Sprzęt AGD BaByliss promocja 2017

-30%


Okazja cenowa
BaByliss ST330E za jedyne

116.99 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD BaByliss które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd babyliss dostępne jest ponad 298 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 14%
BaByliss 2736E
Moc: 1000 W Ilość nasadek: 4 Jonizacja: tak Regulacja prędkości: tak Regulacja temperatury: tak Nawiew zimnego powietrza: tak

Chcesz cieszyć się naturalnie wyglądającymi lokami? Z suszarko-lokówką Babyliss 2736E szybko to osiągniesz. Wybór właściwej suszarko-lokówki to inwestycja w piękne fale. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz czas na układanie wymarzonej fryzury, a także zadbasz o swoje włosy.

od 229 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 21%
BaByliss ST387E
Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 235 °C Jonizacja: tak

Proste czy falowane? W jakich włosach się najbardziej lubisz? Bez względu na to jakie włosy wolisz, i w których czujesz się lepiej powinnaś mieć sprzęt, dzięki któremu szybko będziesz mogła zmienić swoje uczesanie. Karbownica i prostownica to właśnie takie sprzęty. Sprawdź jak prezentuje się BaByliss ST387E, którą znajdziesz dzięki nam w dobrej cenie.

od 148.49 
zobacz
 6 sklepów |  7 ofert
promocja do 13%
Babyliss FX811
Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe Minimalna długość: 0.8 mm

Szukasz urządzenia, dzięki któremu w zaciszu własnego domu ostrzyżesz siebie lub kogoś z rodziny? Używając maszynki do strzyżenia, sprawnie i komfortowo skrócisz włosy i brodę do upragnionej długości. Przyjrzyj się urządzeniu FX811 marki Babyliss i zdecyduj, czy spełnia Twoje wymagania.

od 561.69 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 93%
Babyliss FX660
Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe Minimalna długość: 0.8 mm

Szukasz urządzenia, nie tylko do strzyżenia włosów, ale także chcesz regulować długość brody i wąsów? Maszynka do strzyżenia to w takim razie urządzenie idealne dla Ciebie. W każdej chwili skrócisz włosy, mając do wyboru różne długości w zależności od chęci. Zwróć uwagę na produkt FX660 firmy Babyliss i przyjrzyj się jego charakterystyce.

od 25.9 
zobacz
 5 sklepów |  6 ofert
promocja do 17%
BaByliss BAB2073E
Rodzaj: prostownica Jonizacja: tak Powłoka płytek: ceramiczna

Które włosy chciałabyś mieć? Proste czy falowane? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BaByliss BAB2073E, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 259.9 
zobacz
 5 sklepów |  7 ofert
promocja do 28%
BaByliss ST395E
Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 230 °C Jonizacja: tak

Pofalowane czy proste? W których włosach Ci najlepiej? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BabyLiss ST395E, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 253.82 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
BaByliss BAB2735 Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
Moc: 1000 W Ilość nasadek: 4 Rodzaj nasadek: prostujące, obrotowa, szczotka, koncentrator Jonizacja: tak Regulacja temperatury: tak Nawiew zimnego powietrza: tak

Szukasz urządzenia, dzięki któremu nie tylko wysuszysz włosy, ale także wymodelujesz piękne loki? Dzięki urządzeniu BaByliss BAB2735 możesz to prosto osiągnąć. Dbaj o włosy już w trakcie suszenia i modeluj je według własnych preferencji. Dobierz urządzenie do rodzaju loków jakie chcesz uzyskać.

189.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 29%
BaByliss BAB2151E
Rodzaj: karbownica

Pofalowane czy proste? W których włosach Ci najlepiej? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BaByliss BAB2151E, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 69.9 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
BaByliss BAB2658E
Rodzaj: karbownica Jonizacja: tak Powłoka płytek: ceramiczna

Lubisz włosy proste czy pofalowane? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź BaByliss BAB2658E, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

217.51 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 27%
BaByliss MS21E
Rodzaj: karbownica Moc: 37 W Jonizacja: nie Wytwarzanie pary: nie Grzebień: nie

Wolisz włosy proste czy pofalowane? Nieważne czy wolisz włosy proste czy pofalowane, powinnaś mieć coś co pozwoli Ci na szybką zmianę wyglądu. Dzięki prostownicy lub karbownicy będzie to możliwe. Przyjrzyj się urządzeniu BaByliss MS21E, które możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 115.04 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
Babyliss G972PE
Regulacja prędkości: tak

Masz już dość codziennego golenia i szybko odrastających włosków? Z depilatorem Babyliss G972PE szybko i sprawnie usuniesz zbędne owłosienie. Depilator to urządzenie elektryczne, które zlikwiduje włoski lepiej niż jednorazowa maszynka. Dzieje się tak, gdyż usuwa on całe włoski wraz z cebulką, a nie tylko ucina je przy skórze, jak robi to zwykła maszynka. Zapewni Ci to gładkość i jedwabistość na długo. Zwróć uwagę na produkt firmy Babyliss, który pomoże Ci w regularnej pielęgnacji Twojej skóry.

od 599.99 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 37%
Babyliss C1200E
Regulacja temperatury: tak Powłoka: ceramiczna Jonizacja: tak

Chcesz się cieszyć pięknymi lokami? Możesz to osiągnąć w zaciszu własnego domu dzięki urządzeniu Babyliss C1200E. Kluczem do pięknych, naturalnych loków jest odpowiednio dobrana lokówka. Przemyśl czego oczekujesz od tego urządzenia i wybierz najlepsze.

od 292 
zobacz
 11 sklepów |  11 ofert
promocja do 7%
BaByliss Ultrasonic
Rodzaj: prostownica Powłoka płytek: ceramiczna

Wolisz włosy proste czy pofalowane? Nieważne czy wolisz włosy proste czy pofalowane, powinnaś mieć coś co pozwoli Ci na szybką zmianę wyglądu. Dzięki prostownicy lub karbownicy będzie to możliwe. Przyjrzyj się urządzeniu BaByliss Ultrasonic, które możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 434.17 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 19%
BaByliss AS101E
Moc: 1000 W Jonizacja: tak Regulacja prędkości: tak Regulacja temperatury: tak Nawiew zimnego powietrza: tak

Naturalne loki lub fale od zawsze były Twoim marzeniem? Model AS101E firmy Babyliss pomoże Ci to osiągnąć. Odpowiednia pielęgnacja jest kluczem do zdrowych włosów. Suszarko-lokówka to urządzenie 2 w 1, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i szybko stworzysz wymarzone uczesanie.

od 119.99 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
BaByliss BAB2271TTE
Regulacja temperatury: tak Ilość nasadek: 1 Wytwarzanie pary: nie

Szukasz urządzenia, dzięki któremu wymodelujesz idealne fale lub loki? Z lokówką BaByliss BAB2271TTE szybko to osiągniesz. Wybierz odpowiednie urządzenie, aby zadbać o swoje włosy podczas tworzenia idealnych fal lub loków, których pozazdrości Ci niejedna osoba.

208.79 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
BaByliss BAB2654NTE
Rodzaj: prostownica Jonizacja: tak

Wolisz włosy proste czy pofalowane? Nieważne czy wolisz włosy proste czy pofalowane, powinnaś mieć coś co pozwoli Ci na szybką zmianę wyglądu. Dzięki prostownicy lub karbownicy będzie to możliwe. Przyjrzyj się urządzeniu BaByliss BAB2654NTE, które możesz znaleźć w naszej porównywarce.

152.25 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
BaByliss BAB2275TTE
Regulacja temperatury: tak Ilość nasadek: 1 Wytwarzanie pary: nie

Szukasz urządzenia, dzięki któremu wymodelujesz idealne fale lub loki? Z lokówką BaByliss BAB2275TTE szybko to osiągniesz. Wybierz odpowiednie urządzenie, aby zadbać o swoje włosy podczas tworzenia wymarzonych fal lub loków, których pozazdrości Ci niejedna osoba.

219 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 22%
BaByliss AS551E
Moc: 800 W Jonizacja: tak Regulacja temperatury: nie Nawiew zimnego powietrza: tak

Chcesz cieszyć się naturalnymi lokami? Z suszarko-lokówką Babyliss AS551E prosto to osiągniesz. Wybór właściwej suszarko-lokówki to inwestycja w doskonałe fale. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz czas na układanie wymarzonej fryzury, a także zadbasz o swoje włosy.

od 162.99 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 25%
BaByliss BAB2269TTE
Regulacja temperatury: tak Moc: 125 W Jonizacja: tak

Chcesz się cieszyć idealnymi lokami? Możesz to osiągnąć w zaciszu własnego domu dzięki urządzeniu BaByliss BAB2269TTE. Kluczem do pięknych, naturalnie wyglądających loków jest odpowiednio dobrana lokówka. Przemyśl czego oczekujesz od tego urządzenia i wybierz najlepsze.

od 209.4 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
promocja do 28%
BaByliss BAB2050E
Rodzaj: prostownica Powłoka płytek: ceramiczna

Pofalowane czy proste? W których włosach Ci najlepiej? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź BaByliss BAB2050E, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

od 74.9 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty