Telefony i akcesoria /

Telefony komórkowe Aligator promocja 2017

Skupiamy ceny produktów z kategorii Telefony komórkowe Aligator które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii telefony komórkowe aligator dostępne jest ponad 9 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
promocja do 20%
A680 marki Aligator telefon komórkowy

Wyprodukowany przez firmę AligatorA680 oferuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i przyjemne operowanie. Poznaj to wielozadaniowe urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 180 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
Smartfon D920 marki Aligator

Aligator D920 jest interesującym telefonem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i oferującym przyjazne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

173 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 1%
R20 marki Aligator telefon komórkowy

Telefon Aligator R20 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 285.96 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
Telefon Aligator V400

Aligator V400 jest interesującym sprzętem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i gwarantującym przyjemne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 195 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
Tel.kom Aligator A320

Aligator A320, to stylowy sprzęt o różnorodnych możliwościach i intuicyjnym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - przeznaczone dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 144 
zobacz
 1 sklep |  3 oferty
promocja do 13%
V600 marki Aligator telefon komórkowy

Wyprodukowany przez firmę Aligator model V600 umożliwia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i przyjemne operowanie. Poznaj to innowacyjne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 234 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
A670 marki Aligator telefon komórkowy

Telefon Aligator A670 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 180.01 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
Telefon Aligator A880

Telefon Aligator A880 zaprojektowano tak, aby był prosty w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

od 264.88 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
Telefon Aligator A430

Wyprodukowany przez koncern AligatorA430 oferuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i przyjemne operowanie. Poznaj to multimedialne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

163 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta