Sprzęt AGD /

Wentylacja promocja 2017

-20%


Okazja cenowa
Berg VASCO 90 za jedyne

1599 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Wentylacja które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii wentylacja dostępne jest ponad 5424 produktów takich marek jak: AEG, Air O Swiss, AJS, Akpo, Alnor, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
promocja do 39%
Falmec IRIS MALIZIA 90
Sterowanie: mechaniczne Poziom hałasu: 58 dB Wydajność: 600 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Falmec IRIS MALIZIA 90, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2024 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 2%
Elica Juno 50
Rodzaj: wyspowy

Lubisz swoją kuchnię? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Elica Juno 50, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 2459 
zobacz
 3 sklepy |  7 ofert
promocja do 5%
Falmec MIMOSA 60
Sterowanie: mechaniczne Wydajność: 600 m³/h

Lubisz swoją kuchnię? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Falmec MIMOSA 60, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1614 
zobacz
 4 sklepy |  7 ofert
promocja do 11%
Falmec MIMOSA 90
Sterowanie: mechaniczne Wydajność: 600 m³/h

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Falmec MIMOSA 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1599 
zobacz
 4 sklepy |  6 ofert
promocja do 5%
Falmec SATURNO 60
Sterowanie: mechaniczne Wydajność: 450 m³/h

Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Falmec SATURNO 60 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1139 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
promocja do 56%
Elica ELITE 90

Dużo gotujesz? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica ELITE 90, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 639 
zobacz
 4 sklepy |  12 ofert
promocja do 2%
Elica STRIPE 90

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica STRIPE 90, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1969 
zobacz
 4 sklepy |  12 ofert
promocja do 2%
Elica Glide 60

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica Glide 60, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2459 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 2%
Elica Naked 25

Dużo w domu gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica Naked 25, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2459 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 19%
Falmec MILLENIUM 90
Rodzaj: przyścienny

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Falmec MILLENIUM 90, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1699 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 2%
Elica BELT 55

Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica BELT 55, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1969 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
Elica VERTIGO 90

Dużo gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica VERTIGO 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2999 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 15%
Elica Eliplane 80

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica Eliplane 80, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 849 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 53%
Elica ELITE 60

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas tej czynności? Okap kuchenny Elica ELITE 60 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu, bez niechcianych zapachów towarzyszących gotowaniu.

od 589 
zobacz
 4 sklepy |  12 ofert
promocja do 20%
Falmec MILLENIUM 60

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Falmec MILLENIUM 60 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 1599 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 39%
Elica ELIBLOC 60

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Chcesz uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica ELIBLOC 60, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 399 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 2%
Elica BELT 80

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica BELT 80 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 2259 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 10%
Falmec TULIP 90

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Falmec TULIP 90, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2159 
zobacz
 4 sklepy |  6 ofert
promocja do 6%
Elica JULIETTE 90

Dużo w domu gotujesz? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Elica JULIETTE 90, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 3299 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
promocja do 16%
Elica ELIPLANE 60

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Elica ELIPLANE 60, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 799 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty