Sprzęt AGD Falmec promocja 2017

-28%


Okazja cenowa
NUVOLA 140 okap marki Falmec za jedyne

5499 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Falmec które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd falmec dostępne jest ponad 342 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
promocja do 32%
IRIS MALIZIA 90 marki Falmec z kategorii: okapy
Sterowanie: mechaniczne Poziom hałasu: 58 dB Wydajność: 600 m³/h

Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Falmec IRIS MALIZIA 90, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2249 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 4%
Falmec SATURNO 60 AGD z kategorii [okapy]
Sterowanie: mechaniczne Wydajność: 450 m³/h

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Falmec SATURNO 60, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1149 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 12%
MIMOSA 60 okap marki Falmec
Sterowanie: mechaniczne Wydajność: 600 m³/h

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Falmec MIMOSA 60, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1499 
zobacz
 3 sklepy |  7 ofert
promocja do 11%
Falmec MIMOSA 90 - kuchenny okap
Sterowanie: mechaniczne Wydajność: 600 m³/h

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Falmec MIMOSA 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1599 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 19%
Falmec MILLENIUM 90 AGD z kategorii [okapy]
Rodzaj: przyścienny

Dużo w domu gotujesz? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Falmec MILLENIUM 90 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 1699 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 20%
Okap Falmec MILLENIUM 60

Dużo w domu gotujesz? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Falmec MILLENIUM 60, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 1599 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 6%
Falmec TULIP 90 [wyciąg]

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Falmec TULIP 90 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 2249 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
promocja do 64%
Falmec Grupa Silnikowa 70 - produkt z kat. okapy

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Falmec Grupa Silnikowa 70 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1929 
zobacz
 3 sklepy |  8 ofert
Falmec TEMPO ANTICO 90 - produkt z kat. okapy
Sterowanie: mechaniczne Poziom hałasu: 56 dB Wydajność: 450 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Falmec TEMPO ANTICO 90 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1949 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 53%
Laguna 60 okap marki Falmec
Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 69 dB Wydajność: 800 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Falmec Laguna 60 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 3099 
zobacz
 2 sklepy |  8 ofert
promocja do 53%
Falmec Laguna 90 AGD z kategorii [okapy]
Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 69 dB Wydajność: 800 m³/h

Dużo w domu gotujesz? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Falmec Laguna 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 3599 
zobacz
 2 sklepy |  8 ofert
Falmec KRISTAL TOP 120 - produkt z kat. okapy
Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 59 dB Wydajność: 800 m³/h

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Falmec KRISTAL TOP 120 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

3699 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Falmec MARGHERITA 67 ze sterowaniem elektronicznym
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 62 dB Wydajność: 800 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Falmec MARGHERITA 67 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 4599 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 38%
LUMEN 90 okap marki Falmec
Rodzaj: wyspowy Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 57 dB Wydajność: 600 m³/h

Dużo w domu gotujesz? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Falmec LUMEN 90 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 3199 
zobacz
 2 sklepy |  5 ofert
Concorde 90 marki Falmec - okap
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 60 dB Wydajność: 800 m³/h

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Falmec Concorde 90 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 3399 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 18%
Falmec VIRGOLA 90 AGD z kategorii [okapy]
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 58 dB Wydajność: 580 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Falmec VIRGOLA 90 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 1999 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Okap Falmec QUASAR TOP 120
Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 69 dB Wydajność: 800 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Falmec QUASAR TOP 120 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 4999 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
QUASAR TOP 90 marki Falmec z kategorii: okapy
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 69 dB Wydajność: 800 m³/h

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Falmec QUASAR TOP 90, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 4299 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Falmec ONDA 90 - kuchenny okap
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: elektroniczne Wydajność: 600 m³/h

Lubisz swoją kuchnię? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Falmec ONDA 90 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 3799 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 25%
Falmec Mira 40 [wydajność 800mp3/h]
Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 69 dB Wydajność: 800 m³/h

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Falmec Mira 40, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 3299 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty