TEC2000 Oil booster O1-Leistungs Verbesserer 375ml promocja

Cena68.67
Zobacz w sklepie

Parametry

Model:TEC2000 Oil booster O1-Leistungs Verbesserer 375ml
Kategoria:Dodatki do paliw

Opis

     

TEC-2000 Oil Booster to dodatek do oleju, zwiększa film olejowy i zmniejsza jego zużycie ->  znacznie zmniejszyć tarcie. Oil Booster składa się z:

  • baza olejowa grupy 4 i 5 pozyskanej drogą syntezy chemicznej
  • dodatki przeciwzużyciowe, przeciwutleniające spowalniają starzenie się oleju
  • dodatki przeciwzatarciowe, znacznie zwiększające smarność
  • dodatki dyspersyjne utrzymujące zanieczyszczenia w jednorodnej zawiesinie
  • dodatki obniżające temperaturę krzepnięcia
  • dodatki obniżające temperaturę pienienia się olej
 

TEC-2000 Oil Booster doskonale sprawdza się w utrzymaniu ciśnienia oleju w starszych pojazdach i zawiera dodatkowe dodatki do olejów zapobiegające zużyciu, które chronią nawet starsze silnik przed dalszą degradacją. Jego unikalny aktywny składnik - anti-wear,  zapobiega utlenianiu oleju i jego "twardnieniu", co oznacza, że nawet w ekstremalnych warunkach olej zachowuje swoje właściwości, dociera do wszystkich elementów ruchomych silnika dając pełną ochronę w okresie pomiędzy wymianami oleju.

TEC-2000 Oil Booster neutralizuje również wpływ szkodliwych kwasów w skrzyni korbowej, które są główną przyczyną zużycia silnika. Dodatkowo dodatki do oleju przyczynia się do znacznego wyciszenia silnika przy zimnym starcie,  zwłaszcza w silnikach wyposażonych w hydrauliczne popychacze zaworów.

 

Oferowane przez nas produkty są na bardzo wysokim poziomie technologicznym i stanowią czołówkę rozwiązań petrochemicznych tego rodzaju na Świecie. Wciąż pracujemy nad ich udoskonaleniem ponieważ, że zarówno technika i technologia w produkcji silników, paliw oraz smarów i olejów ciągle się zmienia, dlatego nasze produkty również ewoluują tak aby w jak najlepszy sposób współpracowały z najnowszą technologią obecna na rynku.

 

 

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie ,

Zespół LepszeAuto_pl

Zapraszamy na pozostałe nasze aukcje!