Krople Yummy Cum Smaczniejsza Sperma 30ml | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY (8718546540899) promocja 2021

Cena40.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:cobeco
Kategoria:Afrodyzjaki
Pojemność 30 ml

Opis

Yummy Cum Drops udoskonalają smak nasienia, jak ponadto powiększają jego pojemność. Te oryginalne krople naturalnie polepszają zdrowie narządów płciowych.Swoje atrybuty zawdzięczają wyciągowi z Wierzby Białej i Argininie.

Jak artykuł działa? Krople te są łatwo absorbowane przez organizm, dzięki temu od razu przyczyniają się do wspomagania spermatogenezy i utrzymania narządów płciowych w zdrowiu, co na skutek czego stymuluje produkcję nasienia, i sprawia, ze ma ono udoskonalony smak.

Wyciąg z Białej Wierzby ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie narządów płciowych,, a także mnogość nasienia. Arginina natomiast gwarantuje właściwy przepływ krwi do genitaliów. Dodatek imbiru powoduje, że słonawo-gorzki smak nasienia jest zneutralizowany.

Guarana i orzechy koli, dodatkowo wchodzące w skład artykułu, są naturalnymi składnikami pomagającymi zniżyć zmęczenie po stosunku, zapewniają przypływ energii seksualnej I poprawiają wydajność fizyczna.

Witamina C, jako antyoksydant, wspiera zdrowe funkcjonowanie systemu nerwowego i reguluje zasoby energii w organizmie. Świetny towar dla poprawy wewnętrznej witalności. Zawartość 30ml elementy zawarte w 8ml: woda, 237mg orzechów Kola (Cola acuminate); 237 mg Guarany (Paulinia cupana); 237 mg wyciągu z kory z Wierzby Białej (Salix alba); 122 mg Argininy HCL; 122 mg Tyrozyny; 48mg Witaminy C ( jako kwas L-askorbinowy, 61% ZDD); 4 mg pieprzu czarnego (piper nigrum); 4mg Imbiru (olej z Zingiber officinale); 4mg Spiruliny (Arthrospira platensis); substancje konserwujące: E202, E212.

Zalecane wykorzystywanie Wstrząsnąć przed wykorzystaniem. Zażywać 4ml (około 20 kropli) razem z woda. Nie zażywać więcej niż 8ml na 24 godzin. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. Informacje uzupełniające Ten artykuł jest suplementem diety z zawartością ziół, witamin I aminokwasów.