Mega Zestaw na Erekcję Erectman 180 kaps. | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY promocja 2022

Cena251.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Lovely Lovers (PL)
Kategoria:Afrodyzjaki

Opis

ERECTMAN Silniejsza i Trwalsza Erekcja 60 caps.

ERECTMAN 60 CAPS - kapsułki wzmacniające erekcję i potencję u panów Spróbuj kapsułek ERECTMAN, żeby przekonać się jak:

- pobudzają do natychmiastowego wzwodu (aż 1200mg L-argininy!),
- korzystnie wpływają na zaburzenia wzwodu,
- wspomagają adekwatne krążenie krwi w ciałach jamistych penisa upraszczając osiągnięcie silnej i długiej erekcji,
- sprzyjają poprawnemu krążeniu w okolicach miednicy, co rozszerza doznania i siłę orgazmu.


ERECTMAN to najsilniejsza dzienna porcja:
aż 1200mg L-argininy i kombinacja 6 naturalnych silnie stężonych roślinnych ekstraktówJak ERECTMAN wspomaga uzyskanie silnej erekcji?

Kapsułki ERECTMAN są asygnowane mężczyznom, którzy chcą wspomóc naturalny proces uzyskania silnej i prosto osiągalnej erekcji. Dobry wpływ na męską skuteczność seksualną jest przede wszystkim zasługą maksymalnej dziennej porcji L-argininy, która wynosi aż 1200mg! występowanie tego aminokwasu jest warunkiem koniecznym do powstania erekcji, ponieważ odpowiada on za powiększenie produkcji tlenku azotu (NO). Potwierdziły to badania opublikowane w BJU International. Efekty jakie uzyskasz dzięki kapsułkom ERECTMAN nie byłyby możliwe bez dodatku silnego suchego wyciągu (stopień koncentracji 4:1) z korzenia żeń-szenia i ekstraktów z pozostałych 5 komponentów naturalnego roślinnego pochodzenia m.in. Tribulus terrestris, pieprzu cayen, palmy sabałowej, pestek dyni, czy cytryńca chińskiego. Jak wynika z badań urologów z Uniwersytety z Sao Paulo aż 65,8% przebadanych mężczyzn, którzy uskarżali się na umiarkowane problemy z erekcją odnotowało zasadniczą poprawę wzwodu po codziennej suplementacji sproszkowanym żeń-szeniem.

ERECTMAN możesz stosować w dwojaki sposób:
 • Sposób Nr 1:
  Przyjmując 3 kapsułki na 1 godzinę przed planowanym stosunkiem, aby w pełni wykorzystać potencjał zawarty w maksymalnej dawce 1200mg L-argininy, 300mg wyciągu 4:1 Tribulus terrestris, 150mg wyciągu 4:1 Żeń-szenia, 150mg wyciągu 4:1 Palmy sabałowej, 150mg wyciągu 4:1 pestek dyni, 150mg wyciągu 4:1 Shizandra chinesis oraz 75mg wyciągu 4:1 pieprzu Cayen.

  Koszt: 3 kapsułki to tylko 4,99zł - tyle kosztuje jednorazowa najsilniejsza dawka.
  skuteczność: przy takim wykorzystywaniu opakowanie 60 kapsułek starczy na 20 użyć maksymalnej porcji. • Sposób Nr 2:
  W celu poprawienia ogólnej witalności starczy 1 kapsułka w czasie porannego posiłku, co pozwoli trwale uzupełnić brakujące części diety odpowiadające za silną erekcję będącą konsekwencją poprawnej wydajności seksualnej. Przy okazji wesprzesz swoją niepodatność, i libido.

  Koszt: 1 kapsuła to tylko 1,66zł - tyle wynosi dzienny koszt suplementacji
  produktywność: przy takim wykorzystywaniu opakowanie 60 kapsułek starczy na 2 miesiące suplementacji.


UWAGA:Regularna suplementacja może wpływać na długoterminową udoskonalenie sprawności seksualnej. Dla adekwatnego efektu można zespoić sposób Nr 1 i Nr 2, czyli codzienne zażywanie 1 kapsułki i w dniu gdy planowany jest stosunek zabrać 3 kapsułki na godzinę przed. Należy jednak pamiętać o nie przekraczaniu zalecanych dziennych ilości.

Bezpieczny i przebadany

ERECTMAN jest suplementem diety zgłoszonym do GIS (Główny Inspektorat Sanitarny). Bezpieczeństwo jego używania potwierdzają pozytywne wyniki badań laboratoryjnych przeprowadzonych w Hamilton Poland. Dzięki temu masz pewność,towar jest najwyższej jakości i bezpieczny dla zdrowia.