Sprzęt AGD /

Wentylacja promocja 2017

-23%


Okazja cenowa
BREEZ 60 okap marki Berg za jedyne

729 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Wentylacja które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii wentylacja dostępne jest ponad 2963 produktów takich marek jak: AEG, Air O Swiss, airRoxy, AJS, Akpo, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
promocja do 45%
Akpo WK-4 Nero 60 - kuchenny okap
Rodzaj: kominowy Szerokość: 60 cm Wysokość: 69 cm Głębokość: 34 cm Sterowanie: mechaniczne Poziom hałasu: 48 dB Wydajność: 320 m³/h Rodzaj oświetlenia: halogenowe

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Akpo WK-4 Nero 60 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 197.02 
zobacz
 9 sklepów |  28 ofert
promocja do 15%
Elica Eliplane 80 - kuchenny okap

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica Eliplane 80, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 845 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty
IRIS MALIZIA 90 marki Falmec z kategorii: okapy
Sterowanie: mechaniczne Poziom hałasu: 58 dB Wydajność: 600 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Falmec IRIS MALIZIA 90, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

3299 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 4%
Falmec SATURNO 60 AGD z kategorii [okapy]
Sterowanie: mechaniczne Wydajność: 450 m³/h

Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Falmec SATURNO 60 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1149 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 10%
Elica Juno 50 [wyciąg]
Rodzaj: wyspowy

Lubisz swoją kuchnię? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Elica Juno 50, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 2249 
zobacz
 3 sklepy |  7 ofert
promocja do 12%
MIMOSA 60 okap marki Falmec
Sterowanie: mechaniczne Wydajność: 600 m³/h

Lubisz swoją kuchnię? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Falmec MIMOSA 60, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1499 
zobacz
 2 sklepy |  5 ofert
promocja do 11%
Falmec MIMOSA 90 - kuchenny okap
Sterowanie: mechaniczne Wydajność: 600 m³/h

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Falmec MIMOSA 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1599 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 65%
Berg ANTIKA 90 AGD z kategorii [okapy]

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Berg ANTIKA 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 899 
zobacz
 6 sklepów |  18 ofert
promocja do 8%
Elica BELT 55 - kuchenny okap

Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica BELT 55, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1839 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 8%
Elica Glide 60 (wyciąg kuchenny)

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica Glide 60, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2299 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 19%
Falmec MILLENIUM 90 AGD z kategorii [okapy]
Rodzaj: przyścienny

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Falmec MILLENIUM 90, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1699 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 8%
Elica Naked 25, okap kuchenny

Dużo w domu gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica Naked 25, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2299 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 57%
Elica ELITE 90 [wyciąg do zabudowy]

Dużo gotujesz? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica ELITE 90, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 616 
zobacz
 4 sklepy |  12 ofert
Elica VERTIGO 90 (wyciąg kuchenny)

Dużo gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica VERTIGO 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2999 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 29%
Elica ELIBLOC 80 - produkt z kat. okapy do zabudowy

Lubisz pracę w swojej kuchni? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica ELIBLOC 80, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 499 
zobacz
 5 sklepów |  8 ofert
promocja do 39%
Okap Elica ELIBLOC 60 (zabudowa)

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Chcesz uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica ELIBLOC 60, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 398 
zobacz
 4 sklepy |  8 ofert
promocja do 5%
Elica BOX IN 60 (AGD do zabudowy)

Dużo gotujesz? Irytują Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica BOX IN 60, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 854 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 8%
Elica BELT 80 - kuchenny okap

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica BELT 80 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 2115 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 10%
JULIETTE 90 marki Elica z kategorii: okapy

Dużo w domu gotujesz? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Elica JULIETTE 90, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 3149 
zobacz
 4 sklepy |  6 ofert
promocja do 16%
AGD Elica ELIPLANE 60 z kategorii [okapy do zabudowy]

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Elica ELIPLANE 60, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 799 
zobacz
 4 sklepy |  4 oferty