Sport i hobby Meteor promocja 2017

-22%


Okazja cenowa
Meteor District - produkt z kat. rolki za jedyne

129 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sport i hobby Meteor które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sport i hobby meteor dostępne jest ponad 447 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 22%
Produkt Meteor Flow z kategorii [rolki]

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Flow i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 149 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 22%
Produkt Meteor Spring z kategorii [rolki]

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to idealny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Jeśli nie wiesz jaki model wybrać, poniższy opis Ci to ułatwi. Przeczytaj charakterystykę rolek Meteor Spring, może to właśnie one będą właściwe dla Ciebie.

od 149 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Rolki Hive marki Meteor

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Meteor Hive i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

189 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rolki XRide marki Meteor

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor XRide i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 129 
zobacz
 1 sklep |  3 oferty
promocja do 19%
Meteor Area - produkt z kat. rolki

Aktywny wypoczynek to coś dla Ciebie? Jeśli szukasz alternatywy dla roweru czy deskorolki to jesteś w odpowiednim miejscu. Rolki to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim, nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale także będziesz spędzać miło czas na świeżym powietrzu. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Meteor Area i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 109 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
Meteor Elo z kategorii [rolki]

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz smukłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Elo i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

219 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Hero marki Meteor z kat.: rolki

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zadbasz o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Hero i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

194.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Meteor Voice (łyżworolki)

Chcesz więcej się ruszać, a przy okazji dobrze bawić? Rolki to rewelacyjny sposób na poprawienie kondycji i zadbanie o smukłą sylwetkę. Do tego jest to świetna zabawa i relaks na świeżym powietrzu. Masz wątpliwości jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni? Przeczytaj poniższy opis, a wybór będzie łatwiejszy. Może to właśnie rolki Meteor Voice będą idealne.

152.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 6%
Meteor Sky (łyżworolki)

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Sky i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 172.99 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
promocja do 22%
Meteor District - produkt z kat. rolki

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor District i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

od 129 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Produkt Meteor Falcon z kategorii [rolki]

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Nie wiesz jaki wybrać model? Przeczytaj opis Meteor Falcon i zapoznaj się z podstawowymi cechami rolek. Może właśnie ten model będzie dla Ciebie idealny.

213.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 18%
Meteor XRide 100 - produkt z kat. rolki

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Rolki to świetna alternatywa dla roweru czy deskorolki na spędzanie wolnego czasu na dworze. Nie tylko będziesz się dobrze przy tym bawić, ale także jest to świetny sposób na poprawienie kondycji i wyglądu sylwetki. Masz problem z wyborem odpowiedniego modelu? Przyjrzyj się charakterystyce rolek Meteor XRide 100 i sprawdź, czy będzie to sprzęt dla Ciebie.

od 139.9 
zobacz
 1 sklep |  3 oferty
Rolki Breeze marki Meteor

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Kupując rolki zatroszczysz się o swoją kondycję oraz szczupłą sylwetkę. Do tego będziesz się dobrze bawić, jeżdżąc na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla rowerów czy deskorolek na spędzenie wolnego czasu. Zapoznaj się z poniższym opisem, który w razie wątpliwości, pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Rolki Meteor Breeze to sprzęt warty uwagi, dlatego przyjrzyj się jego cechom.

213.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Meteor Piłka nożna na asfalt streetkick, kategoria: piłka nożna
Rodzaj: piłka

Piłka nożna przeznaczona do gry na asfalcie. Piłka jest wykonana z wyjątkowo odpornego materiału, dzięki czemu nie zużywa się szybko, gwarantując dobrą kontrolę i przyczepność. Rozmiar: 5...

45 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rękawice bramkarskie Meteor Fingertip - produkt z kategorii- Odzież do sportów drużynowych
Rodzaj: rękawice

Rozmiary rękawic: 5 Wysoka jakość użytych materiałów zapewnia: dobrą chwytność we wszystkich warunkach atmosferycznych,doskonałą amortyzację przyjmowanych piłek,komfort dla dłoni...

65 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Drążek rozporowy 63-92 cm z kategorii Sprzęt do gimnastyki

Przeznaczony do ćwiczeń ogólnorozwojowych, korekcji wad postawy i rehabilitacji kręgosłupaZ płynną regulacją długości od 63 do 92 (rozmiar dopasowany do każdej standardowej futryny)Został wykonany...

36 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Gwizdek plastikowy 12szt - produkt z kategorii- Pozostałe fitness

Gwizdek sportowy, wykonany z plastiku w kolorze czarnym z kulką w środku. Zapewnia dobrą słyszalność na otwartych obiektach sportowych. Materiał: gwizdek wykonany jest z plastiku, sznurek z...

21 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Piłka skacząca 55cm z rogami z kategorii Pozostałe fitness

ŚREDNICA: 55cm MATERIAŁ: PVC - specjalna guma antywybuchowa wytrzymująca obciążenia dynamiczne do 250kg. PRZEZNACZENIE: do zabawy. PUDEŁKO: piłka jest pakowana w kolorowym pudełku.

33 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Plecak Meteor Skadi 75456 czerwony ()

Plecak Meteor Skadi 75456 czerwony Właściwości: poręczny, uniwersalny plecaktkanina odporna na uszkodzenia i wilgoćjedna główna komora zapinana na dwukierunkowy zamekwewnątrz głównej komory...

74.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Plecak Meteor Skadi 75454 niebieski z kategorii Pozostałe plecaki

Plecak Meteor Skadi 75454 niebieski Właściwości: poręczny, uniwersalny plecaktkanina odporna na uszkodzenia i wilgoćjedna główna komora zapinana na dwukierunkowy zamekwewnątrz głównej komory...

74.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta