XADO EX120 do pomp paliwa i układów wtryskowych promocja

Wyszykując okazji i promocji warto sprawdzić więcej niż jeden sklep. Znajdziesz tutaj 2 oferty z produktem XADO EX120 do pomp paliwa i układów wtryskowych i ofertami cenowymi. Najtańsza cena zaczyna się od 62 zł. Wybierz najbardziej dopasowaną ofertę XADO EX120 do pomp paliwa i układów wtryskowych, zobacz szczegóły i dokonaj zakupu.
Xado Ex120 Do Pomp Paliwowych 8Ml
70.81
Empik.com
XADO EX120 do pomp paliwa i układów wtryskowych
86.56
iPlum.pl

Parametry

Model:XADO EX120 do pomp paliwa i układów wtryskowych
Kategoria:Dodatki do paliw

Opis

XADO EX120 do wszelkich rodzajów pomp paliwa i układów wtryskowych

Pojemność 8 ml

  • Przeznaczony do zabezpieczania przed zużyciem i remontu odnawiającego wszystkich rodzajów pomp paliwowych tak diesla jak i benzynowych. Dzięki o 20% wyższej koncentracji aktywnego środka posiada rozszerzony zapas możliwości odnawiania zużytych powierzchni oraz zabezpieczenia przed zużyciem.
  • Podczas obróbki pomp paliwowych, formuje na powierzchniach tarcia detali metalowo-ceramiczne pokrycie. Rezultatem jest przywrócenie geometrii detali.
  • Rewitalizant jest uniwersalny w odniesieniu do wszystkich typów układów paliwowych a w tym K-/KE-/L-Jetronic, Common Rail, Pumpe Düse i inne.
Stosowanie:
  1. Zawartość aplikatora wprowadzić w zbiornik paliwa przy minimalnej ilości paliwa. Doświadczenie wskazuje że lepszym jest wykorzystanie pistoletu dystrybutora paliwa – zawartość strzykawki wycisnąć w pistolet i zatankować.
  2. Zatankować 40 litrów paliwa. Nie jest to koniecznym wymogiem, ważne aby wymieszać z co najmniej 40 litrami paliwa.
  3. Eksploatować w normalny sposób.
  4. Rewitalizację uważa się za zakończoną po około 100 godzinach pracy(ok. 3000 km przebiegu). Pompy paliwowe pracują z nadmiarem wydatku i w większej części paliwo wraca do zbiornika. Sam proces trwa dłużej niż wynikałoby to z ilości paliwa.
Uwagi:
  1. Przed zastosowaniem zaleca się oczyszczenie układu paliwowego silnika. Dodatkowe filtry (nie fabryczne) mogą obniżyć skuteczność rewitalizacji.
  2. Wraz ze wzrostem przebiegu ponad 100 tys. km i dalej – należy rozważyć zwielokrotnienie ilości preparatu poprzez cykle tj stosowanie co kolejny zbiornik – np. 3 szt po jednej na tankowanie, niekoniecznie kolejne.

 

Polecamy również profesjonalne testery diagnostyczne z naszego sklepu. Zapraszamy!