Sprzęt AGD Remington promocja 2017

-29%


Okazja cenowa
Urządzenie do stylizacji włosów REMINGTON S3500 Ceramic Straight 230 - płać punktami PAYBACK!, kup u jednego z partnerów za jedyne

84 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Remington które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd remington dostępne jest ponad 253 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 34%
Remington S8590 bez grzebienia
Rodzaj: karbownica Jonizacja: nie Powłoka płytek: ceramiczna Wytwarzanie pary: nie Grzebień: nie

W jakich włosach najlepiej się czujesz? Prostych czy falowanych? Bez względu na to jakie włosy wolisz, i w których czujesz się lepiej powinnaś mieć sprzęt, dzięki któremu szybko będziesz mogła zmienić swoje uczesanie. Karbownica i prostownica to właśnie takie sprzęty. Sprawdź jak prezentuje się Remington S8590, którą znajdziesz dzięki nam w dobrej cenie.

od 149 
zobacz
 11 sklepów |  11 ofert
promocja do 22%
Remington IPL 6750 z kategorii [depilatory]
Sposób depilacji: świetlna Rodzaj zasilania: sieciowe

Nie chcesz tracić czasu na codzienne golenie, po którym włoski i tak szybko odrastają? Depilator Remington IPL 6750 może stać się idealnym rozwiązaniem w walce ze zbędnym owłosieniem. Zasadniczą różnicą miedzy jednorazowymi maszynkami a depilatorami jest to, że te drugie usuwają całe włoski, łącznie z cebulką, zamiast tylko je ucinać. Powoduje to ich powolniejsze odrastanie i gładszą skórę na dłużej. Zamień jednorazową maszynkę na produkt firmy Remington, za sprawą którego nieskazitelna skóra może być w zasięgu Twojej ręki.

od 979 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 44%
S8500 marki Remington - Urządzenie do stylizacji włosów
Rodzaj: karbownica Maksymalna temperatura: 220 °C Wytwarzanie pary: nie Grzebień: nie

Wolisz włosy proste czy pofalowane? Bez względu na to jakie włosy wolisz, i w których czujesz się lepiej powinnaś mieć sprzęt, dzięki któremu szybko będziesz mogła zmienić swoje uczesanie. Karbownica i prostownica to właśnie takie sprzęty. Sprawdź jak prezentuje się Remington S8500, którą znajdziesz dzięki nam w dobrej cenie.

od 109 
zobacz
 13 sklepów |  14 ofert
promocja do 30%
Remington AS 7051 - produkt z kat. suszarko lokówki
Moc: 1000 W Ilość nasadek: 4 Jonizacja: tak Regulacja prędkości: tak Regulacja temperatury: tak Nawiew zimnego powietrza: tak

Naturalne loki lub fale od długiego czasu były Twoim marzeniem? Model AS 7051 firmy Remington pomoże Ci to osiągnąć. Właściwa pielęgnacja jest kluczem do zdrowych włosów. Suszarko-lokówka to urządzenie 2 w 1, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i szybko stworzysz wymarzone uczesanie.

od 99 
zobacz
 9 sklepów |  9 ofert
promocja do 50%
Remington AQ7 do golenia na sucho, czas ładowania [1h]
Rodzaj zasilania: akumulatorowe, akumulatorowo-sieciowe Sposób golenia: na sucho Czas ładowania: 1 h Czas pracy bezprzewodowej: 60 min

Szukasz lepszego rozwiązania, które uprzyjemni Ci golenie? Golarka umożliwi Ci wygodne i szybkie usuwanie zarostu. Z nią możesz zrezygnować z różnych specyfików przeznaczonych do golenia. Zanim dokonasz wyboru, pamiętaj - prawdziwy mężczyzna się nie goli! Jeśli jednak mimo wszystko, chcesz zaopatrzyć się w golarkę, przyjrzyj się urządzeniu Remington AQ7, będzie to strzał w dziesiątkę.

od 199 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 30%
Remington D5216 z kategorii [suszarki do włosów]
Moc: 2300 W Koncentrator: tak Dyfuzor: tak

Suszarka Remington D5216 zapewni właściwą pielęgnację Twoim włosom oraz ułatwi ich stylizację. Model ten umożliwi Ci nie tylko szybkie i dokładne suszenie, ale też wstępną stylizację pożądanej fryzury. Zadbaj o swoje włosy, zwłaszcza zimą, gdy rzadziej można pozwolić na ich samoczynne wysychanie, lecz także latem, kiedy w krótkim czasie chcesz uzyskać wymarzone uczesanie.

od 109 
zobacz
 12 sklepów |  12 ofert
promocja do 14%
Depilator Remington EP 7020
Regulacja prędkości: tak Sposób depilacji: pęsety Głowica: 40 par pęset Rodzaj zasilania: sieciowe

Nie chcesz tracić czasu na codzienne golenie, po którym włoski i tak szybko odrastają? Depilator Remington EP 7020 może stać się idealnym rozwiązaniem w walce ze zbędnym owłosieniem. Zasadniczą różnicą miedzy jednorazowymi maszynkami a depilatorami jest to, że te drugie usuwają całe włoski, łącznie z cebulką, zamiast tylko je ucinać. Powoduje to ich wolniejsze odrastanie i gładszą skórę na dłużej. Zamień jednorazową maszynkę na produkt firmy Remington, za sprawą którego nieskazitelna skóra może być w zasięgu Twojej ręki.

od 205.01 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 36%
D8700 marki Remington - suszarka do włosów
Moc: 2400 W Koncentrator: tak Dyfuzor: tak

Coraz częściej suszarka służy nie tylko do samego suszenia, lecz również do stylizacji fryzury. Remington D8700 to odpowiednie urządzenie do pielęgnacji Twoich włosów, aby były zarówno piękne, jak i zdrowe. Efektywne suszenie pozwoli Ci szybko ułożyć włosy, zarówno w zwykły dzień, jak i przed ważnym spotkaniem. Zagwarantuj swoim włosom troskę na jaką zasługują i dokonaj rozsądnego wyboru suszarki do włosów.

od 116.58 
zobacz
 11 sklepów |  11 ofert
promocja do 34%
D3015 marki Remington o mocy 2000W
Moc: 2000 W Dyfuzor: tak

Suszarka Remington D3015 zapewni właściwą pielęgnację Twoim włosom oraz ułatwi ich stylizację. Niezależnie od okazji, model ten umożliwi Ci efektywne suszenie oraz będzie pomocny w układaniu fryzury. Dobrze dobrana suszarka nie tylko zaoszczędzi Twój czas, lecz jeszcze zadba o kondycję Twoich włosów.

od 75 
zobacz
 11 sklepów |  11 ofert
promocja do 23%
Remington S9500 bez grzebienia
Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 235 °C Jonizacja: nie Powłoka płytek: ceramiczna Wytwarzanie pary: nie Grzebień: nie

Lubisz włosy proste czy pofalowane? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź Remington S9500, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

od 149.01 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 18%
Remington AS 8110 z kategorii [suszarko lokówki]
Moc: 1000 W Jonizacja: nie Regulacja temperatury: tak

Marzy Ci się układanie fal już podczas suszenia włosów? Możesz to osiągnąć w zaciszu własnego domu dzięki suszarko-lokówce Remington AS 8110. Zainwestuj w zdrowy i piękny wygląd Swoich włosów i wybierz mądrze urządzenie, które zapewni Ci nie tylko wymarzony efekt, ale także pomoże w codziennej pielęgnacji.

od 179.02 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 7%
S2880 producenta Remington
Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 200 °C Jonizacja: tak Powłoka płytek: ceramiczna Wytwarzanie pary: nie Grzebień: nie

Lubisz włosy proste czy pofalowane? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź Remington S2880, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

od 78.6 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 21%
Depilator Remington EP 7030
Regulacja prędkości: tak Sposób depilacji: pęsety Głowica: 40 par pęset Rodzaj zasilania: sieciowe

Masz już dość codziennego golenia i szybko odrastających włosków? Z depilatorem Remington EP 7030 szybko i skutecznie usuniesz zbędne owłosienie. Depilator to urządzenie elektryczne, które zlikwiduje włoski skuteczniej niż jednorazowa maszynka. Dzieje się tak, gdyż usuwa on całe włoski wraz z cebulką, a nie tylko ucina je przy skórze, jak robi to zwykła maszynka. Zapewni Ci to gładkość i jedwabistość na długo. Zwróć uwagę na produkt firmy Remington, który pomoże Ci w regularnej pielęgnacji Twojej skóry.

od 238 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 14%
Remington HC5400 [czas ładowania 16h]
Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe Czas ładowania: 16 h Czas pracy bezprzewodowej: 60 min Maksymalna długość: 42 mm Minimalna długość: 3 mm

Masz już dość wydawania pieniędzy na fryzjera i chcesz zainwestować w sprzęt, który umożliwi Ci strzyżenie włosów i brody w domowym zaciszu? Maszynka do strzyżenia to sprzęt dla Ciebie. Dzięki niej, możesz sprawnie skrócić włosy czy nadać określony kształt brodzie, gdy tylko odczujesz taką chęć. Przeczytaj charakterystykę urządzenia Remington HC5400, przeanalizuj jego funkcje i dokonaj wyboru.

od 112 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 19%
Remington PF7200, czas ładowania [16h]
Rodzaj zasilania: akumulatorowe Czas ładowania: 16 h Czas pracy bezprzewodowej: 40 min

Masz już dość golenia zwykłą maszynką? Golarka to urządzenie, dające Ci szybkie i komfortowe usuwanie zbędnego zarostu. Nie musisz do tego używać żadnych pianek, kremów czy innych specyfików. Przyjrzyj się charakterystyce urządzenia Remington PF7200 oraz funkcjom jakie posiada i zdecyduj, czy to właśnie jego chcesz używać.

od 105 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 26%
Remington AS 7055 z kategorii [suszarko lokówki]
Moc: 800 W

Marzy Ci się układanie fal już podczas suszenia włosów? Możesz to osiągnąć w zaciszu własnego domu dzięki suszarko-lokówce Remington AS 7055. Zainwestuj w zdrowy i piękny wygląd Twoich włosów i wybierz mądrze urządzenie, które zapewni Ci nie tylko wymarzony efekt, ale także pomoże w codziennej pielęgnacji.

od 125 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 37%
R95 golarka marki Remington
Rodzaj zasilania: akumulatorowe Sposób golenia: na sucho Czas ładowania: 8 h

Szukasz lepszego rozwiązania, które ułatwi Ci golenie? Golarka umożliwi Ci wygodne i sprawne usuwanie zarostu. Z nią możesz zrezygnować z różnych specyfików przeznaczonych do golenia. Zapoznaj się z urządzeniem Remington R95, przeanalizuj jakie posiada cechy i zdecyduj, czy to właśnie ono będzie dla Ciebie najlepsze.

od 57 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 34%
Remington D6090 do suszenia włosów
Moc: 2200 W Koncentrator: tak Dyfuzor: nie

Istotą pięknych włosów jest ich właściwa pielęgnacja. Remington D6090 pomoże Ci je uzyskać w zaciszu własnego domu. Bez różnicy czy masz grube czy cienkie włosy, używając tego modelu szybko i dokładnie je wysuszysz. Dobrze dobrana suszarka nie tylko zaoszczędzi Twój czas, lecz jeszcze zadba o kondycję Twoich włosów.

od 115 
zobacz
 10 sklepów |  10 ofert
promocja do 24%
Remington D5017 z koncentratorem
Moc: 2100 W Koncentrator: tak Dyfuzor: tak

Właściwa suszarka to klucz do pięknych włosów. Remington D5017 pomoże Ci w ich pielęgnacji. Model ten umożliwi Ci nie tylko szybkie i dokładne suszenie, ale też wstępną stylizację pożądanej fryzury. Odpowiednio dobrana suszarka nie tylko zaoszczędzi Twój czas, lecz jeszcze zadba o kondycję Twoich włosów.

od 140 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 15%
AC9096 suszarka marki Remington
Moc: 2400 W Koncentrator: tak Dyfuzor: tak

Właściwa suszarka to klucz do pięknych włosów. Remington AC9096 pomoże Ci w ich pielęgnacji. Bez różnicy czy masz grube czy cienkie włosy, używając tego modelu szybko i dokładnie je wysuszysz. Właściwie dobrana suszarka nie tylko zaoszczędzi Twój czas, lecz jeszcze zadba o kondycję Twoich włosów.

od 172.91 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert