Sprzęt AGD Babyliss promocja 2017

-25%


Okazja cenowa
ST387E producenta BaByliss za jedyne

148.49 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Babyliss które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd babyliss dostępne jest ponad 360 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 19%
2736E marki BaByliss o mocy 1000W
Moc: 1000 W Ilość nasadek: 4 Jonizacja: tak Regulacja prędkości: tak Regulacja temperatury: tak Nawiew zimnego powietrza: tak

Chcesz cieszyć się naturalnie wyglądającymi lokami? Z suszarko-lokówką Babyliss 2736E szybko to osiągniesz. Wybór właściwej suszarko-lokówki to inwestycja w piękne fale. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz czas na układanie wymarzonej fryzury, a także zadbasz o swoje włosy.

od 215 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 11%
Produkt Babyliss FX811
Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe Minimalna długość: 0.8 mm

Szukasz urządzenia, dzięki któremu w zaciszu własnego domu ostrzyżesz siebie lub kogoś z rodziny? Używając maszynki do strzyżenia, sprawnie i komfortowo skrócisz włosy i brodę do upragnionej długości. Przyjrzyj się urządzeniu FX811 marki Babyliss i zdecyduj, czy spełnia Twoje wymagania.

od 579.9 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 93%
FX660 producenta Babyliss
Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe Minimalna długość: 0.8 mm

Szukasz urządzenia, nie tylko do strzyżenia włosów, ale także chcesz regulować długość brody i wąsów? Maszynka do strzyżenia to w takim razie urządzenie idealne dla Ciebie. W każdej chwili skrócisz włosy, mając do wyboru różne długości w zależności od chęci. Zwróć uwagę na produkt FX660 firmy Babyliss i przyjrzyj się jego charakterystyce.

od 26.9 
zobacz
 5 sklepów |  7 ofert
promocja do 23%
MS21E marki BaByliss o mocy 37W
Rodzaj: karbownica Moc: 37 W Jonizacja: nie Wytwarzanie pary: nie Grzebień: nie

Wolisz włosy proste czy pofalowane? Nieważne czy wolisz włosy proste czy pofalowane, powinnaś mieć coś co pozwoli Ci na szybką zmianę wyglądu. Dzięki prostownicy lub karbownicy będzie to możliwe. Przyjrzyj się urządzeniu BaByliss MS21E, które możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 111 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 15%
BAB2073E producenta BaByliss
Jonizacja: tak

Które włosy chciałabyś mieć? Proste czy falowane? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BaByliss BAB2073E, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 265.9 
zobacz
 6 sklepów |  9 ofert
promocja do 26%
BAB2000W producenta BaByliss z kategorii: suszarki do włosów
Moc: 2000 W

Coraz częściej suszarka służy nie tylko do samego suszenia, lecz również do stylizacji uczesania. BaByliss BAB2000W to odpowiednie urządzenie do pielęgnacji Twoich włosów, aby były zarówno piękne, jak i zdrowe. Efektywne suszenie pozwoli Ci szybko ułożyć włosy, zarówno w zwykły dzień, jak i przed ważnym spotkaniem. Pamiętaj, że wybór właściwej suszarki to inwestycja w świetny wygląd Twoich włosów.

od 169.9 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
BaByliss BAB2281TTE, lokówka
Regulacja temperatury: tak Ilość nasadek: 1 Wytwarzanie pary: nie

Szukasz urządzenia, dzięki któremu wymodelujesz idealne fale lub loki? Z lokówką BaByliss BAB2281TTE prosto to osiągniesz. Wybierz odpowiednie urządzenie, aby zadbać o swoje włosy podczas tworzenia idealnych fal lub loków, których pozazdrości Ci niejedna osoba.

235 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 29%
BaByliss BAB2665SE - produkt z kat. lokówki do włosów
Regulacja temperatury: tak

Szukasz urządzenia, dzięki któremu stworzysz wymarzone fale lub loki? Z lokówką BaByliss BAB2665SE prosto to osiągniesz. Wybierz odpowiednie urządzenie, aby zadbać o swoje włosy podczas tworzenia wymarzonych fal lub loków, których pozazdrości Ci niejedna osoba.

od 447.97 
zobacz
 5 sklepów |  6 ofert
promocja do 43%
BAB2269TTE marki BaByliss o mocy 125W
Regulacja temperatury: tak Moc: 125 W Jonizacja: tak

Chcesz się cieszyć idealnymi lokami? Możesz to osiągnąć w zaciszu własnego domu dzięki urządzeniu BaByliss BAB2269TTE. Kluczem do pięknych, naturalnie wyglądających loków jest odpowiednio dobrana lokówka. Przemyśl czego oczekujesz od tego urządzenia i wybierz najlepsze.

od 159 
zobacz
 4 sklepy |  5 ofert
promocja do 12%
BaByliss ST292E z jonizacją
Maksymalna temperatura: 220 °C Jonizacja: tak Wytwarzanie pary: tak Grzebień: tak

Które włosy chciałabyś mieć? Proste czy falowane? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź BaByliss ST292E, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

od 218 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 2%
BAB2275TTE marki BaByliss - lokówka do włosów
Regulacja temperatury: tak Ilość nasadek: 1 Wytwarzanie pary: nie

Szukasz urządzenia, dzięki któremu wymodelujesz idealne fale lub loki? Z lokówką BaByliss BAB2275TTE szybko to osiągniesz. Wybierz odpowiednie urządzenie, aby zadbać o swoje włosy podczas tworzenia wymarzonych fal lub loków, których pozazdrości Ci niejedna osoba.

od 214 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 35%
Babyliss G935E z kategorii: depilatory
Sposób depilacji: świetlna Rodzaj zasilania: sieciowe

Masz już dość codziennego golenia i szybko odrastających włosków? Z depilatorem Babyliss G935E szybko i skutecznie usuniesz zbędne owłosienie. Depilator to urządzenie elektryczne, które zlikwiduje włoski lepiej niż jednorazowa maszynka. Dzieje się tak, gdyż usuwa on całe włoski wraz z cebulką, a nie tylko ucina je przy skórze, jak robi to zwykła maszynka. Zapewni Ci to gładkość i miękkość na długo. Zwróć uwagę na produkt firmy Babyliss, który pomoże Ci w regularnej pielęgnacji Twojej skóry.

od 719 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
BAB2271TTE marki BaByliss [ilość nasadek: 1]
Regulacja temperatury: tak Ilość nasadek: 1 Wytwarzanie pary: nie

Szukasz urządzenia, dzięki któremu wymodelujesz idealne fale lub loki? Z lokówką BaByliss BAB2271TTE szybko to osiągniesz. Wybierz odpowiednie urządzenie, aby zadbać o swoje włosy podczas tworzenia idealnych fal lub loków, których pozazdrości Ci niejedna osoba.

208.79 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 20%
BaByliss marki AS551E
Moc: 800 W Jonizacja: tak Regulacja temperatury: nie Nawiew zimnego powietrza: tak

Chcesz cieszyć się naturalnymi lokami? Z suszarko-lokówką Babyliss AS551E prosto to osiągniesz. Wybór właściwej suszarko-lokówki to inwestycja w doskonałe fale. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz czas na układanie wymarzonej fryzury, a także zadbasz o swoje włosy.

od 176.01 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
BaByliss BAB2670BKE z jonizacją
Jonizacja: tak

Które włosy chciałabyś mieć? Proste czy falowane? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BaByliss BAB2670BKE, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

226.22 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 19%
Babyliss FX672, regulacja dł.strzyżenia w zakresie [0.8-25mm]
Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe Maksymalna długość: 25 mm Minimalna długość: 0.8 mm

Masz już dość wydawania pieniędzy na fryzjera i chcesz zainwestować w sprzęt, który umożliwi Ci strzyżenie włosów i brody w domowym zaciszu? Maszynka do strzyżenia to sprzęt dla Ciebie. Dzięki niej, możesz sprawnie przyciąć włosy czy wymodelować zarost, gdy tylko odczujesz taką chęć. Przeczytaj charakterystykę urządzenia Babyliss FX672, przeanalizuj jego funkcje i dokonaj wyboru.

od 340.05 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Babyliss E960 - produkt z kat. maszynki i trymery
Czas ładowania: 30 h Czas pracy bezprzewodowej: 20 min Maksymalna długość: 45 mm Minimalna długość: 0.6 mm

Od dawna planujesz rozpoczęcie własnoręcznego strzyżenia włosów? Chcesz też mieć możliwość podcinania brody i wąsów? Jeśli tak, to jesteś w idealnym miejscu. Znajdziesz tu produkt, który pomoże Ci szybko i sprawnie skrócić włosy do upragnionej długości lub nadać brodzie inny kształt. Zapoznaj się z właściwościami urządzenia Babyliss E960 i przekonaj się, że model ten będzie właściwy.

259.37 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 2%
FX685 marki Babyliss z kategorii: maszynki i trymery
Rodzaj zasilania: sieciowe

Chcesz na własną rękę strzyc siebie i członków swojej rodziny? Użyj maszynki do strzyżenia. Mając ją w swoim domu, szybko i komfortowo skrócisz włosy i brodę, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę. Przeanalizuj właściwości urządzenia BaByliss FX685 i dokonaj wyboru.

od 255 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 40%
Babyliss BAB2665E z kategorii [lokówki do włosów]

Marzysz o pełnych, długich falach, które będą wyglądały jak naturalne? Model BAB2665E, lokówka firmy Babyliss pomoże Ci to osiągnąć. Włosy to nasza wizytówka, dlatego zadbaj o ich ładny wygląd i uzyskaj burzę loków z odpowiednio dopasowanym urządzeniem. Takich fal pozazdrości Ci nie jedna osoba.

od 384.01 
zobacz
 5 sklepów |  6 ofert
promocja do 29%
BaByliss ST389E z jonizacją
Rodzaj: prostownica Jonizacja: tak

Pofalowane czy proste? W których włosach Ci najlepiej? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź BaByliss ST389E, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

od 157 
zobacz
 9 sklepów |  10 ofert