Telefony i akcesoria /

Telefony komórkowe Lark promocja 2017

Skupiamy ceny produktów z kategorii Telefony komórkowe Lark które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii telefony komórkowe lark dostępne jest ponad 5 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
promocja do 11%
Lark Bjorn SP500, 4GB pamięci
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 4 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 5 Mpx Aparat przedni: 0.3 Mpx

Lark Bjorn SP500, to stylowy telefon o różnorodnych możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - idealne dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 220 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 8%
Bjorn RP450 marki Lark telefon komórkowy

Lark Bjorn RP450 jest interesującym modelem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i gwarantującym przyjemne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 99.71 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
Lark Cirrus 5, 8GB pamięci
Rozdzielczość wyświetlacza: 854 x 480 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 8 GB Pamięć RAM: 0.5 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 8 Mpx Aparat przedni: 0.3 Mpx Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 2

Lark Cirrus 5 jest interesującym telefonem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i umożliwiającym przyjazne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

289.01 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Smartfon Lark Stratus 5 z aparatem 13Mpix
Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 720 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 8 GB Pamięć RAM: 1 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx Aparat przedni: 2 Mpx Liczba rdzeni: 4

Lark Stratus 5 jest interesującym telefonem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i umożliwiającym przyjazne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

429.5 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 3%
Lark Bjorn P220, produkt z kat. telefony

Lark Bjorn P220 jest interesującym modelem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i zapewniającym przyjemne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 65 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty