Sprzęt AGD Elica promocja 2017

-38%


Okazja cenowa
Elica FLAT 90 za jedyne

2059 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Elica które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd elica dostępne jest ponad 239 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 2%
Elica Juno 50
Rodzaj: wyspowy

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Elica Juno 50, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 2459 
zobacz
 3 sklepy |  7 ofert
promocja do 56%
Elica ELITE 90

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Elica ELITE 90, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 639 
zobacz
 4 sklepy |  12 ofert
promocja do 2%
Elica STRIPE 90

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica STRIPE 90, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1969 
zobacz
 4 sklepy |  12 ofert
promocja do 2%
Elica Glide 60

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica Glide 60, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2459 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 2%
Elica Naked 25

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica Naked 25, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2459 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Elica VERTIGO 90

Dużo gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica VERTIGO 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2999 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 15%
Elica Eliplane 80

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Elica Eliplane 80 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 849 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 2%
Elica BELT 55

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Elica BELT 55, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 1969 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 53%
Elica ELITE 60

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas tej czynności? Okap kuchenny Elica ELITE 60 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 589 
zobacz
 4 sklepy |  12 ofert
promocja do 2%
Elica BELT 80

Lubisz swoją kuchnię? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Elica BELT 80, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 2259 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 6%
Elica JULIETTE 90

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica JULIETTE 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 3299 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
promocja do 16%
Elica ELIPLANE 60

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Chcesz uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica ELIPLANE 60, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 799 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 63%
Elica HIDDEN 60

Lubisz pracę w swojej kuchni? Nie lubisz, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap Elica HIDDEN 60, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 1769 
zobacz
 4 sklepy |  10 ofert
promocja do 2%
Elica BOX IN PLUS 60

Gotowanie sprawia Ci wiele frajdy? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica BOX IN PLUS 60, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1969 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 29%
Elica ELIBLOC 80

Czerpiesz frajdę z gotowania w swoim domu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica ELIBLOC 80, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 499 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 3%
Elica JASMINE 50

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, zastanów się nad zakupem okapu Elica JASMINE 50, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2899 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 1%
Elica GLASS OUT 60

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Irytują Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica GLASS OUT 60, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 2859 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 2%
Elica BOX IN PLUS 90

Gotowanie sprawia Ci wiele frajdy? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas tej czynności? Okap kuchenny Elica BOX IN PLUS 90 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 2259 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 1%
Elica Ciak 56

Dużo gotujesz? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Elica Ciak 56, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 889 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 1%
Elica BOX IN 60

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Masz problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap kuchenny Elica BOX IN 60 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 889 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty