Sprzęt AGD Faber promocja 2017

-28%


Okazja cenowa
Faber Orizzonte 60 za jedyne

2899 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Faber które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd faber dostępne jest ponad 226 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
Faber ORIZZONTE 90 Plus ENERGY ACTIVE
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 51 dB Wydajność: 645 m³/h

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Faber ORIZZONTE 90 Plus ENERGY ACTIVE pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

939 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 20%
Faber Northia 60
Szerokość: 60 cm Sterowanie: dotykowe

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap Faber Northia 60, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 2649 
zobacz
 9 sklepów |  15 ofert
promocja do 31%
Faber Northia 90

Dużo gotujesz? Chcesz uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, zastanów się nad zakupem okapu Faber Northia 90, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 3292.05 
zobacz
 9 sklepów |  18 ofert
promocja do 28%
Faber Lithos
Szerokość: 45 cm Głębokość: 38 cm Sterowanie: elektroniczne Wydajność: 585 m³/h

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Faber Lithos, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1499 
zobacz
 8 sklepów |  20 ofert
promocja do 58%
Faber CYLINDRA 37
Głębokość: 37 cm Szerokość: 37 cm Sterowanie: elektroniczne

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap kuchenny Faber CYLINDRA 37 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 1698 
zobacz
 8 sklepów |  18 ofert
promocja do 20%
Faber VALUE 90
Rodzaj: kominowy Sterowanie: mechaniczne Poziom hałasu: 64 dB Wydajność: 400 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber VALUE 90 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 479 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
Faber Cubia 45 Energy Active
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 65 dB Wydajność: 675 m³/h

Dużo w domu gotujesz? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Faber Cubia 45 Energy Active, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

3198 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Faber INCA LUX 2 ENERGY 52
Głębokość: 28.4 cm Szerokość: 52 cm Sterowanie: elektroniczne

Lubisz pracę w swojej kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber INCA LUX 2 ENERGY 52, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1799 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Faber KALEIDOS
Rodzaj: wyspowy Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 49 dB Wydajność: 520 m³/h

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Faber KALEIDOS, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 7698 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 29%
Faber WEST ANGOLO HIP
Głębokość: 10 cm Szerokość: 100 cm Sterowanie: elektromechaniczne Poziom hałasu: 68 dB

Dużo gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak, to warto zamontować okap Faber WEST ANGOLO HIP, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2589.98 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
Faber NEST
Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 68 dB Wydajność: 520 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Faber NEST, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 9698 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 2%
Faber VICTORY 54
Głębokość: 30 cm Szerokość: 54 cm Wysokość: 33 cm Sterowanie: elektroniczne

Lubisz pracę w swojej kuchni? Irytują Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber VICTORY 54, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 2294 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 37%
Faber Agora 120
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: elektromechaniczne Poziom hałasu: 61 dB Wydajność: 450 m³/h

Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Faber Agora 120, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 1356.92 
zobacz
 5 sklepów |  6 ofert
promocja do 48%
Faber 741 PB 60
Głębokość: 52.5 cm Szerokość: 59.8 cm Sterowanie: elektromechaniczne

Czerpiesz frajdę z gotowania w swoim mieszkaniu? Nie lubisz, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Faber 741 PB 60, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 248 
zobacz
 6 sklepów |  24 oferty
promocja do 3%
Faber CARRE
Rodzaj: przyścienny Szerokość: 41 cm Wydajność: 500 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Faber CARRE, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 3599 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
promocja do 21%
Faber FLEXA 50
Głębokość: 30 cm Szerokość: 49.8 cm Sterowanie: elektromechaniczne

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak, to warto zamontować okap Faber FLEXA 50, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 329 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 49%
Faber FLEXA 60
Głębokość: 28 cm Szerokość: 60 cm Sterowanie: elektromechaniczne

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie zawsze zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak, to warto zamontować okap Faber FLEXA 60, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 304.36 
zobacz
 8 sklepów |  22 oferty
Faber Zoom
Głębokość: 40 cm Szerokość: 40 cm

Dużo gotujesz? Chcesz uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Faber Zoom, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 5478 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 24%
Faber INFINITY
Szerokość: 71 cm Poziom hałasu: 56 dB

Lubisz pracę w swojej kuchni? Nie lubisz, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Faber INFINITY, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 4799 
zobacz
 7 sklepów |  18 ofert
promocja do 30%
Faber Ranch 90
Rodzaj: przyścienny Poziom hałasu: 61 dB Wydajność: 420 m³/h

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Faber Ranch 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1399 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty