Sprzęt AGD Faber promocja 2017

-43%


Okazja cenowa
Faber Lithos za jedyne

1197 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Faber które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd faber dostępne jest ponad 200 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
Faber ORIZZONTE 90 Plus ENERGY ACTIVE
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 51 dB Wydajność: 645 m³/h

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Faber ORIZZONTE 90 Plus ENERGY ACTIVE pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

939 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 21%
Faber Northia 90

Dużo gotujesz? Chcesz uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, zastanów się nad zakupem okapu Faber Northia 90, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2765 
zobacz
 8 sklepów |  12 ofert
promocja do 24%
Faber Northia 60

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap Faber Northia 60, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 2506 
zobacz
 7 sklepów |  13 ofert
promocja do 42%
Faber VALUE 90
Rodzaj: kominowy Sterowanie: mechaniczne Poziom hałasu: 64 dB Wydajność: 400 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber VALUE 90 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 367 
zobacz
 4 sklepy |  7 ofert
Faber Cubia 45 Energy Active
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 65 dB Wydajność: 675 m³/h

Dużo w domu gotujesz? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Faber Cubia 45 Energy Active, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 3199 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 2%
Faber VICTORY 54
Głębokość: 30 cm Szerokość: 54 cm Wysokość: 33 cm Sterowanie: elektroniczne

Lubisz pracę w swojej kuchni? Irytują Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber VICTORY 54, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 2308 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 26%
Faber WEST ANGOLO HIP
Głębokość: 10 cm Szerokość: 100 cm Sterowanie: elektromechaniczne Poziom hałasu: 68 dB

Dużo gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak, to warto zamontować okap Faber WEST ANGOLO HIP, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2589.98 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Faber CASSIOPEA ENERGY ACTIVE
Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 67 dB Wydajność: 750 m³/h

Dużo w domu gotujesz? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber CASSIOPEA ENERGY ACTIVE sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

4999 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Faber KALEIDOS
Rodzaj: wyspowy Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 49 dB Wydajność: 520 m³/h

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Faber KALEIDOS, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

7699 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Faber NEST
Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 68 dB Wydajność: 520 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Faber NEST, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

9699 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 5%
Faber Agora 90
Sterowanie: elektromechaniczne Poziom hałasu: 61 dB Wydajność: 450 m³/h

Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber Agora 90 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1299 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 24%
Faber INFINITY
Szerokość: 71 80 cm Poziom hałasu: 56 dB

Lubisz pracę w swojej kuchni? Nie lubisz , gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Faber INFINITY, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 4799.01 
zobacz
 6 sklepów |  16 ofert
promocja do 3%
Faber CARRE
Rodzaj: przyścienny Szerokość: 41 cm Wydajność: 500 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Faber CARRE, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 3599 
zobacz
 3 sklepy |  9 ofert
Faber Daisy EG6 BK A80
Rodzaj: kominowy

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Faber Daisy EG6 BK A80, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2195.67 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 33%
Faber JOLIE
Szerokość: 71 80 cm Poziom hałasu: 60 dB

Dużo gotujesz? Irytują Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber JOLIE, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 3344.32 
zobacz
 6 sklepów |  17 ofert
promocja do 33%
Faber VEIL
Rodzaj: przyścienny

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Faber VEIL pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 4149 
zobacz
 6 sklepów |  17 ofert
promocja do 43%
Faber Lithos

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Faber Lithos, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1197 
zobacz
 9 sklepów |  25 ofert
promocja do 28%
Faber CYLINDRA 61
Rodzaj: wyspowy

Lubisz swoją kuchnię? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Faber CYLINDRA 61, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 2179 
zobacz
 1 sklep |  3 oferty
promocja do 26%
Faber FLOW ENERGY 40
Rodzaj: wyspowy

Dużo w domu gotujesz? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber FLOW ENERGY 40 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 3339 
zobacz
 1 sklep |  4 oferty
promocja do 7%
Faber Drop Energy

Lubisz pracę w swojej kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber Drop Energy, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 6999 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty