Dla dzieci /

Sport dla dzieci promocja 2017

-23%


Okazja cenowa
Kellys Cindy za jedyne

879 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sport dla dzieci które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sport dla dzieci dostępne jest ponad 3071 produktów takich marek jak: 4HOME, adidas, adidas Originals, Aqua Sphere, Arkus & Romet, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
promocja do 14%
Kross Polly
Ilość biegów: 1 Rodzaj: dziecięcy Rozmiar koła: 16 "

Pierwszy rower to sprzęt, o którym pamiętamy przez całe życie. Dla małego dziecka, rower powinien być bardzo prosty. Następne jednoślady, z czasem muszą być coraz lepiej przemyślane i kalkulowane. Warto pomyśleć o rowerze Kross Polly, który wpisze się w oczekiwania wielu rodziców i dzieci.

od 559 
zobacz
 1 sklep |  3 oferty
promocja do 49%
Kross Level Replica
Ilość biegów: 18 Rodzaj: młodzieżowy Rozmiar koła: 24 "

Może to już czas by kupić lub wymienić dziecku rowerek? Pierwszy rower musi być prosty. Kolejny jednoślad musi być z kolei dopasowany do warunków dziecka i jego możliwości. Warto pomyśleć o rowerze Kross Level Replica, który wpisze się w oczekiwania wielu rodziców i dzieci.

od 1190 
zobacz
 2 sklepy |  10 ofert
promocja do 19%
Kross Level Mini
Ilość biegów: 6 Rodzaj: młodzieżowy, Rozmiar koła: 20 "

Może to już czas by kupić lub wymienić dziecku rowerek? Jeśli chcemy, aby nasze dziecko szybko załapało jazdę na rowerze, wybierzmy mu prosty model. Kolejne zakupy z biegiem czasu, będą już jednak coraz bardziej skomplikowane i drogie. Skupmy się jednak na rozsądku i nie wybierajmy roweru, którego dziecko w pełni nie wykorzysta (na przykład przerzutki w rowerku dla dziecka w wieku 6-7 lat). Sprawdźmy na przykład rower Kross Level Mini, który z powodzeniem spełni wymagania tak dzieci, jak i rodziców.

od 849 
zobacz
 2 sklepy |  5 ofert
Kross Denis
Ilość biegów: 1 Rodzaj: dziecięcy Rozmiar koła: 16 "

Pierwszy rower to wielkie przeżycie dla małego człowieka. To także trudny wybór dla dorosłych. Jeśli chcemy, aby nasze dziecko szybko załapało jazdę na rowerze, wybierzmy mu prosty model. Kolejne zakupy z biegiem czasu, będą już jednak coraz bardziej skomplikowane i drogie. Nie przepłacajmy za modele, których dziecko nie będzie w stanie wykorzystać. Spójrzmy na przykład na rower Kross Denis, który łączy w sobie to, co niezbędne w przypadku dobrego roweru, za rozsądną cenę.

649 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Chicco Jeździdło all around deluxe

Z elektronicznym panelem do zabawy, który oferuje szereg zajmujących aktywności związanych z pojazdem

138.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Kross Pretty
Ilość biegów: 1 Rodzaj: dziecięcy Rozmiar koła: 16 "

Pierwszy rower to sprzęt, o którym pamiętamy przez całe życie. Jeśli chcemy, aby nasze dziecko szybko załapało jazdę na rowerze, wybierzmy mu prosty model. Kolejne zakupy z biegiem czasu, będą już jednak coraz bardziej skomplikowane i drogie. Skupmy się jednak na rozsądku i nie wybierajmy roweru, którego dziecko w pełni nie wykorzysta (na przykład przerzutki w rowerku dla dziecka w wieku 6-7 lat). Sprawdźmy na przykład rower Kross Pretty, który z powodzeniem spełni wymagania tak dzieci, jak i rodziców.

466 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 26%
Kellys Maggie
Ilość biegów: 3

Zakup pierwszego roweru nie musi być dla rodziców wyzwaniem. Pierwszy rower musi być prosty. Kolejny jednoślad musi być z kolei dopasowany do warunków dziecka i jego możliwości. Kierujmy się rozsądkiem przy wybieraniu jednośladu dla dziecka. Nie przepłacajmy za modele, których dziecko nie będzie w stanie wykorzystać (na przykład przerzutki w rowerku dla dziecka w wieku 6-7 lat). Warto pomyśleć o rowerze Kellys Maggie, który wpisze się w oczekiwania wielu rodziców i dzieci.

od 1000 
zobacz
 5 sklepów |  6 ofert
promocja do 14%
Kellys Emma
Ilość biegów: 1

Pierwszy rower to wielkie przeżycie dla małego człowieka. To także trudny wybór dla dorosłych. Jeśli chcemy, aby nasze dziecko szybko załapało jazdę na rowerze, wybierzmy mu prosty model. Kolejne zakupy z biegiem czasu, będą już jednak coraz bardziej skomplikowane i drogie. Kierujmy się rozsądkiem przy wybieraniu jednośladu dla dziecka. Nie przepłacajmy za modele, których dziecko nie będzie w stanie wykorzystać (na przykład przerzutki w rowerku dla dziecka w wieku 6-7 lat). Warto pomyśleć o rowerze Kellys Emma, który wpisze się w oczekiwania wielu rodziców i dzieci.

od 569 
zobacz
 4 sklepy |  8 ofert
promocja do 25%
Kellys Wasper
Ilość biegów: : 1

Zakup pierwszego roweru nie musi być dla rodziców wyzwaniem. Jeśli chcemy, aby nasze dziecko szybko załapało jazdę na rowerze, wybierzmy mu prosty model. Kolejne zakupy z biegiem czasu, będą już jednak coraz bardziej skomplikowane i drogie. Nie przepłacajmy za modele, których dziecko nie będzie w stanie wykorzystać. Spójrzmy na przykład na rower Kellys Wasper, który łączy w sobie to, co niezbędne w przypadku dobrego roweru, za rozsądną cenę.

od 566 
zobacz
 5 sklepów |  9 ofert
Kross Kido
Ilość biegów: 1 Rodzaj: dziecięcy Rozmiar koła: 12 "

Jesteś rodzicem małego brzdąca? Może już czas kupić dziecku rower? Jeśli chcemy, aby nasze dziecko szybko załapało jazdę na rowerze, wybierzmy mu prosty model. Kolejne zakupy z biegiem czasu, będą już jednak coraz bardziej skomplikowane i drogie. Skupmy się jednak na rozsądku i nie wybierajmy roweru, którego dziecko w pełni nie wykorzysta (na przykład przerzutki w rowerku dla dziecka w wieku 6-7 lat). Sprawdźmy na przykład rower Kross Kido, który z powodzeniem spełni wymagania tak dzieci, jak i rodziców.

od 499 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 26%
Kellys Lumi 30
Ilość biegów: : 6

Jesteś rodzicem małego brzdąca? Może już czas kupić dziecku rower? Jeśli chcemy, aby nasze dziecko szybko załapało jazdę na rowerze, wybierzmy mu prosty model. Kolejne zakupy z biegiem czasu, będą już jednak coraz bardziej skomplikowane i drogie. Skupmy się jednak na rozsądku i nie wybierajmy roweru, którego dziecko w pełni nie wykorzysta (na przykład przerzutki w rowerku dla dziecka w wieku 6-7 lat). Sprawdźmy na przykład rower Kellys Lumi 30, który z powodzeniem spełni wymagania tak dzieci, jak i rodziców.

od 849 
zobacz
 3 sklepy |  5 ofert
promocja do 23%
Kellys Cindy
Ilość biegów: 1 Rodzaj: dziecięcy Rozmiar koła: 20 "

Pierwszy rower to sprzęt, o którym pamiętamy przez całe życie. Dla małego dziecka, rower powinien być bardzo prosty. Kolejny jednoślad zaś, musi być przemyślany i dopasowany do naszej pociechy. Warto pomyśleć o rowerze Kellys Cindy, który wpisze się w oczekiwania wielu rodziców i dzieci.

od 879 
zobacz
 4 sklepy |  5 ofert
promocja do 10%
Kross Maja
Ilość biegów: 1 Rodzaj: dziecięcy Rozmiar koła: 12 "

Pierwszy rower to wielkie przeżycie dla małego człowieka. To także trudny wybór dla dorosłych. Jeśli chcemy, aby nasze dziecko szybko załapało jazdę na rowerze, wybierzmy mu prosty model. Kolejne zakupy z biegiem czasu, będą już jednak coraz bardziej skomplikowane i drogie. Nie przepłacajmy za modele, których dziecko nie będzie w stanie wykorzystać. Spójrzmy na przykład na rower Kross Maja, który łączy w sobie to, co niezbędne w przypadku dobrego roweru, za rozsądną cenę.

od 449 
zobacz
 1 sklep |  3 oferty
promocja do 16%
Kross Hexagon Mini
Ilość biegów: 6 Rodzaj: młodzieżowy, Rozmiar koła: 20 "

Może to już czas by kupić lub wymienić dziecku rowerek? Pierwszy rower musi być prosty. Kolejny jednoślad musi być z kolei dopasowany do warunków dziecka i jego możliwości. Skupmy się jednak na rozsądku i nie wybierajmy roweru, którego dziecko w pełni nie wykorzysta (na przykład przerzutki w rowerku dla dziecka w wieku 6-7 lat). Sprawdźmy na przykład rower Kross Hexagon Mini, który z powodzeniem spełni wymagania tak dzieci, jak i rodziców.

od 799 
zobacz
 2 sklepy |  5 ofert
Kross Hexagon Replica
Ilość biegów: 18 Rodzaj: młodzieżowy Rozmiar koła: 24 "

Pierwszy rower to sprzęt, o którym pamiętamy przez całe życie. Jeśli chcemy, aby nasze dziecko szybko załapało jazdę na rowerze, wybierzmy mu prosty model. Kolejne zakupy z biegiem czasu, będą już jednak coraz bardziej skomplikowane i drogie. Warto pomyśleć o rowerze Kross Hexagon Replica, który wpisze się w oczekiwania wielu rodziców i dzieci.

od 949 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 21%
Kellys Kiter 30
Ilość biegów: 18

Pierwszy rower to sprzęt, o którym pamiętamy przez całe życie. Pierwszy rower musi być prosty. Kolejny jednoślad musi być z kolei dopasowany do warunków dziecka i jego możliwości. Warto pomyśleć o rowerze Kellys Kiter 30, który wpisze się w oczekiwania wielu rodziców i dzieci.

od 890 
zobacz
 4 sklepy |  6 ofert
promocja do 17%
Kellys Starter 16
Ilość biegów: : 1 Rodzaj: dziecięcy

Rower daje poczucie wolności i radości. Nawet ten najmniejszy. Dla małego dziecka, rower powinien być bardzo prosty. Kolejny jednoślad zaś, musi być przemyślany i dopasowany do naszej pociechy. Kierujmy się rozsądkiem przy wybieraniu jednośladu dla dziecka. Nie przepłacajmy za modele, których dziecko nie będzie w stanie wykorzystać (na przykład przerzutki w rowerku dla dziecka w wieku 6-7 lat). Warto pomyśleć o rowerze Kellys Starter 16, który wpisze się w oczekiwania wielu rodziców i dzieci.

od 475 
zobacz
 3 sklepy |  7 ofert
promocja do 30%
Kettler rowerek biegowy spirit air 12.5'' princess

Rowerek biegowy Spirit Air 12.5'' Princess marki Kettler to fantastyczny pojazd do nauki jazdy na rowerze. Ergonomiczne siodełko zostało zaprojektowane przez fizjoterapeutów, dzięki czemu...

od 199 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 17%
Kellys Lumi 50
Ilość biegów: 6

Zakup pierwszego roweru nie musi być dla rodziców wyzwaniem. Dla małego dziecka, rower powinien być bardzo prosty. Następne jednoślady, z czasem muszą być coraz lepiej przemyślane i kalkulowane. Nie przepłacajmy za modele, których dziecko nie będzie w stanie wykorzystać. Spójrzmy na przykład na rower Kellys Lumi 50, który łączy w sobie to, co niezbędne w przypadku dobrego roweru, za rozsądną cenę.

od 949 
zobacz
 4 sklepy |  7 ofert
promocja do 15%
Kellys Kiter 50
Ilość biegów: 21

Jesteś rodzicem małego brzdąca? Może już czas kupić dziecku rower? Jeśli chcemy, aby nasze dziecko szybko załapało jazdę na rowerze, wybierzmy mu prosty model. Kolejne zakupy z biegiem czasu, będą już jednak coraz bardziej skomplikowane i drogie. Skupmy się jednak na rozsądku i nie wybierajmy roweru, którego dziecko w pełni nie wykorzysta (na przykład przerzutki w rowerku dla dziecka w wieku 6-7 lat). Sprawdźmy na przykład rower Kellys Kiter 50, który z powodzeniem spełni wymagania tak dzieci, jak i rodziców.

od 1099 
zobacz
 3 sklepy |  7 ofert