Telefony i akcesoria /

Telefony komórkowe STK promocja 2017

Skupiamy ceny produktów z kategorii Telefony komórkowe STK które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii telefony komórkowe stk dostępne jest ponad 4 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
STK Hero X z kategorii [telefony]

Telefon STK Hero X skonstruowano tak, aby był wygodny w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

688 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Telefon STK Storm 4

Telefon STK Storm 4 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

389 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Smartfon STK Storm 3

Telefon STK Storm 3 skonstruowano tak, aby był prosty w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

308 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Tel.kom STK Sync 5i
Rozdzielczość wyświetlacza: 854 x 480 System operacyjny: Android Pamięć RAM: 0.5 GB Aparat przedni: 2 Mpx Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 2

Telefon STK Sync 5i zaprojektowano tak, aby był wygodny w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

od 303.3 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty