HP ChromeBook 14A G5 / 9GA71AW / AMD A6-9220 / 8 GB / eMMC 64GB / AMD Radeon / FullHD / Dotyk / Chrome os promocja

Parametry

Model:ChromeBook 14A G5 / 9GA71AW / AMD A6-9220 / 8 GB / eMMC 64GB / AMD Radeon / FullHD / Dotyk / Chrome os
Kategoria:Laptopy
Pamięć RAM64GB
System operacyjnyChrome OS
wlana/b/g/n/ac
BluetoothTak

Opis

Laptop stworzony z myślą o uczniach

Wprowadź swoją edukację na nowy poziom dzięki laptopowi HP Chromebook 14A G5. Ten dedykowany uczniom laptop, wyposażony w zaawansowane funkcje i solidną wydajność, sprawi, że nauka stanie się jeszcze bardziej ekscytująca i efektywna.

Procesor AMD A6 to serce tego laptopa, dostarczając potężną moc obliczeniową do obsługi wszelkich zadań związanych z edukacją. Niezależnie czy pracujesz nad projektami, uczysz się online czy też korzystasz z aplikacji edukacyjnych, ten procesor zapewnia płynność działania i responsywność systemu.

14-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości FullHD

14-calowy ekran o rozdzielczości FullHD to wspaniałe doświadczenie wizualne, które przeniesie Cię w świat szczegółów i kolorów. Dzięki temu rozmiarowi matrycy, laptop oferuje odpowiednią przestrzeń do komfortowego korzystania z treści edukacyjnych oraz tworzenia własnych projektów. Jasne, wyraźne obrazy sprawiają, że każdy detal jest widoczny, co jest istotne podczas nauki.

Laptop HP Chromebook 14A G5 to nie tylko moc obliczeniowa i wyświetlacz. Jego solidna konstrukcja sprawia, że jest gotowy na wyzwania szkolne. Odporność na uszkodzenia mechaniczne, wzmocnione zawiasy i trwała obudowa to cechy, które czynią go niezastąpionym towarzyszem nauki.

Płynna integrację z usługami Google

System operacyjny Chrome OS, który napędza ten laptop, oferuje intuicyjne i skoncentrowane na chmurze środowisko pracy. Łatwa integracja z usługami Google umożliwia dostęp do dokumentów, prezentacji i innych materiałów edukacyjnych z dowolnego miejsca. Dzięki systemowi operacyjnemu opartemu na chmurze, laptop szybko się uruchamia, a aktualizacje są łatwo dostępne, eliminując zmartwienia związane z konserwacją systemu.

Wyposażony w kamerę internetową HD, ten laptop ułatwia uczestnictwo w wideokonferencjach edukacyjnych, umożliwiając zdalne nauczanie bez żadnych przeszkód. Złącza USB ułatwiają podłączanie zewnętrznych urządzeń, rozszerzając tym samym możliwości laptopa.

Laptop dedykowany dla ucznia

Podsumowując, HP Chromebook 14A G5 to nie tylko laptop dla ucznia, ale również narzędzie, które stworzono z myślą o efektywnej nauce. Solidna konstrukcja, wydajność, oraz zaawansowane funkcje uczynią Twoje szkolne doświadczenie jeszcze bardziej wartościowym. Zainwestuj w edukację z HP Chromebook 14A G5 i doświadcz nauki na nowym poziomie.

Ekologiczne trendy w technologii

Czy marzysz o niezawodnym sprzęcie komputerowym, który dostarczy Ci nie tylko wysoką wydajność, ale także oszczędności?

Dołącz do ekologicznej rewolucji zakupując laptop ze statusem "remarketed"  Wybierz odpowiedzialne podejście do technologii i zademonstruj swoją troskę o naszą planetę, wybierając sprzęt z fabrycznego programu odnawiania sprzętu. Producent sprzętu dba o jakość każdego laptopa, sprawdzając go pod kątem wydajności i bezpieczeństwa. Wybierając laptopa z programu renew, zyskujesz nie tylko nowoczesny sprzęt, ale także poczucie, że Twój wybór ma realny wpływ na ochronę środowiska.Przy zachowaniu pełnej gwarancji producenta / dystrybutora.

Wybierając tego typu sprzęt, pomagasz zmniejszyć ilość elektronicznych odpadów i ograniczasz negatywny wpływ na naszą planetę. Dzięki temu stajesz się częścią zrównoważonego rozwoju, dbając o przyszłość naszego środowiska, oraz o swój budżet wydając mniej na najnowszą technologię z pełną gwarancją i wsparciem po sprzedażowym.

Czytaj więcej