Sprzęt AGD Elica promocja 2017

-21%


Okazja cenowa
CLOUD NINE 120 marki Elica z kategorii: okapy za jedyne

6299 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Elica które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd elica dostępne jest ponad 210 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 15%
Elica Eliplane 80 - kuchenny okap

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Elica Eliplane 80 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 849 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 10%
Elica Juno 50 [wyciąg]
Rodzaj: wyspowy

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Elica Juno 50, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 2249 
zobacz
 3 sklepy |  7 ofert
promocja do 8%
Elica BELT 55 - kuchenny okap

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Elica BELT 55, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 1839 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 8%
Elica Naked 25, okap kuchenny

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica Naked 25, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2299 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 8%
Elica Glide 60 (wyciąg kuchenny)

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica Glide 60, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2299 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 8%
Elica STRIPE 60 (AGD do zabudowy)

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie zawsze zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica STRIPE 60, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1655 
zobacz
 5 sklepów |  14 ofert
promocja do 57%
Elica ELITE 90 [wyciąg do zabudowy]

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Elica ELITE 90, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 616 
zobacz
 4 sklepy |  12 ofert
promocja do 8%
Okap Elica STRIPE 90 (zabudowa)

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica STRIPE 90, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1839 
zobacz
 5 sklepów |  14 ofert
Elica VERTIGO 90 (wyciąg kuchenny)

Dużo gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica VERTIGO 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2999 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 5%
CIAK 86 okap producenta Elica

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap Elica CIAK 86, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 949 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 10%
JULIETTE 90 marki Elica z kategorii: okapy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica JULIETTE 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 3149 
zobacz
 4 sklepy |  6 ofert
promocja do 39%
Okap Elica ELIBLOC 60 (zabudowa)

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Chcesz uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica ELIBLOC 60, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 398 
zobacz
 4 sklepy |  8 ofert
promocja do 8%
Elica BELT 80 - kuchenny okap

Lubisz swoją kuchnię? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Elica BELT 80, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 2115 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 16%
AGD Elica ELIPLANE 60 z kategorii [okapy do zabudowy]

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Chcesz uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica ELIPLANE 60, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 799 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 8%
Elica BOX IN 90 (AGD do zabudowy)

Lubisz pracę w swojej kuchni? Chcesz uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, zastanów się nad zakupem okapu Elica BOX IN 90, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 919 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 8%
Elica BOX IN PLUS 60 - okap do zabudowy

Gotowanie sprawia Ci wiele frajdy? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica BOX IN PLUS 60, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1839 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 10%
Elica WAVE 51 - produkt z kat. okapy do zabudowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica WAVE 51, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 4499 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
promocja do 29%
Elica ELIBLOC 80 - produkt z kat. okapy do zabudowy

Czerpiesz frajdę z gotowania w swoim domu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica ELIBLOC 80, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 499 
zobacz
 5 sklepów |  8 ofert
promocja do 62%
Elica HIDDEN 60 [wyciąg do zabudowy]

Lubisz pracę w swojej kuchni? Nie lubisz , gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap Elica HIDDEN 60, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 1655 
zobacz
 5 sklepów |  10 ofert
promocja do 5%
Elica BOX IN 60 (AGD do zabudowy)

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Masz problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap kuchenny Elica BOX IN 60 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 854 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert