Telefony i akcesoria /

Telefony komórkowe Wiko promocja 2017

-43%


Okazja cenowa
Smartfon Wiko Ufeel z aparatem 8Mpix za jedyne

699 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Telefony komórkowe Wiko które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii telefony komórkowe wiko dostępne jest ponad 25 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
promocja do 10%
Wiko Sunny, produkt z kat. telefony
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 8 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 5 Mpx

Telefon Wiko Sunny zaprojektowano tak, aby był prosty w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

od 224.84 
zobacz
 8 sklepów |  25 ofert
promocja do 8%
Wiko Riff 2, produkt z kat. telefony
Przekątna wyświetlacza: 2.4 " Rozdzielczość wyświetlacza: 320 x 240 System operacyjny: dedykowany Komunikacja: Bluetooth Pojemność baterii: 900 mAh

Wyprodukowany przez firmę Wiko sprzęt Riff 2 zapewnia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i przyjemne operowanie. Poznaj to funkcjonalne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 99 
zobacz
 7 sklepów |  19 ofert
promocja do 7%
Smartfon Wiko Lenny 3
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 16 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 8 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx

Telefon Wiko Lenny 3 zaprojektowano tak, aby był wygodny w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

od 419 
zobacz
 8 sklepów |  39 ofert
promocja do 9%
Tel.kom Wiko Lenny 2
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 5 " Rozdzielczość wyświetlacza: 854 x 480 System operacyjny: Android Pamięć RAM: 0.75 GB Liczba rdzeni: 4

Wiko Lenny 2 skonstruowano tak, aby był prosty w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

od 299 
zobacz
 5 sklepów |  8 ofert
promocja do 34%
Pulp 4G marki Wiko telefon komórkowy
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 5 " Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 720 System operacyjny: Android Aparat przedni: 5 Mpx Liczba rdzeni: 4

Wiko Pulp 4G jest interesującym sprzętem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i oferującym przyjazne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 561.01 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 9%
JERRY marki Wiko telefon komórkowy
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 8 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 5 Mpx Aparat przedni: 2 Mpx

Wiko JERRY, to stylowy telefon o bardzo dużych możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - odpowiednie dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 362.56 
zobacz
 7 sklepów |  32 oferty
promocja do 6%
Tel.kom Wiko Robby, system [Android]
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 16 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 8 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx

Telefon Wiko Robby to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 467.35 
zobacz
 5 sklepów |  19 ofert
promocja do 43%
Smartfon Wiko Ufeel z aparatem 8Mpix
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 16 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 8 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx

Wiko Ufeel jest operatywnym modelem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i gwarantującym przyjemne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 699 
zobacz
 7 sklepów |  43 oferty
promocja do 18%
Wiko Fever z kategorii [telefony]
Rozdzielczość wyświetlacza: 1920 x 1080 System operacyjny: Android Liczba rdzeni: 8

Wiko Fever jest ciekawym telefonem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i zapewniającym przyjazne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 818 
zobacz
 4 sklepy |  11 ofert
promocja do 32%
Tel.kom Wiko Highway
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 4.8 " Wbudowany aparat cyfrowy: 16 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx

Telefon Wiko Highway to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 758.55 
zobacz
 5 sklepów |  11 ofert
promocja do 39%
Wiko Lubi 4, produkt z kat. telefony
Przekątna wyświetlacza: 1.7 " System operacyjny: dedykowany Komunikacja: Bluetooth Pojemność baterii: 800 mAh Obsługa kart pamięci microSD: tak

Wiko Lubi 4, to stylowy model o bardzo dużych możliwościach i intuicyjnym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - odpowiednie dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 88.36 
zobacz
 4 sklepy |  13 ofert
promocja do 6%
Tel.kom Wiko Ufeel 4G, system [Android]
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 16 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx

Wiko Ufeel 4G, to stylowy sprzęt o różnorodnych możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - pasujące do osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 795.16 
zobacz
 4 sklepy |  18 ofert
promocja do 11%
Telefon Wiko Rainbow, wyświetlacz 1280 x 720pix
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 5 " Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 720 System operacyjny: Android Pamięć RAM: 1 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 8 Mpx Aparat przedni: 2 Mpx Rodzaj karty SIM: mini SIM (standard) Liczba rdzeni: 4

Wiko Rainbow jest ciekawym modelem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i oferującym intuicyjne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

od 380.16 
zobacz
 3 sklepy |  20 ofert
promocja do 30%
Pulp marki Wiko telefon komórkowy
Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 720 System operacyjny: Android Liczba rdzeni: 4

Wiko Pulp zaprojektowano tak, aby był wygodny w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

od 599 
zobacz
 2 sklepy |  14 ofert
promocja do 35%
Wiko Ridge, produkt z kat. telefony
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 5 " Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx

Wiko Ridge skonstruowano tak, aby był prosty w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

od 599.99 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 4%
Tel.kom Wiko Highway Signs
Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym Przekątna wyświetlacza: 4.7 " Wbudowany aparat cyfrowy: 8 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx

Wiko Highway Signs, to stylowy sprzęt o szerokich możliwościach i intuicyjnym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - odpowiednie dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

od 459 
zobacz
 2 sklepy |  5 ofert
promocja do 2%
Wiko Tommy 4G, produkt z kat. telefony
System operacyjny: Android Pamięć wbudowana: 8 GB Wbudowany aparat cyfrowy: 8 Mpx Aparat przedni: 5 Mpx

Telefon Wiko Tommy 4G to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

od 539.01 
zobacz
 5 sklepów |  15 ofert
promocja do 4%
Wiko Fever 4G, produkt z kat. telefony
Aparat przedni: 5 Mpx

Wyprodukowany przez koncern Wiko telefon Fever 4G gwarantuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i przyjazne operowanie. Poznaj to multimedialne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 818 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
Smartfon Kar 3 marki Wiko
Rozdzielczość wyświetlacza: 320 x 240 System operacyjny: dedykowany Wbudowany aparat cyfrowy: 0.3 Mpx Komunikacja: Bluetooth Rodzaj karty SIM: mini SIM (standard) Liczba rdzeni: 1

Model Wiko Kar 3 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

89 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Wiko SELFY, produkt z kat. telefony

Wyprodukowany przez koncern WikoSELFY zapewnia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i przyjazne operowanie. Poznaj to wielozadaniowe urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

od 449 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty