Telefony i akcesoria Plantronics promocja 2017

-20%


Okazja cenowa
Plantronics BackBeat GO 2 z kategorii [zestawy słuchawkowe] za jedyne

235.01 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Telefony i akcesoria Plantronics które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii telefony i akcesoria plantronics dostępne jest ponad 100 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 75%
Voyager Legend marki Plantronics - zestaw słuchawkowy
Rodzaj połączenia: bluetooth Czas czuwania: 264 h Czas rozmów: 7 h

Prowadzisz wiele rozmów przez telefon w ciągu dnia? Spróbuj wygodniejszej formy rozmowy przez komórkę. Sprawdź zestaw słuchawkowy Plantronics Voyager Legend, który skutecznie Cię odciąży.

od 259 
zobacz
 5 sklepów |  12 ofert
promocja do 24%
Plantronics ML15 - zestaw słuchawkowy
Rodzaj połączenia: bluetooth

Dużo rozmawiasz przez telefon komórkowy? Męczy Cię trzymanie komórki przy uchu? Prezentujemy przykładowy zestaw słuchawkowy Plantronics ML15, który może być Ci pomocy w codziennym użytkowaniu.

od 57.01 
zobacz
 7 sklepów |  7 ofert
promocja do 12%
Słuchawka Plantronics Explorer 500, połączenie bluetooth
Rodzaj połączenia: bluetooth

Prowadzisz wiele rozmów telefonicznych? Masz dość trzymania słuchawki telefonu przy uchu? Prezentujemy przykładowy zestaw słuchawkowy Plantronics Explorer 500, który może być Ci pomocy w codziennym użytkowaniu.

od 176.83 
zobacz
 6 sklepów |  13 ofert
promocja do 17%
Plantronics K100 z kategorii [zestawy głośnomówiące]

W ciągu dnia, w pracy, w samochodzie dużo rozmawiasz przez telefon? Męczy Cię trzymanie komórki przy uchu? Sprawdź samochodowy zestaw głośnomówiący Plantronics K100, który skutecznie Cię odciąży.

od 161.01 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 28%
BackBeat GO producenta Plantronics
Rodzaj połączenia: bluetooth Czas czuwania: 240 h Czas rozmów: 4 h

Twój telefon komórkowy ciągle dzwoni? Nie masz dość niewygodnego trzymania telefonu przy uchu? Prezentujemy przykładowy zestaw słuchawkowy Plantronics BackBeat GO, który może być Ci pomocy w codziennym użytkowaniu.

od 289 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
promocja do 47%
Zest.słuch. Plantronics M90 o czasie czuwania do 384h
Rodzaj połączenia: bluetooth Czas czuwania: 384 h

Dużo rozmawiasz przez telefon komórkowy? Męczy Cię trzymanie komórki przy uchu? Prezentujemy przykładowy zestaw słuchawkowy Plantronics M90, który może być Ci pomocy w codziennym użytkowaniu.

od 109 
zobacz
 4 sklepy |  5 ofert
promocja do 22%
Plantronics M55 - produkt z kat. zestawy słuchawkowe
Rodzaj połączenia: bluetooth Czas czuwania: 384 h Czas rozmów: 11 h

Prowadzisz wiele rozmów przez telefon w ciągu dnia? Spróbuj wygodniejszej formy rozmowy przez komórkę. Prezentujemy przykładowy zestaw słuchawkowy Plantronics M55, który może być Ci pomocy w codziennym użytkowaniu.

od 99.99 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 43%
Plantronics Voyager Edge - produkt z kat. zestawy słuchawkowe
Rodzaj połączenia: bluetooth

Dużo rozmawiasz przez telefon komórkowy? Męczy Cię trzymanie komórki przy uchu? Poznaj zestaw słuchawkowy Plantronics Voyager Edge, który może Cię skutecznie odciążyć podczas rozmów telefonicznych.

od 358.01 
zobacz
 3 sklepy |  10 ofert
promocja do 7%
Plantronics M70 z kategorii [zestawy słuchawkowe]
Rodzaj połączenia: bluetooth

Twój telefon komórkowy ciągle dzwoni? Nie masz dość niewygodnego trzymania telefonu przy uchu? Zobacz zestaw słuchawkowy Plantronics M70 - to on może być rozwiązaniem Twoich problemów z telefonem "przyklejonym" do ucha.

od 89 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
promocja do 55%
Plantronics Savi W710 z kategorii [zestawy słuchawkowe]
Rodzaj połączenia: bluetooth

W ciągu dnia, w pracy, w samochodzie czy w domu, dużo rozmawiasz przez telefon? Pomyśl o wygodniejszej formie rozmowy przez telefon. Zobacz zestaw słuchawkowy Plantronics Savi W710 - to on może być rozwiązaniem Twoich problemów z telefonem "przyklejonym" do ucha.

od 565 
zobacz
 1 sklep |  3 oferty
promocja do 4%
Savi W740 producenta Plantronics
Rodzaj połączenia: bluetooth

Często rozmawiasz przez telefon komórkowy? Myślałeś o wygodniejszej formie rozmowy telefonicznej? Sprawdź zestaw słuchawkowy Plantronics Savi W740, który skutecznie Cię odciąży.

od 1193.89 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
Słuchawka Plantronics CS520

W ciągu dnia, w pracy, w samochodzie czy w domu, dużo rozmawiasz przez telefon? Pomyśl o wygodniejszej formie rozmowy przez telefon. Sprawdź zestaw słuchawkowy Plantronics CS520, który skutecznie Cię odciąży.

od 1199 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 49%
Plantronics CS540 z kategorii [zestawy słuchawkowe]

Dużo rozmawiasz przez telefon komórkowy? Męczy Cię trzymanie komórki przy uchu? Poznaj zestaw słuchawkowy Plantronics CS540, który może Cię skutecznie odciążyć podczas rozmów telefonicznych.

od 629 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
promocja do 2%
CS510 marki Plantronics - zestaw słuchawkowy

Prowadzisz wiele rozmów telefonicznych? Masz dość trzymania słuchawki telefonu przy uchu? Prezentujemy przykładowy zestaw słuchawkowy Plantronics CS510, który może być Ci pomocy w codziennym użytkowaniu.

od 1069.57 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 20%
Plantronics BackBeat GO 2 z kategorii [zestawy słuchawkowe]
Rodzaj połączenia: bluetooth

Twój telefon komórkowy ciągle dzwoni? Nie masz dość niewygodnego trzymania telefonu przy uchu? Sprawdź zestaw słuchawkowy Plantronics BackBeat GO 2, który skutecznie Cię odciąży.

od 235.01 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 24%
Plantronics Explorer 50 z kategorii Pozostałe akcesoria telefoniczne

Plantronics Explorer 50 - Bezprzewodowa słuchawka Bluetooth o długim czasie działania i prostej obsłudze. Plantronics Explorer 50 to zestaw słuchawkowy Bluetooth o doskonałej jakości dźwięku. Łatwe...

od 72 
zobacz
 9 sklepów |  9 ofert
Savi W720 marki Plantronics - zestaw słuchawkowy
Rodzaj połączenia: bluetooth

W ciągu dnia, w pracy, w samochodzie czy w domu, dużo rozmawiasz przez telefon? Pomyśl o wygodniejszej formie rozmowy przez telefon. Poznaj zestaw słuchawkowy Plantronics Savi W720, który może Cię skutecznie odciążyć podczas rozmów telefonicznych.

od 1498 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
Słuchawka Plantronics Savi W745

Twój telefon komórkowy ciągle dzwoni? Nie masz dość niewygodnego trzymania telefonu przy uchu? Sprawdź propozycję zestawu słuchawkowego Plantronics Savi W745, który może być Ci nieodzowny w codziennym użytkowaniu.

1633 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 22%
Plantronics Słuchawka BT, PC Voyager Legend z kategorii Pozostałe akcesoria telefoniczne

Voyager Legend to inteligenta słuchawka Bluetooth firmy Plantronics o stylowym i dyskretnym wzornictwie zapewnia komfort noszenia w trakcie całego dnia oraz wysoką jakość dźwięku.Cechy...

od 229.99 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Plantronics Savi W730 z kategorii [zestawy słuchawkowe]

Twój telefon komórkowy ciągle dzwoni? Nie masz dość niewygodnego trzymania telefonu przy uchu? Prezentujemy przykładowy zestaw słuchawkowy Plantronics Savi W730, który może być Ci pomocy w codziennym użytkowaniu.

od 1465 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty