Sprzęt AGD Kernau promocja 2017

-44%


Okazja cenowa
Kernau KGH 6421 z kategorii [płyty gazowe] za jedyne

499 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Kernau które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd kernau dostępne jest ponad 129 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 35%
Kernau KCH 0390 [wyciąg]

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Kernau KCH 0390, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1699 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 47%
Kernau KBH0960 [wyciąg do zabudowy]

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap kuchenny Kernau KBH0960 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 149 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 17%
Kernau KTH10.162 (AGD do zabudowy)

Czerpiesz frajdę z gotowania w swoim mieszkaniu? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap Kernau KTH10.162, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 399 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 3%
Okap Kernau KCH2291 (zabudowa)

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap Kernau KCH2291, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu aromatów z kuchni.

od 1499 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 18%
Okap Kernau KCH 0140

Dużo w domu gotujesz? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Kernau KCH 0140 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 2299 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
KIH64 marki Kernau

Szukasz płyty grzejnej do swojej kuchni? Stwórz w swoim domu idealne miejsce do przygotowywania posiłków. Gotowanie będzie przyjemniejsze ze sprawdzonym i stylowym sprzętem, do tego Twoja kuchnia stanie się ozdobą całego domu. Spójrz na opis urządzenia KIH64 firmy Kernau, przeanalizuj jego funkcje oraz dokonaj wyboru właściwej płyty indukcyjnej.

1149 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 44%
Kernau KGH 6421 z kategorii [płyty gazowe]

Robisz remont kuchni i szukasz alternatywy dla wolnostojącej kuchenki? Wybierz sprawdzony i stylowy sprzęt, a dzięki temu Twoja kuchnia stanie się nie tylko ozdobą całego domu, ale też miejscem w którym chętnie będziesz przygotowywać posiłki dla siebie i domowników. Nadaj swojej kuchni nowego charakteru z płytą gazową Kernau KGH 6421, która umili Ci codzienne gotowanie.

od 499 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 5%
Kernau KHC 3211 z kategorii [płyty ceramiczne]

Planujesz remont kuchni i myślisz nad zakupem płyty grzejnej? Kuchnia to serce każdego domu, więc wyposaż ją w stylowy i nowoczesny sprzęt. Dzięki temu, będzie to miejsce, w którym nie tylko chętnie będziesz przygotowywać posiłki, ale także będzie ozdobą Twojego domu. Przyjrzyj się płycie ceramicznej Kernau KHC 3211 i zdecyduj, czy będzie ona odpowiednia do Twojej kuchni.

od 599 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 14%
Kernau KGH 6461 (grzejna płyta)

Robisz remont kuchni i szukasz alternatywy dla wolnostojącej kuchenki? Wybierz sprawdzony i stylowy sprzęt, a dzięki temu Twoja kuchnia stanie się nie tylko ozdobą całego domu, ale też miejscem w którym chętnie będziesz przygotowywać posiłki dla siebie i domowników. Nadaj swojej kuchni nowego charakteru z płytą gazową Kernau KGH 6461, która umili Ci codzienne gotowanie.

od 599 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 6%
KGH 6481 marki Kernau z kategorii: płyty gazowe

Szukasz płyty grzejnej do swojej kuchni? Stwórz w swojej kuchni idealne miejsce do przygotowywania posiłków. Gotowanie będzie przyjemniejsze ze sprawdzonym i stylowym sprzętem, do tego Twoja kuchnia stanie się ozdobą całego domu. Przeczytaj opis płyty gazowej Kernau KGH 6481, porównaj oferty sklepów i zdecyduj, czy to właśnie ją chcesz mieć w swojej kuchni.

od 449 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 11%
Kernau KGH 644 (grzejna płyta)

Urządzasz nową kuchnię i szukasz płyty grzejnej? Twoja kuchnia stanie się jeszcze przyjemniejszym miejscem, jeśli wybierzesz dobry i sprawdzony sprzęt. Dzięki temu, jeszcze chętniej będziesz gotować różne posiłki dla swoich bliskich. Zapoznaj się z charakterystyką płyty gazowej Kernau KGH 644 i dokonaj właściwego wyboru.

od 839 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
KGH 3211 marki Kernau z kategorii: płyty gazowe

Stawiasz na tradycyjne rozwiązania i szukasz nowej płyty gazowej do swojej kuchni? Spraw, by kuchnia była przyjaznym miejscem i ozdobą Twojego domu. Z dobrym i stylowym sprzętem, z przyjemnością będziesz przygotowywać potrawy dla siebie, domowników i przyjaciół. Przeczytaj charakterystykę płyty gazowej Kernau KGH 3211 i zdecyduj, czy sprawdzi się ona w Twojej kuchni.

od 369 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 6%
Kernau KIH3211 - indukcyjna płyta grzejna

Modernizujesz kuchnię i chcesz zainwestować w nowoczesną płytę grzejną? Stanie się ona jeszcze przyjemniejszym miejscem, jeśli wybierzesz dobry i nowoczesny sprzęt. Dzięki temu, jeszcze chętniej będziesz przygotowywać różne potrawy dla swoich bliskich. Zapoznaj się z funkcjami płyty indukcyjnej KIH3211 firmy Kernau i zdecyduj, czy to właśnie jej chcesz używać przy codziennym gotowaniu.

od 899 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 28%
Kernau KFRC18161 [AGD]
Kolor: srebrny

Utrzymaj swoją żywność w stanie świeżości z wydajną i energooszczędną chłodziarką Kernau KFRC18161.

od 1399 
zobacz
 2 sklepy |  8 ofert
promocja do 3%
Kernau KBO0962PP z kategorii: piekarniki

Nadaj swoim potrawom wyjątkowego smaku, z piekarnikiem domowym Kernau KBO0962PP. Urządzenie do przygotowywania gorących i aromatycznych posiłków powinno znaleźć się w każdym domu. Wybór odpowiedniego piekarnika, to oczywiście kwestia indywidualnego gustu i indywidualnych potrzeb. Spójrzmy na urządzenie KBO0962PP.

od 1499 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
Kernau KBO0772SK (piekarnik do zabudowy)

Nadaj swoim potrawom wyjątkowego smaku, z piekarnikiem domowym Kernau KBO0772SK. Mimo powszechnej dostępności kuchenek mikrofalowych, pewnych dobrych posiłków w takiej kuchence nie przygotujemy. Dlatego nadal podstawą każdej kuchni jest dobrej jakości piekarnik. To dzięki niemu potrawy będą miały niespotykany aromat i kruchość. Spójrzmy na urządzenie KBO0772SK, którego producentem jest Kernau

od 1099 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Kernau KTH 10.260 [wyciąg]

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Kernau KTH 10.260, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 469 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 47%
KCH 1761 okap marki Kernau
Rodzaj: przyścienny

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Kernau KCH 1761 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 479 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
promocja do 47%
Kernau KBH 0950, okap kuchenny

Lubisz swoją kuchnię? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Kernau KBH 0950 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 149 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
Kernau KTH10.151 [wyciąg do zabudowy]

Lubisz pracę w swojej kuchni? Nie zawsze zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak, to warto zamontować okap Kernau KTH10.151, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 279 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty