Sprzęt AGD Eldom promocja 2017

-33%


Okazja cenowa
C110 marki Eldom za jedyne

30 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Eldom które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd eldom dostępne jest ponad 186 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 9%
PJ700 wyciskarka marki Eldom
Moc: 200 W

Wyciskarka Eldom PJ700 viigo Wolnoobrotowa - dopracowana do perfekcji- wytrzymała- wydajna, profesjonalna wyciskarka do soków- BPA Free - wolne od bisfenolu A- niezwykle cicha praca- 2 kierunki...

od 589.98 
zobacz
 7 sklepów |  9 ofert
promocja do 16%
PJ200 marki Eldom - wyciskarka
Moc: 200 W

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ200. 
 Zależy Ci na zdrowiu Twoim i najbliższych?
 Pragniesz podawać Waszej rodzinie to co najlepsze?
 Nie akceptujesz chemii zawartej w żywności?
 Wystrzegasz się...

od 349 
zobacz
 9 sklepów |  11 ofert
promocja do 19%
PJ400 marki Eldom z kategorii: wyciskarki
Moc: 400 W

Pragniesz wprowadzać do swojego jadłospisu więcej świeżych soków z owoców i warzyw? Wybierając sokowirówkę, nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także zyskasz zdrowie. Własnoręcznie zrobione soki posiadają więcej wartości odżywczych i witamin niż te popularne, kupowane w sklepach. Przeanalizuj cechy urządzenia PJ400 firmy Eldom oraz przekonaj się, że będzie to strzał w dziesiątkę.

od 372.85 
zobacz
 8 sklepów |  11 ofert
promocja do 8%
PJ450 producenta Eldom

Wyciskarka ELDOM PJ450 Wolnoobrotowa- - wytrzymała- wydajna, profesjonalna wyciskarka do soków- BPA Free - wolne od bisfenolu A- szeroki otwór wlewowy- niezwykle cicha praca- 80 obrotów na minutę-...

od 466.18 
zobacz
 4 sklepy |  5 ofert
promocja do 9%
Eldom PJ650 (małe AGD)

Wyciskarka ELDOM PJ650 silencio z silnikiem indukcyjnym AC- niezwykle estetyczne wykonanie- dopracowana do perfekcji- wydajna, profesjonalna wyciskarka do soków- wytrzymała, idealna do wyciskania...

od 893.21 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
PJ600 marki Eldom z kategorii: wyciskarki

DO ZESTAWU ELDOM PJ600 GRATIS DOŁĄCZAMY KSIĄŻKĘ Z 101 PRZEPISAMI NA ZDROWE SOKI! ORAZ 3 SITA (SOKI/MUSY/LODY,SORBETY) Czy starasz się dbać o zdrowie twojej rodziny? Chcesz się żywić w zgodzie z...

od 549 
zobacz
 1 sklep |  4 oferty
promocja do 13%
C400 marki Eldom - czajnik elektryczny
Pojemność: 1.5 l Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2000 W

Szukasz sprzętu, który w niedługim czasie zagotuje wodę na Twoją ulubioną herbatę, a przy tym będzie solidny i prosty w obsłudze? W takim razie, czajnik elektryczny to urządzenie dla Ciebie. Dzięki niemu, szybko przyrządzisz swoje ulubione, gorące napoje. Spójrz na urządzenie C400 firmy Eldom. Niezależnie, czy szukasz czajnika do domu, czy pracy, będzie to dobry wybór.

od 74 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
Frytownica Eldom MF 1500

Frytki wpisały się w nasze menu na dobre. Dodawane są do wszelkich mięs i innych dań w bistrach i restauracjach. Lubimy także przygotowywać je w domu, jako danie główne, ale też jako przekąskę. Możesz usmażyć je w garnku lub głębszej patelni, jednak lepszym sposobem będzie frytownica, dzięki której unikniesz pryskającego tłuszczu. Z frytownicą Eldom MF 1500 możesz bez problemu przyrządzić swoje ulubione ziemniaki, dlatego spójrz na cechy tego urządzenia.

219 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 8%
Eldom FR18 do robienia frytek
Moc: 1800 W Pojemność misy na olej: 2.5 l

Mało kto nie lubi frytek. To łatwe danie jest idealną alternatywą dla gotowanych ziemniaków lub ryżu. Aby cieszyć się frytkami we własnym domu, najlepszym rozwiązaniem będzie posiadanie frytownicy. Dzięki niej możesz usmażyć nie tylko ziemniaki, ale też inne produkty, wymagające przygotowania w głębokim oleju. Przyjrzyj się urządzeniu Eldom FR18. Może to własnie dzięki niemu, będziesz cieszyć się smakiem błyskawicznie przyrządzonych frytek w swoim domu.

od 156.8 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 18%
Eldom C230 (małe AGD)
Pojemność: 1.7 l Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2000 W

Jesteś amatorem herbaty i innych ciepłych napojów przyrządzanych na bazie wody? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Idealnym urządzeniem dla Ciebie będzie czajnik elektryczny, dzięki któremu szybko zrobisz swój ulubiony, gorący napój. Przyjrzyj się opisowi czajnika Eldom C230, przekonaj się, że jest to urządzenie, które sprawdzi się w Twojej kuchni.

od 49 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 9%
Eldom C150 - czajnik bezprzewodowy
Pojemność: 1.7 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2000 W

Chcesz mieć solidne urządzenie, które w krótkim czasie zagotuje wodę? Czajnik elektryczny to strzał w dziesiątkę. To proste, ale funkcjonalne urządzenie, które szybciej niż tradycyjny czajnik zagotuje wodę na herbatę. Przeanalizuj charakterystykę urządzenia Eldom C150 i zdecyduj, czy to właśnie on będzie pasował do Twojej kuchni.

od 49 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 16%
C170 marki Eldom - czajnik elektryczny
Pojemność: 1 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 850 W

Chcesz mieć solidne urządzenie, które w krótkim czasie zagotuje wodę? Czajnik elektryczny to strzał w dziesiątkę. To proste, ale funkcjonalne urządzenie, które szybciej niż tradycyjny czajnik zagotuje wodę na herbatę. Przeanalizuj charakterystykę urządzenia Eldom C170 i zdecyduj, czy to właśnie on będzie pasował do Twojej kuchni.

od 52.9 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 15%
CS10 czajnik producenta Eldom
Pojemność: 1 l Moc grzałki: 1500 W

Chcesz mieć solidne urządzenie, które w krótkim czasie zagotuje wodę? Czajnik elektryczny to strzał w dziesiątkę. To proste, ale funkcjonalne urządzenie, które szybciej niż tradycyjny czajnik zagotuje wodę na herbatę. Przeanalizuj charakterystykę urządzenia Eldom CS10 i zdecyduj, czy to właśnie on będzie pasował do Twojej kuchni.

od 49 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 30%
Produkt Eldom DA22
Moc: 800 W Rodzaj: parowe Regulacja temperatury: tak

Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze wdzięczny obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Eldom DA22 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie trudnością, a sam proces będzie szybki i przyjemny.

od 49 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 22%
Czajnik Eldom C175
Pojemność: 0.9 l Moc grzałki: 1200 W

Rezygnujesz z używania tradycyjnego czajnika i gotowania wody na gazie? Wyposaż swoją kuchnię w czajnik elektryczny. W porównaniu z tym tradycyjnym, szybciej zagotuje wodę, do tego jest solidny i funkcjonalny. Przeczytaj opis urządzenia Eldom C175 i zastanów się, czy jest to urządzenie dla Ciebie.

od 39 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 17%
WRK1100 marki Eldom (robot kuchenny)
Moc: 600 W

Robot kuchenny Eldom WRK1100, odciąży Cię w kuchni i przywróci radość z gotowania dla Ciebie i Twojej rodziny.

od 299 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 13%
Eldom C340 - produkt z kat. czajniki elektryczne
Pojemność: 1.7 l Moc grzałki: 2000 W

Szukasz sprzętu, który w niedługim czasie zagotuje wodę na Twoją ulubioną herbatę, a przy tym będzie solidny i prosty w obsłudze? W takim razie, czajnik elektryczny to urządzenie dla Ciebie. Dzięki niemu, szybko przyrządzisz swoje ulubione, gorące napoje. Spójrz na urządzenie C340 firmy Eldom. Niezależnie, czy szukasz czajnika do domu, czy pracy, będzie to dobry wybór.

od 51.99 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 18%
Eldom C240 - czajnik bezprzewodowy
Pojemność: 1.8 l Moc grzałki: 2000 W

Chcesz mieć solidne urządzenie, które w krótkim czasie zagotuje wodę? Czajnik elektryczny to strzał w dziesiątkę. To proste, ale funkcjonalne urządzenie, które szybciej niż tradycyjny czajnik zagotuje wodę na kawę. Przeanalizuj charakterystykę urządzenia Eldom C240 i zdecyduj, czy to właśnie on będzie pasował do Twojej kuchni.

od 56.01 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 19%
Eldom CS15, czajnik elektryczny
Pojemność: 1.7 l

Szukasz sprzętu, który w niedługim czasie zagotuje wodę na Twoją ulubioną herbatę, a przy tym będzie solidny i prosty w obsłudze? W takim razie, czajnik elektryczny to urządzenie dla Ciebie. Dzięki niemu, szybko przyrządzisz swoje ulubione, gorące napoje. Spójrz na urządzenie CS15 firmy Eldom. Niezależnie, czy szukasz czajnika do domu, czy pracy, będzie to dobry wybór.

od 83.9 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 13%
Eldom DA28 - produkt z kat. żelazka
Moc: 2 200 W

Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze przyjemny obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Eldom DA28 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie trudnością, a sam proces będzie szybki i przyjemny.

od 68.99 
zobacz
 9 sklepów |  9 ofert