Telefony i akcesoria /

Telefony komórkowe Telefunken promocja 2017

Skupiamy ceny produktów z kategorii Telefony komórkowe Telefunken które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii telefony komórkowe telefunken dostępne jest ponad 9 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Telefunken Lima, 8GB pamięci
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 8 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx

Telefunken Lima jest operatywnym sprzętem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i zapewniającym intuicyjne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 399 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 10%
Tel.kom Telefunken Foxtrot 2
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 8 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 5 Mpx Aparat przedni: 2 Mpx

Telefon Telefunken Foxtrot 2 zaprojektowano tak, aby był wygodny w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

od 269 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Telefunken Sierra, produkt z kat. telefony

Telefunken Sierra jest ciekawym sprzętem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i gwarantującym przyjemne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 199 
zobacz
 3 sklepy |  7 ofert
promocja do 43%
Tel.kom Telefunken Live TL2, system [Android]
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 4.5 " Rozdzielczość wyświetlacza: 854 x 480 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 4 GB Pamięć RAM: 0.5 GB Aparat przedni: 2 Mpx Komunikacja: 3G Funkcje: dual SIM

Telefunken Live TL2 jest ciekawym telefonem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i gwarantującym intuicyjne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 217 
zobacz
 4 sklepy |  5 ofert
promocja do 18%
Telefunken Selfie TS2 z kategorii [telefony]
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 3.5 " Rozdzielczość wyświetlacza: 480 x 320 Pamięć wbudowana: 0.5 GB Aparat przedni: 2 Mpx Funkcje: dual SIM Pojemność baterii: 1350 mAh

Telefunken Selfie TS2 jest ciekawym telefonem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i gwarantującym intuicyjne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 146 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 48%
Telefunken Inspire z kategorii [telefony]
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 4 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 5 Mpx Aparat przedni: 2 Mpx

Telefon Telefunken Inspire to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 197 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
Tel.kom Telefunken Foxtrot

Telefunken Foxtrot, to stylowy model o bardzo dużych możliwościach i intuicyjnym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - pasujące do osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 369 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 11%
Telefon Telefunken Enjoy TE2
Wbudowany aparat cyfrowy: 5 Mpx Aparat przedni: 2 Mpx

Wyprodukowany przez koncern TelefunkenEnjoy TE2 zapewnia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i przyjemne operowanie. Poznaj to wielozadaniowe urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 247 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
Tel.kom Telefunken Mike

Telefunken Mike, to stylowy sprzęt o bardzo dużych możliwościach i intuicyjnym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - odpowiednie dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 329 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty