Jaguar THERMOCUT CARECUT Nożyczki na gorąco. promocja

Parametry

Model:THERMOCUT CARECUT Nożyczki na gorąco.
Kategoria:Nożyczki fryzjerskie

Opis

Jaguar Thermocut TCC CareCut, gorące nożyczki fryzjerskie 6.0', ref. 84700

+ GRATIS ZESTAW GRZEBIENI JAGUAR  wartości 120 zł !!!

KUPUJĄC U NAS MASZ DOSTĘP DO SZKOLENIA ONLINE Z TECHNIK CIĘCIA NA GORĄCO !!! ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU FIRMOWEGO JAGUAR W LEGIONOWIE !!!

Nożyczki THE CARECUT zostały zaprojektowane specjalnie dla długich włosów. Im są im dłuższe, tym bardziej stają się narażone na działanie różnych czynników zewnętrznych między innymi: promieniowanie UV, mechaniczna lub chemiczna ekspozycja - suszenie, prostowanie, dekoloryzacja. Często zdarza się, że włosy dłuższe niż do ramion mają słabe końcówki, są cienkie i kruche. To sprzyja ich rozdwajaniu.

Przy każdym strzyżeniu z użyciem CARECUT końce są uszczelnione, utrzymują naturalną wilgotność, a substancje odżywcze i składniki nawilżające pozostają we włosach.

CARECUT powoduje, że włosy są odżywione, silne i odporne. Wyglądają zdrowo i pięknie.Różnica po wykonaniu strzyżenia CARECUT widoczna jest od razu. Włosy mają zamknięte końcówki i są równie silne i pełne energi od od nasady głowy, aż po ich skraj.

CARECUT sprawia, że włosy są silne i zdrowe aż po same końce.

USZCZELNIONE KOŃCÓWKI = ZDROWSZE WŁOSY

Pomysł uszczelniania końcówek włosów przy pomocy wysokiej temperatury powstał w odległej przeszłości. Dawniej do sklejania rozdwojonych końcówek używano świec. Metoda ta jednak uszkadzała włosy, ponieważ ,,związywała" końcówki, zamiast je sklejać.Jak działa System Carecut$24Podczas strzyżenia, przy użyciu ostrzy, których powierzchnia jest rozgrzana do wysokiej temperatury, zależnej od rodzaju włosa i ustalanej indywidualnie dla każdego klienta, jesteście w stanie zamknąć-uszczelnić końcówkę każdego włosa. Dzięki strzyżeniu CARECUT zapobiegamy wysychaniu multi-aktywnego cementu międzykomórkowego.Jakie efekty dają gorące nożyczki$25Uszczelniony włos nie traci naturalnej wilgotności, ani substancji natłuszczających, przez co skutecznie powraca do swego naturalnego stanu. Efekty widoczne są już od pierwszego strzyżenia.

STRZYŻENIE WELNESS

Końcówki włosa są automatycznie uszczelniane podczas strzyżenia gorącym ostrzem. Dzięki temu włos nie traci naturalnej wilgotności oraz substancji odżywczych i jest skutecznie chroniony przed niekorzystnym wpływem środowiska. Efekt$26 Objętość, połysk, puszystość i sprężystość. CARECUT to idealne uzupełnienie konwencjonalnej pielęgnacji włosów bez zbędnego wysiłku.

Cechy charakterystyczne:

    Uszczelnienie końcówek i wzmocnienie włosów.

    Regulacja temperatury ostrzy.

    Trzy zakresy temperatur: 100oC,120oC,140oC

    Długi i cienki przewód zasilający

    Moc 20 W

    Rozmiar: 6 cali

Właściwy dobór temperatury:

    Włosy cienkie = temperatura 100oC

    Włosy normalne = temperatura 120oC

    Włosy grube = temperatura 140oC

    Włosy rozjaśnione i ondulowane bezpośrednio przed strzyżeniem = temperatura 100oC niezależnie od typu włosa

Zestaw zawiera:

    Walizka do przechowywania systemu TCC

    Klucz do regulacji nożyczek

    Szczoteczka do czyszczenia

    Oliwka

    Termiczna mata do odkładania nożyczek