Sprzęt AGD Elica promocja 2017

-33%


Okazja cenowa
Elica TOP CLASS 120 za jedyne

1999 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Elica które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd elica dostępne jest ponad 258 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 56%
Elica ELITE 90

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Elica ELITE 90, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 639 
zobacz
 5 sklepów |  16 ofert
promocja do 1%
Elica Ciak 56

Dużo gotujesz? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Elica Ciak 56, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 889 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 18%
Elica Juno 50
Rodzaj: wyspowy

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Elica Juno 50, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 2459 
zobacz
 4 sklepy |  10 ofert
promocja do 15%
Elica Eliplane 80

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Elica Eliplane 80 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 849 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 25%
Elica VERTIGO 90

Dużo gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica VERTIGO 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2999 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 43%
Elica ELIBLOC 60

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Chcesz uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica ELIBLOC 60, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 399 
zobacz
 5 sklepów |  9 ofert
promocja do 2%
Elica Naked 25

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica Naked 25, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2459 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 2%
Elica Glide 60

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica Glide 60, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2459 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 2%
Elica STRIPE 90

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica STRIPE 90, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1969 
zobacz
 6 sklepów |  17 ofert
promocja do 53%
Elica ELITE 60

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas tej czynności? Okap kuchenny Elica ELITE 60 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 589 
zobacz
 5 sklepów |  15 ofert
promocja do 25%
Elica BELT 80

Lubisz swoją kuchnię? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Elica BELT 80, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 2259 
zobacz
 5 sklepów |  9 ofert
promocja do 27%
Elica JULIETTE 90

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica JULIETTE 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 3299 
zobacz
 4 sklepy |  6 ofert
promocja do 33%
Elica ELIBLOC 80

Czerpiesz frajdę z gotowania w swoim domu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica ELIBLOC 80, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 499 
zobacz
 5 sklepów |  9 ofert
Elica Elite 14 LUX A/60
Sterowanie: mechaniczne Poziom hałasu: 59 dB Wydajność: 200 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica Elite 14 LUX A/60 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

599 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 21%
Elica BELT 55

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Elica BELT 55, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 1969 
zobacz
 4 sklepy |  8 ofert
promocja do 16%
Elica ELIPLANE 60

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Chcesz uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica ELIPLANE 60, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 799 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 6%
Elica WAVE 51

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica WAVE 51, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 4699 
zobacz
 3 sklepy |  5 ofert
promocja do 1%
Elica CIAK 86

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap Elica CIAK 86, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 989 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 59%
Elica HIDDEN 90

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica HIDDEN 90, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2059 
zobacz
 6 sklepów |  13 ofert
promocja do 2%
Elica STRIPE 60

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie zawsze zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica STRIPE 60, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1769 
zobacz
 6 sklepów |  16 ofert