Peter Sagan. Mój świat promocja

Wyszykując okazji i promocji warto sprawdzić więcej niż jeden sklep. Znajdziesz tutaj 7 ofert z produktem Peter Sagan. Mój świat i ofertami cenowymi. Najtańsza cena zaczyna się od 24.99 zł. Wybierz najbardziej dopasowaną ofertę Peter Sagan. Mój świat, zobacz szczegóły i dokonaj zakupu.
-35%
Peter Sagan. Mój świat
24.99
Empik.com
-35%
Peter Sagan. Mój świat - Sagan Peter - książka
24.99
czytam.pl
Peter Sagan. Mój świat
28.00
swiatksiazki.pl
Peter Sagan. Mój świat
28.29
Bee.pl
Peter Sagan. Mój świat
28.41
taniaksiazka.pl
Peter Sagan. Mój świat
37.99
taniaksiazka.pl
Peter Sagan Mój świat
38.16
Libristo.pl

Parametry

Model:Peter Sagan. Mój świat
Kategoria:Ludzie sportu

Opis

Witaj w świecie jednego z najlepszych kolarzy w historii!

Sekrety największych wyścigów. Cała prawda o tym, co dzieje się w peletonie. Okoliczności zwycięstw w mistrzostwach świata UCI, historia wieloletniej rywalizacji z Michałem Kwiatkowskim oraz szczegóły kontrowersyjnej dyskwalifikacji podczas Tour de France 2017.

W tej książce Peter Sagan uchyla kurtynę świata wielkiego kolarstwa, pozwalając zajrzeć za jego kulisy. Ale nie tylko. Poznasz również to mniej oficjalne oblicze Słowaka. Peter wprowadzi cię do kręgu swoich najbliższych przyjaciół, pokazując przede wszystkim to, jak w pogoni za kolejnymi zwycięstwami udało mu się pozostać normalnym i wyluzowanym człowiekiem.

Ta książka to smakowity kąsek dla wszystkich fanów kolarstwa i samego Sagana. Rozsiądź się wygodnie w siodełku i daj się porwać w fascynującą podróż po ,,jego świecie"!

***

Najbardziej barwna postać dzisiejszego peletonu. Chłopak z Żyliny, który pokazuje światu, że można osiągać wielkie sukcesy, nie tracąc dziecięcej radości z tego, co się robi. O swoich zwycięstwach opowiada z lekkością i dystansem do otaczającego świata, sławy czy pieniędzy. Po prostu Peter Sagan.

Adam Probosz, Eurosport

Nie ma dwóch takich samych wyścigów ani dwóch identycznych książek o kolarstwie, choć wszystkie zawierają dokładne opisy wydarzeń na trasie, porażek i zwycięstw. Jest to książka prawdziwa, bo jak twierdzi sam Peter: ,,Moja historia nie jest ani trochę ważniejsza od pozostałych, jest za to inna". Dlatego trzeba i warto ją przeczytać.

Krzysztof Wyrzykowski

Co najlepszego spotkało kolarstwo$587 Peter Sagan! Co najlepszego spotkało kibiców kolarstwa$588 Książka Petera Sagana! Jak wygrywać$589 Jak wygląda życie zwycięzcy$590 To wszystko na łamach autobiografii Słowaka.

Tomasz Jaroński, Eurosport