Sprzęt AGD /

Wentylacja promocja 2017

-44%


Okazja cenowa
Amica IN 900 za jedyne

1399 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Wentylacja które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii wentylacja dostępne jest ponad 2113 produktów takich marek jak: AEG, Air O Swiss, airRoxy, AJS, Akpo, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Kategorie
Producenci
promocja do 14%
Elica Eliplane 80

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica Eliplane 80, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 849 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 65%
Berg ANTIKA 90

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Berg ANTIKA 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 899 
zobacz
 5 sklepów |  17 ofert
promocja do 32%
Falmec IRIS MALIZIA 90
Sterowanie: mechaniczne Poziom hałasu: 58 dB Wydajność: 600 m³/h

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Falmec IRIS MALIZIA 90, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2249 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 4%
Falmec SATURNO 60
Sterowanie: mechaniczne Wydajność: 450 m³/h

Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Falmec SATURNO 60 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 1149 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 11%
Falmec MIMOSA 90
Sterowanie: mechaniczne Wydajność: 600 m³/h

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Falmec MIMOSA 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 1599 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
promocja do 12%
Falmec MIMOSA 60
Sterowanie: mechaniczne Wydajność: 600 m³/h

Lubisz swoją kuchnię? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Falmec MIMOSA 60, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 1499 
zobacz
 3 sklepy |  5 ofert
promocja do 2%
Elica Juno 50
Rodzaj: wyspowy

Lubisz swoją kuchnię? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Elica Juno 50, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 2459 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
Falmec MILLENIUM 90
Rodzaj: przyścienny

Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Falmec MILLENIUM 90, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

2099 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 2%
Elica Glide 60

Lubisz swoją kuchnię? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica Glide 60, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2459 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 56%
Elica ELITE 90

Dużo gotujesz? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z przygotowaniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica ELITE 90, sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 639 
zobacz
 2 sklepy |  7 ofert
promocja do 2%
Elica Naked 25

Dużo w domu gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica Naked 25, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 2459 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 15%
Elica ELIPLANE 60

Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają całe mieszkanie? Okap Elica ELIPLANE 60, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 799 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
Berg INSET 53

Lubisz swoją kuchnię? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Berg INSET 53 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 599 
zobacz
 5 sklepów |  5 ofert
promocja do 39%
Elica ELIBLOC 60

Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Chcesz uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Elica ELIBLOC 60, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów.

od 398 
zobacz
 4 sklepy |  7 ofert
Falmec MILLENIUM 60

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Falmec MILLENIUM 60 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

1999 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 2%
Elica BELT 80

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Elica BELT 80 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach.

od 2259 
zobacz
 2 sklepy |  4 oferty
promocja do 41%
Falmec Grupa Silnikowa 70

Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Falmec Grupa Silnikowa 70 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu.

od 1949 
zobacz
 3 sklepy |  8 ofert
Elica VERTIGO 90

Dużo gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica VERTIGO 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

od 2999 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
Faber ORIZZONTE 90 Plus ENERGY ACTIVE
Rodzaj: przyścienny Sterowanie: elektroniczne Poziom hałasu: 51 dB Wydajność: 645 m³/h

Dużo w domu gotujesz? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Faber ORIZZONTE 90 Plus ENERGY ACTIVE, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń.

939 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 6%
Elica JULIETTE 90

Dużo w domu gotujesz? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Elica JULIETTE 90, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni.

od 3299 
zobacz
 3 sklepy |  5 ofert