ESP - Hartowana pałka teleskopowa z kaburą - 21" - Rękojeść Extra Grip - Czarny - ExB-21H BLK BH-54 promocja

Wyszykując okazji i promocji warto sprawdzić więcej niż jeden sklep. Znajdziesz tutaj 4 oferty z produktem ESP - Hartowana pałka teleskopowa z kaburą - 21" - Rękojeść Extra Grip - Czarny - ExB-21H BLK BH-54 i ofertami cenowymi. Najtańsza cena zaczyna się od 188 zł. Wybierz najbardziej dopasowaną ofertę ESP - Hartowana pałka teleskopowa z kaburą - 21" - Rękojeść Extra Grip - Czarny - ExB-21H BLK BH-54, zobacz szczegóły i dokonaj zakupu.
-14%
ESP - Hartowana pałka teleskopowa z kaburą - 21" - Rękojeść Extra Grip - Czarny - ExB-21H BLK BH-54
188.00
specshop.pl
-14%
Pałka teleskopowa hartowana ESP 21'' (ExB-21H-BK BH-54)
188.00
Sharg.pl - Twoje źródło profesjo
ESP Paka teleskopowa hartowana ESP 21'' (ExB-21H-BK BH-54)
199.08
ovolt.eu
Pałka teleskopowa hartowana ESP 21'' Black Quick Change RATY 0% | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT DO 100 DNI
219.00
Zbrojownia.pl

Parametry

Model:ESP - Hartowana pałka teleskopowa z kaburą - 21" - Rękojeść Extra Grip - Czarny - ExB-21H BLK BH-54
Kategoria:Pałki obronne

Opis

Wykonana z hartowanej stali pałka teleskopowa czeskiej firmy ESP. Pałki ExB są przeznaczone do profesjonalnego użytku w ekstremalnych warunkach.

Różnica w stosunku do wersji niehartowanej polega na tym, że rury teleskopowe są wykonane z bardziej wytrzymałego materiału, utwardzanego przez obróbkę cieplną. Dzięki temu są one wysoce odporne na zgięcie, gdy pałka jest narażona na udar.

Pałki spełniają wymagania normy niemieckiej dla pałek teleskopowych. Przeznaczone są dla funkcjonariuszy policji, agencji ochrony i strażników oraz do obrony przed napastnikiem, np. uzbrojonym w nóż.

Model ten posiada antypoślizgowy chwyt o chropowatej powierzchni w formie litery "H". Jego konstrukcja znacznie zmniejsza możliwość wyrwania pałki z dłoni oraz zapewnia komfortowy i pewny chwyt.

W komplecie z pałką znajduje się profesjonalny uchwyt z tworzywa sztucznego z opatentowanym systemem Quick Change. Sprawia on, że pałkę można obracać w stosunku do pasa zakresie 360 stopni z 16 pozycjami blokady. Umożliwia on szybkie dobycie pałki jedną ręką (po rozpięciu nylonowej taśmy). Gdy zajdzie taka potrzeba pozwala również na przenoszenie pałki w formie rozłożonej.

Cechy:
- gumowa, antypoślizgowa i antywibracyjna rękojeść
- zaprojektowana do profesjonalnych zastosowań
- nakrętka z logo ESP
- w zestawie kompozytowa pochewka z opatentowanym uchwytem
- wyprodukowano w UE

Długość w pozycji złożonej: 8,3″ / 210 mm
Długość po rozłożeniu: 21" / 530 mm
Waga (bez pokrowca): 440 g
Kolor: czarny