dl-11 wózek do statywu marki Velbon promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem dl-11 wózek do statywu marki Velbon oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 319.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Velbon DL-11
319.00
OleOle!
Velbon DL-11
319.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Velbon
Kategoria:Adaptery i płytki mocujące do statywów

Opis

parametry:

- wysoka jakość wykonania

- system blokady kół

- dwu sekcyjne ramiona

- lekka kompozycja

- regulowane rozwarcie nóg w zakresie 61-84 cm


Wózek do statywów, który z pewnością zaspokoi oczekiwania progresywnych pasjonatów jak i profesjonalistów zajmujących się videofilmowaniem.


Wysoka jakość


Japońska marka Velbon będąc na rynku poprzez mnóstwo lat potrafi utrzymać korzystną pozycję wśród producentów statywów fotograficznych, filmowych, a także akcesoriów. Jest to osiągalne dzięki wdrażaniu przemyślanych konstrukcji, wykorzystywaniu wysokiej jakości , a także wymagającej, końcowej kontroli jakości. Wszystko to powoduje, iż produkty Velbon poprawnie używane, poprzez mnóstwo lat bezawaryjnie spełniają zadania do których zostały zaprojektowane.


Wygoda używania


Wózek statywowy to lekka, nieskomplikowana w transporcie konstrukcja. Masa wózka wynosi zaledwie 1.1 kg. Na regulowanych, dwu sekcyjnych ramionach nóg zostały zamontowane koła z ergonomicznym i wygodnym systemem blokady.


Przeznaczenie


Wózek Velbon został wytworzony z myślą o zaawansowanych amatorach jak i profesjonalistach. Wózek DL-11 z pewnością zostanie doceniony przez posiadaczy statywów producenta Velbon, np modelu DV-7000.

towar
producent
Kod producenta
V20022
EAN
4907990200228
Fizyczne technologiczne