Huawei Band 6 Czerwony promocja

Wyszykując okazji i promocji warto sprawdzić więcej niż jeden sklep. Znajdziesz tutaj 3 oferty z produktem Huawei Band 6 Czerwony i ofertami cenowymi. Najtańsza cena zaczyna się od 198.99 zł. Wybierz najbardziej dopasowaną ofertę Band 6 Czerwony, zobacz szczegóły i dokonaj zakupu.
-13%
Huawei Band 6 wodoodporny orange
198.99
Beststore
Huawei Band 6 Smart watch, AMOLED, Touchscreen, Heart rate monitor, Waterproof, Bluetooth, Amber Sunrise ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU
221.83
ofertyzkosmosu.pl
HUAWEI Band 6, wyświetlacz OLED o przekątnej 6,147 cala Full View, 96 trybów treningowych, czas pracy baterii do 2 tygodni, proaktywny monitor zdrowia, 5ATM, czujnik SpO2, pomiar tętna, pomarańczowy
229.54
Amazon.pl

Parametry

Producent:Huawei
Model:Band 6 Czerwony
Kategoria:Smartband
System operacyjnyAndroid, IOS
Wyświetlacz1,47"194x368
ŁącznośćBluetooth 5.0
Funkcje dodatkoweMonitor snu, pulsoksymetr, pulsometr, krokomierz, licznik kalorii, tryby sportowe, powiadomienia
Czas pracy na bateriiDo 14 dni
Materiał paskaSilikon
KolorCzerwony
Waga18 g

Opis

Inteligentne opaski Huawei to lekkie i komfortowe w użyciu urządzenia, wyposażone w bogate i praktyczne funkcje sportowe, które pomagają świadomie zadbać o zdrowie i formę. Urządzenie jest w wersji europejskiej oraz posiada menu w j. polskim. Huawei Band 6, w porównaniu z poprzednikami, ma jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania, a jego znakiem rozpoznawczym jest duży, dotykowy i kolorowy wyświetlacz FullView AMOLED, o przekątnej 1,47 cala.


Wyposażony jest on w 96 trybów sportowych i obsługuje powiadomienia ze smartfona. Ponadto Huawei Band 6 zapewnia jeszcze dokładniejszy monitoring tętna, saturacji, jakości snu oraz cyklu menstruacyjnego. Wyświetlacz, na którym zobaczysz znacznie więcej: Marka Huawei zawsze stara się odpowiadać na potrzeby swoich konsumentów i nieustannie poszukuje jak najlepszych i innowacyjnych rozwiązań.


Dlatego też ekran FullView AMOLED w inteligentnej opasce Huawei Band 6 jest aż 148% większy w stosunku do swojego poprzednika - Huawei Band 4. Dzięki temu wyświetlane dane są łatwiejsze do odczytania, a obsługa jeszcze bardziej intuicyjna. Tarcza, która dopełni Twój styl: Huawei Band 6 zapewnia dostęp do ponad 100 stylowych tarcz zegarków, które zaspokoją gusta wszystkich użytkowników. Dzięki otwartemu ekosystemowi w aplikacji Huawei Zdrowie pojawia się coraz więcej tarcz zaprojektowanych przez zewnętrznych twórców. Ponadto Huawei Band 6 pozwala na wybór dowolnego zdjęcia jako tarczy zegarka oraz określenie, jakie dane mają być wyświetlane na głównym ekranie. Design, który przyciąga uwagę: Zastąpienie przycisków wirtualnych przyciskami fizycznymi pozwoliło Huawei uzyskać jeszcze bardziej czytelny ekran FullView. Elementy te pozwoliły na zaoszczędzenie miejsca na przednim panelu, dzięki czemu Huawei Band 6 jest jeszcze łatwiejszy w obsłudze.


Inżynierom Huawei udało się również znaleźć balans pomiędzy wodoodpornością na poziomie 5 ATM a estetyką urządzenia. Huawei Band 6 jest dostępny w kolorze czarnym, różowym oraz pomarańczowym. Nasycenie koloru zostało precyzyjnie dopasowane do koperty zegarka, która wykonana jest z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym, wraz z delikatną powłoką o fakturze metalu. Różnorodne kolory można dopasować do różnych stylizacji modowych, dzięki czemu Huawei Band 6 może stać się gustownym dopełnieniem garderoby. Bateria, która dorównuje najlepszym: Huawei Band 6 wyposażony jest w wydajny procesor oraz zaawansowane algorytmy oszczędzania energii. Dzięki temu ta inteligentna opaska umożliwia stałe monitorowanie tętna, saturacji i snu.


Działa nawet do 2 tygodni, bez konieczności ładowania baterii. Co więcej, smartband obsługuje szybkie ładowanie za pomocą ładowarki magnetycznej - już 5 min ładowania pozwala na korzystanie z urządzenia przez kolejne 2 dni. Pojemna bateria nie wpływa na wagę urządzenia, które wciąż jest niezwykle lekkie i waży jedyne 18 g. Huawei Band 6 łączy w sobie wyjątkowy design, łatwe w użyciu funkcje, szybki dostęp do informacji i dokładny monitoring aktywności fizycznej oraz zdrowia.


To Twój inteligentny asystent w stylowym opakowaniu. Całodniowy monitoring SpO2: Poziom natlenienia krwi może być istotnym wskaźnikiem stanu zdrowia. Saturacja (SpO2) poniżej 90% jest uważana za zbyt niską i może powodować zmęczenie oraz przyspieszony puls. Długotrwale obniżony poziom saturacji wpływa niekorzystnie na nasze zdrowie. Dlatego tak niezwykle ważne jest monitorowanie tego wskaźnika.


Dzięki technologii Huawei TruSeen 4.0 i nowym inteligentny algorytm oszczędzania energii, Huawei Band 6 obsługuje całodobowe aktywne monitorowanie poziomu natlenienia krwi oraz tętna. W przypadku zarejestrowania nieprawidłowych wartości urządzenie generuje alarm dźwiękowy. W ten sposób możesz lepiej zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie.
Szereg funkcji monitorowania zdrowia: Przepracowanie i zbyt szybkie tempo życia często wywołuje stres, który wpływa negatywnie na nasze zdrowie. Dzięki technologii Huawei TruRelax, Huawei Band 6 umożliwia jego całodniowy monitoring. Spróbuj wykonać zalecane ćwiczenia oddechowe, aby uwolnić się od napięcia.


Funkcja monitorowania cyklu menstruacyjnego w Huawei Band 6 nie tylko pomoże oszacować czas owulacji, ale również wyśle Ci powiadomienie odpowiednio wcześniej. Huawei Band 6 przez cały dzień śledzi Twoje postępy i rejestruje dzienną liczbę kroków oraz okresy aktywności. Realizuj swoje cele i zyskaj satysfakcje i motywacje do dalszego doskonalenia.


Dzięki Huawei TruSIeep, Huawei Band 6 może precyzyjnie analizować sen w 4 fazach: głębokiego snu, lekkiego snu, REM oraz drzemki. Dodatkowo wykrywa on 6 typowych problemów ze snem, dostarczając jednocześnie aż 200 sugestii dotyczących lepszego odpoczynku. Inteligentny kompan na Twoim nadgarstku: Współczesna rzeczywistość otacza nas niezliczoną różnorodnością inteligentnych urządzeń i rozwiązań, które mają na celu zaspokajanie naszych rosnących potrzeb zarówno w życiu, jak i w pracy, w czasie podróży, podczas rozrywki i relaksu. Huawei Band 6 powstał w celu zapewnienia pełnej gamy funkcjonalności, które spełnią różnorodne wymagania użytkowników.

Smartband, który warto nosić: Dzięki niezwykle żywotnej baterii i lekkiej konstrukcji, Huawei Band 6 monitoruje aktywność sportową oraz kondycję zdrowotną przez długi czas, nie powodując uczucia dyskomfortu. Inteligentna opaska obsługuje automatyczne rozpoznawanie aktywności, 96 trybów sportowych, monitoring stresu, snu i cyklu menstruacyjnego. Nie zabrakło również wygodnej synchronizacji opaski z funkcjami smartfona. Obsługa powiadomień, sterowanie muzyką, budzikiem i aparatem telefonu sprawi, iż Huawei Band 6 stanie się nieodłącznym towarzyszem Twojego dnia.