Sport i hobby Meteor promocja 2017

-38%


Okazja cenowa
Meteor Sky za jedyne

114 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sport i hobby Meteor które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sport i hobby meteor dostępne jest ponad 572 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 22%
Meteor Area

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać miło czas na świeżym powietrzu. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Meteor Area i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 129 
zobacz
 4 sklepy |  11 ofert
promocja do 38%
Meteor Elo

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz smukłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Elo i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 174.2 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
promocja do 36%
Meteor Mint

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Mint i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 114 
zobacz
 3 sklepy |  5 ofert
Meteor Flow

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Flow i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

149 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 27%
Meteor Spring

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Jeśli nie wiesz jaki model wybrać, poniższy opis Ci to ułatwi. Przeczytaj charakterystykę rolek Meteor Spring, może to właśnie one będą właściwe dla Ciebie.

od 149 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 18%
Meteor Voice

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Meteor Voice będą idealne.

od 169 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
promocja do 27%
Meteor Hive

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Meteor Hive i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 174.2 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Meteor Lollipop

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko polepszysz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać miło czas na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Lollipop i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

132 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Meteor Xride

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor XRide i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

205 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Meteor Xride 100

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Meteor XRide 100 i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 169.9 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 8%
Meteor District

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor District i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 164.9 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Rękawice kulturystyczne Meteor Grip 10 3203-GRIP10
Rodzaj: rękawiczki

Rękawice kulturystyczne Meteor Grip 10 3203-GRIP10 Właściwości: komfort i ochrona twojej skórylepsza przyczepność i kontrolawygodne zapięcie na rzepdługi pas usztywniający nadgarstekuchwyty...

54.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rękawice kulturystyczne Meteor Grip 15 3204-GRIP15
Rodzaj: rękawiczki

Rękawice kulturystyczne Meteor Grip 15 3204-GRIP15 Właściwości: komfort i ochrona twojej skóryelastyczny materiałlepsza przyczepność i kontrolawygodne zapięcie na rzepprzeznaczenie: ochrona dłoni...

18.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rękawice kulturystyczne METEOR GRIP 40 32020
Rodzaj: rękawiczki

Rękawice kulturystyczne METEOR GRIP 40 GRIP 40 to skuteczna ochrona dłoni podczas treningu siłowego. Część chwytna wypełniona jest specjalnym materiałem zabezpieczającym przed urazami. Powierzchnię...

56.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rękawice kulturystyczne Meteor Grip 3204-GRIP25
Rodzaj: rękawiczki

Rękawice kulturystyczne Meteor Grip 25 3204-GRIP25 Właściwości: komfort i ochrona twojej skórylepsza przyczepność i kontrolawygodne zapięcie na rzepsiateczkowy materiałprzeznaczenie: ochrona dłoni...

27.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rękawice kulturystyczne METEOR GRIP 100 32005
Rodzaj: rękawiczki

Rękawice kulturystyczne METEOR GRIP 100 Rękawice GRIP 100 idealnie chronią dłonie podczas ćwiczeń. Pozwala na to odpowiedniej grubości i jakości materiał, użyty w wewnętrznej części. Dodatkowo...

55.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rękawice kulturystyczne grip pro 32000 marki Meteor
Rodzaj: rękawiczki

Rękawice kulturystyczne METEOR GRIP PRO Rękawice zostały zaprojektowane w taki sposób, by zabezpieczały wewnętrzną stronę dłoni przed otarciami i odciskami. Jest to możliwe, dzięki specjalnym...

77.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 38%
Meteor Sky

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Sky i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 114 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Meteor Plecak skadi 75456 czerwony

Plecak Meteor Skadi 75456 czerwony Właściwości: poręczny, uniwersalny plecaktkanina odporna na uszkodzenia i wilgoćjedna główna komora zapinana na dwukierunkowy zamekwewnątrz głównej komory...

74.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Kask Meteor MB28 pomarańczowy

Kask ochronny Meteor MB28 (MV28), do jazdy na rolkach i rowerze. Świetny kask na trudne warunki. Aerodynamiczny, lekki, spełnia wysokie wymagania entuzjastów jazdy na rolkach terenowych i...

68 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta