Sport i hobby /

Skating promocja 2017

-26%


Okazja cenowa
Spokey Gara (łyżworolki) za jedyne

174 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Skating które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii skating dostępne jest ponad 3686 produktów takich marek jak: 4KRAFT, 4S, ABISAL, ALIEN WORKSHOP, ALLRIGHT, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
Rolki XC Skeleton marki Powerslide

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś we właściwym miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Powerslide XC Skeleton i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

1450 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 22%
v7 Plus marki Skike

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś we właściwym miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Skike v7 Plus będą idealne.

od 1199 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 17%
Skike v8 Lift Cross 2R - produkt z kat. rolki

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Skike v8 Lift Cross 2R i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 1899 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 45%
Spokey Baffies - produkt z kat. rolki

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o szczupłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Spokey Baffies i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 134.9 
zobacz
 8 sklepów |  17 ofert
promocja do 22%
Produkt Meteor Flow z kategorii [rolki]

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki Meteor Flow to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

od 149 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
K2 V02 90 Pro W (łyżworolki)

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o szczupłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki K2 V02 90 Pro W to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

616 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 50%
Rolki Halo marki Spokey

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Spokey Halo i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 149 
zobacz
 6 sklepów |  31 ofert
promocja do 51%
Spokey Colorado z kategorii [rolki]

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Spokey Colorado i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 115 
zobacz
 6 sklepów |  13 ofert
promocja do 22%
Produkt Meteor Spring z kategorii [rolki]

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Meteor Spring będą idealne.

od 149 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 22%
Spokey Saltare (rolki)

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Spokey Saltare i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 177 
zobacz
 4 sklepy |  19 ofert
promocja do 16%
Spokey Splash - produkt z kat. rolki

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o szczupłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Spokey Splash i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 100 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 37%
Spokey Torque z kategorii [rolki]

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o szczupłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Spokey Torque będą idealne.

od 147 
zobacz
 7 sklepów |  14 ofert
promocja do 10%
Nipper marki Spokey

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Spokey Nipper i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 89 
zobacz
 3 sklepy |  9 ofert
Produkt Spokey Ribon z kategorii [rolki]

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki Spokey Ribon to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

199 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 13%
Keira marki Spokey - rolki

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Spokey Keira i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 241.22 
zobacz
 4 sklepy |  8 ofert
promocja do 36%
Allright YX-0151 z kategorii [rolki]

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o szczupłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki Allright YX-0151 to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

od 103 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
promocja do 35%
Rolki Raptux marki Allright

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz smukłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Allright Raptux będą idealne.

od 103 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Rolki My Skate marki Allright

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać miło czas na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Allright My Skate będą idealne.

od 169 
zobacz
 1 sklep |  4 oferty
Allright Super Skate (rolki)

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Allright Super Skate i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 197 
zobacz
 1 sklep |  7 ofert
promocja do 47%
Lightning marki Spokey z kat.: rolki

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zadbasz o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Spokey Lightning i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 225.56 
zobacz
 4 sklepy |  10 ofert