XADO 1 Stage Transmission Rewitalizant do skrzyń biegów tubka 27ml promocja

Wyszykując okazji i promocji warto sprawdzić więcej niż jeden sklep. Znajdziesz tutaj 3 oferty z produktem XADO 1 Stage Transmission Rewitalizant do skrzyń biegów tubka 27ml i ofertami cenowymi. Najtańsza cena zaczyna się od 121 zł. Wybierz najbardziej dopasowaną ofertę XADO 1 Stage Transmission Rewitalizant do skrzyń biegów tubka 27ml, zobacz szczegóły i dokonaj zakupu.
-16%
XADO 1 Stage Transmission Rewitalizant do skrzyń biegów tubka 27ml
121.00
iPlum.pl
Xado 1 Stage Transmission Tubka
127.35
Empik.com
XADO 1 Stage Transmission 27ml - revitalizant do manulanych skrzyń biegów i mostów
144.00
galonoleje.pl

Parametry

Model:XADO 1 Stage Transmission Rewitalizant do skrzyń biegów tubka 27ml
Kategoria:Dodatki do paliw

Opis

XADO 1 STAGE TRANSMISSIONRewitalizant do skrzyń biegów, mostów, reduktorów

Tubka - 27 ml

 

1. Korzyść pierwsza.

Nowa formuła rewitalizantów doskonale pozwala na pełne odtworzenie (bezwzględnej ochrony) skrzyni biegów, skrzyń rozdzielczych oraz mechanizmów różnicowych (mostów) już po 1000 km przebiegu i gwarantuje niezawodną ochronę przed zużyciem na następne 100 000 km. Wynikiem rewitalizacji jest perfekcyjne dopasowanie części co skutkuje maksymalną wydajnością.

2. Druga korzyść

Rewitalizanta 1 STAGE jest jego uniwersalne zastosowanie. Może być stosowany w różnych typach skrzyń – zarówno manualnych jak i automatycznych, wszelkich możliwych konfiguracji. Jest doskonały produktem przedłużającym żywotność oraz chroniącym przed przedwczesnym zużyciem. W samochodach używanych, ochrania powierzchnie tarcia, chroni je i odbudowuje na najwyższymym poziomie. W samochodach nowych, powoduje perfekcyjne ułożenie/spasowanie ze sobą poszczególnych elementów co zapewnia maksymalny czas działania eksploatacji.

3. Trzecia zaletą

1 STAGE jest przeprowadzenie procesu rewitalizacji w jednym etapie, co znacznie oszczędza czas i ułatwia „remont” skrzyni.

Jeden etap jest idealnym wyborem dla klientów ceniących komfort, jak również szybkie i niezawodne wyniki. Jest to niezawodny produkt, który pokazał swoją konkurencyjności i efektywności w ostatniej dekadzie, a który jest obecny na naszym rynku

XADO 1 Stage Transmission Revitalizant jest zaawansowaną nową formułą. Jest to nasze trzecie pokolenie XADO Revitalizants, tworząc nowe możliwości ochrony i zachowania ruchomych części skrzyni. Wiele lat badań w tribologii i stosowania XADO Revitalizants doprowadziło nas do stworzenia nowego produktu o optymalnej wielkość i stężeniu aktywnych nano cząsteczek. Nowo opracowany proces aktywacji pozwala nano cząsteczkom 1 Stage Revitalizant działać jako katalizator do szybkich zmian i samoregulacji wzrostu zużytych powierzchni. Zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami w kategorii chemia samochodowa.

Uwagi:

  • Efektywnie działa w skrzyniach manualnych oraz automatycznych dowolnego rodzaju.
  • Opakowanie ma zastosowanie w skrzyniach do 4 litrów oleju smarnego (większa ilość – proporcjonalnie). Samochody osobowe i dostawcze.
  • Mieszalny z dowolnym rodzajem oleju skrzyń biegów.
  • Rewitalizacja odbywa się na odcinku do 1000 km; w tym czasie nie zaleca się wymiany oleju.
  • Ponowne stosowanie XADO 1 Stage Transmission zaleca się po przebiegu 100 000 km. 

Polecamy również profesjonalne testery diagnostyczne z naszego sklepu. Zapraszamy!