Sprzęt AGD Remington promocja 2017

-23%


Okazja cenowa
Remington S9100 za jedyne

239 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Remington które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd remington dostępne jest ponad 169 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 19%
Remington IPL 6780
Regulacja prędkości: tak Sposób depilacji: laserowe Nasadka masująca: nie Rodzaj zasilania: sieciowe Kolor: biały

Pozbądź się niepożądanego owłosienia na długi czas. Dzięki depilatorowi Remington IPL 6780 Twoja skóra będzie przyjemna w dotyku, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze. Urządzenie to, tym różni się od jednorazowych maszynek do golenia, że usuwa włoski wraz z cebulkami, a nie ucina ich tuż przy skórze. Przez to włoski stają się słabsze i wolniej odrastają, a Twoje ciało przez długi okres jest gładkie. Właściwy depilator to gwarancja nieskazitelnej skóry. Dlatego zamień jednorazową maszynkę na urządzenie marki Remington, dzięki któremu pożegnasz się z niechcianym owłosieniem.

od 971.7 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 45%
Remington S8590
Kolor: brązowy, czarny Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 230 °C Jonizacja: nie Powłoka płytek: ceramiczna Wytwarzanie pary: nie Grzebień: nie

W jakich włosach najlepiej się czujesz? Prostych czy falowanych? Bez względu na to jakie włosy wolisz, i w których czujesz się lepiej powinnaś mieć sprzęt, dzięki któremu szybko będziesz mogła zmienić swoje uczesanie. Karbownica i prostownica to właśnie takie sprzęty. Sprawdź jak prezentuje się Remington S8590, którą znajdziesz dzięki nam w dobrej cenie.

od 149 
zobacz
 11 sklepów |  11 ofert
promocja do 26%
Remington D5216
Moc: 2300 W Koncentrator: tak Dyfuzor: tak Kolor: biały

Suszarka Remington D5216 zapewni właściwą pielęgnację Twoim włosom oraz ułatwi ich stylizację. Model ten umożliwi Ci nie tylko szybkie i dokładne suszenie, ale też wstępną stylizację pożądanej fryzury. Zadbaj o swoje włosy, zwłaszcza zimą, gdy rzadziej można pozwolić na ich samoczynne wysychanie, lecz także latem, kiedy w krótkim czasie chcesz uzyskać wymarzone uczesanie.

od 95.99 
zobacz
 11 sklepów |  11 ofert
promocja do 40%
Remington S8500
Kolor: czarny, zielony Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 220 °C Wytwarzanie pary: nie Grzebień: nie

Wolisz włosy proste czy pofalowane? Bez względu na to jakie włosy wolisz, i w których czujesz się lepiej powinnaś mieć sprzęt, dzięki któremu szybko będziesz mogła zmienić swoje uczesanie. Karbownica i prostownica to właśnie takie sprzęty. Sprawdź jak prezentuje się Remington S8500, którą znajdziesz dzięki nam w dobrej cenie.

od 115.99 
zobacz
 10 sklepów |  10 ofert
promocja do 42%
Remington S6300
Kolor: czarny Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 230 °C Jonizacja: nie Powłoka płytek: ceramiczna

Które włosy chciałabyś mieć? Proste czy falowane? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład Remington S6300, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 99 
zobacz
 10 sklepów |  10 ofert
promocja do 45%
Remington S7300
Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 230 °C Jonizacja: nie

Które włosy chciałabyś mieć? Proste czy falowane? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź Remington S7300, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

od 119 
zobacz
 11 sklepów |  11 ofert
promocja do 22%
Remington WDF 4840
Regulacja prędkości: tak Rodzaj zasilania: akumulatorowe Kolor: biały

Pozbądź się niepożądanego owłosienia na długi czas. Dzięki depilatorowi Remington WDF 4840 Twoja skóra będzie przyjemna w dotyku, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze. Urządzenie to, tym różni się od jednorazówek, że usuwa włoski wraz z cebulkami, a nie ucina ich tuż przy skórze. Przez to włoski stają się słabsze i wolniej odrastają, a Twoje ciało przez długi okres jest gładkie. Odpowiedni depilator to gwarancja aksamitnej skóry. Dlatego zamień jednorazową maszynkę na urządzenie marki Remington, dzięki któremu pożegnasz się ze zbędnym owłosieniem.

od 99.99 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 1%
Remington S6500
Kolor: czarny Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 230 °C Jonizacja: nie Powłoka płytek: ceramiczna Wytwarzanie pary: nie Grzebień: nie

Lubisz włosy proste czy pofalowane? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź Remington S6500, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

od 128.73 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 23%
Remington S9100
Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 230 °C Jonizacja: nie Powłoka płytek: ceramiczna

Które włosy chciałabyś mieć? Proste czy falowane? Obojętnie które są Ci bliższe, ważne abyś mogła szybko zmieniać swój wygląda, tak by czuć się zawsze dobrze. Z prostownicą i karbownicą będzie to bardzo łatwe. Sprawdź Remington S9100, którą znajdziesz u nas w dobrej cenie.

od 239 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 20%
Remington S5505
Kolor: czarny Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 220 °C Powłoka płytek: ceramiczna

Proste czy falowane? W jakich włosach się najbardziej lubisz? Bez względu na to jakie włosy wolisz, i w których czujesz się lepiej powinnaś mieć sprzęt, dzięki któremu szybko będziesz mogła zmienić swoje uczesanie. Karbownica i prostownica to właśnie takie sprzęty. Sprawdź jak prezentuje się Remington S5505, którą znajdziesz dzięki nam w dobrej cenie.

od 124.49 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 42%
Remington HC5150
Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe Czas pracy bezprzewodowej: 30 min Maksymalna długość: 42 mm Minimalna długość: 1 mm

Chcesz na własną rękę strzyc siebie i członków swojej rodziny? Użyj maszynki do strzyżenia. Mając ją w swoim domu, szybko i komfortowo skrócisz włosy i brodę, kiedy tylko będziesz mieć na to chęć. Przeanalizuj właściwości urządzenia Remington HC5150 i dokonaj wyboru.

od 64 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 28%
Remington AS 7051
Moc: 1000 W Ilość nasadek: 4 Jonizacja: tak Regulacja prędkości: tak Regulacja temperatury: tak Nawiew zimnego powietrza: tak Kolor: czarny

Naturalne loki lub fale od długiego czasu były Twoim marzeniem? Model AS 7051 firmy Remington pomoże Ci to osiągnąć. Właściwa pielęgnacja jest kluczem do zdrowych włosów. Suszarko-lokówka to urządzenie 2 w 1, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i szybko stworzysz wymarzone uczesanie.

od 103 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 33%
Remington S1510
Kolor: czarny Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 220 °C Jonizacja: tak Powłoka płytek: ceramiczna, ceramiczno-turmalinowa Wytwarzanie pary: nie Grzebień: nie

Pofalowane czy proste? W których włosach Ci najlepiej? Niezależnie od tego w jakich się lepiej czujesz, warto mieć coś, co pozwoli Ci zrobić z włosami to co chcesz. Takim przyrządem może być prostownica czy karbownica. Na przykład Remington S1510, którą możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 64.82 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 14%
Remington AS 705
Moc: 800 W Ilość nasadek: 4 Rodzaj nasadek: lokówka, koncentrator, szczotka Regulacja temperatury: tak

Chcesz cieszyć się naturalnie wyglądającymi lokami? Z suszarko-lokówką Remington AS 705 szybko to osiągniesz. Wybór odpowiedniej suszarko-lokówki to inwestycja w doskonałe fale. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz czas na układanie wymarzonej fryzury, a także zadbasz o swoje włosy.

od 103 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 20%
Remington S8700
Rodzaj: prostownica Maksymalna temperatura: 230 °C Jonizacja: nie Powłoka płytek: ceramiczna

W jakich włosach najlepiej się czujesz? Prostych czy falowanych? Nieważne czy wolisz włosy proste czy pofalowane, powinnaś mieć coś co pozwoli Ci na szybką zmianę wyglądu. Dzięki prostownicy lub karbownicy będzie to możliwe. Przyjrzyj się urządzeniu Remington S8700, które możesz znaleźć w naszej porównywarce.

od 197.99 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 10%
Remington AC6120
Moc: 2200 W Koncentrator: tak Dyfuzor: tak

Odpowiednia suszarka to klucz do pięknych włosów. Remington AC6120 pomoże Ci w ich pielęgnacji. Model ten umożliwi Ci nie tylko szybkie i dokładne suszenie, ale też wstępną stylizację pożądanej fryzury. Zadbaj o swoje włosy, zwłaszcza zimą, gdy rzadziej można pozwolić na ich samoczynne wysychanie, lecz także latem, kiedy w krótkim czasie chcesz uzyskać wymarzone uczesanie.

od 198 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 4%
Remington HC5300
Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe Czas ładowania: 16 h Czas pracy bezprzewodowej: 40 min Maksymalna długość: 44 mm Minimalna długość: 1 mm

Szukasz urządzenia, dzięki któremu w zaciszu własnego domu ostrzyżesz siebie lub kogoś z rodziny? Używając maszynki do strzyżenia, sprawnie i komfortowo skrócisz włosy lub brodę do wymarzonej długości. Spójrz na urządzenie HC5300 marki Remington i zdecyduj, czy spełnia Twoje wymagania.

od 132 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 12%
Remington AC9140
Moc: 2400 W Koncentrator: tak Dyfuzor: tak

Coraz częściej suszarka służy nie tylko do samego suszenia, lecz również do stylizacji uczesania. Remington AC9140 to odpowiednie urządzenie do pielęgnacji Twoich włosów, aby były zarówno piękne, jak i zdrowe. Niezależnie od okazji, model ten umożliwi Ci efektywne suszenie oraz będzie pomocny w układaniu fryzury. Zapewnij swoim włosom troskę na jaką zasługują i dokonaj rozsądnego wyboru suszarki do włosów.

od 199 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 15%
Remington HC4250
Rodzaj zasilania: akumulatorowo-sieciowe Czas ładowania: 4 h Czas pracy bezprzewodowej: 40 min Maksymalna długość: 15 mm Minimalna długość: 1.5 mm

Masz już dość wydawania pieniędzy na fryzjera i chcesz zainwestować w sprzęt, który umożliwi Ci strzyżenie włosów i brody we własnym domu? Maszynka do strzyżenia to sprzęt dla Ciebie. Dzięki niej, możesz sprawnie przyciąć włosy czy nadać określony kształt brodzie, gdy tylko odczujesz taką chęć. Przeczytaj charakterystykę urządzenia Remington HC4250, przeanalizuj jego funkcje i dokonaj wyboru.

od 218 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 26%
Remington D6090
Moc: 2200 W Koncentrator: tak Dyfuzor: nie Kolor: czarny, fioletowy

Istotą pięknych włosów jest ich właściwa pielęgnacja. Remington D6090 pomoże Ci je uzyskać w zaciszu własnego domu. Bez różnicy czy masz grube czy cienkie włosy, używając tego modelu szybko i dokładnie je wysuszysz. Dobrze dobrana suszarka nie tylko zaoszczędzi Twój czas, lecz jeszcze zadba o kondycję Twoich włosów.

od 106 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert