Sprzęt AGD Globalo promocja 2017

-32%


Okazja cenowa
Globalo Argentelo 80.2 za jedyne

3590 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Globalo które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd globalo dostępne jest ponad 90 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 36%
Globalo Boliro 75.2
Rodzaj: kominowy

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Boliro 75.2 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1590 
zobacz
 7 sklepów |  14 ofert
promocja do 14%
Globalo Perio Touch 90.1
Rodzaj: teleskopowy

Lubisz swoją kuchnię? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Perio Touch 90.1 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 990 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
Globalo Lofetti 60.1

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Masz problem z zapachami, które unoszą się podczas tej czynności? Okap kuchenny Globalo Lofetti 60.1 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 747 
zobacz
 3 sklepy |  7 ofert
promocja do 1%
Globalo Loteo 60.2

Lubisz pracę w swojej kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap kuchenny Globalo Loteo 60.2 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 1578 
zobacz
 4 sklepy |  12 ofert
promocja do 11%
Globalo Sareto Isola 90.2
Rodzaj: wyspowy

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Globalo Sareto Isola 90.2, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2490 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 19%
Globalo Sareto 90.2
Rodzaj: przyścienny

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Globalo Sareto 90.2, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 1790 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 4%
Globalo Berasso 75.1
Rodzaj: przyścienny

Lubisz swoją kuchnię? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Berasso 75.1, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 5904 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 4%
Globalo Berasso 60.1
Rodzaj: przyścienny

Lubisz swoją kuchnię? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Berasso 60.1, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 5808 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 4%
Globalo Merto 60.2
Rodzaj: przyścienny

Lubisz swoją kuchnię? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Globalo Merto 60.2 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 1141 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 13%
Globalo ALTARA 90.3
Rodzaj: przyścienny

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo ALTARA 90.3, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1690 
zobacz
 4 sklepy |  8 ofert
promocja do 21%
Globalo Atino Isola 65.2
Rodzaj: wyspowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Globalo Atino Isola 65.2, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1799 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 4%
Globalo Nomina 80.3
Rodzaj: kominowy

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Nomina 80.3 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1584 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 20%
Globalo Nomina 60.3
Rodzaj: przyścienny

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Globalo Nomina 60.3, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1423.2 
zobacz
 6 sklepów |  14 ofert
promocja do 20%
Globalo Toredo Isola 40.3
Rodzaj: wyspowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Toredo Isola 40.3 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 2294 
zobacz
 4 sklepy |  10 ofert
Globalo LIVENO 100.2
Rodzaj: sufitowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Globalo LIVENO 100.2, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 3590 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 12%
Globalo Nomina Isola 90.3
Rodzaj: wyspowy

Dużo w domu gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Nomina Isola 90.3, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2198 
zobacz
 4 sklepy |  6 ofert
promocja do 7%
Globalo Lagardio 90.2
Rodzaj: kominowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Lagardio 90.2, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1648.7 
zobacz
 6 sklepów |  9 ofert
promocja do 40%
Globalo Divida Isola 90.3
Rodzaj: wyspowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Divida Isola 90.3, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2198 
zobacz
 4 sklepy |  11 ofert
promocja do 7%
Globalo CRYSTALIO 90.5
Rodzaj: kominowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo CRYSTALIO 90.5, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2490 
zobacz
 6 sklepów |  12 ofert
promocja do 17%
Globalo Atino 70.2
Rodzaj: przyścienny

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Globalo Atino 70.2, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 1490 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert