Verbatim cd-r 700mb x48 super azo vinyl disc Slim 10 v43426, 43426 promocja

Cena35.05
Zobacz w sklepie

Parametry

Model:cd-r 700mb x48 super azo vinyl disc Slim 10 v43426, 43426
Kategoria:Nośniki danych
RodzajSlim
Ilość sztuk10
Pojemność700MB
Szybkość zapisu48x

Opis

Producenci napędów używają do testów nośników firmy Verbatim. Gwarantowana jakość -- nie bez powodu jest to nr 1 na świecie!

Dzięki rozległym pracom badawczo-rozwojowym realizowanym w ciągu ostatnich 50 lat firma Verbatim oferuje najwyższej jakości płyty, na których można bezpiecznie przechowywać dane bez ograniczeń czasowych.

Długa żywotność
Dyski optyczne to najlepsze rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania ważnych plików przez długi czas -- idealne do przechowywania cennych zdjęć, filmów i dokumentów, które chcesz zatrzymać ,,na zawsze". Są odporne na kurz i wodę oraz wytrzymują duże zmiany temperatury i wilgotności.

Technologia AZO
Technologia AZO zapewnia najwyższą odporność na promieniowanie UV, zwiększając poziom ochrony i niezawodności. Dzięki niej okres bezpiecznej archiwizacji wysokiej jakości zdjęć i dźwięku przekracza 100 lat.

 

Klasyczny winyl
Płyty CD to najlepsze nośniki do nagrywania nieskompresowanej muzyki. Dla prawdziwych entuzjastów muzyki płyty w stylu winyl firmy Verbatim łączą wygląd retro z cyfrową jakością dźwięku.