Telefony i akcesoria /

Telefony komórkowe Lenovo promocja 2017

-33%


Okazja cenowa
Tel.kom Lenovo Phab Plus za jedyne

849 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Telefony komórkowe Lenovo które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii telefony komórkowe lenovo dostępne jest ponad 23 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
promocja do 31%
Smartfon Lenovo K6 z aparatem 13Mpix
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 16 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx Aparat przedni: 8 Mpx

Lenovo K6 jest ciekawym telefonem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i gwarantującym przyjazne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 902 
zobacz
 9 sklepów |  26 ofert
promocja do 37%
Smartfon Lenovo K5 z aparatem 13Mpix
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 5 " Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 720 System operacyjny: Android Pamięć RAM: 2 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx Komunikacja: Bluetooth Pojemność baterii: 2750 mAh Rodzaj karty SIM: micro SIM Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 8

Lenovo K5 zaprojektowano tak, aby był wygodny w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

od 654 
zobacz
 14 sklepów |  38 ofert
promocja do 15%
Lenovo K5Plus z kategorii [telefony]
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym System operacyjny: Android Pamięć RAM: 2 GB Komunikacja: Bluetooth Rodzaj karty SIM: micro SIM

Lenovo K5Plus jest operatywnym sprzętem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i zapewniającym przyjazne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 819 
zobacz
 9 sklepów |  17 ofert
promocja do 77%
Phab 2 marki Lenovo telefon komórkowy
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 32 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx

Lenovo Phab 2, to stylowy telefon o bogatych możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - przeznaczone dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 529 
zobacz
 4 sklepy |  15 ofert
promocja do 24%
Telefon Lenovo Moto Z Play
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Rozdzielczość wyświetlacza: 1920 x 1080 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 32 GB Pamięć RAM: 3 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 16 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx Komunikacja: Bluetooth, LTE, 3G Pojemność baterii: 3510 mAh Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 8

Model Lenovo Moto Z Play to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 1699 
zobacz
 12 sklepów |  23 oferty
promocja do 18%
Moto Z marki Lenovo telefon komórkowy
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Rozdzielczość wyświetlacza: 2560 x 1440 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 32 GB Pamięć RAM: 4 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx Komunikacja: Bluetooth Pojemność baterii: 2600 mAh Rodzaj karty SIM: nano SIM Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 4

Lenovo Moto Z, to stylowy sprzęt o bogatych możliwościach i intuicyjnym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - przeznaczone dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 2447.7 
zobacz
 11 sklepów |  18 ofert
promocja do 25%
Lenovo C2, produkt z kat. telefony
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 5 " Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 720 System operacyjny: Android Pamięć RAM: 1 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 8 Mpx Pojemność baterii: 2750 mAh Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 4

Lenovo C2 jest interesującym sprzętem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i umożliwiającym intuicyjne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 489 
zobacz
 13 sklepów |  29 ofert
Tel.kom Lenovo A8
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 16 GB

Wyprodukowany przez koncern Lenovo telefon A8 umożliwia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i przyjazne operowanie. Poznaj to funkcjonalne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 389.99 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 87%
B marki Lenovo telefon komórkowy
Aparat przedni: 2 Mpx

Telefon Lenovo B to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 399 
zobacz
 8 sklepów |  14 ofert
Tel.kom Lenovo K3

Wyprodukowany przez firmę LenovoK3 umożliwia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i przyjazne operowanie. Poznaj to wielozadaniowe urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

629 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 32%
Tel.kom Lenovo Phab, system [Android]
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 16 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx

Wyprodukowany przez koncern Lenovo sprzęt Phab zapewnia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i przyjazne operowanie. Poznaj to wielozadaniowe urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 529 
zobacz
 5 sklepów |  7 ofert
promocja do 41%
Lenovo A z kategorii [telefony]
Rozdzielczość wyświetlacza: 800 x 480 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 4 GB Pamięć RAM: 0.5 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 5 Mpx Aparat przedni: 0.3 Mpx Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 4

Telefon Lenovo A zaprojektowano tak, aby był prosty w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

od 249 
zobacz
 11 sklepów |  24 oferty
promocja do 33%
Tel.kom Lenovo Phab Plus
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 6.8 " Rozdzielczość wyświetlacza: 1920 x 1080 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 32 GB Pamięć RAM: 2 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx Pojemność baterii: 3500 mAh Rodzaj karty SIM: nano SIM

Model Lenovo Phab Plus to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 849 
zobacz
 4 sklepy |  8 ofert
P1 marki Lenovo telefon komórkowy
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 5.5 " System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 32 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx

Telefon Lenovo P1 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 1245 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
Smartfon Lenovo X3

Lenovo X3, to stylowy sprzęt o bogatych możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - odpowiednie dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

1799 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Lenovo P90 z kategorii [telefony]

Model Lenovo P90 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

988 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 6%
Tel.kom Lenovo P2
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 32 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx

Lenovo P2 jest operatywnym telefonem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i umożliwiającym przyjemne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 1507 
zobacz
 4 sklepy |  6 ofert
promocja do 14%
S1 marki Lenovo telefon komórkowy

Lenovo S1 skonstruowano tak, aby był wygodny w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

od 749 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 12%
A2010 marki Lenovo telefon komórkowy

Lenovo A2010 skonstruowano tak, aby był łatwy w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

od 374 
zobacz
 2 sklepy |  5 ofert
promocja do 2%
Lenovo A1000 z kategorii [telefony]

Wyprodukowany przez koncern LenovoA1000 oferuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i intuicyjne operowanie. Poznaj to wielozadaniowe urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 343 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty