Sprzęt AGD BaByliss promocja 2017

-21%


Okazja cenowa
BaByliss BAB2072E za jedyne

261.9 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD BaByliss które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd babyliss dostępne jest ponad 268 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 50%
Babyliss G946E
Regulacja prędkości: tak Sposób depilacji: świetlna Nasadka masująca: nie Rodzaj zasilania: sieciowe Kolor: biały

Masz już dość codziennego golenia i szybko odrastających włosków? Z depilatorem Babyliss G946E szybko i sprawnie usuniesz zbędne owłosienie. Depilator to urządzenie elektryczne, które zlikwiduje włoski skuteczniej niż jednorazowa maszynka. Dzieje się tak, gdyż usuwa on całe włoski wraz z cebulką, a nie tylko ucina je przy skórze, jak robi to zwykła maszynka. Zapewni Ci to gładkość i miękkość na długo. Zwróć uwagę na produkt firmy Babyliss, który pomoże Ci w regularnej pielęgnacji Twojej skóry.

od 699 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
BaByliss BAB2735 Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
Moc: 1000 W Ilość nasadek: 4 Rodzaj nasadek: prostujące, obrotowa, szczotka, koncentrator Jonizacja: tak Regulacja temperatury: tak Nawiew zimnego powietrza: tak

Szukasz urządzenia, dzięki któremu nie tylko wysuszysz włosy, ale także wymodelujesz piękne loki? Dzięki urządzeniu BaByliss BAB2735 możesz to prosto osiągnąć. Dbaj o włosy już w trakcie suszenia i modeluj je według własnych preferencji. Dobierz urządzenie do rodzaju loków jakie chcesz uzyskać.

179.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Babyliss 6000E
Moc: 2200 W Koncentrator: tak Dyfuzor: tak

Coraz częściej suszarka służy nie tylko do samego suszenia, lecz również do stylizacji fryzury. Babyliss BAB6000E to odpowiednie urządzenie do pielęgnacji Twoich włosów, aby były zarówno piękne, jak i zdrowe. Efektywne suszenie pozwoli Ci szybko ułożyć włosy, zarówno w zwykły dzień, jak i przed ważnym spotkaniem. Pamiętaj, że wybór dobrej suszarki to inwestycja w doskonały wygląd Twoich włosów.

od 698 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 43%
BaByliss BAB2050E
Rodzaj: prostownica Powłoka płytek: ceramiczna

Pofalowane czy proste? W których włosach Ci najlepiej? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź BaByliss BAB2050E, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

od 67.9 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 22%
Babyliss FX668
Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe Minimalna długość: 0.8 mm

Chcesz na własną rękę strzyc siebie i członków swojej rodziny? Użyj maszynki do strzyżenia. Mając ją w swoim domu, szybko i komfortowo skrócisz włosy i brodę, kiedy tylko będziesz mieć na to chęć. Przeanalizuj właściwości urządzenia Babyliss FX668 i dokonaj wyboru.

od 373.9 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 29%
BaByliss 2736E
Moc: 1000 W Ilość nasadek: 4 Jonizacja: tak Regulacja prędkości: tak Regulacja temperatury: tak Nawiew zimnego powietrza: tak Kolor: fioletowy

Chcesz cieszyć się naturalnie wyglądającymi lokami? Z suszarko-lokówką Babyliss 2736E szybko to osiągniesz. Wybór właściwej suszarko-lokówki to inwestycja w piękne fale. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz czas na układanie wymarzonej fryzury, a także zadbasz o swoje włosy.

od 199.99 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 93%
Babyliss FX660
Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe Minimalna długość: 0.8 mm

Szukasz urządzenia, nie tylko do strzyżenia włosów, ale także chcesz regulować długość brody i wąsów? Maszynka do strzyżenia to w takim razie urządzenie idealne dla Ciebie. W każdej chwili skrócisz włosy, mając do wyboru różne długości w zależności od chęci. Zwróć uwagę na produkt FX660 firmy Babyliss i przyjrzyj się jego charakterystyce.

od 25.9 
zobacz
 4 sklepy |  5 ofert
BaByliss ST388E
Rodzaj: prostownica Jonizacja: tak

Pofalowane czy proste? W których włosach Ci najlepiej? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź BaByliss ST388E, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

od 228 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 2%
BaByliss BAB2658E
Rodzaj: karbownica Jonizacja: tak Powłoka płytek: ceramiczna

Lubisz włosy proste czy pofalowane? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź BaByliss BAB2658E, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

od 222 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 5%
Babyliss FX685
Rodzaj zasilania: sieciowe

Chcesz na własną rękę strzyc siebie i członków swojej rodziny? Użyj maszynki do strzyżenia. Mając ją w swoim domu, szybko i komfortowo skrócisz włosy i brodę, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę. Przeanalizuj właściwości urządzenia BaByliss FX685 i dokonaj wyboru.

od 255 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 13%
Babyliss E650
Rodzaj zasilania: bateryjne

Chcesz na własną rękę strzyc siebie i członków swojej rodziny? Użyj maszynki do strzyżenia. Mając ją w swoim domu, szybko i komfortowo skrócisz włosy i brodę, kiedy tylko będziesz mieć na to chęć. Przeanalizuj właściwości urządzenia Babyliss E650 i dokonaj wyboru.

od 48 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 33%
BaByliss BAB2151E
Rodzaj: karbownica

Pofalowane czy proste? W których włosach Ci najlepiej? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BaByliss BAB2151E, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 69.9 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 26%
BaByliss MS21E
Kolor: srebrny Rodzaj: karbownica Moc: 37 W Jonizacja: nie Wytwarzanie pary: nie Grzebień: nie

Wolisz włosy proste czy pofalowane? Nieważne czy wolisz włosy proste czy pofalowane, powinnaś mieć coś co pozwoli Ci na szybką zmianę wyglądu. Dzięki prostownicy lub karbownicy będzie to możliwe. Przyjrzyj się urządzeniu BaByliss MS21E, które możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 117 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 18%
BaByliss BAB2654NTE
Rodzaj: prostownica Jonizacja: tak

Wolisz włosy proste czy pofalowane? Nieważne czy wolisz włosy proste czy pofalowane, powinnaś mieć coś co pozwoli Ci na szybką zmianę wyglądu. Dzięki prostownicy lub karbownicy będzie to możliwe. Przyjrzyj się urządzeniu BaByliss BAB2654NTE, które możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 156.59 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
BaByliss BAB2512E
Rodzaj: karbownica

Które włosy chciałabyś mieć? Proste czy falowane? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BaByliss BAB2512E, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 226.22 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 13%
BaByliss BAB2280TTE
Regulacja temperatury: tak Ilość nasadek: 1 Wytwarzanie pary: nie

Naturalne loki lub fale od zawsze były Twoim marzeniem? Dzięki urządzeniu BaByliss BAB2280TTE możesz to prosto osiągnąć. Właściwie dobrane urządzenie pomoże Ci nie tylko uzyskać wymarzony efekt, ale również zadba o Twoje włosy, niezależnie czy są cienkie, czy grube.

od 216.9 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 26%
BaByliss BAB2665SE
Regulacja temperatury: tak

Szukasz urządzenia, dzięki któremu stworzysz wymarzone fale lub loki? Z lokówką BaByliss BAB2665SE prosto to osiągniesz. Wybierz odpowiednie urządzenie, aby zadbać o swoje włosy podczas tworzenia wymarzonych fal lub loków, których pozazdrości Ci niejedna osoba.

od 468.2 
zobacz
 5 sklepów |  6 ofert
promocja do 17%
BaByliss BAB2073E
Rodzaj: prostownica Jonizacja: tak Powłoka płytek: ceramiczna

Które włosy chciałabyś mieć? Proste czy falowane? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BaByliss BAB2073E, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 299.9 
zobacz
 5 sklepów |  9 ofert
promocja do 21%
BaByliss C319E
Regulacja temperatury: tak Ilość nasadek: 1 Wytwarzanie pary: nie Kolor: czarny

Naturalne loki lub fale od zawsze były Twoim marzeniem? Dzięki urządzeniu BaByliss C319E możesz to łatwo osiągnąć. Właściwie dobrane urządzenie pomoże Ci nie tylko uzyskać wymarzony efekt, ale również zadba o Twoje włosy, niezależnie czy są cienkie, czy grube.

od 72 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 6%
BaByliss BAB2091E
Rodzaj: prostownica Jonizacja: tak Powłoka płytek: ceramiczna

Proste czy falowane? W jakich włosach się najbardziej lubisz? Bez względu na to jakie włosy wolisz, i w których czujesz się lepiej powinnaś mieć sprzęt, dzięki któremu szybko będziesz mogła zmienić swoje uczesanie. Karbownica i prostownica to właśnie takie sprzęty. Sprawdź jak prezentuje się BabyLiss BAB2091E, którą znajdziesz dzięki nam w dobrej cenie.

od 292.29 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert