Sport i hobby /

Skating promocja 2017

-34%


Okazja cenowa
Meteor Sky (łyżworolki) za jedyne

114 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Skating które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii skating dostępne jest ponad 3570 produktów takich marek jak: 4S, ALIEN WORKSHOP, Allright, AMSCAN, ARSENAL, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
Rolki XC Skeleton marki Powerslide

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś we właściwym miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Powerslide XC Skeleton i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

1249 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 22%
v7 Plus marki Skike

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś we właściwym miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Skike v7 Plus będą idealne.

od 1199 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 19%
Skike v8 Lift Cross 2R - produkt z kat. rolki

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Skike v8 Lift Cross 2R i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 1899 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 44%
Rolki Halo marki Spokey

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Spokey Halo i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 169 
zobacz
 4 sklepy |  19 ofert
promocja do 39%
Spokey Saltare (rolki)

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Spokey Saltare i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 177 
zobacz
 4 sklepy |  21 ofert
promocja do 38%
Hero marki Meteor z kat.: rolki

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Meteor Hero będą idealne.

od 114 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 27%
Produkt Meteor Spring z kategorii [rolki]

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Meteor Spring będą idealne.

od 149 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 47%
Meteor Mint, rolki

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki Meteor Mint to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

od 114 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
K2 V02 90 Pro W (łyżworolki)

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o szczupłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki K2 V02 90 Pro W to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

616 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Produkt Meteor Flow z kategorii [rolki]

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki Meteor Flow to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

149 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 51%
Spokey Colorado z kategorii [rolki]

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Spokey Colorado i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 115 
zobacz
 3 sklepy |  5 ofert
promocja do 41%
Rolki XRide marki Meteor

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Meteor XRide będą idealne.

od 121 
zobacz
 2 sklepy |  5 ofert
promocja do 38%
Meteor Elo z kategorii [rolki]

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz smukłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki Meteor Elo to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

od 174.2 
zobacz
 4 sklepy |  6 ofert
Rolki My Skate marki Allright

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać miło czas na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Allright My Skate będą idealne.

od 169 
zobacz
 1 sklep |  4 oferty
Keira marki Spokey - rolki

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Spokey Keira i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 241.22 
zobacz
 3 sklepy |  7 ofert
promocja do 45%
Spokey Baffies - produkt z kat. rolki

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o szczupłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Spokey Baffies i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 134.9 
zobacz
 4 sklepy |  9 ofert
Nipper marki Spokey

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Spokey Nipper i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 89 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 2%
Produkt Spokey Ribon z kategorii [rolki]

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki Spokey Ribon to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

od 199 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 34%
Produkt Meteor Falcon z kategorii [rolki]

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o szczupłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Meteor Falcon będą idealne.

od 146.2 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 18%
Focus marki Spokey

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz smukłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Spokey Focus będą idealne.

od 155 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty