Sprzęt AGD Smeg promocja 2017

-34%


Okazja cenowa
Lodówka Smeg FA8003P za jedyne

10912 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Sprzęt AGD Smeg które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii sprzęt agd smeg dostępne jest ponad 1121 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 2%
Smeg SJF01 (małe AGD)

Dla entuzjastów zdrowego stylu życia oraz tych, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe Smeg stworzył urządzenie, które pomoże wzbogacić dietę o bardzo zdrowe, świeżo wyciskane soki. Wyciskarka...

od 2539 
zobacz
 6 sklepów |  24 oferty
promocja do 8%
Smeg KLF02 (małe AGD)
Pojemność: 1.7 l Wskaźnik poziomu wody: tak Obrotowa podstawa: tak Moc grzałki: 2400 W

Szukasz sprzętu, który w niedługim czasie zagotuje wodę na Twoją ulubioną kawę, a przy tym będzie solidny i prosty w obsłudze? W takim razie, czajnik elektryczny to urządzenie dla Ciebie. Dzięki niemu, szybko przyrządzisz swoje ulubione, gorące napoje. Spójrz na urządzenie KLF02 firmy Smeg. Niezależnie, czy szukasz czajnika do domu, czy pracy, będzie to dobry wybór.

od 715.49 
zobacz
 9 sklepów |  51 ofert
promocja do 2%
Smeg KD90, poziom hałasu: [63dB]
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: mechaniczne Poziom hałasu: 63 dB Wydajność: 800 m³/h

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Smeg KD90 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 2899 
zobacz
 3 sklepy |  8 ofert
Płyta Smeg SRV864B
Zapalarka gazu: tak Ilość palników: 4 Szerokość: 59.5 cm Wysokość: 3 cm Głębokość: 50 cm

Urządzasz nową kuchnię i szukasz płyty grzejnej? Twoja kuchnia stanie się jeszcze przyjemniejszym miejscem, jeśli wybierzesz dobry i sprawdzony sprzęt. Dzięki temu, jeszcze chętniej będziesz gotować różne posiłki dla swoich bliskich. Zapoznaj się z opisem płyty gazowej Smeg SRV864B i dokonaj właściwego wyboru.

1797 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 5%
AGD Smeg PVS750
Zapalarka gazu: tak Ilość palników: 5 Szerokość: 74 cm

Szukasz płyty grzejnej do swojej kuchni? Stwórz w swojej kuchni idealne miejsce do przygotowywania posiłków. Gotowanie będzie przyjemniejsze ze sprawdzonym i stylowym sprzętem, do tego Twoja kuchnia stanie się ozdobą całego domu. Przeczytaj opis płyty gazowej Smeg PVS750, porównaj oferty sklepów i zdecyduj, czy to właśnie ją chcesz mieć w swojej kuchni.

od 4207 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 11%
AGD Smeg SPR876PGH
Szerokość: 68.5 cm Wysokość: 3.2 cm Głębokość: 50 cm

Planujesz remont kuchni i chcesz ją wyposażyć w płytę grzejną? Kuchnia to serce każdego domu. Jeśli wyposażysz ją w sprawdzony sprzęt, stanie się ona miejscem, w którym z większą przyjemnością przygotujesz posiłki dla siebie i całej rodziny. Przyjrzyj się płycie gazowej Smeg SPR876PGH i zdecyduj czy będzie ona idealna do Twojej kuchni.

od 2128 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 39%
SF800 piekarnik marki Smeg
Rodzaj piekarnika: elektryczny Wysokość: 59 cm Szerokość: 59 cm Głębokość: 54 cm Klasa energetyczna: A Rożen obrotowy: nie Wymuszony obieg powietrza: tak

Poznaj Smeg SF800, piekarnik spełniający najwyższe standardy, przystosowany do użytku warunkach domowych. Mimo powszechnej dostępności kuchenek mikrofalowych, pewnych dobrych posiłków w takiej kuchence nie przygotujemy. Dlatego nadal podstawą każdej kuchni jest dobrej jakości piekarnik. To dzięki niemu potrawy będą miały niespotykany aromat i kruchość. Spójrzmy na urządzenie SF800, którego producentem jest Smeg

od 2147.64 
zobacz
 6 sklepów |  38 ofert
Smeg KSEG77 [wydajność 650mp3/h]
Sterowanie: elektromechaniczne Poziom hałasu: 67 dB Wydajność: 650 m³/h

Dużo w domu gotujesz? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Smeg KSEG77 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

3399 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 19%
KTS75 marki Smeg z kategorii: okapy
Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 63 dB Wydajność: 800 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Smeg KTS75, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 6044 
zobacz
 4 sklepy |  8 ofert
promocja do 10%
Smeg KC90 ze sterowaniem mechanicznym
Sterowanie: mechaniczne Poziom hałasu: 67 dB Wydajność: 700 m³/h

Dużo w domu gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Smeg KC90, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 3194 
zobacz
 5 sklepów |  6 ofert
PSF906 marki Smeg - płyta gazowa
Ilość palników: 5 Szerokość: 90 cm Wysokość: 7.3 cm

Planujesz remont kuchni i chcesz ją wyposażyć w płytę grzejną? Kuchnia to serce każdego mieszkania. Jeśli wyposażysz ją w dobry sprzęt, stanie się ona miejscem, w którym z większą przyjemnością przygotujesz posiłki dla siebie i całej rodziny. Przyjrzyj się płycie gazowej Smeg PSF906 i zdecyduj czy będzie ona idealna do Twojej kuchni.

od 3699 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 5%
Smeg PVN750, ilość pól grzejnych [5x]
Zapalarka gazu: tak Ilość palników: 5 Szerokość: 74 cm Wysokość: 51 cm

Szukasz płyty grzejnej do swojej kuchni? Stwórz w swojej kuchni idealne miejsce do przygotowywania posiłków. Gotowanie będzie przyjemniejsze ze sprawdzonym i stylowym sprzętem, do tego Twoja kuchnia stanie się ozdobą całego domu. Przeczytaj opis płyty gazowej Smeg PVN750, porównaj oferty sklepów i zdecyduj, czy to właśnie ją chcesz mieć w swojej kuchni.

od 4199 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 5%
Smeg PI764PO, płyta indukcyjna
Głębokość: 51 cm Szerokość: 59.6 cm Wysokość: 5 cm Sterowanie: mechaniczne

Robisz remont kuchni, ale nie chcesz wyposażać jej w kuchenkę elektryczną i szukasz nowoczesnego rozwiązania? Wybierz sprawdzony i stylowy sprzęt, a dzięki temu, Twoja kuchnia stanie się nie tylko ozdobą całego domu, ale też miejscem w którym chętnie będziesz przygotowywać potrawy dla siebie i domowników. Przeanalizuj funkcje płyty indukcyjnej Smeg PI764PO i zdecyduj, czy spełnia ona Twoje oczekiwania.

od 4097 
zobacz
 6 sklepów |  6 ofert
promocja do 7%
Smeg PGF30B o mocy 1800W
Szerokość: 31 cm Wysokość: 0.7 cm Głębokość: 51.2 cm Ilość pól grzejnych: 1 Moc: 1800 W

Czeka Cię remont kuchni i szukasz alternatywnego rozwiązania dla zwykłej kuchenki? Nadaj jej niepowtarzalnego charakteru ze stylowym i sprawdzonym sprzętem. Twoja kuchnia stanie się wtedy nie tylko ozdobą całego domu, ale też miejscem, w którym z przyjemnością będziesz przygotowywać posiłki dla siebie i bliskich. Zapoznaj się z funkcjami płyty ceramicznej PGF30B firmy Smeg i zdecyduj, czy to właśnie jej chcesz używać przy codziennym gotowaniu.

od 1899 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Smeg PGF32G, ilość pól grzejnych [2x]
Zapalarka gazu: tak Ilość palników: 2 Szerokość: 31 cm Wysokość: 7 cm

Szukasz płyty grzejnej do swojej kuchni? Stwórz w swojej kuchni idealne miejsce do przygotowywania posiłków. Gotowanie będzie przyjemniejsze ze sprawdzonym i stylowym sprzętem, do tego Twoja kuchnia stanie się ozdobą całego domu. Przeczytaj opis płyty gazowej Smeg PGF32G, porównaj oferty sklepów i zdecyduj, czy to właśnie ją chcesz mieć w swojej kuchni.

od 1767 
zobacz
 6 sklepów |  7 ofert
AGD Smeg PVB750
Zapalarka gazu: tak Ilość palników: 5 Wysokość: 5.6 cm Głębokość: 51 cm

Robisz remont kuchni i szukasz alternatywy dla wolnostojącej kuchenki? Wybierz sprawdzony i stylowy sprzęt, a dzięki temu Twoja kuchnia stanie się nie tylko ozdobą całego domu, ale też miejscem w którym chętnie będziesz przygotowywać posiłki dla siebie i domowników. Nadaj swojej kuchni nowego charakteru z płytą gazową Smeg PVB750, która umili Ci codzienne gotowanie.

od 4428 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
STO905 marki Smeg z kategorii: zmywarki do zabudowy
Szerokość: 90 cm Klasa energetyczna: A Pojemność: 12 kpl. naczyń Zużycie wody: 13 l Ilość programów: 10 Rodzaj panelu: ukryty Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 43 dB

Ze zmywarką Smeg STO905 w kuchni, jedna z najmniej przyjemnych czynność przestanie zabierać czas Tobie i pozostałym domownikom. Sprawdź jej możliwości. Wybór zmywarki to zawsze kwestia indywidualna. Dla niektórych to nieodłączny element kuchni, dla innych zbędny wydatek. Przeczytaj opis i podejmij decyzję.

od 5747 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 41%
KD100 marki Smeg - okap
Poziom hałasu: 38 dB Wydajność: 830 m³/h

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Smeg KD100 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 2099 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
Smeg PGF75F z kategorii [płyty gazowe]
Zapalarka gazu: tak Ilość palników: 5 Szerokość: 70 cm

Stawiasz na tradycyjne rozwiązania i szukasz nowej płyty gazowej do swojej kuchni? Spraw, by kuchnia była przyjaznym miejscem i ozdobą Twojego domu. Z dobrym i stylowym sprzętem, z przyjemnością będziesz gotować potrawy dla siebie, domowników i przyjaciół. Przeczytaj charakterystykę płyty gazowej Smeg PGF75F i zdecyduj, czy sprawdzi się ona w Twojej kuchni.

2799 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Płyta Smeg PX750
Zapalarka gazu: tak Ilość palników: 5

Urządzasz nową kuchnię i szukasz płyty grzejnej? Twoja kuchnia stanie się jeszcze przyjemniejszym miejscem, jeśli wybierzesz dobry i sprawdzony sprzęt. Dzięki temu, jeszcze chętniej będziesz gotować różne potrawy dla swoich bliskich. Zapoznaj się z charakterystyką płyty gazowej Smeg PX750 i dokonaj właściwego wyboru.

od 4427 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty