Telefony i akcesoria /

Telefony komórkowe AllView promocja 2017

-44%


Okazja cenowa
Allview P8 eMagic za jedyne

684 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Telefony komórkowe AllView które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii telefony komórkowe allview dostępne jest ponad 25 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
promocja do 14%
Allview P6 Lite
Rozdzielczość wyświetlacza: 854 x 480 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 8 GB Pamięć RAM: 1 GB Komunikacja: WiFi Funkcje: odtwarzacz MP3 Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 4

Telefon AllView P6 Lite zaprojektowano tak, aby był prosty w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

od 329 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 26%
Allview P8 Energy
Rozdzielczość wyświetlacza: 854 x 480 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 16 GB Pamięć RAM: 2 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx Komunikacja: WiFi Funkcje: odtwarzacz MP3 Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 4

Telefon AllView P8 Energy to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 1499 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 76%
Allview X3 Soul
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 5 " Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 720 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 32 GB Pamięć RAM: 3 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx Komunikacja: WiFi Funkcje: odtwarzacz MP3 Pojemność baterii: 2400 mAh Rodzaj karty SIM: micro SIM Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 8

Wyprodukowany przez koncern AllView model X3 Soul umożliwia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i przyjazne operowanie. Poznaj to funkcjonalne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 679 
zobacz
 5 sklepów |  25 ofert
promocja do 42%
Allview v2 viper
Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 720 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 16 GB Pamięć RAM: 1 GB Komunikacja: WiFi Funkcje: odtwarzacz MP3 Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 4

AllView v2 viper jest ciekawym modelem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i oferującym przyjemne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 654 
zobacz
 2 sklepy |  6 ofert
promocja do 44%
Allview P8 eMagic
Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 720 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 16 GB Pamięć RAM: 2 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx Komunikacja: WiFi Funkcje: odtwarzacz MP3 Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 4

Telefon AllView P8 eMagic skonstruowano tak, aby był prosty w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

od 684 
zobacz
 2 sklepy |  5 ofert
promocja do 23%
Allview H3 JOIN
Rozdzielczość wyświetlacza: 320 x 240 Komunikacja: Bluetooth Obsługa kart pamięci microSD: tak

AllView H3 JOIN jest operatywnym telefonem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i oferującym intuicyjne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 195 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 49%
Allview P8 Energy mini
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 5 " Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 720 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 16 GB Pamięć RAM: 2 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 8 Mpx Komunikacja: WiFi Funkcje: odtwarzacz MP3 Pojemność baterii: 4000 mAh Rodzaj karty SIM: micro SIM Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 4

Wyprodukowany przez koncern AllView sprzęt P8 Energy mini umożliwia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i intuicyjne operowanie. Poznaj to innowacyjne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 549 
zobacz
 2 sklepy |  5 ofert
Allview M9 Jump

Wyprodukowany przez koncern AllView model M9 Jump umożliwia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i przyjazne operowanie. Poznaj to innowacyjne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

279 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 60%
Allview P5 eMagic
Rozdzielczość wyświetlacza: 854 x 480 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 8 GB Pamięć RAM: 1 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 5 Mpx Aparat przedni: 2 Mpx Komunikacja: WiFi Funkcje: odtwarzacz MP3 Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 4

AllView P5 eMagic, to stylowy sprzęt o szerokich możliwościach i intuicyjnym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - pasujące do osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 349 
zobacz
 3 sklepy |  8 ofert
promocja do 61%
Allview P6 Energy
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 720 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 8 GB Pamięć RAM: 1 GB Aparat przedni: 2 Mpx Komunikacja: WiFi, Bluetooth Funkcje: dual SIM, odtwarzacz MP3 Czas czuwania: 500 h Pojemność baterii: 5000 mAh Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 4

AllView P6 Energy skonstruowano tak, aby był prosty w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

od 385 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
Allview P7 PRO

AllView P7 PRO jest operatywnym sprzętem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i gwarantującym przyjazne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

569 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Allview P9 Energy Mini

Telefon AllView P9 Energy Mini to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

769 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Allview M7 Stark

Model AllView M7 Stark to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 88 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 44%
Allview P9 Energy

Wyprodukowany przez koncern AllView telefon P9 Energy oferuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i przyjemne operowanie. Poznaj to wielozadaniowe urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 956 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
Allview X2 Xtreme
Rozdzielczość wyświetlacza: 2560 x 1440 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 64 GB Pamięć RAM: 3 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 24 Mpx Aparat przedni: 8 Mpx Komunikacja: WiFi Funkcje: odtwarzacz MP3 Liczba rdzeni: 8

Wyprodukowany przez firmę AllViewX2 Xtreme gwarantuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i przyjazne operowanie. Poznaj to innowacyjne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 1999.99 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Allview E3 Jump

AllView E3 Jump, to stylowy telefon o szerokich możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - odpowiednie dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

679 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Allview Viper S 4G
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 5 " System operacyjny: Android Pamięć RAM: 2 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 8 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx Komunikacja: WiFi, Bluetooth Funkcje: kompas cyfrowy, dual SIM, odtwarzacz MP3 Pojemność baterii: 2000 mAh Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 4

AllView Viper S 4G, to stylowy model o szerokich możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - pasujące do osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 839.99 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
Allview V2 Viper S

AllView V2 Viper S jest interesującym modelem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i oferującym przyjemne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

899 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 5%
Allview V2 Viper E

AllView V2 Viper E, to stylowy model o bogatych możliwościach i intuicyjnym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - pasujące do osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 352.31 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Allview P6 Plus

Wyprodukowany przez koncern AllView model P6 Plus gwarantuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i intuicyjne operowanie. Poznaj to wielozadaniowe urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

407 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta