Sprzęt AGD Freggia promocja 2017

-42%


Okazja cenowa
CHS46 marki Freggia z kategorii: okapy za jedyne

438 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Freggia które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd freggia dostępne jest ponad 150 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 25%
CHX16 marki Freggia - okap do zabudowy

Lubisz pracę w swojej kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap kuchenny Freggia CHX16 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 319 
zobacz
 4 sklepy |  7 ofert
promocja do 2%
PM66GGG40 kuchnia producenta Freggia

Urządzasz nową kuchnię i szukasz kuchenki gazowej? Twoja kuchnia stanie się jeszcze przyjemniejszym miejscem, jeśli wybierzesz dobry i sprawdzony sprzęt. Dzięki temu, jeszcze chętniej będziesz przygotowywać różne posiłki dla swoich bliskich. Przyjrzyj się kuchence gazowej Freggia PM66GGG40 i zdecyduj, czy będzie ona idealna do Twojej kuchni.

od 2687 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
HB430VB marki Freggia - płyta gazowa

Szukasz płyty grzejnej do swojej kuchni? Stwórz w swojej kuchni idealne miejsce do przygotowywania posiłków. Gotowanie będzie przyjemniejsze ze sprawdzonym i stylowym sprzętem, do tego Twoja kuchnia stanie się ozdobą całego domu. Przeczytaj opis płyty gazowej Freggia HB430VB, porównaj oferty sklepów i zdecyduj, czy to właśnie ją chcesz mieć w swojej kuchni.

od 632 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 11%
Freggia HCE43E1B, ceramiczna płyta

Czeka Cię remont kuchni i szukasz innego rozwiązania, zamiast zwykłej kuchenki? Nadaj jej niepowtarzalnego charakteru ze stylowym i sprawdzonym sprzętem. Twoja kuchnia stanie się wtedy nie tylko ozdobą całego domu, ale też miejscem, w którym z przyjemnością będziesz przygotowywać posiłki dla siebie i bliskich. Zapoznaj się z funkcjami płyty ceramicznej HCE43E1B firmy Freggia i zdecyduj, czy to właśnie jej chcesz używać przy codziennym gotowaniu.

od 1199 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 6%
Freggia HCE32E1W, ceramiczna płyta

Czeka Cię remont kuchni i szukasz alternatywnego rozwiązania dla zwykłej kuchenki? Nadaj jej niepowtarzalnego charakteru ze stylowym i sprawdzonym sprzętem. Twoja kuchnia stanie się wtedy nie tylko ozdobą całego domu, ale też miejscem, w którym z przyjemnością będziesz przygotowywać posiłki dla siebie i bliskich. Zapoznaj się z funkcjami płyty ceramicznej HCE32E1W firmy Freggia i zdecyduj, czy to właśnie jej chcesz używać przy codziennym gotowaniu.

od 920 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 16%
HCE64E2B płyta producenta Freggia

Urządzasz nową kuchnię i szukasz płyty grzejnej? Twoja kuchnia stanie się jeszcze przyjemniejszym miejscem, jeśli wybierzesz dobry i nowoczesny sprzęt. Dzięki temu jeszcze chętniej będziesz przygotowywać różne potrawy dla swoich bliskich. Spójrz na opis urządzenia HCE64E2B firmy Freggia, przeanalizuj jego funkcje oraz dokonaj wyboru właściwej płyty ceramicznej.

od 1247 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 15%
Freggia HCI64 z kategorii [płyty indukcyjne]

Robisz remont kuchni, ale nie chcesz wyposażać jej w kuchenkę elektryczną i szukasz nowoczesnego rozwiązania? Wybierz dobry i stylowy sprzęt, a dzięki temu, Twoja kuchnia stanie się nie tylko ozdobą całego domu, ale też miejscem w którym chętnie będziesz przygotowywać posiłki dla siebie i domowników. Przeanalizuj funkcje płyty indukcyjnej Freggia HCI64 i zdecyduj, czy spełnia ona Twoje oczekiwania.

od 1823 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 8%
Freggia HB302, ceramiczna płyta

Urządzasz nową kuchnię i szukasz płyty grzejnej? Twoja kuchnia stanie się jeszcze przyjemniejszym miejscem, jeśli wybierzesz sprawdzony i nowoczesny sprzęt. Dzięki temu jeszcze chętniej będziesz przygotowywać różne potrawy dla swoich bliskich. Spójrz na opis urządzenia HB302 firmy Freggia, przeanalizuj jego funkcje oraz dokonaj wyboru odpowiedniej płyty ceramicznej.

