Telefony i akcesoria /

Telefony komórkowe Ulefone promocja 2017

Skupiamy ceny produktów z kategorii Telefony komórkowe Ulefone które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii telefony komórkowe ulefone dostępne jest ponad 10 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
promocja do 8%
Ulefone Power, 16GB pamięci
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 5.5 " Rozdzielczość wyświetlacza: 1920 x 1080 System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 16 GB Pamięć RAM: 3 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx Komunikacja: Bluetooth, LTE, 3G Funkcje: dual SIM, radio FM Pojemność baterii: 6050 mAh Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 8

Telefon Ulefone Power to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 759.99 
zobacz
 5 sklepów |  13 ofert
promocja do 14%
Ulefone U007, produkt z kat. telefony
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 5 " System operacyjny: Android Pamięć RAM: 1 GB Aparat przedni: 2 Mpx Komunikacja: WiFi Funkcje: radio FM Pojemność baterii: 2300 mAh Obsługa kart pamięci microSD: tak

Ulefone U007, to stylowy model o bogatych możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - odpowiednie dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 369 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
Paris Lite marki Ulefone telefon komórkowy
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 5 " Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 720 System operacyjny: Android Pamięć RAM: 1 GB Aparat przedni: 2 Mpx Komunikacja: WiFi Funkcje: radio FM Pojemność baterii: 2250 mAh Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 4

Ulefone Paris Lite, to stylowy sprzęt o bardzo dużych możliwościach i intuicyjnym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - odpowiednie dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

424 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Smartfon Ulefone Future z aparatem 16Mpix
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 32 GB Pamięć RAM: 4 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 16 Mpx Komunikacja: Bluetooth, LTE, 3G Funkcje: dual SIM, radio FM

Ulefone Future, to stylowy telefon o różnorodnych możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - przeznaczone dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 1199 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
Ulefone Paris X z kategorii [telefony]
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 5 " Rozdzielczość wyświetlacza: 1920 x 1080 System operacyjny: Android Pamięć RAM: 2 GB Aparat przedni: 5 Mpx Komunikacja: WiFi, LTE, 3G Funkcje: radio FM Pojemność baterii: 2250 mAh Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 4

Telefon Ulefone Paris X to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 569 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 10%
Tel.kom Ulefone Vienna
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 5.5 " Rozdzielczość wyświetlacza: 1920 x 1080 System operacyjny: Android Pamięć RAM: 3 GB Aparat przedni: 5 Mpx Komunikacja: Bluetooth, WiFi, LTE, 3G Funkcje: dual SIM, radio FM Pojemność baterii: 3250 mAh Obsługa kart pamięci microSD: tak Liczba rdzeni: 8

Wyprodukowany przez koncern Ulefone sprzęt Vienna oferuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i przyjazne operowanie. Poznaj to innowacyjne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 759.99 
zobacz
 5 sklepów |  15 ofert
promocja do 3%
Telefon Ulefone Metal
Pamięć RAM: 3 GB Komunikacja: LTE, 3G Funkcje: radio FM

Model Ulefone Metal to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 629.99 
zobacz
 5 sklepów |  12 ofert
promocja do 13%
Smartfon Ulefone Tiger

Model Ulefone Tiger to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 549.99 
zobacz
 5 sklepów |  11 ofert
Telefon Ulefone Be Pure Lite

Wyprodukowany przez koncern Ulefone sprzęt Be Pure Lite umożliwia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i przyjemne operowanie. Poznaj to wielozadaniowe urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 399 
zobacz
 4 sklepy |  7 ofert
Tel.kom Ulefone Paris
Aparat przedni: 5 Mpx

Ulefone Paris, to stylowy telefon o bogatych możliwościach i intuicyjnym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - idealne dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

702.67 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta