Sport i hobby Meteor promocja 2017

-34%


Okazja cenowa
Meteor Sky (łyżworolki) za jedyne

114 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sport i hobby Meteor które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sport i hobby meteor dostępne jest ponad 633 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 38%
Hero marki Meteor z kat.: rolki

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zadbasz o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Hero i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 114 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 27%
Produkt Meteor Spring z kategorii [rolki]

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Jeśli nie wiesz jaki model wybrać, poniższy opis Ci to ułatwi. Przeczytaj charakterystykę rolek Meteor Spring, może to właśnie one będą właściwe dla Ciebie.

od 149 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 47%
Meteor Mint, rolki

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Mint i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 114 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Produkt Meteor Flow z kategorii [rolki]

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Flow i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

149 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 41%
Rolki XRide marki Meteor

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor XRide i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 121 
zobacz
 2 sklepy |  5 ofert
promocja do 38%
Meteor Elo z kategorii [rolki]

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz smukłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Elo i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 174.2 
zobacz
 4 sklepy |  6 ofert
promocja do 34%
Produkt Meteor Falcon z kategorii [rolki]

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Falcon i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 146.2 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 34%
Meteor Area - produkt z kat. rolki

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać miło czas na świeżym powietrzu. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Meteor Area i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 109 
zobacz
 4 sklepy |  7 ofert
promocja do 27%
Rolki Hive marki Meteor

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Meteor Hive i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 174.2 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 46%
Rolki Breeze marki Meteor

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki Meteor Breeze to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

od 121 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Rękawice kulturystyczne Meteor Grip 10 3203-GRIP10 z kategorii Odzież fitness
Rodzaj: rękawiczki

Rękawice kulturystyczne Meteor Grip 10 3203-GRIP10 Właściwości: komfort i ochrona twojej skórylepsza przyczepność i kontrolawygodne zapięcie na rzepdługi pas usztywniający nadgarstekuchwyty...

54.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 22%
Meteor Voice (łyżworolki)

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Meteor Voice będą idealne.

od 159.99 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Rękawice kulturystyczne Meteor Grip 3204-GRIP25, kup u jednego z partnerów
Rodzaj: rękawiczki

Rękawice kulturystyczne Meteor Grip 25 3204-GRIP25 Właściwości: komfort i ochrona twojej skórylepsza przyczepność i kontrolawygodne zapięcie na rzepsiateczkowy materiałprzeznaczenie: ochrona dłoni...

27.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 34%
Meteor Sky (łyżworolki)

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Sky i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 114 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
promocja do 41%
Meteor Lollipop (łyżworolki)

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać miło czas na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Lollipop i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 132 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 26%
Meteor District - produkt z kat. rolki

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor District i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 129 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 23%
Meteor XRide 100 - produkt z kat. rolki

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Meteor XRide 100 i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 99.99 
zobacz
 1 sklep |  3 oferty
Rękawiczki Meteor Fitness Gloves Grip Lady różowe - produkt z kategorii- Odzież i obuwie na rower
Rodzaj: rękawiczki

Rękawiczki Meteor Fitness Gloves Grip Lady Właściwości: damskie rękawiczki idealne na treningi czy zajęcia fitnesschronią dłonie przed odciskami i otarciamimiękki i elastyczny materiałregulacja na...

39.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rękawiczki Meteor SoftShell czarne - sprawdź w wybranym sklepie

Rękawiczki Meteor SoftShell czarne Właściwości: zimowe rękawiczkipięciopalczasteklasyczny i elegancki krójtechnologia Sotfshell w zewnętrznej warstwiewykonane z miękkiej, elastycznej...

28.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Plecak Meteor Skadi 75454 niebieski z kategorii Pozostałe plecaki

Plecak Meteor Skadi 75454 niebieski Właściwości: poręczny, uniwersalny plecaktkanina odporna na uszkodzenia i wilgoćjedna główna komora zapinana na dwukierunkowy zamekwewnątrz głównej komory...

74.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta