Sprzęt AGD Freggia promocja 2017

Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Freggia które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd freggia dostępne jest ponad 149 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
Freggia CHX16

Lubisz pracę w swojej kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap kuchenny Freggia CHX16 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 349 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 2%
Freggia PM66GGG40

Urządzasz nową kuchnię i szukasz kuchenki gazowej? Twoja kuchnia stanie się jeszcze przyjemniejszym miejscem, jeśli wybierzesz dobry i sprawdzony sprzęt. Dzięki temu, jeszcze chętniej będziesz przygotowywać różne posiłki dla swoich bliskich. Przyjrzyj się kuchence gazowej Freggia PM66GGG40 i zdecyduj, czy będzie ona idealna do Twojej kuchni.

od 2733 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
Freggia HCE43E1B

Czeka Cię remont kuchni i szukasz innego rozwiązania, zamiast zwykłej kuchenki? Nadaj jej niepowtarzalnego charakteru ze stylowym i sprawdzonym sprzętem. Twoja kuchnia stanie się wtedy nie tylko ozdobą całego domu, ale też miejscem, w którym z przyjemnością będziesz przygotowywać posiłki dla siebie i bliskich. Zapoznaj się z funkcjami płyty ceramicznej HCE43E1B firmy Freggia i zdecyduj, czy to właśnie jej chcesz używać przy codziennym gotowaniu.

od 1173 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Freggia HB430VB

Szukasz płyty grzejnej do swojej kuchni? Stwórz w swojej kuchni idealne miejsce do przygotowywania posiłków. Gotowanie będzie przyjemniejsze ze sprawdzonym i stylowym sprzętem, do tego Twoja kuchnia stanie się ozdobą całego domu. Przeczytaj opis płyty gazowej Freggia HB430VB, porównaj oferty sklepów i zdecyduj, czy to właśnie ją chcesz mieć w swojej kuchni.

od 636 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Freggia HCE32E1W

Czeka Cię remont kuchni i szukasz alternatywnego rozwiązania dla zwykłej kuchenki? Nadaj jej niepowtarzalnego charakteru ze stylowym i sprawdzonym sprzętem. Twoja kuchnia stanie się wtedy nie tylko ozdobą całego domu, ale też miejscem, w którym z przyjemnością będziesz przygotowywać posiłki dla siebie i bliskich. Zapoznaj się z funkcjami płyty ceramicznej HCE32E1W firmy Freggia i zdecyduj, czy to właśnie jej chcesz używać przy codziennym gotowaniu.

od 929 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Freggia HCE64E2B

Urządzasz nową kuchnię i szukasz płyty grzejnej? Twoja kuchnia stanie się jeszcze przyjemniejszym miejscem, jeśli wybierzesz dobry i nowoczesny sprzęt. Dzięki temu jeszcze chętniej będziesz przygotowywać różne potrawy dla swoich bliskich. Spójrz na opis urządzenia HCE64E2B firmy Freggia, przeanalizuj jego funkcje oraz dokonaj wyboru właściwej płyty ceramicznej.

od 1262 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 3%
Freggia HB302

Urządzasz nową kuchnię i szukasz płyty grzejnej? Twoja kuchnia stanie się jeszcze przyjemniejszym miejscem, jeśli wybierzesz sprawdzony i nowoczesny sprzęt. Dzięki temu jeszcze chętniej będziesz przygotowywać różne potrawy dla swoich bliskich. Spójrz na opis urządzenia HB302 firmy Freggia, przeanalizuj jego funkcje oraz dokonaj wyboru odpowiedniej płyty ceramicznej.

od 319 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
Freggia HCI64

Robisz remont kuchni, ale nie chcesz wyposażać jej w kuchenkę elektryczną i szukasz nowoczesnego rozwiązania? Wybierz dobry i stylowy sprzęt, a dzięki temu, Twoja kuchnia stanie się nie tylko ozdobą całego domu, ale też miejscem w którym chętnie będziesz przygotowywać posiłki dla siebie i domowników. Przeanalizuj funkcje płyty indukcyjnej Freggia HCI64 i zdecyduj, czy spełnia ona Twoje oczekiwania.

od 1851 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
Freggia LBRF21785

Lodówka Freggia LBRF21785 to urządzenie niezbędne w każdym domu. Zapewnij sobie świeże i smaczne dania.

od 4115 
zobacz
 2 sklepy |  8 ofert
Freggia CHS46

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Freggia CHS46, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 426 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Freggia CHX15

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak, to warto zamontować okap Freggia CHX15, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 349 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Freggia CHAR6

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak, to warto zamontować okap Freggia CHAR6, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 910 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Freggia CHEL6

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, zastanów się nad zakupem okapu Freggia CHEL6, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 426 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Freggia CHC16

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Freggia CHC16, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 678 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Freggia CHT16

Gotowanie sprawia Ci wiele frajdy? Masz problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap kuchenny Freggia CHT16 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 640 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Freggia HA640VGTX

Stawiasz na tradycyjne rozwiązania i szukasz nowej płyty gazowej do swojej kuchni? Spraw, by kuchnia była przyjaznym miejscem i ozdobą Twojego domu. Z dobrym i stylowym sprzętem, z przyjemnością będziesz przygotowywać posiłki dla siebie, domowników i przyjaciół. Przeczytaj charakterystykę płyty gazowej Freggia HA640VGTX i zdecyduj, czy sprawdzi się ona w Twojej kuchni.

od 796 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Freggia HA750VGTB

Stawiasz na tradycyjne rozwiązania i szukasz nowej płyty gazowej do swojej kuchni? Spraw, by kuchnia była przyjaznym miejscem i ozdobą Twojego domu. Z dobrym i stylowym sprzętem, z przyjemnością będziesz gotować potrawy dla siebie, domowników i przyjaciół. Przeczytaj charakterystykę płyty gazowej Freggia HA750VGTB i zdecyduj, czy sprawdzi się ona w Twojej kuchni.

od 1031 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 8%
Freggia CHPA9

Czerpiesz frajdę z gotowania w swoim mieszkaniu? Irytują Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Freggia CHPA9, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1939 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
promocja do 3%
Freggia CHPA6

Czerpiesz frajdę z gotowania w swoim mieszkaniu? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap kuchenny Freggia CHPA6 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 1821 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
Freggia HC640VGTB

Szukasz płyty grzejnej do swojej kuchni? Stwórz w swojej kuchni idealne miejsce do przygotowywania posiłków. Gotowanie będzie przyjemniejsze ze sprawdzonym i stylowym sprzętem, do tego Twoja kuchnia stanie się ozdobą całego domu. Przeczytaj opis płyty gazowej Freggia HC640VGTB, porównaj oferty sklepów i zdecyduj, czy to właśnie ją chcesz mieć w swojej kuchni.

od 1136 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty