Sprzęt AGD Faber promocja 2017

-34%


Okazja cenowa
Faber VICTORY 99 (AGD do zabudowy) za jedyne

1700 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Faber które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd faber dostępne jest ponad 240 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
Okap Faber ORIZZONTE 90 Plus ENERGY ACTIVE
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 51 dB Wydajność: 645 m³/h

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Faber ORIZZONTE 90 Plus ENERGY ACTIVE pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

939 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 27%
Northia 90 marki Faber z kategorii: okapy do zabudowy

Dużo gotujesz? Chcesz uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, zastanów się nad zakupem okapu Faber Northia 90, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2560 
zobacz
 9 sklepów |  15 ofert
promocja do 28%
Faber Northia 60 (wyciąg kuchenny)

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap Faber Northia 60, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 2380 
zobacz
 7 sklepów |  12 ofert
promocja do 26%
AGD Faber WEST ANGOLO HIP z kategorii [okapy do zabudowy]
Głębokość: 10 cm Szerokość: 100 cm Sterowanie: elektromechaniczne Poziom hałasu: 68 dB

Dużo gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak, to warto zamontować okap Faber WEST ANGOLO HIP, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2589.98 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 17%
Faber WEST HIP (AGD do zabudowy)
Głębokość: 50 cm Szerokość: 89.8 cm Sterowanie: elektromechaniczne Poziom hałasu: 68 dB

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Masz problem z zapachami, które unoszą się podczas tej czynności? Okap kuchenny Faber WEST HIP pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 1750 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
Faber Cubia 45 Energy Active - kuchenny okap
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 65 dB Wydajność: 675 m³/h

Dużo w domu gotujesz? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Faber Cubia 45 Energy Active, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 3199 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
AGD Faber VICTORY 54 z kategorii [okapy do zabudowy]
Głębokość: 30 cm Szerokość: 54 cm Wysokość: 33 cm Sterowanie: elektroniczne

Lubisz pracę w swojej kuchni? Irytują Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber VICTORY 54, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 2299 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Faber CASSIOPEA ENERGY ACTIVE - kuchenny okap
Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 67 dB Wydajność: 750 m³/h

Dużo w domu gotujesz? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber CASSIOPEA ENERGY ACTIVE sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 4999 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
promocja do 6%
Faber KALEIDOS - kuchenny okap
Rodzaj: wyspowy Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 49 dB Wydajność: 520 m³/h

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Faber KALEIDOS, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 7199 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 4%
NEST marki Faber - okap
Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 68 dB Wydajność: 520 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Faber NEST, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 9299 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
promocja do 24%
Faber INFINITY - produkt z kat. okapy do zabudowy
Szerokość: 71 80 cm Poziom hałasu: 56 dB

Lubisz pracę w swojej kuchni? Nie lubisz , gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Faber INFINITY, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 4799.01 
zobacz
 7 sklepów |  20 ofert
Inca Lux 70 marki Faber z kategorii: okapy
Sterowanie: elektroniczne Wydajność: 660 m³/h

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Faber Inca Lux 70, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

2119 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 3%
Faber CARRE - kuchenny okap
Rodzaj: przyścienny Szerokość: 41 cm Wydajność: 500 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Faber CARRE, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 3598.01 
zobacz
 4 sklepy |  12 ofert
promocja do 13%
Okap Faber Agora 90
Sterowanie: elektromechaniczne Poziom hałasu: 61 dB Wydajność: 450 m³/h

Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber Agora 90 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1299 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 33%
JOLIE marki Faber z kategorii: okapy do zabudowy
Szerokość: 71 80 cm Poziom hałasu: 60 dB

Dużo gotujesz? Irytują Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber JOLIE, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 3344.32 
zobacz
 7 sklepów |  23 oferty
Daisy EG6 BK A80 marki Faber z kategorii: okapy
Rodzaj: kominowy

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Faber Daisy EG6 BK A80, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2195.6 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 19%
Maxima 90 marki Faber z kategorii: okapy
Rodzaj: teleskopowy

Lubisz swoją kuchnię? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber Maxima 90 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1299 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 9%
ARKEA marki Faber - okap

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Faber ARKEA, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 9499 
zobacz
 5 sklepów |  6 ofert
promocja do 48%
RANCH 120 marki Faber - okap do zabudowy

Gotowanie sprawia Ci wiele frajdy? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap kuchenny Faber RANCH 120 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 1298.01 
zobacz
 6 sklepów |  7 ofert
promocja do 6%
Faber Stilo 90 - produkt z kat. okapy
Rodzaj: przyścienny

Dużo w domu gotujesz? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Faber Stilo 90 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 1518.91 
zobacz
 4 sklepy |  7 ofert