od 319 
zobacz
 3 sklepy |  9 ofert
promocja do 42%
CHS46 marki Freggia z kategorii: okapy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Freggia CHS46, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 438 
zobacz
 4 sklepy |  11 ofert
promocja do 18%
CHX15 marki Freggia - okap do zabudowy

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak, to warto zamontować okap Freggia CHX15, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 349 
zobacz
 4 sklepy |  6 ofert
promocja do 29%
Freggia CHAR6 - produkt z kat. okapy do zabudowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak, to warto zamontować okap Freggia CHAR6, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 949 
zobacz
 3 sklepy |  5 ofert
promocja do 20%
CHEL6 marki Freggia z kategorii: okapy do zabudowy

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, zastanów się nad zakupem okapu Freggia CHEL6, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 440 
zobacz
 3 sklepy |  5 ofert
promocja do 20%
Freggia CHC16 [wyciąg do zabudowy]

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Freggia CHC16, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 678 
zobacz
 4 sklepy |  6 ofert
promocja do 30%
CHT16 marki Freggia - okap do zabudowy

Gotowanie sprawia Ci wiele frajdy? Masz problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap kuchenny Freggia CHT16 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 671 
zobacz
 4 sklepy |  8 ofert
promocja do 4%
HB430VX płyta producenta Freggia

Planujesz remont kuchni i chcesz ją wyposażyć w płytę grzejną? Kuchnia to serce każdego domu. Jeśli wyposażysz ją w dobry sprzęt, stanie się ona miejscem, w którym z większą przyjemnością przygotujesz posiłki dla siebie i całej rodziny. Przyjrzyj się płycie gazowej Freggia HB430VX i zdecyduj czy będzie ona idealna do Twojej kuchni.

od 642 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
AGD Freggia HA750VGTB

Stawiasz na tradycyjne rozwiązania i szukasz nowej płyty gazowej do swojej kuchni? Spraw, by kuchnia była przyjaznym miejscem i ozdobą Twojego domu. Z dobrym i stylowym sprzętem, z przyjemnością będziesz gotować potrawy dla siebie, domowników i przyjaciół. Przeczytaj charakterystykę płyty gazowej Freggia HA750VGTB i zdecyduj, czy sprawdzi się ona w Twojej kuchni.

od 1026 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 7%
PP96GGG50 kuchnia producenta Freggia

Robisz remont kuchni i szukasz wolnostojącej kuchenki? Wybierz sprawdzony i stylowy sprzęt, a dzięki temu Twoja kuchnia stanie się nie tylko ozdobą całego domu, ale też miejscem w którym chętnie będziesz przygotowywać posiłki dla siebie i domowników. Nadaj swojej kuchni nowego charakteru z kuchenką gazową Freggia PP96GGG50, która umili Ci codzienne gotowanie.

od 4837 
zobacz
 3 sklepy |  8 ofert
Freggia HA640VX z kategorii [płyty gazowe]

Robisz remont kuchni i szukasz alternatywy dla wolnostojącej kuchenki? Wybierz sprawdzony i stylowy sprzęt, a dzięki temu Twoja kuchnia stanie się nie tylko ozdobą całego domu, ale też miejscem w którym chętnie będziesz przygotowywać posiłki dla siebie i domowników. Nadaj swojej kuchni nowego charakteru z płytą gazową Freggia HA640VX, która umili Ci codzienne gotowanie.

od 632 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Freggia HA640VGTX (grzejna płyta)

Stawiasz na tradycyjne rozwiązania i szukasz nowej płyty gazowej do swojej kuchni? Spraw, by kuchnia była przyjaznym miejscem i ozdobą Twojego domu. Z dobrym i stylowym sprzętem, z przyjemnością będziesz przygotowywać posiłki dla siebie, domowników i przyjaciół. Przeczytaj charakterystykę płyty gazowej Freggia HA640VGTX i zdecyduj, czy sprawdzi się ona w Twojej kuchni.

od 795 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Freggia HA750VGTX, gazowa płyta grzejna

Urządzasz nową kuchnię i szukasz płyty grzejnej? Twoja kuchnia stanie się jeszcze przyjemniejszym miejscem, jeśli wybierzesz dobry i sprawdzony sprzęt. Dzięki temu, jeszcze chętniej będziesz gotować różne posiłki dla swoich bliskich. Zapoznaj się z opisem płyty gazowej Freggia HA750VGTX i dokonaj właściwego wyboru.

od 1035 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty