Sprzęt AGD BaByliss promocja 2017

-27%


Okazja cenowa
Babyliss G934E za jedyne

557 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD BaByliss które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd babyliss dostępne jest ponad 255 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
Babyliss G933E
Regulacja prędkości: tak

Szybko odrastające włoski nie dają Ci spokoju? Wybierz depilator Babyliss G933E, a będziesz cieszyć się gładką skórą przez długi czas. Zwykła maszynka tylko je ucina, co sprawia, że szybko stają się wyczuwalne. Depilator natomiast, usuwa je całe, razem z cebulkami, przez co skóra jest gładka na długo. Zapoznaj się z depilatorem marki Babyliss, gdyż może to dzięki niemu zrezygnujesz ze zwykłej maszynki i zapewnisz sobie nieskazitelną skórę.

od 599 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
BaByliss ST388E
Rodzaj: prostownica Jonizacja: tak

Pofalowane czy proste? W których włosach Ci najlepiej? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź BaByliss ST388E, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

od 228 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 8%
BaByliss 2736E
Moc: 1000 W Ilość nasadek: 4 Jonizacja: tak Regulacja prędkości: tak Regulacja temperatury: tak Nawiew zimnego powietrza: tak Kolor: fioletowy

Chcesz cieszyć się naturalnie wyglądającymi lokami? Z suszarko-lokówką Babyliss 2736E szybko to osiągniesz. Wybór właściwej suszarko-lokówki to inwestycja w piękne fale. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz czas na układanie wymarzonej fryzury, a także zadbasz o swoje włosy.

od 248 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 16%
BaByliss MS21E
Kolor: srebrny Rodzaj: karbownica Moc: 37 W Jonizacja: nie Wytwarzanie pary: nie Grzebień: nie

Wolisz włosy proste czy pofalowane? Nieważne czy wolisz włosy proste czy pofalowane, powinnaś mieć coś co pozwoli Ci na szybką zmianę wyglądu. Dzięki prostownicy lub karbownicy będzie to możliwe. Przyjrzyj się urządzeniu BaByliss MS21E, które możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 116.99 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 93%
Babyliss FX660
Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe Minimalna długość: 0.8 mm

Szukasz urządzenia, nie tylko do strzyżenia włosów, ale także chcesz regulować długość brody i wąsów? Maszynka do strzyżenia to w takim razie urządzenie idealne dla Ciebie. W każdej chwili skrócisz włosy, mając do wyboru różne długości w zależności od chęci. Zwróć uwagę na produkt FX660 firmy Babyliss i przyjrzyj się jego charakterystyce.

od 25.9 
zobacz
 4 sklepy |  5 ofert
promocja do 12%
Babyliss FX811
Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe Minimalna długość: 0.8 mm

Szukasz urządzenia, dzięki któremu w zaciszu własnego domu ostrzyżesz siebie lub kogoś z rodziny? Używając maszynki do strzyżenia, sprawnie i komfortowo skrócisz włosy i brodę do upragnionej długości. Przyjrzyj się urządzeniu FX811 marki Babyliss i zdecyduj, czy spełnia Twoje wymagania.

od 561.69 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 5%
Babyliss G935E
Regulacja prędkości: tak Sposób depilacji: świetlna Rodzaj zasilania: sieciowe

Masz już dość codziennego golenia i szybko odrastających włosków? Z depilatorem Babyliss G935E szybko i skutecznie usuniesz zbędne owłosienie. Depilator to urządzenie elektryczne, które zlikwiduje włoski lepiej niż jednorazowa maszynka. Dzieje się tak, gdyż usuwa on całe włoski wraz z cebulką, a nie tylko ucina je przy skórze, jak robi to zwykła maszynka. Zapewni Ci to gładkość i miękkość na długo. Zwróć uwagę na produkt firmy Babyliss, który pomoże Ci w regularnej pielęgnacji Twojej skóry.

od 1038.09 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 33%
BaByliss ST395E
Kolor: fioletowy Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 230 °C Jonizacja: tak

Pofalowane czy proste? W których włosach Ci najlepiej? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BabyLiss ST395E, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 238 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 9%
BaByliss BAB2073E
Rodzaj: prostownica Jonizacja: tak Powłoka płytek: ceramiczna

Które włosy chciałabyś mieć? Proste czy falowane? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BaByliss BAB2073E, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 287.1 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
BaByliss BAB2658E
Rodzaj: karbownica Jonizacja: tak Powłoka płytek: ceramiczna

Lubisz włosy proste czy pofalowane? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź BaByliss BAB2658E, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

222 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 19%
BaByliss C319E
Regulacja temperatury: tak Ilość nasadek: 1 Wytwarzanie pary: nie

Naturalne loki lub fale od zawsze były Twoim marzeniem? Dzięki urządzeniu BaByliss C319E możesz to łatwo osiągnąć. Właściwie dobrane urządzenie pomoże Ci nie tylko uzyskać wymarzony efekt, ale również zadba o Twoje włosy, niezależnie czy są cienkie, czy grube.

od 65 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
BaByliss ST226E
Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 200 °C Jonizacja: nie Powłoka płytek: ceramiczna Wytwarzanie pary: nie Grzebień: nie

Wolisz włosy proste czy pofalowane? Nieważne czy wolisz włosy proste czy pofalowane, powinnaś mieć coś co pozwoli Ci na szybką zmianę wyglądu. Dzięki prostownicy lub karbownicy będzie to możliwe. Przyjrzyj się urządzeniu BaByliss ST226E, które możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 69.99 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
BaByliss BAB2151E
Rodzaj: karbownica

Pofalowane czy proste? W których włosach Ci najlepiej? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BaByliss BAB2151E, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

86.81 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
BaByliss BAB2275TTE
Regulacja temperatury: tak Ilość nasadek: 1 Wytwarzanie pary: nie

Szukasz urządzenia, dzięki któremu wymodelujesz idealne fale lub loki? Z lokówką BaByliss BAB2275TTE szybko to osiągniesz. Wybierz odpowiednie urządzenie, aby zadbać o swoje włosy podczas tworzenia wymarzonych fal lub loków, których pozazdrości Ci niejedna osoba.

222 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 21%
BaByliss AS121E
Moc: 1200 W Jonizacja: tak Regulacja prędkości: tak Regulacja temperatury: tak Nawiew zimnego powietrza: tak Kolor: fioletowy

Szukasz urządzenia, dzięki któremu nie tylko wysuszysz włosy, ale także stworzysz wymarzone loki? Dzięki urządzeniu Babyliss AS121E możesz to łatwo osiągnąć. Zadbaj o włosy już w trakcie suszenia i modeluj je według własnych preferencji. Dobierz urządzenie do rodzaju loków jakie chcesz mieć.

od 149 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 16%
BaByliss BAB2665SE
Regulacja temperatury: tak

Szukasz urządzenia, dzięki któremu stworzysz wymarzone fale lub loki? Z lokówką BaByliss BAB2665SE prosto to osiągniesz. Wybierz odpowiednie urządzenie, aby zadbać o swoje włosy podczas tworzenia wymarzonych fal lub loków, których pozazdrości Ci niejedna osoba.

od 501.9 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
BaByliss HSB100E
Maksymalna temperatura: 200 °C Jonizacja: tak Powłoka płytek: ceramiczna

Które włosy chciałabyś mieć? Proste czy falowane? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BaByliss HSB100E, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 259 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 5%
BaByliss BAB2281TTE
Regulacja temperatury: tak Ilość nasadek: 1 Wytwarzanie pary: nie

Szukasz urządzenia, dzięki któremu wymodelujesz idealne fale lub loki? Z lokówką BaByliss BAB2281TTE prosto to osiągniesz. Wybierz odpowiednie urządzenie, aby zadbać o swoje włosy podczas tworzenia idealnych fal lub loków, których pozazdrości Ci niejedna osoba.

od 216.9 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 12%
BaByliss ST292E
Kolor: fioletowy Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 220 °C Jonizacja: tak Powłoka płytek: ceramiczna Wytwarzanie pary: tak Grzebień: tak

Które włosy chciałabyś mieć? Proste czy falowane? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź BaByliss ST292E, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

od 218 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 39%
Babyliss G946E
Regulacja prędkości: tak Sposób depilacji: świetlna Nasadka masująca: nie Rodzaj zasilania: sieciowe Kolor: biały

Masz już dość codziennego golenia i szybko odrastających włosków? Z depilatorem Babyliss G946E szybko i sprawnie usuniesz zbędne owłosienie. Depilator to urządzenie elektryczne, które zlikwiduje włoski skuteczniej niż jednorazowa maszynka. Dzieje się tak, gdyż usuwa on całe włoski wraz z cebulką, a nie tylko ucina je przy skórze, jak robi to zwykła maszynka. Zapewni Ci to gładkość i miękkość na długo. Zwróć uwagę na produkt firmy Babyliss, który pomoże Ci w regularnej pielęgnacji Twojej skóry.

od 849.01 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert