Telefony i akcesoria /

Telefony komórkowe Lark promocja 2017

Skupiamy ceny produktów z kategorii Telefony komórkowe Lark które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii telefony komórkowe lark dostępne jest ponad 7 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Lark Cirrus 5
Rozdzielczość wyświetlacza: 854 x 480 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 8 GB Pamięć RAM: 0.5 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 8 Mpx Aparat przedni: 0.3 Mpx Komunikacja: WiFi Funkcje: odtwarzacz MP3 Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 2

Lark Cirrus 5 jest interesującym telefonem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i umożliwiającym przyjazne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 257.4 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 6%
Lark Cirrus 4
Rozdzielczość wyświetlacza: 800 x 480 System operacyjny: Android Wbudowany aparat cyfrowy: 5 Mpx Aparat przedni: 0.3 Mpx Komunikacja: WiFi Funkcje: odtwarzacz MP3 Liczba rdzeni: 2

Lark Cirrus 4 jest interesującym modelem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i oferującym przyjemne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 315.62 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
Lark Bjorn SP500
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 4 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 5 Mpx Aparat przedni: 0.3 Mpx Komunikacja: WiFi Funkcje: odtwarzacz MP3

Lark Bjorn SP500, to stylowy telefon o różnorodnych możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - idealne dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 249.36 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Lark Cumulus 5.5HD
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 8 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 8 Mpx Aparat przedni: 2 Mpx Komunikacja: WiFi Funkcje: odtwarzacz MP3

Telefon Lark Cumulus 5.5HD to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

325.46 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Lark P220

Telefon Lark P220 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 56.47 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Lark Bjorn P210
System operacyjny: dedykowany Wbudowany aparat cyfrowy: 0.3 Mpx

Wyprodukowany przez firmę Lark sprzęt Bjorn P210 zapewnia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i przyjazne operowanie. Poznaj to funkcjonalne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 49 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Lark Cumulus 5HD
Rozdzielczość wyświetlacza: 960 x 540 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 8 GB Pamięć RAM: 1 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 8 Mpx Aparat przedni: 0.3 Mpx Komunikacja: WiFi Funkcje: odtwarzacz MP3 Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 4

Telefon Lark Cumulus 5HD zaprojektowano tak, aby był łatwy w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

339.19 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta