Cum Plus Strong - większy wytrysk (5905669259279) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Cum Plus Strong - większy wytrysk (5905669259279) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 77.62 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Supl.diety-Cum Plus Strong - 60 caps
77.62
IntimaShop
Cum Plus Strong - suplement polepszający smak spermy
79.20
Ferosup - suplementy i kosmetyki
Cum Plus Strong Suplement Diety Poprawiający Jakość Spermy 60 kaps | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
98.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:medica-group
Kategoria:Afrodyzjaki

Opis

Cum Plus Strong to suplement diety dla panów udoskonalający jakość spermy.
Opakowanie zawiera 60 kapsułek.
Cum Plus Strong zostało wytworzone aby:
• poprawić smak nasienia
• wzmocnić siłę wytrysku
• polepszyć jakość odbywanych stosunków
• wspomóc seksualną witalność
• pobudzić cykl spermatogenezy
• podwyższyć siłę i długość trwania erekcji
• przyspieszyć regenerację narządów płciowych po odbytym stosunku
Smak, zapach, czy konsystencja spermy odzwierciedlają kondycję Twojego organizmu, a w szczególności prowadzony przez Ciebie tryb życia, dietę itp. Płynie z tego prosty wniosek, iż im jesteś zdrowszy, tym "lepsze" jest Twoje nasienie. A im ulepszone jest Twoje nasienie, tym ulepszonego seksu oralnego możesz się spodziewać. Ze strony swojej partnerki - czyli jest to w Twoim własnym interesie, aby Twoja sperma była jak najsmaczniejsza.*
Dobra wiadomość jest taka,przede wszystkim nie trzeba drastycznie zmieniać swych nawyków, by uprzyjemnić kobiecie to, co mężczyznom powoduje tak wielką przyjemność. A przy okazji ulepszasz własne zdrowie. Czyli śladowym kosztem można dużo osiągnąć.*
* Źródło: milionporad.pl
Sperma, nasienie, ejakulacja
Sperma, nasienie - płynna wydzielina, na którą składają się produkty jąder, pęcherzyków nasiennych, najądrzy, gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołu krokowego. Jest wyrzucana poprzez cewkę moczową w trakcie ejakulacji. Ma barwę bliską kolorowi mleka. Normalny ejakulat ma odczyn słabo zasadowy (pH 7,2), umożliwia to ruchliwość plemnikom, które w środowisku kwaśnym byłyby nieruchliwe. Skład chemiczny spermy zależy w pewnym stopniu od odżywiania.*
* Źródło: Wikipedia
Ejakulacja (łac. Eiaculatio – wytrysk) - wytrysk nasienia (spermy) z prącia poprzez nasieniowody i cewkę moczową na skutek stymulacji seksualnej. Ejakulacja jest zjawiskiem neurobiologicznym regulowanym ośrodkowo. Porcja nasienia wydzielana podczas ejakulacji to ejakulat. Mechanizm umożliwiający ejakulację to rytmiczne skurcze ciał jamistych, znajdujących się w członku, dzięki czemu sperma jest wyrzucana z narządu poza ustrój.*
* Źródło: Wikipedia
solidna Erekcja - Silny Orgazm
Substancje aktywne Cum Plus Strong mają za zadanie zwiększać naczynia krwionośne upraszczając i rozszerzając dopływ krwi do prącia. Penis może stać się bardziej nabrzmiały niż do tej pory, a wzwód może utrzymywać się o sporo, sporo dłużej. Erekcje mogą stać się mocniejsze i dłuższe. Dzięki temu bodźce odczuwane poprzez partnerkę są bardziej intensywne i częściej kończą się orgazmem.
Cum Plus Strong - dobra sperma, silny wytrysk
Znając klucz do żeńskiego orgazmu można doprowadzać partnerkę do pięknego finału podczas każdego zbliżenia. Połączenie optymalnej techniki, atmosfery, więzi emocjonalnej i silnej erekcji pana to według seksuologów (i pań!) droga do idealnego życia erotycznego. Warto pamiętać, iż udane współżycie cementuje związek, a miano kochanka perfekcyjnego zyskują tylko ci, którzy prowadzą swoją partnerkę na szczyt seksualnej rozkoszy.
nieszablonowy kompleks komponentów.
Maca Root
Maca jest naturalnym lekiem przyczyniającym się do zachowania równowagi w organizmie poprzez regulację poziomu enzymów i hormonów. Utrzymanie funkcji metabolicznych Twojego organizmu w doskonałej równowadze, z właściwym poziomem męskich hormonów, może dać Tobie nie tylko dłuższe erekcje, ale też obszerniejszy popęd seksualny, czyli trafną potencję seksualną. Maca dostarcza organizmowi dobrze przyswajalne białko, poprzez co zalecana jest dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, a ich organizm jest zmuszany do intensywnego wysiłku umysłowego i fizycznego. Wykazuje działanie wzmacniające organizm, zwłaszcza w stanach osłabienia, wycieńczenia i niedożywienia organizmu, lub w czasie rekonwalescencji oraz w okresie wzrostu. Macę początkowo zaczęto sprzedawać w Ameryce jako afrodyzjak. Wierzono,udoskonala ona jakość nasienia, powiększa libido i ułatwia życie erotyczne. W jednych badaniach przeprowadzonych w Ameryce na dziewięciu mężczyznach spożywających suplement z macy zaobserwowano pokaźniejszą ilość plemników w spermie, a więc jeszcze pokaźniejszą płodność, niżeli u grupy, która macy nie przyjmowała. Inne udowodnione atrybuty macy to zwiększanie energii i jasności umysłu. Roślina ta ma w składzie substancje zbliżone działaniem do ludzkich hormonów, poprzez co naturalnie stabilizuje ich poziom, a w związku z tym – poziom energii w organizmie, nie będąc przy tym stymulantem jak np. Kawa, która „kopa" zawdzięcza nie występującej w ludzkim organizmie kofeinie. To dlatego proszek z macy jest z ochotą dodawany do koktajli czy napojów, bardzo przez sportowców czy osoby, będące na niskoenergetycznej diecie. W związku ze swym delikatnie energetyzującym działaniem macę poleca się osobom, które są narażone na działanie stresu, przechodzą odtrucie, wychodzą z choroby itp. Istotnie,posiada na dodatek cenne minerały i witaminy – B1, B2, B3 i C.
Źródło: organeoblog.pl
Maca posiada niemal wszystkie z potrzebnych aminokwasów, w tym te zapewniające funkcje seksualne i płodność. Posiada także minerały (miedź, cynk, mangan, żelazo, selen, bor), a także witaminy (B1, B2, B3, C)
Źródło: naturalna-medycyna.com.pl
L-Arginina
Pomaga wzmocnić erekcję i poprawić krążenie w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy. Dzięki czemu może wpływać poprawnie na wzmocnienie erekcji i wzmocnienie doznań seksualnych, a także na powiększenie wielkości i objętości ciał jamistych penisa. Aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii organizmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem). To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w procesu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ poprawia funkcje śródbłonka i powiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, poprzez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka.
Buzdyganek
Niepozornie wyglądająca roślina o unikatowych właściwościach, od tysięcy lat wykorzystywana jest w medycynie chińskiej i indyjskiej jako silny afrodyzjak. Wyciąg ma działanie pobudzające, a tym samym poprawnie wpływające na sferę seksualną, zwiększając jednocześnie poziom testosteronu. Jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Buzdyganek wspomaga rozszerzać produkcję testosteronu u panów przez stymulację przysadki mózgowej do sprawniejszej produkcji hormonu leteinizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu sprawia powiększenie popędu seksualnego, zwiększenie wielkości i pojemności ciał jamistych penisa.
Sposób użycia i dawkowanie:
1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu. UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.
Opakowanie: 60 kapsułek