Sprzęt AGD Globalo promocja 2017

-28%


Okazja cenowa
ALTARA 90.3 marki Globalo z kategorii: okapy za jedyne

1949 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Globalo które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd globalo dostępne jest ponad 94 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 4%
Globalo Merto 60.2 [wyciąg]
Rodzaj: przyścienny

Lubisz swoją kuchnię? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Globalo Merto 60.2 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 1141 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 29%
Globalo Vintio 60.1 - produkt z kat. okapy
Rodzaj: kominowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Vintio 60.1 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1099 
zobacz
 5 sklepów |  10 ofert
promocja do 21%
Sareto Isola 90.2 okap marki Globalo
Rodzaj: wyspowy

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Globalo Sareto Isola 90.2, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2290.01 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 28%
ALTARA 90.3 marki Globalo z kategorii: okapy
Rodzaj: przyścienny

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo ALTARA 90.3, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1949 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 4%
Berasso 75.1 okap marki Globalo
Rodzaj: przyścienny

Lubisz swoją kuchnię? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Berasso 75.1, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 5904 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 4%
Berasso 60.1 marki Globalo z kategorii: okapy
Rodzaj: przyścienny

Lubisz swoją kuchnię? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Berasso 60.1, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 5808 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 4%
Atino Isola 65.2 marki Globalo z kategorii: okapy
Rodzaj: wyspowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Globalo Atino Isola 65.2, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2197.05 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 4%
Sareto 90.2 marki Globalo z kategorii: okapy
Rodzaj: przyścienny

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Globalo Sareto 90.2, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 2197.04 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 4%
Perio Touch 90.1 marki Globalo - okap
Rodzaj: teleskopowy

Lubisz swoją kuchnię? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Perio Touch 90.1 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1104 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 4%
Globalo Nomina 80.3 [wyciąg]
Rodzaj: kominowy

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Nomina 80.3 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1579 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 23%
Nomina 60.3 marki Globalo - okap
Rodzaj: przyścienny

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Globalo Nomina 60.3, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1469.01 
zobacz
 7 sklepów |  15 ofert
Loteo 60.1 marki Globalo z kategorii: okapy
Rodzaj: szafkowy

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Loteo 60.1 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1699 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 17%
Loteo 60.2 Plus marki Globalo z kategorii: okapy do zabudowy

Czerpiesz frajdę z gotowania w swoim mieszkaniu? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Globalo Loteo 60.2 Plus, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 1412 
zobacz
 5 sklepów |  11 ofert
promocja do 4%
Globalo Formeri 60.2 AGD z kategorii [okapy]

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Globalo Formeri 60.2 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 758 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 1%
Globalo Vintio 90.1 AGD z kategorii [okapy]
Rodzaj: kominowy

Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Vintio 90.1, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1698.63 
zobacz
 5 sklepów |  10 ofert
promocja do 55%
Globalo Divida 90.3, okap kuchenny
Rodzaj: przyścienny

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Divida 90.3, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1651 
zobacz
 7 sklepów |  31 ofert
promocja do 4%
Lagardio 90.2 okap marki Globalo
Rodzaj: kominowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Lagardio 90.2, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1698.05 
zobacz
 7 sklepów |  14 ofert
promocja do 5%
Larto 90.2 okap marki Globalo
Rodzaj: kominowy

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Larto 90.2, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1418.05 
zobacz
 7 sklepów |  19 ofert
promocja do 8%
Altara 90.2 marki Globalo - okap
Rodzaj: przyścienny

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Globalo Altara 90.2 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 1799 
zobacz
 5 sklepów |  8 ofert
promocja do 4%
Globalo CRYSTALIO 90.5 [wyciąg]
Rodzaj: kominowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo CRYSTALIO 90.5, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2675.01 
zobacz
 8 sklepów |  15 ofert