Sprzęt AGD Faber promocja 2017

-20%


Okazja cenowa
Faber Stilo 120 za jedyne

1749 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Faber które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd faber dostępne jest ponad 158 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
Faber ORIZZONTE 90 Plus ENERGY ACTIVE
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 51 dB Wydajność: 645 m³/h

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Faber ORIZZONTE 90 Plus ENERGY ACTIVE pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

939 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 24%
Faber Northia 60
Szerokość: 60 cm Sterowanie: dotykowe

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap Faber Northia 60, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 2506 
zobacz
 6 sklepów |  11 ofert
promocja do 17%
Faber Northia 90

Dużo gotujesz? Chcesz uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, zastanów się nad zakupem okapu Faber Northia 90, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2899 
zobacz
 7 sklepów |  10 ofert
promocja do 39%
Faber 741 PB 60
Głębokość: 52.5 cm Szerokość: 59.8 cm Sterowanie: elektromechaniczne

Czerpiesz frajdę z gotowania w swoim mieszkaniu? Nie lubisz , gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Faber 741 PB 60, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 248 
zobacz
 5 sklepów |  12 ofert
Faber Cubia 45 Energy Active
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 65 dB Wydajność: 675 m³/h

Dużo w domu gotujesz? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Faber Cubia 45 Energy Active, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 3199 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 4%
Faber VICTORY 54
Głębokość: 30 cm Szerokość: 54 cm Wysokość: 33 cm Sterowanie: elektroniczne

Lubisz pracę w swojej kuchni? Irytują Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber VICTORY 54, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 2299 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 12%
Faber WEST ANGOLO HIP
Głębokość: 10 cm Szerokość: 100 cm Sterowanie: elektromechaniczne Poziom hałasu: 68 dB

Dużo gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak, to warto zamontować okap Faber WEST ANGOLO HIP, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2590.48 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 31%
Faber Lithos
Szerokość: 45 cm Głębokość: 38 cm Sterowanie: elektroniczne Wydajność: 585 m³/h

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Faber Lithos, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1389 
zobacz
 8 sklepów |  16 ofert
promocja do 53%
Faber CYLINDRA 37
Głębokość: 37 cm Szerokość: 37 cm Sterowanie: elektroniczne

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap kuchenny Faber CYLINDRA 37 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 1699 
zobacz
 7 sklepów |  11 ofert
Faber Agora 90
Sterowanie: elektromechaniczne Poziom hałasu: 61 dB Wydajność: 450 m³/h

Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber Agora 90 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1365.03 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 19%
Faber CARRE
Rodzaj: przyścienny Szerokość: 41 cm Wydajność: 500 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Faber CARRE, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2909 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
promocja do 43%
Faber INCA SMART 52
Głębokość: 28.4 cm Szerokość: 52.2 cm Sterowanie: mechaniczne

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie zawsze zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak, to warto zamontować okap Faber INCA SMART 52, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 394.99 
zobacz
 6 sklepów |  8 ofert
promocja do 4%
Faber INFINITY
Poziom hałasu: 56 dB

Lubisz pracę w swojej kuchni? Nie lubisz , gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Faber INFINITY, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 4799 
zobacz
 5 sklepów |  11 ofert
promocja do 30%
Faber 741 PB 50
Głębokość: 52.5 cm Szerokość: 49.8 cm

Czerpiesz frajdę z gotowania w swoim mieszkaniu? Nie lubisz , gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Faber 741 PB 50, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 279.01 
zobacz
 4 sklepy |  7 ofert
promocja do 5%
Faber Daisy EG6 BK A80
Rodzaj: kominowy

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Faber Daisy EG6 BK A80, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1838.01 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Faber Maxima 90
Rodzaj: teleskopowy

Lubisz swoją kuchnię? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber Maxima 90 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1597 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 92%
Faber Fabula
Szerokość: 88 cm Sterowanie: elektroniczne

Dużo gotujesz? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap kuchenny Faber Fabula pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 559 
zobacz
 5 sklepów |  7 ofert
Faber Inca Lux 2 Energy 70

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Faber Inca Lux 2 Energy 70 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 1899 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 6%
Faber Tie

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak, to warto zamontować okap Faber Tie, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 4599 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 33%
Faber JOLIE
Poziom hałasu: 60 dB

Dużo gotujesz? Irytują Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber JOLIE, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 3349 
zobacz
 5 sklepów |  9 ofert