Sprzęt AGD BaByliss promocja 2017

-26%


Okazja cenowa
BAB2000W producenta BaByliss z kategorii: suszarki do włosów za jedyne

169.9 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD BaByliss które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd babyliss dostępne jest ponad 346 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 29%
2736E marki BaByliss o mocy 1000W
Moc: 1000 W Ilość nasadek: 4 Jonizacja: tak Regulacja prędkości: tak Regulacja temperatury: tak Nawiew zimnego powietrza: tak

Chcesz cieszyć się naturalnie wyglądającymi lokami? Z suszarko-lokówką Babyliss 2736E szybko to osiągniesz. Wybór właściwej suszarko-lokówki to inwestycja w piękne fale. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz czas na układanie wymarzonej fryzury, a także zadbasz o swoje włosy.

od 197.69 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
BAB2658E producenta BaByliss
Rodzaj: karbownica Jonizacja: tak

Lubisz włosy proste czy pofalowane? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź BaByliss BAB2658E, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

217.51 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 93%
FX660 producenta Babyliss
Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe Minimalna długość: 0.8 mm

Szukasz urządzenia, nie tylko do strzyżenia włosów, ale także chcesz regulować długość brody i wąsów? Maszynka do strzyżenia to w takim razie urządzenie idealne dla Ciebie. W każdej chwili skrócisz włosy, mając do wyboru różne długości w zależności od chęci. Zwróć uwagę na produkt FX660 firmy Babyliss i przyjrzyj się jego charakterystyce.

od 26.9 
zobacz
 5 sklepów |  7 ofert
promocja do 35%
Babyliss G935E z kategorii: depilatory
Sposób depilacji: świetlna Rodzaj zasilania: sieciowe

Masz już dość codziennego golenia i szybko odrastających włosków? Z depilatorem Babyliss G935E szybko i skutecznie usuniesz zbędne owłosienie. Depilator to urządzenie elektryczne, które zlikwiduje włoski lepiej niż jednorazowa maszynka. Dzieje się tak, gdyż usuwa on całe włoski wraz z cebulką, a nie tylko ucina je przy skórze, jak robi to zwykła maszynka. Zapewni Ci to gładkość i miękkość na długo. Zwróć uwagę na produkt firmy Babyliss, który pomoże Ci w regularnej pielęgnacji Twojej skóry.

od 719 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 12%
BaByliss ST292E z jonizacją
Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 220 °C Jonizacja: tak Wytwarzanie pary: tak Grzebień: tak

Które włosy chciałabyś mieć? Proste czy falowane? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź BaByliss ST292E, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

od 218 
zobacz
 9 sklepów |  9 ofert
promocja do 13%
Produkt Babyliss FX811
Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe Minimalna długość: 0.8 mm

Szukasz urządzenia, dzięki któremu w zaciszu własnego domu ostrzyżesz siebie lub kogoś z rodziny? Używając maszynki do strzyżenia, sprawnie i komfortowo skrócisz włosy i brodę do upragnionej długości. Przyjrzyj się urządzeniu FX811 marki Babyliss i zdecyduj, czy spełnia Twoje wymagania.

od 593.9 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 44%
G946E marki Babyliss

Masz już dość codziennego golenia i szybko odrastających włosków? Z depilatorem Babyliss G946E szybko i sprawnie usuniesz zbędne owłosienie. Depilator to urządzenie elektryczne, które zlikwiduje włoski skuteczniej niż jednorazowa maszynka. Dzieje się tak, gdyż usuwa on całe włoski wraz z cebulką, a nie tylko ucina je przy skórze, jak robi to zwykła maszynka. Zapewni Ci to gładkość i miękkość na długo. Zwróć uwagę na produkt firmy Babyliss, który pomoże Ci w regularnej pielęgnacji Twojej skóry.

od 799.01 
zobacz
 9 sklepów |  9 ofert
promocja do 19%
BaByliss ST389E z jonizacją
Rodzaj: prostownica Jonizacja: tak

Pofalowane czy proste? W których włosach Ci najlepiej? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź BaByliss ST389E, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

od 149 
zobacz
 8 sklepów |  9 ofert
promocja do 22%
BaByliss marki AS551E
Moc: 800 W Jonizacja: tak Regulacja temperatury: nie Nawiew zimnego powietrza: tak

Chcesz cieszyć się naturalnymi lokami? Z suszarko-lokówką Babyliss AS551E prosto to osiągniesz. Wybór właściwej suszarko-lokówki to inwestycja w doskonałe fale. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz czas na układanie wymarzonej fryzury, a także zadbasz o swoje włosy.

od 171 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 13%
BaByliss AS570E, suszarka z funkcją lokówki
Moc: 1000 W Regulacja temperatury: tak

Naturalne loki lub fale od zawsze były Twoim marzeniem? Model AS570E firmy BaByliss pomoże Ci to osiągnąć. Odpowiednia pielęgnacja jest kluczem do zdrowych włosów. Suszarko-lokówka to urządzenie 2 w 1, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i szybko stworzysz wymarzoną fryzurę.

od 259 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 26%
BaByliss BAB2665SE - produkt z kat. lokówki do włosów
Regulacja temperatury: tak

Szukasz urządzenia, dzięki któremu stworzysz wymarzone fale lub loki? Z lokówką BaByliss BAB2665SE prosto to osiągniesz. Wybierz odpowiednie urządzenie, aby zadbać o swoje włosy podczas tworzenia wymarzonych fal lub loków, których pozazdrości Ci niejedna osoba.

od 465 
zobacz
 5 sklepów |  6 ofert
promocja do 18%
MS21E marki BaByliss o mocy 37W
Rodzaj: karbownica Moc: 37 W Jonizacja: nie Wytwarzanie pary: nie Grzebień: nie

Wolisz włosy proste czy pofalowane? Nieważne czy wolisz włosy proste czy pofalowane, powinnaś mieć coś co pozwoli Ci na szybką zmianę wyglądu. Dzięki prostownicy lub karbownicy będzie to możliwe. Przyjrzyj się urządzeniu BaByliss MS21E, które możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 113.33 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 16%
BAB2151E marki BaByliss z kategorii: prostownice i karbownice
Rodzaj: karbownica

Pofalowane czy proste? W których włosach Ci najlepiej? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BaByliss BAB2151E, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 86.9 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 16%
BAB2073E producenta BaByliss
Rodzaj: prostownica Jonizacja: tak

Które włosy chciałabyś mieć? Proste czy falowane? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BaByliss BAB2073E, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 262.9 
zobacz
 5 sklepów |  7 ofert
BaByliss BAB2735 - produkt z kat. suszarko lokówki
Moc: 1000 W Ilość nasadek: 4 Rodzaj nasadek: prostujące, obrotowa, szczotka, koncentrator Jonizacja: tak Regulacja temperatury: tak Nawiew zimnego powietrza: tak

Szukasz urządzenia, dzięki któremu nie tylko wysuszysz włosy, ale także wymodelujesz piękne loki? Dzięki urządzeniu BaByliss BAB2735 możesz to prosto osiągnąć. Dbaj o włosy już w trakcie suszenia i modeluj je według własnych preferencji. Dobierz urządzenie do rodzaju loków jakie chcesz uzyskać.

229 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 9%
BAB2269TTE marki BaByliss o mocy 125W
Regulacja temperatury: tak Moc: 125 W Jonizacja: tak

Chcesz się cieszyć idealnymi lokami? Możesz to osiągnąć w zaciszu własnego domu dzięki urządzeniu BaByliss BAB2269TTE. Kluczem do pięknych, naturalnie wyglądających loków jest odpowiednio dobrana lokówka. Przemyśl czego oczekujesz od tego urządzenia i wybierz najlepsze.

od 255 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
promocja do 8%
BaByliss BAB2281TTE, lokówka
Regulacja temperatury: tak Ilość nasadek: 1 Wytwarzanie pary: nie

Szukasz urządzenia, dzięki któremu wymodelujesz idealne fale lub loki? Z lokówką BaByliss BAB2281TTE prosto to osiągniesz. Wybierz odpowiednie urządzenie, aby zadbać o swoje włosy podczas tworzenia idealnych fal lub loków, których pozazdrości Ci niejedna osoba.

od 216 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
BAB2271TTE marki BaByliss [ilość nasadek: 1]
Regulacja temperatury: tak Ilość nasadek: 1 Wytwarzanie pary: nie

Szukasz urządzenia, dzięki któremu wymodelujesz idealne fale lub loki? Z lokówką BaByliss BAB2271TTE szybko to osiągniesz. Wybierz odpowiednie urządzenie, aby zadbać o swoje włosy podczas tworzenia idealnych fal lub loków, których pozazdrości Ci niejedna osoba.

208.79 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 31%
BaByliss ST395E z kategorii [prostownice i karbownice]
Rodzaj: prostownica

Pofalowane czy proste? W których włosach Ci najlepiej? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BabyLiss ST395E, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 245 
zobacz
 9 sklepów |  9 ofert
BaByliss BAB2670BKE z jonizacją
Rodzaj: prostownica Jonizacja: tak

Które włosy chciałabyś mieć? Proste czy falowane? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład BaByliss BAB2670BKE, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

226.22 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta