz smukłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki Meteor Elo to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

od 174.2 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
Spokey Saltare

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Spokey Saltare i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 289 
zobacz
 4 sklepy |  30 ofert
promocja do 26%
Spokey Torque

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o szczupłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Spokey Torque będą idealne.

od 147 
zobacz
 3 sklepy |  13 ofert
promocja do 36%
Meteor Mint

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki Meteor Mint to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

od 114 
zobacz
 3 sklepy |  5 ofert
Meteor Flow

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki Meteor Flow to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

149 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 27%
Meteor Spring

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Meteor Spring będą idealne.

od 149 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 18%
Meteor Voice

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Jeśli nie masz pewności jaki model wybrać, poniższy opis Ci to ułatwi. Przeczytaj charakterystykę rolek Meteor Voice, może to właśnie one będą właściwe dla Ciebie.

od 169 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
K2 Charm X Boa

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Jeśli nie wiesz jaki model wybrać, poniższy opis Ci to ułatwi. Przeczytaj charakterystykę rolek K2 Charm X Boa, może to właśnie one będą odpowiednie dla Ciebie.

519 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 27%
Meteor Hive

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś we właściwym miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Jeśli nie masz pewności jaki model wybrać, poniższy opis Ci to ułatwi. Przeczytaj charakterystykę rolek Meteor Hive, może to właśnie one będą właściwe dla Ciebie.

od 174.2 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty