Sprzęt AGD Globalo promocja 2017

-33%


Okazja cenowa
Globalo Divida 60.3 za jedyne

1593 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Globalo które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd globalo dostępne jest ponad 108 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 4%
Globalo Perio Touch 90.1
Rodzaj: teleskopowy

Lubisz swoją kuchnię? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Perio Touch 90.1 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1104 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 25%
Globalo Nomina 60.3
Rodzaj: przyścienny

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Globalo Nomina 60.3, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1422 
zobacz
 5 sklepów |  10 ofert
promocja do 4%
Globalo Sareto Isola 90.2
Rodzaj: wyspowy

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Globalo Sareto Isola 90.2, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2784 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
Globalo LIVENO 100.2
Rodzaj: sufitowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Globalo LIVENO 100.2, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 3699.99 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 4%
Globalo Merto 60.2
Rodzaj: przyścienny

Lubisz swoją kuchnię? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Globalo Merto 60.2 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 1141 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
Globalo Berasso 75.1
Rodzaj: przyścienny

Lubisz swoją kuchnię? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Berasso 75.1, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 5904 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Globalo Berasso 60.1
Rodzaj: przyścienny

Lubisz swoją kuchnię? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Berasso 60.1, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 5808 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Globalo Nomina 80.3
Rodzaj: kominowy

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Nomina 80.3 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1579 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Globalo Sareto 90.2
Rodzaj: przyścienny

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Globalo Sareto 90.2, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 2192.05 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 21%
Globalo Loteo 60.2 Plus

Czerpiesz frajdę z gotowania w swoim mieszkaniu? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Globalo Loteo 60.2 Plus, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 1411.69 
zobacz
 4 sklepy |  8 ofert
Globalo Atino Isola 65.2
Rodzaj: wyspowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Globalo Atino Isola 65.2, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2198 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 33%
Globalo Nomina 90.3
Rodzaj: kominowy

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Globalo Nomina 90.3 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 1585 
zobacz
 5 sklepów |  14 ofert
Globalo Boliro 75.2
Rodzaj: kominowy

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Boliro 75.2 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1590 
zobacz
 5 sklepów |  7 ofert
promocja do 24%
Globalo Toredo Isola 40.3
Rodzaj: wyspowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Toredo Isola 40.3 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 2190 
zobacz
 3 sklepy |  7 ofert
Globalo NIDARO 90.2
Rodzaj: kominowy

Lubisz swoją kuchnię? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Globalo NIDARO 90.2, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 1334 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 3%
Globalo Perio 50.2

Czerpiesz frajdę z gotowania w swoim domu? Irytują Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Perio 50.2, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 519 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 4%
Globalo Atino 70.2
Rodzaj: przyścienny

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Globalo Atino 70.2, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 1727 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
Globalo Lagardio 90.2
Rodzaj: kominowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Lagardio 90.2, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1698 
zobacz
 5 sklepów |  10 ofert
promocja do 6%
Globalo Lagardio 75.2
Rodzaj: kominowy

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Lagardio 75.2 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1614 
zobacz
 5 sklepów |  9 ofert
promocja do 14%
Globalo Altemo 90.2
Rodzaj: przyścienny

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Altemo 90.2 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 2990.06 
zobacz
 5 sklepów |  15 ofert