Sport i hobby K2 promocja 2017

-25%


Okazja cenowa
K2 V02 90 Pro M za jedyne

749.95 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sport i hobby K2 które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sport i hobby k2 dostępne jest ponad 1367 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 3%
K2 F.i.t. 80

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś we właściwym miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis K2 F.I.T. 80 i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 388 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 9%
K2 V02 90 Boa M

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o szczupłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Jeśli nie masz pewności jaki model wybrać, poniższy opis Ci to ułatwi. Przeczytaj charakterystykę rolek K2 V02 90 Boa M, może to właśnie one będą właściwe dla Ciebie.

od 999 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
K2 Charm X Pro

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Jeśli nie wiesz jaki model wybrać, poniższy opis Ci to ułatwi. Przeczytaj charakterystykę rolek K2 Charm X Pro, może to właśnie one będą odpowiednie dla Ciebie.

369 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 13%
K2 V02 90 Boa W

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz smukłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki K2 V02 90 Boa W będą idealne.

od 999 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
promocja do 15%
K2 Charm X Boa

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis K2 Charm X Boa i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 439 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
K2 Marlee Pro

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek K2 Marlee Pro i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

339 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
K2 Raider Pro

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki K2 Raider Pro będą idealne.

339 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
K2 F.i.t. Pro 84

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki K2 F.I.T. Pro 84 to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

od 599 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
K2 Alexis 80

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś we właściwym miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać miło czas na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis K2 Alexis 80 i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 398 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
K2 SK8 Hero X Pro

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki K2 SK8 Hero X Pro będą idealne.

399 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 30%
K2 Midtown

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki K2 Midtown to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

od 559 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
K2 Front Street Dostawa GRATIS!

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o szczupłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis K2 Front Street i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

999 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 17%
K2 Hero X Boa

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Jeśli nie wiesz jaki model wybrać, poniższy opis Ci to ułatwi. Przeczytaj charakterystykę rolek K2 Hero X Boa, może to właśnie one będą właściwe dla Ciebie.

od 429 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
promocja do 16%
K2 Alexis 84

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zadbasz o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki K2 Alexis 84 to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

od 589 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
K2 Radical 100

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki K2 Radical 100 będą idealne.

od 999.99 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
K2 Alexis Pro 84 Dostawa GRATIS!

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz smukłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki K2 Alexis Pro 84 to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

599 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
K2 MOD 110 X Pro

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Jeśli nie masz pewności jaki model wybrać, poniższy opis Ci to ułatwi. Przeczytaj charakterystykę rolek K2 MOD 110 X Pro, może to właśnie one będą odpowiednie dla Ciebie.

1549 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
K2 V02 100 X Pro M

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś we właściwym miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. Jeśli nie masz pewności jaki model wybrać, poniższy opis Ci to ułatwi. Przeczytaj charakterystykę rolek K2 V02 100 X Pro M, może to właśnie one będą odpowiednie dla Ciebie.

1159 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Komplet 4 kółek K2 100mm/85A orange

Komplet 4 kółek do rolek marki K2 o średnicy 100mm i twardości 85A.Odporne na zużycie i wytrzymałe.Doskonałe do jazdy rekreacyjnej, fitnessowej oraz szybkościowej.

140 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Kask narciarski K2 Rival Pro (zielony połysk)
Rodzaj: kask

Rival Pro to kask, który wybierany jest przez osoby szukające lekkości i prostego wzornictwa. Łączy niebanalny styl, wysoką jakość i dopasowanie, tworząc idealny kask do całodziennej zabawy na...

239 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta