Sprzęt AGD Globalo promocja 2017

-32%


Okazja cenowa
Globalo Cylindro 39.3 - produkt z kat. okapy do zabudowy za jedyne

2294 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Globalo które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd globalo dostępne jest ponad 93 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 4%
Perio Touch 90.1 marki Globalo - okap
Rodzaj: teleskopowy

Lubisz swoją kuchnię? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Perio Touch 90.1 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1104 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 4%
Berasso 75.1 okap marki Globalo
Rodzaj: przyścienny

Lubisz swoją kuchnię? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Berasso 75.1, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 5904 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 4%
Globalo Nomina 80.3 [wyciąg]
Rodzaj: kominowy

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Nomina 80.3 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1579 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 4%
Berasso 60.1 marki Globalo z kategorii: okapy
Rodzaj: przyścienny

Lubisz swoją kuchnię? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Berasso 60.1, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 5808 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 21%
Sareto Isola 90.2 okap marki Globalo
Rodzaj: wyspowy

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Globalo Sareto Isola 90.2, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2290.01 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 18%
Nomina 60.3 marki Globalo - okap
Rodzaj: przyścienny

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Globalo Nomina 60.3, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1516 
zobacz
 4 sklepy |  6 ofert
promocja do 4%
Atino Isola 65.2 marki Globalo z kategorii: okapy
Rodzaj: wyspowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Globalo Atino Isola 65.2, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2198 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 4%
Sareto 90.2 marki Globalo z kategorii: okapy
Rodzaj: przyścienny

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Globalo Sareto 90.2, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 2198 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 17%
Loteo 60.2 okap producenta Globalo

Lubisz pracę w swojej kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap kuchenny Globalo Loteo 60.2 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 1414.7 
zobacz
 2 sklepy |  5 ofert
promocja do 4%
Lagardio 75.2 okap marki Globalo
Rodzaj: kominowy

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Lagardio 75.2 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1641 
zobacz
 4 sklepy |  7 ofert
promocja do 4%
Boliro 90.2 marki Globalo z kategorii: okapy
Rodzaj: kominowy

Dużo w domu gotujesz? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Globalo Boliro 90.2, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1687 
zobacz
 4 sklepy |  8 ofert
promocja do 31%
Nomina 90.3 marki Globalo z kategorii: okapy
Rodzaj: kominowy

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Globalo Nomina 90.3 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 1574.2 
zobacz
 4 sklepy |  10 ofert
promocja do 4%
Globalo CRYSTALIO 90.5 [wyciąg]
Rodzaj: kominowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo CRYSTALIO 90.5, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2675.01 
zobacz
 4 sklepy |  7 ofert
Loteo 60.1 marki Globalo z kategorii: okapy
Rodzaj: szafkowy

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Loteo 60.1 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1699 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 1%
Globalo Vintio 90.1 AGD z kategorii [okapy]
Rodzaj: kominowy

Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Vintio 90.1, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1698.64 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
Globalo Formeri 60.2 AGD z kategorii [okapy]

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Globalo Formeri 60.2 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 758 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 13%
Globalo Mirida 90.2 - produkt z kat. okapy
Rodzaj: przyścienny

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo Mirida 90.2 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1267 
zobacz
 4 sklepy |  7 ofert
promocja do 32%
CYLINDRO ISOLA 39.3 marki Globalo - okap
Rodzaj: wyspowy

Lubisz swoją kuchnię? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Globalo CYLINDRO ISOLA 39.3 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 2390 
zobacz
 1 sklep |  4 oferty
promocja do 4%
Globalo Nomina Isola 90.3 - produkt z kat. okapy
Rodzaj: wyspowy

Dużo w domu gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Nomina Isola 90.3, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2198 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Globalo Grovia 60.2, okap kuchenny
Rodzaj: kominowy

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Globalo Grovia 60.2, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 758 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty