Sprzęt AGD Sencor promocja 2017

-20%


Okazja cenowa
Sencor SCP 5303 za jedyne

399.99 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Sencor które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd sencor dostępne jest ponad 470 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 4%
Sencor SCJ6053
Funkcje: łatwe czyszczenie, nóżki antypoślizgowe, funkcja reverse, blokada kapania Kolor: czerwony, czarny Moc: 60 W Ilość prędkości: 1 Pojemnik na sok: nie

Wyciskarka do cytrusów Sencor SCJ 6053RD przedstawiająca nowoczesny design w kolorze czerwonym. Umożliwia przygotowanie świeżego soku z owoców cytrusowych. Wyciskarka Sencor posiada dwa rozmiary...

od 96 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 30%
Sencor SMH 331
Rodzaj: kombiwar Moc: 1400 W

Przygotowywanie posiłków w domu to Twoja ulubiona czynność? A może chcesz pichcić zdrowiej i równie smacznie? Pomogą Ci w tym kombiwary i parowary, które pozwalają na tworzenie dań zdrowych, bo bogatych w naturalne składniki odżywcze.

od 139 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 22%
Sencor SWK 1001
Pojemność: 1 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2000 W Kolor: biały, pomarańczowy

Jesteś amatorem herbaty i innych ciepłych napojów przyrządzanych na bazie wody? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Idealnym urządzeniem dla Ciebie będzie czajnik elektryczny, dzięki któremu szybko zrobisz swój ulubiony, gorący napój. Przyjrzyj się opisowi czajnika Sencor SWK 1001, przekonaj się, że jest to urządzenie, które sprawdzi się w Twojej kuchni.

od 39.21 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 16%
Sencor SWK 35
Pojemność: 1.5 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2400 W Kolor: fioletowy

Szukasz sprzętu, który w niedługim czasie zagotuje wodę na Twoją ulubioną kawę, a przy tym będzie solidny i prosty w obsłudze? W takim razie, czajnik elektryczny to urządzenie dla Ciebie. Dzięki niemu, szybko przyrządzisz swoje ulubione, gorące napoje. Spójrz na urządzenie SWK 35 firmy Sencor. Niezależnie, czy szukasz czajnika do domu, czy pracy, będzie to dobry wybór.

od 67 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 15%
Sencor SWK 38
Pojemność: 1.5 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2400 W Kolor: różowy

Chcesz mieć solidne urządzenie, które w krótkim czasie zagotuje wodę? Czajnik elektryczny to strzał w dziesiątkę. To proste, ale funkcjonalne urządzenie, które szybciej niż tradycyjny czajnik zagotuje wodę na kawę. Przeanalizuj charakterystykę urządzenia Sencor SWK 38 i zdecyduj, czy to właśnie on będzie pasował do Twojej kuchni.

od 68 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 8%
Sencor SWK 37
Pojemność: 1.5 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2400 W Kolor: zielony

Chcesz mieć solidne urządzenie, które w krótkim czasie zagotuje wodę? Czajnik elektryczny to strzał w dziesiątkę. To proste, ale funkcjonalne urządzenie, które szybciej niż tradycyjny czajnik zagotuje wodę na herbatę. Przeanalizuj charakterystykę urządzenia Sencor SWK 37 i zdecyduj, czy to właśnie on będzie pasował do Twojej kuchni.

od 73.6 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 39%
Sencor SWK 1746
Pojemność: 1.8 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2000 W Kolor: srebrny, czarny

Chcesz wymienić swój stary czajnik na nowe urządzenie? W związku z tym, to dobre miejsce. Z tym prostym i funkcjonalnym urządzeniem szybko zagotujesz wodę na herbatę. Przejrzyj opis oraz oferty w sklepach dla urządzenia SWK 1746 firmy Sencor i wybierz najlepszą dla siebie.

od 79 
zobacz
 4 sklepy |  8 ofert
promocja do 2%
Sencor SWK 1505
Pojemność: 1.5 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2000 W Kolor: biały

Chcesz wymienić swój stary czajnik na nowe urządzenie? W związku z tym, to dobre miejsce. Z tym prostym i funkcjonalnym urządzeniem szybko zagotujesz wodę na herbatę. Przejrzyj opis oraz oferty w sklepach dla urządzenia SWK 1505 firmy Sencor i wybierz najlepszą dla siebie.

od 49 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 26%
Sencor SWK 33
Pojemność: 1.5 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2400 W Kolor: pomarańczowy

Rezygnujesz z używania tradycyjnego czajnika i gotowania wody na gazie? Wyposaż swoją kuchnię w czajnik elektryczny. W porównaniu z tym tradycyjnym, szybciej zagotuje wodę, do tego jest solidny i funkcjonalny. Przeczytaj opis urządzenia Sencor SWK 33 i rozważ, czy jest to urządzenie dla Ciebie.

od 59 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 15%
Sencor SWK 36
Pojemność: 1.5 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2400 W Kolor: żółty

Rezygnujesz z używania tradycyjnego czajnika i gotowania wody na gazie? Wyposaż swoją kuchnię w czajnik elektryczny. W porównaniu z tym tradycyjnym, szybciej zagotuje wodę, do tego jest solidny i funkcjonalny. Przeczytaj opis urządzenia Sencor SWK 36 i rozważ, czy jest to urządzenie dla Ciebie.

od 68 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 22%
Sencor SWK 31
Pojemność: 1.5 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2400 W Kolor: zielony

Chcesz wymienić swój stary czajnik na nowe urządzenie? W związku z tym, to dobre miejsce. Z tym prostym i funkcjonalnym urządzeniem szybko zagotujesz wodę na herbatę. Przejrzyj opis oraz oferty w sklepach dla urządzenia SWK 31 firmy Sencor i wybierz najlepszą dla siebie.

od 62 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 12%
Sencor SWK 1740
Pojemność: 1.7 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2000 W Kolor: srebrny, czarny

Jesteś amatorem herbaty i innych ciepłych napojów przyrządzanych na bazie wody? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Idealnym urządzeniem dla Ciebie będzie czajnik elektryczny, dzięki któremu szybko zrobisz swój ulubiony, gorący napój. Przyjrzyj się opisowi czajnika Sencor SWK 1740, przekonaj się, że jest to urządzenie, które sprawdzi się w Twojej kuchni.

od 70 
zobacz
 8 sklepów |  8 ofert
promocja do 26%
Sencor SWK 34
Pojemność: 1.5 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2400 W Kolor: czerwony

Chcesz wymienić swój stary czajnik na nowe urządzenie? W związku z tym, to dobre miejsce. Z tym prostym i funkcjonalnym urządzeniem szybko zagotujesz wodę na kawę. Przejrzyj opis oraz oferty w sklepach dla urządzenia SWK 34 firmy Sencor i wybierz najlepszą dla siebie.

od 59 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 20%
Sencor SWK 32
Pojemność: 1.5 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2400 W Kolor: niebieski

Chcesz mieć solidne urządzenie, które w krótkim czasie zagotuje wodę? Czajnik elektryczny to strzał w dziesiątkę. To proste, ale funkcjonalne urządzenie, które szybciej niż tradycyjny czajnik zagotuje wodę na kawę. Przeanalizuj charakterystykę urządzenia Sencor SWK 32 i zdecyduj, czy to właśnie on będzie pasował do Twojej kuchni.

od 64 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 18%
Sencor SWK 1816
Pojemność: 1.8 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2000 W Kolor: biały, żółty

Chcesz mieć solidne urządzenie, które w krótkim czasie zagotuje wodę? Czajnik elektryczny to strzał w dziesiątkę. To proste, ale funkcjonalne urządzenie, które szybciej niż tradycyjny czajnik zagotuje wodę na herbatę. Przeanalizuj charakterystykę urządzenia Sencor SWK 1816 i zdecyduj, czy to właśnie on będzie pasował do Twojej kuchni.

od 49 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 9%
Sencor SWK 30
Pojemność: 1.5 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2400 W Kolor: biały

Jesteś amatorem herbaty i innych ciepłych napojów przyrządzanych na bazie wody? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Idealnym urządzeniem dla Ciebie będzie czajnik elektryczny, dzięki któremu szybko zrobisz swój ulubiony, gorący napój. Przyjrzyj się opisowi czajnika Sencor SWK 30, przekonaj się, że jest to urządzenie, które sprawdzi się w Twojej kuchni.

od 69 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 11%
Sencor SSJ4042
Funkcje: regulacja prędkości, nóżki antypoślizgowe, blokada kapania Kolor: czarny, czerwony Moc: 400 W Prędkość obrotowa: 60 obr/min Ilość prędkości: 1 Pojemność pojemnika na sok: 0.8 l Pojemnik na sok: tak Pojemność pojemnika na miąższ: 0.8 l Pojemnik na miąższ: tak

Szybka wysyłka. Towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i posiada gwarancją producenta 2 lata !!! Sencor SSJ 4042RD Dane techniczne Parametry ogólne Typ:Pionowa Kolor:Czerwono-czarny Okres...

od 444 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 1%
Sencor STM47
Moc: 1000 W Ilość prędkości: 8 Pojemność misy: 4.5 l

Skorzystaj z szybkiej i zaawansowanej pomocy w kuchni z wielozadaniowym urządzeniem kuchennym Sencor STM47.

od 818 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 26%
Sencor SWK 1052
Pojemność: 1 l Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2000 W Kolor: czerwony

Chcesz wymienić swój stary czajnik na nowe urządzenie? W związku z tym, to dobre miejsce. Z tym prostym i funkcjonalnym urządzeniem szybko zagotujesz wodę na kawę. Przejrzyj opis oraz oferty w sklepach dla urządzenia SWK 1052 firmy Sencor i wybierz najlepszą dla siebie.

od 59 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 15%
Sencor SWK 1741
Pojemność: 1.7 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2000 W

Chcesz mieć solidne urządzenie, które w krótkim czasie zagotuje wodę? Czajnik elektryczny to strzał w dziesiątkę. To proste, ale funkcjonalne urządzenie, które szybciej niż tradycyjny czajnik zagotuje wodę na herbatę. Przeanalizuj charakterystykę urządzenia Sencor SWK 1741 i zdecyduj, czy to właśnie on będzie pasował do Twojej kuchni.

od 84.99 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert