Krople Guarana Większe Pożądanie 30ml promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Krople Guarana Większe Pożądanie 30ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 44.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-48%
Krople Guarana Większe Pożądanie 30ml | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
44.99
Kraina-Doznań
Poczuj moc miłości -Guarana Drops
87.00
Twoja Rozkosz

Parametry

Producent:cobeco
Kategoria:Afrodyzjaki

Opis

Guarana Drops Prov Dostarczają seksualnej energii dzięki Guaranie i Argininie. Cechy: - Daje potężny zastrzyk energii seksualnej - Wspiera poprawną I zdrową spermatogenezę Guarana Drops to krople, zawierające specyficzną mieszankę naturalnych części, miedzy innymi Guaranę I L-Argininę.

To właśnie one są odpowiedzialne za dostarczenie zastrzyku energii i zagwarantowanie polepszonej kondycji seksualnej. Wyśmienicie stymulują doznania erotyczne. Jak produkt działa? Krople momentalnie są wchłaniane do organizmu, przez co prawie natychmiast wpływają na pracę narządów płciowych.

Głównym składnikiem tego produktu jest Guarana połączona z LArgininą. Ta wyśmienicie wyważona mieszanka zapewnia dodatkowa energie seksualna i polepszona kondycje. Jednym z produktywnych komponentów Guarany jest kofeina, naturalny pobudzający stymulant.

Zatem, Guarana sprawi, iż zmęczenie będzie mniej odczuwalne, a umysłowa, fizyczna i z zasady seksualna produktywność się poprawi. L-Arginina HCL stymuluje przepływ krwi do i w narządach płciowych, co poprawnie wpływa na ich prace.

Witamina C przyczynia się do właściwego funkcjonowania system nerwowego i dba o właściwy zasób energii w organizmie, dzięki temu polepszona kondycja fizyczna i energia seksualna pozwolą na niezapomniane wrażenia.

elementy Zawartość 30ml komponenty zawarte w 8ml: woda, 80 mg Guarany (Paullinia Cupana); 40 mg L-Arganiny HCL; 20 mg Witaminy C (jako kwas askorbinowy, 25% ZDD*); Alkohol (0,4%); Gliceryna; substancje konserwujące: E211, E202.

*ZDD Zalecana Dzienna Dawka ** ZDD nie oznaczono. Zalecane stosowanie: Wypić 4 ml (ok 20 kropli) z woda 30 minut przed aktywnością seksualna. Nie zażywać więcej niżeli 1 dawkę na 24 godziny. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki dane dopełniające osiągalna mętność płynu nie wpływa na efekt preparatu.

Ten artykuł jest suplementem diety z L-Argininą i Witamina C. Dodatek do diety nie powinien być stosowany jako zamiennik do rozmaitej i jednostajnej diety ani do prowadzenia zdrowego stylu życia. Trzymać z dala od dzieci.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Wykonano Cobeco Pharma Manufacturing B.V. Postbus 22380, 3003 DJ Rotterdam, NL